632 |
P04L |
19:05 |
Syrianska FC -
Hammarby P0410
|
2-6
|
Knutby KN1 |
A-FINAL |
|
631 |
P0718-8 |
18:19 |
BP08-3 -
BSK 07-22
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
629 |
P0718-8 |
17:43 |
STFF Blå -
Sörskogens IF P07 Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
630 |
P0718-8 |
17:43 |
BSK 07-21 -
STFF Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
628 |
P0718-8 |
17:43 |
DIF P07-04 -
Sörskogens IF P07 Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
627 |
P04L |
17:30 |
Råsunda IS P04 -
Syrianska FC
|
0-1
|
Knutby KN2 |
A-Semifinal 1 |
|
626 |
P04M |
17:25 |
Gideonsbergs IF P04 Blå -
IK Sirius P04blå
|
5-4
|
Stora Mossen SM1 |
A-FINAL |
|
625 |
P04L |
17:25 |
Hammarby P0410 -
Saltsjö-Boo IF
|
5-2
|
Stora Mossen SM2 |
A-Semifinal 2 |
|
622 |
F08-3 |
17:07 |
Bromstens IK F-08 -
Stuvsta IF
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
623 |
F08-3 |
17:07 |
Bollskola.se Tigrarna -
IFK Stocksund F08
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
624 |
F08-3 |
17:07 |
Ängby if F-08 Vit -
Syrianska FC Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
621 |
P04L |
16:45 |
Gideonsbergs IF P04 Vit -
Hässelby SK P042
|
0-2
|
Knutby KN1 |
B-FINAL |
|
620 |
P05L |
16:45 |
Stureby SK -
Hanvikens SK
|
3-1
|
Knutby KN2 |
A-FINAL |
|
619 |
P0718-8 |
16:31 |
DIF P07-04 -
STFF Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
618 |
P0718-8 |
16:31 |
BSK 07-21 -
Sörskogens IF P07 Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
617 |
P0718-8 |
16:31 |
BP08-3 -
Sörskogens IF P07 Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
616 |
P04L |
16:05 |
Pershagens SK Grön -
Saltsjö-Boo IF
|
4-5
|
Stora Mossen SM2 |
A-1/4-final 4 |
|
615 |
P04L |
16:05 |
Hammarby P0410 -
Boo FF P04:8
|
4-2
|
Stora Mossen SM1 |
A-1/4-final 3 |
|
614 |
P04L |
16:00 |
Syrianska FC -
Upsala IF Vit
|
3-2
|
Knutby KN2 |
A-1/4-final 2 |
|
613 |
P04L |
16:00 |
Råsunda IS P04 -
BP P04 Sundby
|
5-0
|
Knutby KN1 |
A-1/4-final 1 |
|
610 |
P0718-8 |
15:55 |
STFF Blå -
BSK 07-22
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
612 |
F08-3 |
15:55 |
Bollskola.se Tigrarna -
Syrianska FC Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
611 |
F08-3 |
15:55 |
Ängby if F-08 Vit -
Stuvsta IF
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
608 |
P04M |
15:25 |
Kallhälls FF röd -
Gideonsbergs IF P04 Blå
|
4-5
|
Stora Mossen SM1 |
A-Semifinal 1 |
|
609 |
P04M |
15:25 |
IK Sirius P04blå -
Upsala IF Vit
|
8-1
|
Stora Mossen SM2 |
A-Semifinal 2 |
|
605 |
P0718-8 |
15:19 |
BSK 07-21 -
DIF P07-04
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
606 |
P0718-8 |
15:19 |
STFF Röd -
Sörskogens IF P07 Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
607 |
F08-3 |
