Senaste resultat

Antal: 750


Sö 2015-11-08

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
798 P00L-18 18:00 Norrtulls SK - BP p00-6 0-4 Nälsta N11
797 P00L-18 18:00 Västerhaninge IF - Danderyds sportklubb 1-1 Ängby Södra ÄS11
795 P00L-17 17:10 Boo FF - Karlbergs BK 1-0 Ängby Södra ÄS11
796 P00L-17 17:10 Vaksala SK - Bollstanäs SK 2-0 Nälsta N11
793 P00L-18 16:20 Danderyds sportklubb - BP p00-6 1-0 Ängby Södra ÄS11
794 P00L-18 16:20 Västerhaninge IF - Norrtulls SK 3-0 Nälsta N11
791 P00L-17 15:30 Karlbergs BK - Bollstanäs SK 3-0 Bromstens BR11
792 P00L-17 15:30 Boo FF - Vaksala SK 0-1 Nälsta N11
788 P01L-1 14:40 Norrtulls SK - IF Brommapojkarna 01-42 1-4 Ängby Södra ÄS11
789 P01L-1 14:40 TFK P01 Näsbypark - Nockebyhovs IF 4-2 Nälsta N11
787 P00L-18 14:40 BP p00-6 - Västerhaninge IF 3-1 Bromstens BR11
790 P01L-1 14:40 Ösmo GIF FK - Spånga 1-2 Blackeberg B11
785 P01MS-1 13:50 Reymersholms IK - IF BP 11 1-1 Ängby Södra ÄS11
784 P01MS-1 13:50 IF Brommapojkarna 01-4 - Huddinge IF 0-3 Nälsta N11
783 P00L-18 13:50 Norrtulls SK - Danderyds sportklubb 3-1 Bromstens BR11
786 P01MS-1 13:50 Saltsjöbadens IF - Jarlabergs IF 1-3 Blackeberg B11
781 P01L-1 13:00 Danderyds SK - TFK P01 Näsbypark 1-0 Nälsta N11
782 P01L-1 13:00 IF Brommapojkarna 01-42 - Ösmo GIF FK 2-0 Blackeberg B11
780 P01L-1 13:00 Spånga - Nockebyhovs IF 2-0 Ängby Södra ÄS11
779 P00L-17 13:00 Bollstanäs SK - Boo FF 0-2 Bromstens BR11
776 F02-1 12:10 IFK Lidingö - Norrtulls SK 3-2 Ängby Södra ÄS11
778 F02-1 12:10 Stureby SK - Skogås Trångsunds FF 0-4 Blackeberg B11
777 F02-1 12:10 BP F02-2 - IFK Viksjö 0-1 Nälsta N11
775 P00L-17 12:10 Vaksala SK - Karlbergs BK 0-0 Bromstens BR11
773 P01MS-1 11:20 Hammarby P01-3 - Reymersholms IK 1-0 Ängby Södra ÄS11
772 P01MS-1 11:20 Jarlabergs IF - IF BP 11 2-1 Nälsta N11
774 P01MS-1 11:20 Huddinge IF - Saltsjöbadens IF 5-0 Bromstens BR11
769 P01L-1 10:30 Ösmo GIF FK - Norrtulls SK 0-0 Ängby Södra ÄS11
770 P01L-1 10:30 Nockebyhovs IF - Danderyds SK 1-3 Nälsta N11
771 P01L-1 10:30 TFK P01 Näsbypark - IF Brommapojkarna 01-42 2-2 Bromstens BR11
766 F02-1 09:40 IFK Lidingö - Stureby SK 0-3 Ängby Södra ÄS11
767 F02-1 09:40 Norrtulls SK - BP F02-2 0-3 Nälsta N11
768 F02-1 09:40 Skogås Trångsunds FF - IFK Viksjö 1-0 Bromstens BR11
765 P01MS-1 08:50 Reymersholms IK - Huddinge IF 1-3 Bromstens BR11
764 P01MS-1 08:50 IF BP 11 - Hammarby P01-3 1-2 Ängby Södra ÄS11
763 P01MS-1 08:50 Saltsjöbadens IF - IF Brommapojkarna 01-4 0-1 Nälsta N11

Lö 2015-11-07

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
762 P00L-2 19:00 Danderyds sportklubb - Boo FF 1-0 Ängby Södra ÄS11
