158 |
P12-4 |
19:00 |
Skiljebo SK P05 Gul 2 -
Spånga P05:5 Vit
|
4-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
159 |
P12-4 |
19:00 |
IFK Lidingö P05:3 -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
5-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
156 |
P12-1 |
18:30 |
IFK Lidingö FK -
Ekerö IK P05
|
0-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
157 |
P12-1 |
18:30 |
Assyriska P05 -
Reymersholms IK P05:11
|
11-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
152 |
P10MS-19 |
18:00 |
Syrianska IF P07 -
BP07-5
|
3-2
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
153 |
P10MS-19 |
18:00 |
BP P07-21 -
Hagby IK P-07
|
3-1
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
154 |
P10MS-18 |
18:00 |
Spånga IS FK lag 1 -
Sollentuna FK R/S 1
|
2-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
155 |
P10MS-18 |
18:00 |
Spånga IS FK lag 2 -
DIF P07-8
|
2-4
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
151 |
P12-4 |
18:00 |
Skiljebo SK P05 Gul 2 -
IFK Lidingö P05:3
|
6-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
150 |
P12-4 |
18:00 |
Spånga P05:5 Vit -
Tullinge Fotboll P05 Grön
|
1-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
145 |
P12-1 |
17:30 |
IFK Lidingö FK -
Assyriska P05
|
2-3
|
Bromsten BR2 |
|
|
144 |
P12-1 |
17:30 |
Ekerö IK P05 -
Reymersholms IK P05:11
|
3-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
146 |
P11MS-19 |
17:30 |
Boo FF P06:5 -
IF BP P06-4U
|
0-5
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
147 |
P11MS-19 |
17:30 |
IFK Lidingö FK P06:10 -
AIK P-06 Gul
|
3-5
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
148 |
P10MS-17 |
17:30 |
Bromstens IK -
BP07-8
|
1-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
149 |
P10MS-17 |
17:30 |
Sickla IF blå -
AIK
|
0-0
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
142 |
P11L-3 |
17:05 |
Gröndals IK vit -
Brommapojkarna 06:7
|
11-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
143 |
P11L-3 |
17:05 |
Täby FK Gribby Svart -
Spånga IS P06-7
|
6-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
141 |
P11MS-18 |
17:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
Rönninge Salem Fotboll
|
10-1
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
140 |
P11MS-18 |
17:00 |
Täby FK Gribby Blå -
Täby FK Svart
|
3-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
139 |
P11MS-17 |
17:00 |
Vendelsö IK Handen -
Sollentuna FK Sportfältet
|
0-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
138 |
P11MS-17 |
17:00 |
FK BROMMA -
Sollentuna FK Vaxmora
|
2-3
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
137 |
P12-4 |
17:00 |
Tullinge Fotboll P05 Grön -
Skiljebo SK P05 Gul 2
|
0-4
|
Bromsten BR2 |
|
|
136 |
P12-4 |
17:00 |
IFK Lidingö P05:3 -
Spånga P05:5 Vit
|
2-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
128 |
P12-1 |
16:30 |
Assyriska P05 -
Ekerö IK P05
|
1-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
132 |
P11L-2 |
16:30 |
Bele Barkarby FF 2 -
DIF P06 lag 7
|
3-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
133 |
P11L-2 |
16:30 |
Sundbybergs IK Duvbo -
IFK Lidingö
|
0-5
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
130 |
P10MS-19 |
16:30 |
BP07-5 -
Hagby IK P-07
|
2-1
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
131 |
P10MS-19 |
16:30 |
Syrianska IF P07 -
BP P07-21
|
4-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
134 |
P10MS-18 |
16:30 |
Sollentuna FK R/S 1 -
DIF P07-8
|
2-4
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
129 |
P12-1 |
16:30 |
Reymersholms IK P05:11 -
IFK Lidingö FK
|
1-3
|
Bromsten BR2 |
|
|
135 |
P10MS-18 |
16:30 |
Spånga IS FK lag 1 -
Spånga IS FK lag 2
|
3-0
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
122 |
P12-2 |
16:00 |
Skiljebo SK P05 Gul 1 -
BP05-5
|
7-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
127 |
P10MS-17 |
16:00 |
Bromstens IK -
Sickla IF blå
|
3-2
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
126 |
P10MS-17 |
16:00 |
BP07-8 -
AIK
|
1-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
125 |
P11MS-19 |
16:00 |
