266 |
ROD-3 |
09:45 |
Teledølene -
De navneløse
|
3-1
|
Kaffemann |
|
|
222 |
ROD-1 |
10:00 |
Køllekameratene -
Levende LIK
|
3-4
|
Kaffemann |
|
|
290 |
ROD-4 |
10:15 |
Miks-Fighters -
Les bleus
|
3-5
|
Kaffemann |
|
|
226 |
ROD-1 |
10:30 |
Levende LIK -
Pilkington
|
3-2
|
Kaffemann |
|
|
230 |
ROD-1 |
10:45 |
Køllekameratene -
Team Kallio
|
8-0
|
Kaffemann |
|
|
316 |
ROSA-1 |
11:15 |
Farmakologen Biobabes -
Cunts n roses
|
0-4
|
Kaffemann |
|
|
331 |
ROSA-2 |
11:30 |
Natt&Dag -
Farmakologen Biobabes 2
|
13-1
|
Kaffemann |
|
|
334 |
ROSA-2 |
11:45 |
Farmakologen Biobabes 2 -
Team Rastløs
|
1-8
|
Kaffemann |
|
|
228 |
ROD-1 |
12:00 |
ARAM IBK -
Levende LIK
|
7-1
|
Kaffemann |
|
|
335 |
ROSA-2 |
12:15 |
Shining Stars -
Erre herre er party
|
2-3
|
Kaffemann |
|
|
274 |
ROD-3 |
12:30 |
De navneløse -
Skien Innebandyklubb
|
1-9
|
Kaffemann |
|
|
336 |
ROSA-2 |
12:45 |
Skien Innebandyklubb -
Natt&Dag
|
3-4
|
Kaffemann |
|
|
252 |
ROD-2 |
13:00 |
Søndre Vikings 2 -
The Bandyboys
|
2-7
|
Kaffemann |
|
|
295 |
ROD-4 |
13:15 |
Søndre Vikings 1 -
Miks-Fighters
|
2-2
|
Kaffemann |
|
|
337 |
ROSA-2 |
13:30 |
Farmakologen Biobabes 2 -
Shining Stars
|
0-8
|
Kaffemann |
|
|
233 |
ROD-1 |
13:45 |
Team Kallio -
Levende LIK
|
0-3
|
Kaffemann |
|
|
323 |
ROSA-1 |
14:00 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Farmakologen Biobabes
|
7-1
|
Kaffemann |
|
|
338 |
ROSA-2 |
14:15 |
Erre herre er party -
Natt&Dag
|
4-4
|
Kaffemann |
|
|
297 |
ROD-4 |
14:30 |
Jessheeeeim 2 -
Miks-Fighters
|
5-1
|
Kaffemann |
|
|
339 |
ROSA-2 |
14:45 |
Team Rastløs -
Skien Innebandyklubb
|
2-1
|
Kaffemann |
|
|
298 |
ROD-4 |
15:00 |
Tinder Kings -
Søndre Vikings 1
|
8-4
|
Kaffemann |
|
|
236 |
ROD-1 |
15:15 |
Pilkington -
Køllekameratene
|
0-3
|
Kaffemann |
|
|
237 |
ROD-1 |
15:30 |
ARAM IBK -
Skien Innebandyklubb 2
|
5-0
|
Kaffemann |
|
|
278 |
ROD-3 |
15:45 |
Skien Innebandyklubb -
Kjøttkøllane
|
3-5
|
Kaffemann |
|
|
279 |
ROD-3 |
16:00 |
De navneløse -
Svartskog
|
3-4
|
Kaffemann |
|
|
238 |
ROD-1 |
16:15 |
Elektro TT -
Team Kallio
|
6-1
|
Kaffemann |
|
|
318 |
ROSA-1 |
16:30 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Happy Campers
|
5-2
|
Kaffemann |
|
|
261 |
ROD-2 |
16:45 |
The Bandyboys -
PILS
|
5-1
|
Kaffemann |
|
|
310 |
ROSA-1 |
17:00 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Team Besvim
|
9-3
|
Kaffemann |
|
|
262 |
ROD-2 |
17:15 |
Tinn & Tang -
Team Palmekysten
|
3-2
|
Kaffemann |
|
|
240 |
ROD-1 |
17:30 |
Skien Innebandyklubb 2 -
Køllekameratene
|
1-6
|
Kaffemann |
|
|
264 |
ROD-3 |
17:45 |
Kjøttkøllane -
Oslofjorden Speckhoggers
|
3-2
|
Kaffemann |
|
|
265 |
ROD-3 |
18:00 |
Skien Innebandyklubb -
Svartskog
|
5-2
|
Kaffemann |
|
|