761 P00L-2 19:00 Västerhaninge IF - Karlbergs BK 0-3 Nälsta N11
759 P00L-1 18:00 Bollstanäs SK - BP p00-6 1-0 Ängby Södra ÄS11
758 P00L-1 18:00 Vaksala SK - Norrtulls SK 5-0 Nälsta N11
760 P01MS-1 18:00 Hammarby P01-3 - Jarlabergs IF 5-0 Blackeberg B11
754 P00L-2 17:10 Västerhaninge IF - Danderyds sportklubb 0-3 Bromstens BR11
757 P01MS-1 17:10 IF Brommapojkarna 01-4 - Reymersholms IK 2-1 Ängby Södra ÄS11
756 P01MS-1 17:10 IF BP 11 - Saltsjöbadens IF 2-2 Nälsta N11
755 P01L-1 17:10 Danderyds SK - Spånga 5-1 Blackeberg B11
750 P00L-2 16:20 Karlbergs BK - Boo FF 0-1 Bromstens BR11
753 P01L-1 16:20 Norrtulls SK - TFK P01 Näsbypark 2-0 Ängby Södra ÄS11
752 P01L-1 16:20 Nockebyhovs IF - Ösmo GIF FK 0-3 Nälsta N11
751 F02-1 16:20 BP F02-2 - Skogås Trångsunds FF 0-2 Blackeberg B11
749 F02-1 15:30 Stureby SK - Norrtulls SK 5-2 Ängby Södra ÄS11
748 F02-1 15:30 IFK Viksjö - IFK Lidingö 1-1 Nälsta N11
746 P00L-1 15:30 Norrtulls SK - BP p00-6 0-2 Bromstens BR11
747 P00L-1 15:30 Vaksala SK - Bollstanäs SK 0-2 Blackeberg B11
744 P01MS-1 14:40 Hammarby P01-3 - IF Brommapojkarna 01-4 3-2 Ängby Södra ÄS11
743 P01MS-1 14:40 Reymersholms IK - Saltsjöbadens IF 1-0 Nälsta N11
742 P00L-2 14:40 Boo FF - Västerhaninge IF 3-2 Bromstens BR11
745 P01MS-1 14:40 Jarlabergs IF - Huddinge IF 1-6 Blackeberg B11
739 P01L-1 13:50 TFK P01 Näsbypark - Ösmo GIF FK 2-1 Nälsta N11
740 P01L-1 13:50 Danderyds SK - Norrtulls SK 6-1 Ängby Södra ÄS11
738 P00L-2 13:50 Danderyds sportklubb - Karlbergs BK 0-8 Bromstens BR11
741 P01L-1 13:50 Spånga - IF Brommapojkarna 01-42 2-0 Blackeberg B11
736 F02-1 13:00 Stureby SK - IFK Viksjö 1-3 Ängby Södra ÄS11
735 F02-1 13:00 IFK Lidingö - BP F02-2 0-1 Nälsta N11
734 P00L-1 13:00 BP p00-6 - Vaksala SK 1-4 Bromstens BR11
737 F02-1 13:00 Norrtulls SK - Skogås Trångsunds FF 1-4 Blackeberg B11
732 P01MS-1 12:10 Huddinge IF - IF BP 11 2-2 Ängby Södra ÄS11
731 P01MS-1 12:10 Saltsjöbadens IF - Hammarby P01-3 0-1 Nälsta N11
730 P00L-1 12:10 Bollstanäs SK - Norrtulls SK 1-0 Bromstens BR11
733 P01MS-1 12:10 IF Brommapojkarna 01-4 - Jarlabergs IF 4-3 Blackeberg B11
728 P01L-1 11:20 IF Brommapojkarna 01-42 - Nockebyhovs IF 2-0 Ängby Södra ÄS11
727 P01L-1 11:20 Ösmo GIF FK - Danderyds SK 0-1 Nälsta N11
729 P01L-1 11:20 Norrtulls SK - Spånga 1-3 Bromstens BR11
725 F02-1 10:30 Skogås Trångsunds FF - IFK Lidingö 2-0 Ängby Södra ÄS11
724 F02-1 10:30 BP F02-2 - Stureby SK 1-3 Nälsta N11
726 F02-1 10:30 IFK Viksjö - Norrtulls SK 4-0 Bromstens BR11
721 P01MS-1 09:40 Huddinge IF - Hammarby P01-3 5-0 Nälsta N11