Boo FF P06:5 -
IFK Lidingö FK P06:10
|
2-4
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
124 |
P11MS-19 |
16:00 |
IF BP P06-4U -
AIK P-06 Gul
|
3-1
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
123 |
P12-2 |
16:00 |
IFK Lidingö FK 8 -
Spånga IS P05-1
|
1-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
121 |
P11L-3 |
15:55 |
Gröndals IK vit -
Täby FK Gribby Svart
|
11-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
120 |
P11L-3 |
15:55 |
Brommapojkarna 06:7 -
Spånga IS P06-7
|
5-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
114 |
F11L |
15:30 |
SollentunaFK-Viby -
Västerhaninge IF Vit
|
0-1
|
Bromsten BR1 |
Placeringsmatch |
|
115 |
F11L |
15:30 |
Spånga -
Hammarby IF
|
2-2
|
Bromsten BR2 |
Placeringsmatch |
|
116 |
P11MS-17 |
15:30 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Sollentuna FK Sportfältet
|
2-2
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
117 |
P11MS-17 |
15:30 |
FK BROMMA -
Vendelsö IK Handen
|
0-6
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
118 |
P11MS-18 |
15:30 |
Täby FK Svart -
Rönninge Salem Fotboll
|
4-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
119 |
P11MS-18 |
15:30 |
Täby FK Gribby Blå -
IF Brommapojkarna 10
|
0-3
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
112 |
P11L-2 |
15:20 |
DIF P06 lag 7 -
IFK Lidingö
|
1-3
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
113 |
P11L-2 |
15:20 |
Bele Barkarby FF 2 -
Sundbybergs IK Duvbo
|
2-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
108 |
P10MS-19 |
15:00 |
BP P07-21 -
BP07-5
|
4-4
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
109 |
P10MS-19 |
15:00 |
Hagby IK P-07 -
Syrianska IF P07
|
1-1
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
110 |
P10MS-18 |
15:00 |
Spånga IS FK lag 2 -
Sollentuna FK R/S 1
|
0-2
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
111 |
P10MS-18 |
15:00 |
DIF P07-8 -
Spånga IS FK lag 1
|
2-2
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
107 |
F11L |
15:00 |
Västerhaninge IF Blå -
Kista SC F06
|
0-3
|
Bromsten BR2 |
Placeringsmatch |
|
106 |
P12-2 |
15:00 |
Skiljebo SK P05 Gul 1 -
IFK Lidingö FK 8
|
4-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
104 |
P11L-3 |
14:45 |
Täby FK Gribby Svart -
Brommapojkarna 06:7
|
1-4
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
105 |
P11L-3 |
14:45 |
Spånga IS P06-7 -
Gröndals IK vit
|
0-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
98 |
F11L-1 |
14:30 |
SollentunaFK-Viby -
Spånga
|
0-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
99 |
P12-2 |
14:30 |
BP05-5 -
Spånga IS P05-1
|
2-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
100 |
P11MS-19 |
14:30 |
IFK Lidingö FK P06:10 -
IF BP P06-4U
|
1-3
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
101 |
P11MS-19 |
14:30 |
AIK P-06 Gul -
Boo FF P06:5
|
4-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
102 |
P10MS-17 |
14:30 |
Sickla IF blå -
BP07-8
|
2-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
103 |
P10MS-17 |
14:30 |
AIK -
Bromstens IK
|
1-1
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
96 |
P11L-2 |
14:10 |
Sundbybergs IK Duvbo -
DIF P06 lag 7
|
3-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
97 |
P11L-2 |
14:10 |
IFK Lidingö -
Bele Barkarby FF 2
|
2-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
94 |
P11MS-18 |
14:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
Täby FK Svart
|
4-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
95 |
P11MS-18 |
14:00 |
Rönninge Salem Fotboll -
Täby FK Gribby Blå
|
1-6
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
93 |
P11MS-17 |
14:00 |
Sollentuna FK Sportfältet -
FK BROMMA
|
5-0
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
92 |
P11MS-17 |
14:00 |
Vendelsö IK Handen -
Sollentuna FK Vaxmora
|
1-1
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
90 |
F11L-1 |
14:00 |
Hammarby IF -
Västerhaninge IF Vit
|
0-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
91 |
F11L-1 |
14:00 |
Västerhaninge IF Blå -
Kista SC F06
|
1-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
