89 |
K-2 |
08:00 |
Sävast AIF F01 -
Gammelstads IF F01/02 Vit
|
0-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
252 |
I-1 |
08:00 |
Alviks IK -
GIF F99
|
1-2
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
91 |
N-1 |
08:00 |
Lira BK F04:1 -
Bergnäsets AIK görn
|
2-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
92 |
N-2 |
08:00 |
Lira BK F04:2 -
Sävast Aif F04
|
2-2
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
90 |
L-1 |
08:00 |
Sunderby SK -
Trångfors IF
|
4-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
87 |
E-1 |
08:00 |
Luleå Sportklubb -
Morön BK P03 GRÖN
|
3-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
94 |
F-3 |
08:00 |
Öjeby IF -
Sunderby SK Gul
|
4-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
93 |
N-4 |
08:00 |
Öjeby IF F04 -
Trångfors IF
|
3-2
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
86 |
A-1 |
08:00 |
Notvikens IK -
Bodens BK
|
2-5
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
97 |
N-3 |
08:50 |
LSK -
PIF1
|
2-11
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
98 |
N-4 |
08:50 |
PIF3 -
Sunderby SK Gul
|
2-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
95 |
D-2 |
08:50 |
Notviken IK -
Sävast Aif
|
1-5
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
100 |
F-3 |
08:50 |
TP-47 -
Luleå FC Svart
|
6-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
99 |
F-2 |
08:50 |
Sunderby SK -
IFK Luleå Vit
|
1-3
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
96 |
N-3 |
08:50 |
Ospa -
Sunderby SK
|
5-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
101 |
B-2 |
09:00 |
Luleå SK 2 -
Alviks IK
|
0-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
102 |
C-2 |
09:00 |
Sunderby SK -
Bergnäsets AIK
|
1-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
103 |
G-1 |
09:00 |
BAIK P05 Grön -
GIF P05 Grön
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
104 |
G-2 |
09:00 |
Luleå FC Vit -
Älvdalen United P05
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
106 |
H-1 |
09:00 |
Lira BK Blå -
Sävast Aif röd
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
107 |
H-2 |
09:00 |
Lira BK Gul -
BAIK P06 Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
105 |
K-1 |
09:00 |
Älvsby IF -
IFK Kalix
|
0-13
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
112 |
N-1 |
09:40 |
Notvikens IK F04/05 -
Haukiputaan Pallo/grön
|
0-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
113 |
N-2 |
09:40 |
Bergnäsets AIK vit -
Haukiputaan Pallo/gul
|
0-6
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
109 |
E-2 |
09:40 |
Sunderby SK P03 -
Sävast AIF
|
1-6
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
108 |
E-1 |
09:40 |
IFK Luleå Vit -
GIF P03
|
2-5
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
115 |
O-1 |
09:40 |
GIF F05 Grön -
Trångfors IF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
110 |
O-2 |
09:40 |
Haukiputaan Pallo -
GIF F05 Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
111 |
P-2 |
09:40 |
Bergnäset 06/07 Lag2 -
Rutvik SK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
114 |
H-2 |
09:40 |
Sunderby SK 2 -
IFK Luleå 3
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
117 |
F-2 |
09:40 |
Sävast Aif -
Lira Bk Blå
|
4-3
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
116 |
F-1 |
09:40 |
Alviks P-04 -
GIF P04
|
11-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
120 |
K-2 |
10:00 |
Öjeby IF -
Lira BK F01
|
0-4
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
118 |
A-1 |
10:00 |
Sunderby SK -
Gammelstads IF
|
0-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
119 |
B-2 |
10:00 |
Storfors Aik P-00 -
GIF P00
|
0-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
123 |
P-2 |
10:20 |
Lira BK Orange -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
124 |
H-2 |
10:20 |
IFK Luleå 4 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
126 |
O-1 |
10:20 |
Sävast AIF Röd -
Lira BK Blå F05
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
121 |
O-2 |
10:20 |
IFK Luleå -
Lira BK Gula F05
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
125 |
H-3 |
10:20 |
Sävast vit -
Sunderby SK 3
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
122 |
P-1 |
10:20 |
Bergnäset 06/07 Lag1 -
Notvikens IK F06
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
128 |
M-1 |
10:30 |
Rutvik SK -
Sävast Aif F03
|
1-1
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
127 |
L-1 |
10:30 |
Rutviks SK -
Lira BK
|
1-4
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
129 |
F-1 |
10:30 |
Lira Bk Gul -
Bergnäsets AIK
|
6-2
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
131 |
C-2 |
11:00 |
Sävast AIF -
IFK Kalix
|
3-4
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
132 |
J-1 |
11:00 |
Clemensnäs IF -
Luleå Damfotboll