722 P01MS-1 09:40 IF BP 11 - IF Brommapojkarna 01-4 0-2 Ängby Södra ÄS11
723 P01MS-1 09:40 Jarlabergs IF - Reymersholms IK 2-0 Bromstens BR11
719 P01L-1 08:50 Nockebyhovs IF - Norrtulls SK 4-0 Ängby Södra ÄS11
718 P01L-1 08:50 IF Brommapojkarna 01-42 - Danderyds SK 0-1 Nälsta N11
720 P01L-1 08:50 Spånga - TFK P01 Näsbypark 1-0 Bromstens BR11

Lö 2015-10-24

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
716 F03_9 20:00 Vallentuna BK Dam - Älvsjö AIK 5-4 (STR) Blackeberg B11 A-FINAL
717 F01 20:00 Stuvsta IF - Värmdö IF F02 2-1 Ängby Södra ÄS11 A-FINAL
715 F03_9 19:15 IF Brommapojkarna F03:4 - BKBK 0-3 Bromstens BR11 Placeringsmatch A
714 F03_9 19:10 Tyresö FF - Sundbybergs IK 3-0 Blackeberg B11 Placeringsmatch A
713 P02L 19:05 Ekerö IK - Sollentuna FK 3-1 Ängby Södra ÄS11 FINAL
712 F01 18:35 Värmdö IF F02 - IFK Mariehamn 2-0 Nälsta N11 A-Semifinal 2
711 F03_9 18:35 Vallentuna BK Dam - Enskede IK 3-0 Bromstens BR11 A-Semifinal 1
710 F03_9 18:30 Åkersberga BK - Älvsjö AIK 0-1 Blackeberg B11 A-Semifinal 2
709 F01 18:20 AIK FF - Stuvsta IF 4-5 Ängby Södra ÄS11 A-Semifinal 1
708 F01 17:55 Gamla Upsala SK - Sunnersta AIF 0-2 Nälsta N11 B-FINAL
707 F03_9 17:55 Sickla IF röd - Järla IF FK 0-4 Bromstens BR11 Placeringsmatch B
706 F03_9 17:50 Vendelsö IK - Hammarby DFF 2-3 Blackeberg B11 B-FINAL
705 F01 17:40 Enskede IK - Vendelsö ik 0-1 Ängby Södra ÄS11 Placeringsmatch A2
704 F01 17:10 Hässelby SK - IFK Aspudden Tellus 0-4 Stora Mossen SM11 Placeringsmatch B
703 P02L 17:10 Ekerö IK - Segeltorps if p02:1 1-0 Knutby KN11 Semifinal 1
702 P02L 17:05 Västerås SK - Sollentuna FK 1-2 Nälsta N11 Semifinal 2
701 F03_9 17:05 Enskede IK - BKBK 3-0 Bromstens BR11 A-1/4-final 2
700 F03_9 17:00 Älvsjö AIK - Sundbybergs IK 3-1 Åkeshov 11-manna ÅKE11 A-1/4-final 4
699 F03_9 17:00 Tyresö FF - Åkersberga BK 2-4 Blackeberg B11 A-1/4-final 3
698 F01 16:50 Ekerö IK - Tyresö FF F02 1-3 Ängby Södra ÄS11 Placeringsmatch A1
696 F03_9 16:20 Järla IF FK - Hammarby DFF 1-2 (STR) Åkeshov 11-manna ÅKE11 B-Semifinal 2
697 P02MS 16:20 IK Frej Täby - Tyresö FF 1-3 Knutby KN11 Plac. 3-4
694 F03_9 16:20 Vallentuna BK Dam - IF Brommapojkarna F03:4 2-0 Bromstens BR11 A-1/4-final 1
695 F03_9 16:20 Sickla IF röd - Vendelsö IK 0-1 Blackeberg B11 B-Semifinal 1
693 F01 16:15 Vendelsö ik - IFK Mariehamn 0-1 Stora Mossen SM11 A-1/4-final 4
692 P02MS 16:15 Roslagsbro IF P-02 - IFK Viksjö 4-2 Nälsta N11 FINAL
688 F01 15:35 Stuvsta IF - Tyresö FF F02 1-0 Ängby Södra ÄS11 A-1/4-final 2
689 F01 15:35 Värmdö IF F02 - Enskede IK 2-0 Stora Mossen SM11 A-1/4-final 3
691 F01 15:35 Sunnersta AIF - IFK Aspudden Tellus 2-0 Nälsta N11 B-Semifinal 2