15:19 |
IFK Stocksund F08 -
Bromstens IK F-08
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
603 |
P04L |
15:15 |
Kallhälls FF Vit -
Gideonsbergs IF P04 Vit
|
0-4
|
Knutby KN1 |
B-Semifinal 1 |
|
604 |
P04L |
15:15 |
Hässelby SK P042 -
Tungelsta IF
|
1-0
|
Knutby KN2 |
B-Semifinal 2 |
|
602 |
P05M |
14:45 |
IF Brommapojkarna P05-11 -
Alsike IF Röd
|
5-4
|
Stora Mossen SM2 |
A-FINAL |
|
600 |
P0718-8 |
14:43 |
BSK 07-22 -
Sörskogens IF P07 Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
601 |
F08-3 |
14:43 |
Stuvsta IF -
Syrianska FC Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
599 |
P0718-8 |
14:43 |
BP08-3 -
STFF Blå
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
598 |
P05M |
14:30 |
Spånga P:05:5 Blå -
Upsala If
|
1-2
|
Knutby KN2 |
B-FINAL |
|
597 |
F04 |
14:20 |
Barkarö SK F04/05 -
Västerhaninge IF BLÅ
|
6-1
|
Knutby KN1 |
A-FINAL |
|
594 |
F08-2 |
14:07 |
Örby IS F08 Blå -
Ursvik IK Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
595 |
F08-3 |
14:07 |
Bromstens IK F-08 -
Bollskola.se Tigrarna
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
596 |
F08-3 |
14:07 |
Ängby if F-08 Vit -
IFK Stocksund F08
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
592 |
P05L |
14:05 |
Stureby SK -
Lohärad IF
|
5-4
|
Stora Mossen SM1 |
A-Semifinal 1 |
|
593 |
P05L |
14:05 |
Hanvikens SK -
IF Brommapojkarna P05-26
|
2-1
|
Stora Mossen SM2 |
A-Semifinal 2 |
|
591 |
P05L |
13:45 |
Älvsjö AIK Blå -
Tyresö ff s/b röd
|
3-4
|
Knutby KN2 |
B-FINAL |
|
589 |
P05M |
13:40 |
Vallentuna BK Vit -
IFK Viksjö 2
|
4-0
|
Knutby KN1 |
C-FINAL |
|
588 |
P05L |
13:40 |
Skå Ik Grön -
Ekerö IK P05 blå
|
2-1
|
Bromsten BR2 |
C-FINAL |
|
590 |
P04M |
13:40 |
Pershagen SK Vit -
Hanviken SK
|
1-0
|
Blackeberg B1 |
B-FINAL |
|
587 |
F04 |
13:40 |
Stuvsta IF Lag 2 -
Västerhaninge IF VIT
|
4-1
|
Bromsten BR1 |
B-FINAL |
|
584 |
F08-1 |
13:31 |
Ursvik IK Svart -
IFK Bergshamra 2
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
585 |
F08-2 |
13:31 |
BSK F08 lag 1 -
Spånga F08-2
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
586 |
F08-2 |
13:31 |
AIK F08 Gul -
IFK Bergshamra 1
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
583 |
P04M |
13:30 |
Upsala IF Vit -
Gröndals IK
|
5-1
|
Blackeberg B2 |
A-1/4-final 4 |
|
582 |
P04M |
13:25 |
Håbo FF -
IK Sirius P04blå
|
0-4
|
Stora Mossen SM1 |
A-1/4-final 3 |
|
580 |
P04L |
13:00 |
Hässelby SK P042 -
IFK Aspudden-Tellus
|
2-0
|
Knutby KN1 |
B-1/4-final 3 |
|
581 |
P04L |
13:00 |
IK Sirius P04blå -
Tungelsta IF
|
0-1
|
Knutby KN2 |
B-1/4-final 4 |
|
579 |
P04L |
13:00 |
IF Brommapojkarna 18 -
Gideonsbergs IF P04 Vit
|
0-2
|
Bromsten BR2 |
B-1/4-final 2 |
|
578 |
P04L |
13:00 |
Kallhälls FF Vit -
Ransta IK PF04
|
1-0
|
Bromsten BR1 |