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
134 |
P-1 |
11:00 |
LSK - Blå -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
135 |
P-2 |
11:00 |
LSK - Vit -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
136 |
H-3 |
11:00 |
IFK Luleå 6 -
Rutvik SK Gul1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
133 |
O-2 |
11:00 |
Rutvik SK -
Sävast Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
138 |
O-1 |
11:00 |
Ospa Girls 05 -
Sunderby SK Blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
137 |
H-3 |
11:00 |
Rutvik SK Gul2 -
IFK Luleå 5
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
130 |
B-1 |
11:00 |
Nyborgs SK -
Luleå SK 1
|
1-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
142 |
N-2 |
11:20 |
PIF2 -
Lira BK F04:2
|
7-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
139 |
D-1 |
11:20 |
Sunderby sportklubb -
Lira BK2:1
|
1-7
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
140 |
M-2 |
11:20 |
GIF F03 -
Luleå Sportklubb
|
0-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
143 |
N-3 |
11:20 |
Ospa -
Gammelstads IF
|
3-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
141 |
N-1 |
11:20 |
IFK Luleå -
Lira BK F04:1
|
0-2
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
147 |
P-2 |
11:40 |
Gammelstads IF -
Bergnäset 06/07 Lag2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
149 |
H-2 |
11:40 |
IFK Luleå 3 -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
144 |
G-1 |
11:40 |
Sävast AIF Vit -
IFK Luleå P05 Blå
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
145 |
G-2 |
11:40 |
Sävast AIF röd -
Luleå FC Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
146 |
P-1 |
11:40 |
IFK Luleå -
Bergnäset 06/07 Lag1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
148 |
H-1 |
11:40 |
Lira BK Blå -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
150 |
C-1 |
12:00 |
Alviks IK P01 Blå -
Luleå FC/FF
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
151 |
C-1 |
12:00 |
Älvsby IF -
Gammelstads IF
|
1-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
152 |
J-1 |
12:00 |
Sävast Aif F00 -
Gammelstad IF F:00
|
0-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
157 |
F-3 |
12:10 |
Sunderby SK Gul -
Luleå FC Svart
|
1-8
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
156 |
F-3 |
12:10 |
Öjeby IF -
TP-47
|
1-9
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
155 |
E-1 |
12:10 |
Notvikens IK P03 -
Luleå Sportklubb
|
1-2
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
153 |
D-2 |
12:10 |
GIF P02 -
Luleå SK P02
|
0-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
154 |
D-2 |
12:10 |
Lira bk 2 -
Notviken IK
|
7-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
160 |
P-2 |
12:20 |
Rutvik SK -
LSK - Vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
159 |
P-1 |
12:20 |
Notvikens IK F06 -
LSK - Blå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
162 |
H-3 |
12:20 |
Rutvik SK Gul1 -
Sävast vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
158 |
O-2 |
12:20 |
Trångfors IF, lag 2 -
GIF F05 Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
163 |
O-1 |
12:20 |
Lira BK Blå F05 -
GIF F05 Grön
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
161 |
H-1 |
12:20 |
IFK Luleå 2 -
GIF P06
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
167 |
I-1 |
13:00 |
Gammelgårdens IF -
Alviks IK
|
2-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
168 |
K-1 |
13:00 |
Älvsby IF -
Sunderby SK
|
0-8
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
177 |
F-2 |
13:00 |
Sävast Aif -
Sunderby SK
|
1-3
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
178 |
F-2 |
13:00 |
Lira Bk Blå -
IFK Luleå Vit
|
0-4
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
170 |
P-1 |
13:00 |
Lira BK Blå -
Luleå FC F06
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
175 |
H-3 |
13:00 |
Sunderby SK 3 -
Rutvik SK Gul2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
169 |
L-1 |
13:00 |
Sävast Aif F02 -
Sunderby SK
|
0-3
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
165 |
E-2 |
13:00 |
Bodens BK -
Rutvik SK P03
|
7-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
166 |
G-1 |
13:00 |
Svartbjörnsbyns IF P05 -
Notviken P05 Gul
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
176 |
O-1 |
13:00 |
Trångfors IF -
Ospa Girls 05
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
173 |
H-2 |
13:00 |
BAIK P06 Vit -
IFK Luleå 4
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
174 |
H-2 |
13:00 |
Notvikens IK -
Sunderby SK 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
171 |
N-1 |
13:00 |
Bergnäsets AIK görn -
Notvikens IK F04/05
|
6-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
172 |
N-2 |
13:00 |
Sävast Aif F04 -
Bergnäsets AIK vit
|
1-1