85 |
P12-2 |
13:30 |
IFK Lidingö FK 8 -
BP05-5
|
2-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
86 |
P12-2 |
13:30 |
Spånga IS P05-1 -
Skiljebo SK P05 Gul 1
|
1-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
87 |
P11L-1 |
13:30 |
Täby FK Blå -
Bele Barkarby FF
|
1-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
88 |
P11L-1 |
13:30 |
Gröndals IK blå -
IF Brommapojkarna P06-3
|
2-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
77 |
P10MS-2 |
13:00 |
Hagby IK P-07 -
BP07-5
|
4-1
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
78 |
P10MS-2 |
13:00 |
Bromstens IK -
Sickla IF blå
|
2-5
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
79 |
P10L-2 |
13:00 |
Vendelsö IK Grön -
Kistasc
|
5-3
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
80 |
P10L-2 |
13:00 |
TUFC / EKF -
IF Brommapojkarna
|
1-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
81 |
P10MS-3 |
13:00 |
BP07-8 -
Syrianska IF P07
|
2-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
82 |
P10MS-3 |
13:00 |
Spånga IS FK lag 2 -
Sollentuna FK R/S 1
|
1-5
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
76 |
F11L-1 |
13:00 |
Västerhaninge IF Vit -
SollentunaFK-Viby
|
0-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
75 |
F11L-1 |
13:00 |
Kista SC F06 -
Hammarby IF
|
1-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
74 |
P11MS-3 |
12:30 |
Rönninge Salem Fotboll -
Sollentuna FK Vaxmora
|
1-1
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
73 |
P11MS-3 |
12:30 |
Täby FK Svart -
Boo FF P06:5
|
4-2
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
67 |
F11L-1 |
12:30 |
Spånga -
Västerhaninge IF Blå
|
2-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
66 |
P12-3 |
12:30 |
IFK Lidingö P05:3 blå -
Spånga P05-1 blå
|
6-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
68 |
P10MS-1 |
12:30 |
DIF P07-8 -
BP P07-21
|
4-1
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
69 |
P10MS-1 |
12:30 |
AIK -
Spånga IS FK lag 1
|
6-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
70 |
P10L-1 |
12:30 |
Kista SC Vit -
Bromstens IK Vit
|
12-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
71 |
P10L-1 |
12:30 |
DIF P07-06 -
Skogås Trångsunds FF
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
58 |
P11MS-1 |
12:00 |
FK BROMMA -
IFK Lidingö FK P06:10
|
1-0
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
59 |
P11MS-1 |
12:00 |
Sollentuna FK Sportfältet -
AIK P-06 Gul
|
3-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
60 |
P11L-1 |
12:00 |
Bele Barkarby FF -
IF Brommapojkarna P06-3
|
2-3
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
61 |
P11L-1 |
12:00 |
Täby FK Blå -
Gröndals IK blå
|
0-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
64 |
P11MS-2 |
12:00 |
IF Brommapojkarna 10 -
Täby FK Gribby Blå
|
6-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
65 |
P11MS-2 |
12:00 |
IF BP P06-4U -
Vendelsö IK Handen
|
1-3
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
57 |
P12-3 |
12:00 |
Reymersholms Ik 6 -
Årsta FF
|
0-8
|
Bromsten BR2 |
|
|
56 |
F11L-1 |
12:00 |
SollentunaFK-Viby -
Kista SC F06
|
2-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
49 |
F11L-1 |
11:30 |
Hammarby IF -
Västerhaninge IF Blå
|
2-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
48 |
F11L-1 |
11:30 |
Västerhaninge IF Vit -
Spånga
|
0-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
51 |
P10MS-2 |
11:30 |
Hagby IK P-07 -
Bromstens IK
|
0-4
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
50 |
P10MS-2 |
11:30 |
BP07-5 -
Sickla IF blå
|
0-9
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
52 |
P10L-2 |
11:30 |
Kistasc -
IF Brommapojkarna
|
0-5
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
53 |
P10L-2 |
11:30 |
Vendelsö IK Grön -
TUFC / EKF
|
2-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
54 |
P10MS-3 |
11:30 |
Syrianska IF P07 -
Sollentuna FK R/S 1
|
2-0
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
55 |
P10MS-3 |
11:30 |
BP07-8 -
Spånga IS FK lag 2
|
3-0
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
43 |
P10L-1 |