687 F01 15:35 Ekerö IK - AIK FF 1-2 (STR) Bromstens BR11 A-1/4-final 1
690 F01 15:35 Hässelby SK - Gamla Upsala SK 0-2 Blackeberg B11 B-Semifinal 1
686 P02L-1 15:30 Segeltorps if p02:1 - Täby United FC 2-2 Knutby KN11
685 F03_9-1 15:15 Järla IF FK - Hammarby DFF 0-0 Åkeshov 11-manna ÅKE11
684 P02MS 14:45 IFK Viksjö - Tyresö FF 3-2 Nälsta N11 Semifinal 2
681 F03_9-3 14:40 Åkersberga BK - Vendelsö IK 2-0 Bromstens BR11
683 P02L-1 14:40 Sollentuna FK - Västerås SK 4-4 Knutby KN11
682 F03_9-3 14:40 Vallentuna BK Dam - BKBK 2-1 Blackeberg B11
680 F03_9-1 14:35 Älvsjö AIK - Tyresö FF 1-0 Åkeshov 11-manna ÅKE11
679 P02MS 14:10 Roslagsbro IF P-02 - IK Frej Täby 6-0 Ängby Södra ÄS11 Semifinal 1
678 F01-3 14:10 IFK Mariehamn - IFK Aspudden Tellus 2-0 Stora Mossen SM11
677 F01-2 14:05 Enskede IK - AIK FF 0-1 Nälsta N11
676 F03_9-2 14:00 IF Brommapojkarna F03:4 - Enskede IK 0-0 Blackeberg B11
675 F03_9-2 14:00 Sundbybergs IK - Sickla IF röd 2-1 Bromstens BR11
674 P02L-1 13:50 Täby United FC - Ekerö IK 0-5 Knutby KN11
673 F01-3 13:30 Värmdö IF F02 - Sunnersta AIF 2-0 Stora Mossen SM11
672 F01-1 13:25 Hässelby SK - Ekerö IK 0-4 Nälsta N11
669 F03_9-3 13:20 Vendelsö IK - BKBK 0-0 Bromstens BR11
671 F01-2 13:20 Stuvsta IF - Gamla Upsala SK 1-0 Ängby Södra ÄS11
670 F03_9-3 13:20 Åkersberga BK - Vallentuna BK Dam 0-1 Blackeberg B11
668 P02L-1 13:00 Västerås SK - Segeltorps if p02:1 6-2 Knutby KN11
667 F01-1 12:45 Vendelsö ik - Tyresö FF F02 3-1 Nälsta N11
665 F03_9-1 12:40 Tyresö FF - Hammarby DFF 0-0 Bromstens BR11
666 F03_9-1 12:40 Älvsjö AIK - Järla IF FK 0-0 Blackeberg B11
664 P02MS-1 12:35 IK Frej Täby - IFK Viksjö 1-3 Ängby Södra ÄS11
663 F01-3 12:30 Värmdö IF F02 - IFK Mariehamn 1-0 Stora Mossen SM11
662 P02L-1 12:10 Ekerö IK - Sollentuna FK 3-2 Knutby KN11
661 F01-2 12:05 Stuvsta IF - Enskede IK 1-1 Nälsta N11
659 F03_9-2 12:00 Sickla IF röd - Enskede IK 0-3 Bromstens BR11
660 F03_9-2 12:00 Sundbybergs IK - IF Brommapojkarna F03:4 0-2 Blackeberg B11
658 P02MS-1 11:55 Tyresö FF - Roslagsbro IF P-02 0-1 Ängby Södra ÄS11
657 F01-3 11:50 Sunnersta AIF - IFK Aspudden Tellus 1-1 Stora Mossen SM11
656 F01-2 11:25 Gamla Upsala SK - AIK FF 0-2 Nälsta N11
655 P02L-1 11:20 Täby United FC - Västerås SK 0-8 Knutby KN11
654 F03_9-3 11:20 BKBK - Åkersberga BK 0-0 Bromstens BR11
653 P02MS-1 11:10 Tyresö FF - IK Frej Täby 2-0 Ängby Södra ÄS11
652 F01-3 10:50 IFK Aspudden Tellus - Värmdö IF F02 0-1 Stora Mossen SM11
651 F01-1 10:45 Vendelsö ik - Hässelby SK 6-0 Nälsta N11
650 F03_9-3 10:40 Vallentuna BK Dam - Vendelsö IK 2-0 Bromstens BR11