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
164 |
B-1 |
13:00 |
Öjeby IF -
Bergnäsets AIK
|
2-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
183 |
H-1 |
13:40 |
Sunderby SK 1 -
BAIK P06 Grön
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
182 |
P-1 |
13:40 |
LSK - Blå -
IFK Luleå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
181 |
O-2 |
13:40 |
Haukiputaan Pallo -
IFK Luleå
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
180 |
G-2 |
13:40 |
IFK Luleå P05 Röd -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
179 |
G-2 |
13:40 |
Sundoms IF -
Notviken P05 Svart
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
187 |
F-1 |
13:50 |
GIF P04 -
Lira Bk Gul
|
2-7
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
186 |
F-1 |
13:50 |
IFK Luleå Blå -
Alviks P-04
|
1-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
185 |
M-2 |
13:50 |
Lira BK -
Sävast Aif vit
|
0-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
184 |
M-1 |
13:50 |
Bergnäsets AIK -
Notvikens IK
|
0-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
189 |
K-1 |
14:00 |
IFK Kalix -
Gammelstads IF F01/02 Grön
|
5-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
188 |
B-2 |
14:00 |
Storfors Aik P-00 -
Luleå SK 2
|
9-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
190 |
K-2 |
14:00 |
Öjeby IF -
Sävast AIF F01
|
0-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
196 |
H-3 |
14:20 |
Rutvik SK Gul2 -
Rutvik SK Gul1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
193 |
P-1 |
14:20 |
Bergnäset 06/07 Lag1 -
Luleå FC F06
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
192 |
O-2 |
14:20 |
Lira BK Gula F05 -
Rutvik SK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
191 |
G-1 |
14:20 |
GIF P05 Grön -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
194 |
P-2 |
14:20 |
LSK - Vit -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
195 |
H-1 |
14:20 |
Sävast Aif röd -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
199 |
M-1 |
14:40 |
HauPa F03 gul -
Rutvik SK
|
3-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
201 |
N-2 |
14:40 |
Haukiputaan Pallo/gul -
PIF2
|
3-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
198 |
E-1 |
14:40 |
Bergnäsets AIK -
Morön BK P03 GRÖN
|
4-3
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
197 |
D-1 |
14:40 |
BAIK P 02 -
Luleå FC/FF
|
1-4
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
200 |
N-1 |
14:40 |
Haukiputaan Pallo/grön -
IFK Luleå
|
0-2
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
202 |
N-3 |
14:40 |
PIF1 -
Ospa
|
1-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
203 |
A-1 |
15:00 |
Gammelstads IF -
Bodens BK
|
1-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
205 |
B-2 |
15:00 |
GIF P00 -
Alviks IK
|
0-2
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
210 |
H-3 |
15:00 |
Sunderby SK 3 -
IFK Luleå 5
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
208 |
P-2 |
15:00 |
Rutvik SK -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
207 |
G-2 |
15:00 |
Lira BK Blå -
Älvdalen United P05
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
206 |
G-1 |
15:00 |
Lira BK Gul -
IFK Luleå P05 Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
209 |
H-1 |
15:00 |
GIF P06 -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
211 |
H-3 |
15:00 |
Sävast vit -
IFK Luleå 6
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
204 |
B-1 |
15:00 |
OLS-00 haaste -
Nyborgs SK
|
1-4
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
212 |
D-1 |
15:30 |
Bodens BK FF -
Sunderby sportklubb
|
3-1
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
213 |
L-1 |
15:30 |
HauPa F02 -
Trångfors IF
|
0-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
217 |
P-2 |
15:40 |
Bergnäset 06/07 Lag2 -
Lira BK Orange
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
218 |
H-1 |
15:40 |
IFK Luleå 1 -
BAIK P06 Grön
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
215 |
G-2 |
15:40 |
IFK Luleå P05 Röd -
BAIK P05 Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
214 |
G-1 |
15:40 |
BAIK P05 Grön -
Svartbjörnsbyns IF P05
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
216 |
P-1 |
15:40 |
IFK Luleå -
Notvikens IK F06
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
219 |
H-2 |
15:40 |
IFK Luleå 3 -
BAIK P06 Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
222 |
K-2 |
16:00 |
Lira BK F01 -
Gammelstads IF F01/02 Vit
|
4-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
220 |
C-2 |
16:00 |
IFK Kalix -
Bergnäsets AIK
|
1-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
221 |
I-1 |
16:00 |
GIF F99 -
Gammelgårdens IF
|
0-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
227 |
H-1 |
16:20 |
IFK Luleå 2 -
Sunderby SK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