B-1/4-final 1 |
|
575 |
P0718-8 |
12:55 |
Sörskogens IF P07 Röd -
STFF Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
576 |
F08-1 |
12:55 |
BSK F08 lag 2 -
Örby IS F08 Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
577 |
F08-1 |
12:55 |
Spånga IS F08-1 -
AIK F08 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
573 |
P05M |
12:50 |
IF Brommapojkarna P05-11 -
Järla IF FK P05 Lag 1
|
5-4
|
Blackeberg B1 |
A-Semifinal 1 |
|
574 |
P05M |
12:50 |
Alsike IF Röd -
Kista SC
|
4-0
|
Blackeberg B2 |
A-Semifinal 2 |
|
571 |
P04M |
12:45 |
Kallhälls FF röd -
Nackdala AIS
|
3-2
|
Stora Mossen SM1 |
A-1/4-final 1 |
|
572 |
P04M |
12:45 |
Reymers diamonds -
Gideonsbergs IF P04 Blå
|
0-6
|
Stora Mossen SM2 |
A-1/4-final 2 |
|
569 |
F04 |
12:20 |
Hanviken SK -
Barkarö SK F04/05
|
0-5
|
Bromsten BR1 |
A-Semifinal 1 |
|
570 |
F04 |
12:20 |
Västerhaninge IF BLÅ -
Stuvsta IF Lag 1
|
2-1
(STR) |
Bromsten BR2 |
A-Semifinal 2 |
|
568 |
P0718-8 |
12:19 |
STFF Blå -
BSK 07-21
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
567 |
P0718-8 |
12:19 |
Sörskogens IF P07 Vit -
BSK 07-22
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
566 |
P0718-8 |
12:19 |
DIF P07-04 -
BP08-3
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
563 |
P05M |
12:05 |
Sollentuna FK Viby Grön -
Upsala If
|
5-6
|
Stora Mossen SM2 |
B-Semifinal 2 |
|
564 |
P04M |
12:05 |
Pershagen SK Vit -
Bro IK -vit2
|
2-0
|
Blackeberg B1 |
B-Semifinal 1 |
|
565 |
P04M |
12:05 |
Segeltorps If p04:3 -
Hanviken SK
|
0-2
|
Blackeberg B2 |
B-Semifinal 2 |
|
562 |
P05M |
12:05 |
Spånga P:05:5 Blå -
Ängby IF
|
1-0
|
Stora Mossen SM1 |
B-Semifinal 1 |
|
559 |
F08-3 |
11:42 |
Bollskola.se Tigrarna -
Ängby if F-08 Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
560 |
F08-3 |
11:42 |
Syrianska FC Gul -
Bromstens IK F-08
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
561 |
F08-3 |
11:42 |
IFK Stocksund F08 -
Stuvsta IF
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
558 |
P05L |
11:40 |
Spånga P05:5 vit -
Ekerö IK P05 blå
|
0-1
|
Bromsten BR2 |
C-Semifinal 2 |
|
556 |
P05L |
11:40 |
Älvsjö AIK Blå -
Alsike IF Gul
|
4-1
|
Nälsta NÄ1 |
B-Semifinal 1 |
|
555 |
P05L |
11:40 |
Stureby SK -
Järla Grön
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
A-1/4-final 1 |
|
557 |
P05L |
11:40 |
Skå Ik Grön -
Alsike IF Svart
|
3-2
|
Bromsten BR1 |
C-Semifinal 1 |
|
551 |
P05L |
11:25 |
Lohärad IF -
Sollentuna FK Viby Röd
|
7-2
|
Stora Mossen SM2 |
A-1/4-final 2 |
|
552 |
P05L |
11:25 |
Järla Blå -
Hanvikens SK
|
3-4
|
Blackeberg B1 |
A-1/4-final 3 |
|
553 |
P05L |
11:25 |
Essinge IK Giants -
IF Brommapojkarna P05-26
|
0-2
|
Blackeberg B2 |
A-1/4-final 4 |
|
554 |
P05L |
11:25 |
IK Frej Täby -
Tyresö ff s/b röd
|