11:00 |
Bromstens IK Vit -
Skogås Trångsunds FF
|
0-9
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
44 |
P10L-1 |
11:00 |
Kista SC Vit -
DIF P07-06
|
2-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
45 |
P11MS-3 |
11:00 |
Boo FF P06:5 -
Sollentuna FK Vaxmora
|
0-3
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
46 |
P11MS-3 |
11:00 |
Täby FK Svart -
Rönninge Salem Fotboll
|
0-0
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
42 |
P10MS-1 |
11:00 |
DIF P07-8 -
AIK
|
2-5
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
41 |
P10MS-1 |
11:00 |
BP P07-21 -
Spånga IS FK lag 1
|
1-3
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
40 |
P12-3 |
11:00 |
Reymersholms Ik 6 -
IFK Lidingö P05:3 blå
|
0-3
|
Bromsten BR2 |
|
|
39 |
P12-3 |
11:00 |
Årsta FF -
Spånga P05-1 blå
|
2-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
30 |
F11L-1 |
10:30 |
Västerhaninge IF Blå -
SollentunaFK-Viby
|
0-3
|
Bromsten BR2 |
|
|
29 |
F11L-1 |
10:30 |
Kista SC F06 -
Västerhaninge IF Vit
|
0-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
32 |
P11MS-1 |
10:30 |
FK BROMMA -
Sollentuna FK Sportfältet
|
1-4
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
31 |
P11MS-1 |
10:30 |
IFK Lidingö FK P06:10 -
AIK P-06 Gul
|
4-4
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
33 |
P11L-1 |
10:30 |
Gröndals IK blå -
Bele Barkarby FF
|
0-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
34 |
P11L-1 |
10:30 |
IF Brommapojkarna P06-3 -
Täby FK Blå
|
2-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
35 |
P11MS-2 |
10:30 |
Täby FK Gribby Blå -
Vendelsö IK Handen
|
0-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
36 |
P11MS-2 |
10:30 |
IF Brommapojkarna 10 -
IF BP P06-4U
|
2-2
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
24 |
P10L-2 |
10:00 |
TUFC / EKF -
Kistasc
|
4-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
25 |
P10L-2 |
10:00 |
IF Brommapojkarna -
Vendelsö IK Grön
|
4-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
26 |
P10MS-3 |
10:00 |
Spånga IS FK lag 2 -
Syrianska IF P07
|
5-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
27 |
P10MS-3 |
10:00 |
Sollentuna FK R/S 1 -
BP07-8
|
0-5
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
23 |
P10MS-2 |
10:00 |
Sickla IF blå -
Hagby IK P-07
|
4-0
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
22 |
P10MS-2 |
10:00 |
Bromstens IK -
BP07-5
|
6-2
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
20 |
P12-3 |
10:00 |
IFK Lidingö P05:3 blå -
Årsta FF
|
2-4
|
Bromsten BR1 |
|
|
21 |
F11L-1 |
10:00 |
Spånga -
Hammarby IF
|
0-3
|
Bromsten BR2 |
|
|
10 |
F11L-1 |
09:30 |
Västerhaninge IF Vit -
Västerhaninge IF Blå
|
3-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
11 |
P12-3 |
09:30 |
Spånga P05-1 blå -
Reymersholms Ik 6
|
2-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
12 |
P10MS-1 |
09:30 |
AIK -
BP P07-21
|
6-0
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
13 |
P10MS-1 |
09:30 |
Spånga IS FK lag 1 -
DIF P07-8
|
1-4
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
14 |
P10L-1 |
09:30 |
DIF P07-06 -
Bromstens IK Vit
|
6-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
15 |
P10L-1 |
09:30 |
Skogås Trångsunds FF -
Kista SC Vit
|
2-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
16 |
P11MS-3 |
09:30 |
Rönninge Salem Fotboll -
Boo FF P06:5
|
4-1
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
17 |
P11MS-3 |
09:30 |
Sollentuna FK Vaxmora -
Täby FK Svart
|
2-2
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
9 |
P11MS-2 |
09:00 |
Vendelsö IK Handen -
IF Brommapojkarna 10
|
4-0
|
Övre2 StoraMossen |
|
|
8 |
P11MS-2 |
09:00 |
IF BP P06-4U -
Täby FK Gribby Blå
|
0-4
|
Övre1 StoraMossen |
|
|
6 |
P11MS-1 |
09:00 |
AIK P-06 Gul -
FK BROMMA
|
0-2
|
Nedre2StoraMossen |
|
|
5 |
P11MS-1 |
09:00 |
Sollentuna FK Sportfältet -
IFK Lidingö FK P06:10
|
6-3
|
Nedre1StoraMossen |
|
|
3 |
F11L-1 |
09:00 |
Kista SC F06 -
Spånga
|
1-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
4 |
F11L-1 |
09:00 |
Hammarby IF -
SollentunaFK-Viby
|
0-2
|
Bromsten BR2 |
|
|