228 |
H-2 |
16:20 |
Notvikens IK -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
224 |
E-1 |
16:20 |
GIF P03 -
Notvikens IK P03
|
7-2
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
223 |
D-2 |
16:20 |
Sävast Aif -
Lira bk 2
|
1-4
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
226 |
G-2 |
16:20 |
GIF P05 Vit -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
225 |
G-1 |
16:20 |
IFK Luleå Vit -
Notviken P05 Gul
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
229 |
H-2 |
16:20 |
Sunderby SK 2 -
IFK Luleå 4
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
230 |
O-1 |
16:20 |
Ospa Girls 05 -
Lira BK Blå F05
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
231 |
C-1 |
17:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
Alviks IK P01 Blå
|
0-2
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
234 |
J-1 |
17:00 |
ONS-00 valkoinen -
Clemensnäs IF
|
7-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
236 |
H-1 |
17:00 |
IFK Luleå 1 -
Sävast Aif röd
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
237 |
H-1 |
17:00 |
BAIK P06 Grön -
GIF P06
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
232 |
G-1 |
17:00 |
Sävast AIF Vit -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
233 |
G-2 |
17:00 |
Sävast AIF röd -
Sundoms IF
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
238 |
O-1 |
17:00 |
Trångfors IF -
Sunderby SK Blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
239 |
O-1 |
17:00 |
GIF F05 Grön -
Sävast AIF Röd
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
235 |
J-1 |
17:00 |
Luleå Damfotboll -
Sävast Aif F00
|
0-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
243 |
M-2 |
17:10 |
GIF F03 -
Lira BK
|
1-0
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
244 |
N-3 |
17:10 |
Gammelstads IF -
Sunderby SK
|
0-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
242 |
L-1 |
17:10 |
Lira BK -
Sävast Aif F02
|
2-1
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
241 |
E-2 |
17:10 |
Sävast AIF -
Morön BK P03 VIT
|
3-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
245 |
F-1 |
17:10 |
Bergnäsets AIK -
IFK Luleå Blå
|
0-6
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
240 |
D-2 |
17:10 |
Notviken IK -
GIF P02
|
0-7
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
247 |
G-2 |
17:40 |
Notviken P05 Svart -
GIF P05 Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
246 |
G-1 |
17:40 |
Notviken P05 Gul -
IFK Luleå P05 Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
248 |
B-1 |
18:00 |
Luleå SK 1 -
Öjeby IF
|
1-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
249 |
C-1 |
18:00 |
Luleå FC/FF -
Älvsby IF
|
0-2
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
250 |
E-1 |
18:00 |
Morön BK P03 GRÖN -
IFK Luleå Vit
|
3-3
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
255 |
N-3 |
18:00 |
Ospa -
LSK
|
1-0
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
254 |
M-2 |
18:00 |
Luleå Sportklubb -
Öjeby IF-F03/04
|
2-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
253 |
M-1 |
18:00 |
Sävast Aif F03 -
HauPa F03 gul
|
0-7
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
251 |
E-2 |
18:00 |
Sunderby SK P03 -
Bodens BK
|
3-11
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
88 |
K-1 |
18:00 |
Sunderby SK -
Gammelstads IF F01/02 Grön
|
0-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
256 |
G-2 |
18:20 |
IFK Luleå P05 Röd -
Sundoms IF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
257 |
D-1 |
18:50 |
Lira BK2:1 -
BAIK P 02
|
5-1
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
258 |
L-1 |
18:50 |
Trångfors IF -
Rutviks SK
|
3-1
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
260 |
B-1 |
19:00 |
Bergnäsets AIK -
OLS-00 haaste
|
5-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
259 |
A-1 |
19:00 |
Sunderby SK -
Notvikens IK
|
2-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
261 |
C-2 |
19:00 |
Sävast AIF -
Sunderby SK
|
0-4
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
263 |
E-1 |
19:40 |
Luleå Sportklubb -
Bergnäsets AIK
|
4-0
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
262 |
D-2 |
19:40 |
Luleå SK P02 -
Sävast Aif
|
3-0
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
265 |
I |
20:00 |
GIF F99 -
Gammelgårdens IF
|
1-2
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
264 |
C-1 |
20:00 |
Gammelstads IF -
Svartbjörnsbyns IF
|
2-4
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
266 |
J-1 |
20:00 |
Gammelstad IF F:00 -
ONS-00 valkoinen
|
1-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
267 |
L-1 |
20:30 |
Sunderby SK -
HauPa F02
|
0-3
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
268 |
M-1 |
20:30 |
Rutvik SK -
Bergnäsets AIK
|
1-5
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|