3-4
|
Stora Mossen SM1 |
B-Semifinal 2 |
|
548 |
F08-2 |
11:05 |
IFK Bergshamra 1 -
BSK F08 lag 1
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
549 |
F08-2 |
11:05 |
Örby IS F08 Blå -
Spånga F08-2
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
550 |
F08-2 |
11:05 |
AIK F08 Gul -
Ursvik IK Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
547 |
P05M |
11:00 |
Vallentuna BK Vit -
Vasalunds IF / kista
|
3-0
|
Nälsta NÄ1 |
C-Semifinal 1 |
|
546 |
P05M |
11:00 |
IF Brommapojkarna P05-11 -
Sundbybergs IK P05City
|
3-0
|
Nälsta NÄ2 |
A-1/4-final 1 |
|
545 |
F04 |
11:00 |
Vasalunds IF Solna -
Stuvsta IF Lag 2
|
5-6
|
Bromsten BR1 |
B-Semifinal 1 |
|
543 |
P05M |
10:45 |
Järla IF FK P05 Lag 1 -
Spånga IS FK 7
|
6-0
|
Stora Mossen SM2 |
A-1/4-final 2 |
|
544 |
P05M |
10:45 |
Tullinge TP FK Grön -
IFK Viksjö 2
|
1-3
|
Stora Mossen SM1 |
C-Semifinal 2 |
|
540 |
F04 |
10:40 |
Hanviken SK Röd -
Västerhaninge IF VIT
|
1-3
|
Knutby KN1 |
B-Semifinal 2 |
|
541 |
P05M |
10:40 |
Alsike IF Röd -
Brommapojkarna P05-17
|
2-0
|
Blackeberg B1 |
A-1/4-final 3 |
|
542 |
P05M |
10:40 |
Vallentuna BK Röd -
Kista SC
|
1-5
|
Blackeberg B2 |
A-1/4-final 4 |
|
537 |
F08-1 |
10:28 |
IFK Bergshamra 2 -
BSK F08 lag 2
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
538 |
F08-1 |
10:28 |
Örby IS F08 Röd -
Spånga IS F08-1
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
539 |
F08-1 |
10:28 |
AIK F08 Svart -
Ursvik IK Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
533 |
F04 |
10:20 |
Enskede IK Svart -
Hanviken SK
|
0-1
|
Bromsten BR1 |
A-1/4-final 1 |
|
534 |
F04 |
10:20 |
Enskede IK Röd -
Barkarö SK F04/05
|
0-1
|
Bromsten BR2 |
A-1/4-final 2 |
|
535 |
P05M |
10:20 |
Spånga P:05:5 Blå -
Karlberg BK 05 vit
|
5-1
|
Nälsta NÄ1 |
B-1/4-final 1 |
|
536 |
P05M |
10:20 |
Essinge IK Stars -
Ängby IF
|
1-2
|
Nälsta NÄ2 |
B-1/4-final 2 |
|
532 |
P05M |
10:05 |
Årsta FF -
Upsala If
|
1-2
|
Stora Mossen SM2 |
B-1/4-final 4 |
|
531 |
P05M |
10:05 |
Sollentuna FK Viby Grön -
Sirius P05 Vit
|
5-1
|
Stora Mossen SM1 |
B-1/4-final 3 |
|
529 |
F04 |
10:00 |
Spånga F04-1 -
Västerhaninge IF BLÅ
|
3-4
|
Knutby KN1 |
A-1/4-final 3 |
|
530 |
F04 |
10:00 |
FK Bromma F04 -
Stuvsta IF Lag 1
|
0-1
|
Knutby KN2 |
A-1/4-final 4 |
|
526 |
F08-2 |
09:51 |
BSK F08 lag 1 -
AIK F08 Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
527 |
F08-2 |
09:51 |
Örby IS F08 Blå -
IFK Bergshamra 1
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
528 |
F08-2 |
09:51 |
Spånga F08-2 -
Ursvik IK Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
523 |
P05L |
09:40 |
Skå Ik Gul -
Alsike IF Svart
|
4-5
|
Bromsten BR2 |
C-1/4-final 2 |
|
520 |
P05L |
09:40 |
Årsta FF P05:1 -
Älvsjö AIK Blå
|
3-5
|
Nälsta NÄ1 |
B-1/4-final 1 |