649 P02L-1 10:30 Segeltorps if p02:1 - Sollentuna FK 0-5 Knutby KN11
648 P02MS-1 10:25 Roslagsbro IF P-02 - IFK Viksjö 1-1 Ängby Södra ÄS11
647 F01-3 10:10 IFK Mariehamn - Sunnersta AIF 0-0 Stora Mossen SM11
646 F01-1 10:05 Tyresö FF F02 - Ekerö IK 1-3 Nälsta N11
645 F03_9-1 10:00 Hammarby DFF - Älvsjö AIK 0-1 Bromstens BR11
643 F01-2 09:40 Enskede IK - Gamla Upsala SK 0-0 Ängby Södra ÄS11
644 P02L-1 09:40 Västerås SK - Ekerö IK 1-1 Knutby KN11
642 F01-2 09:20 AIK FF - Stuvsta IF 1-2 Nälsta N11
641 F03_9-1 09:20 Järla IF FK - Tyresö FF 0-1 Bromstens BR11
640 P02MS-1 09:00 IK Frej Täby - Roslagsbro IF P-02 1-2 Ängby Södra ÄS11
639 P02L-1 08:50 Sollentuna FK - Täby United FC 3-0 Knutby KN11
638 F01-1 08:40 Ekerö IK - Vendelsö ik 1-0 Nälsta N11
637 F03_9-2 08:40 IF Brommapojkarna F03:4 - Sickla IF röd 0-0 Bromstens BR11
636 P02MS-1 08:20 IFK Viksjö - Tyresö FF 1-1 Ängby Södra ÄS11
635 P02L-1 08:00 Ekerö IK - Segeltorps if p02:1 6-0 Knutby KN11
634 F01-1 08:00 Hässelby SK - Tyresö FF F02 0-5 Nälsta N11
633 F03_9-2 08:00 Enskede IK - Sundbybergs IK 1-0 Bromstens BR11

Sö 2015-10-18

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
632 P04L 19:05 Syrianska FC - Hammarby P0410 2-6 Knutby KN1 A-FINAL
631 P0718-8 18:19 BP08-3 - BSK 07-22 Dolt Fotbollshall51
630 P0718-8 17:43 BSK 07-21 - STFF Röd Dolt Fotbollshall53
629 P0718-8 17:43 STFF Blå - Sörskogens IF P07 Röd Dolt Fotbollshall52
628 P0718-8 17:43 DIF P07-04 - Sörskogens IF P07 Vit Dolt Fotbollshall51
627 P04L 17:30 Råsunda IS P04 - Syrianska FC 0-1 Knutby KN2 A-Semifinal 1
625 P04L 17:25 Hammarby P0410 - Saltsjö-Boo IF 5-2 Stora Mossen SM2 A-Semifinal 2
626 P04M 17:25 Gideonsbergs IF P04 Blå - IK Sirius P04blå 5-4 Stora Mossen SM1 A-FINAL
624 F08-3 17:07 Ängby if F-08 Vit - Syrianska FC Gul Dolt Fotbollshall53
623 F08-3 17:07 Bollskola.se Tigrarna - IFK Stocksund F08 Dolt Fotbollshall52
622 F08-3 17:07 Bromstens IK F-08 - Stuvsta IF Dolt Fotbollshall51
620 P05L 16:45 Stureby SK - Hanvikens SK 3-1 Knutby KN2 A-FINAL
621 P04L 16:45 Gideonsbergs IF P04 Vit - Hässelby SK P042 0-2 Knutby KN1 B-FINAL
618 P0718-8 16:31 BSK 07-21 - Sörskogens IF P07 Vit Dolt Fotbollshall52
619 P0718-8 16:31 DIF P07-04 - STFF Röd Dolt Fotbollshall53
617 P0718-8 16:31 BP08-3 - Sörskogens IF P07 Röd Dolt Fotbollshall51
616 P04L 16:05 Pershagens SK Grön - Saltsjö-Boo IF 4-5 Stora Mossen SM2 A-1/4-final 4
615 P04L 16:05 Hammarby P0410 - Boo FF P04:8 4-2 Stora Mossen SM1 A-1/4-final 3
613 P04L 16:00 Råsunda IS P04 - BP P04 Sundby 5-0 Knutby KN1 A-1/4-final 1