|
521 |
P05L |
09:40 |
IFK Västerås Blå -
Alsike IF Gul
|
2-4
|
Nälsta NÄ2 |
B-1/4-final 2 |
|
522 |
P05L |
09:40 |
Skå Ik Grön -
Råsunda IS
|
5-3
|
Bromsten BR1 |
C-1/4-final 1 |
|
525 |
P04M |
09:40 |
Hanviken SK -
Brommapojkarna P04-10
|
3-1
|
Blackeberg B2 |
B-1/4-final 4 |
|
524 |
P04M |
09:40 |
KB P04vit -
Segeltorps If p04:3
|
1-8
|
Blackeberg B1 |
B-1/4-final 3 |
|
519 |
P05L |
09:25 |
Assyrisk ff Babylon -
Tyresö ff s/b röd
|
0-1
|
Stora Mossen SM2 |
B-1/4-final 4 |
|
518 |
P05L |
09:25 |
IFK Västerås Vit -
IK Frej Täby
|
0-1
|
Stora Mossen SM1 |
B-1/4-final 3 |
|
517 |
P05L |
09:20 |
Ekerö IK P05 blå -
Kalberg BK Vit
|
6-5
|
Knutby KN2 |
C-1/4-final 4 |
|
516 |
P05L |
09:20 |
Spånga P05:5 vit -
Årsta FF
|
2-0
|
Knutby KN1 |
C-1/4-final 3 |
|
513 |
F08-1 |
09:14 |
BSK F08 lag 2 -
AIK F08 Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
514 |
F08-1 |
09:14 |
Örby IS F08 Röd -
IFK Bergshamra 2
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
515 |
F08-1 |
09:14 |
Spånga IS F08-1 -
Ursvik IK Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
507 |
F04 |
09:00 |
Vasalunds IF Solna -
Segeltorp IF
|
3-2
|
Bromsten BR1 |
B-1/4-final 1 |
|
508 |
F04 |
09:00 |
BKBK -
Stuvsta IF Lag 2
|
1-4
|
Bromsten BR2 |
B-1/4-final 2 |
|
509 |
P05M |
09:00 |
Vallentuna BK Vit -
Reymersholms IK P05:1
|
6-0
|
Nälsta NÄ1 |
C-1/4-final 1 |
|
510 |
P05M |
09:00 |
IFK Viksjö 1 -
Vasalunds IF / kista
|
1-4
|
Nälsta NÄ2 |
C-1/4-final 2 |
|
512 |
P04M |
09:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
Bro IK -vit2
|
0-3
|
Blackeberg B2 |
B-1/4-final 2 |
|
511 |
P04M |
09:00 |
Pershagen SK Vit -
Nockebyhovs IF
|
4-0
|
Blackeberg B1 |
B-1/4-final 1 |
|
505 |
P05M |
08:45 |
FC Järfälla Svart -
Tullinge TP FK Grön
|
4-5
(STR) |
Stora Mossen SM1 |
C-1/4-final 3 |
|
506 |
P05M |
08:45 |
IFK Viksjö 2 -
Dif P05-11
|
5-3
(STR) |
Stora Mossen SM2 |
C-1/4-final 4 |
|
503 |
F04 |
08:40 |
Mälarhöjdens IK -
Hanviken SK Röd
|
0-3
|
Knutby KN1 |
B-1/4-final 3 |
|
504 |
F04 |
08:40 |
IFK Aspudden-Tellus -
Västerhaninge IF VIT
|
0-2
|
Knutby KN2 |
B-1/4-final 4 |
|
500 |
F08-2 |
08:37 |
AIK F08 Gul -
Örby IS F08 Blå
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
501 |
F08-2 |
08:37 |
Ursvik IK Gul -
BSK F08 lag 1
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
502 |
F08-2 |
08:37 |
IFK Bergshamra 1 -
Spånga F08-2
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
499 |
F08-1 |
08:00 |
IFK Bergshamra 2 -
Spånga IS F08-1
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
498 |
F08-1 |
08:00 |
Ursvik IK Svart -
BSK F08 lag 2
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
497 |
F08-1 |
08:00 |
AIK F08 Svart -
Örby IS F08 Röd
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|