614 P04L 16:00 Syrianska FC - Upsala IF Vit 3-2 Knutby KN2 A-1/4-final 2
610 P0718-8 15:55 STFF Blå - BSK 07-22 Dolt Fotbollshall53
612 F08-3 15:55 Bollskola.se Tigrarna - Syrianska FC Gul Dolt Fotbollshall52
611 F08-3 15:55 Ängby if F-08 Vit - Stuvsta IF Dolt Fotbollshall51
609 P04M 15:25 IK Sirius P04blå - Upsala IF Vit 8-1 Stora Mossen SM2 A-Semifinal 2
608 P04M 15:25 Kallhälls FF röd - Gideonsbergs IF P04 Blå 4-5 Stora Mossen SM1 A-Semifinal 1
607 F08-3 15:19 IFK Stocksund F08 - Bromstens IK F-08 Dolt Fotbollshall53
606 P0718-8 15:19 STFF Röd - Sörskogens IF P07 Vit Dolt Fotbollshall52
605 P0718-8 15:19 BSK 07-21 - DIF P07-04 Dolt Fotbollshall51
603 P04L 15:15 Kallhälls FF Vit - Gideonsbergs IF P04 Vit 0-4 Knutby KN1 B-Semifinal 1
604 P04L 15:15 Hässelby SK P042 - Tungelsta IF 1-0 Knutby KN2 B-Semifinal 2
602 P05M 14:45 IF Brommapojkarna P05-11 - Alsike IF Röd 5-4 Stora Mossen SM2 A-FINAL
600 P0718-8 14:43 BSK 07-22 - Sörskogens IF P07 Röd Dolt Fotbollshall53
599 P0718-8 14:43 BP08-3 - STFF Blå Dolt Fotbollshall52
601 F08-3 14:43 Stuvsta IF - Syrianska FC Gul Dolt Fotbollshall51
598 P05M 14:30 Spånga P:05:5 Blå - Upsala If 1-2 Knutby KN2 B-FINAL
597 F04 14:20 Barkarö SK F04/05 - Västerhaninge IF BLÅ 6-1 Knutby KN1 A-FINAL
596 F08-3 14:07 Ängby if F-08 Vit - IFK Stocksund F08 Dolt Fotbollshall53
595 F08-3 14:07 Bromstens IK F-08 - Bollskola.se Tigrarna Dolt Fotbollshall52
594 F08-2 14:07 Örby IS F08 Blå - Ursvik IK Gul Dolt Fotbollshall51
593 P05L 14:05 Hanvikens SK - IF Brommapojkarna P05-26 2-1 Stora Mossen SM2 A-Semifinal 2
592 P05L 14:05 Stureby SK - Lohärad IF 5-4 Stora Mossen SM1 A-Semifinal 1
591 P05L 13:45 Älvsjö AIK Blå - Tyresö ff s/b röd 3-4 Knutby KN2 B-FINAL
589 P05M 13:40 Vallentuna BK Vit - IFK Viksjö 2 4-0 Knutby KN1 C-FINAL
590 P04M 13:40 Pershagen SK Vit - Hanviken SK 1-0 Blackeberg B1 B-FINAL
588 P05L 13:40 Skå Ik Grön - Ekerö IK P05 blå 2-1 Bromsten BR2 C-FINAL
587 F04 13:40 Stuvsta IF Lag 2 - Västerhaninge IF VIT 4-1 Bromsten BR1 B-FINAL
586 F08-2 13:31 AIK F08 Gul - IFK Bergshamra 1 Dolt Fotbollshall53
585 F08-2 13:31 BSK F08 lag 1 - Spånga F08-2 Dolt Fotbollshall52
584 F08-1 13:31 Ursvik IK Svart - IFK Bergshamra 2 Dolt Fotbollshall51
583 P04M 13:30 Upsala IF Vit - Gröndals IK 5-1 Blackeberg B2 A-1/4-final 4
582 P04M 13:25 Håbo FF - IK Sirius P04blå 0-4 Stora Mossen SM1 A-1/4-final 3
580 P04L 13:00 Hässelby SK P042 - IFK Aspudden-Tellus 2-0 Knutby KN1 B-1/4-final 3
581 P04L 13:00 IK Sirius P04blå - Tungelsta IF 0-1 Knutby KN2 B-1/4-final 4
579 P04L 13:00 IF Brommapojkarna 18 - Gideonsbergs IF P04 Vit 0-2 Bromsten BR2 B-1/4-final 2
578 P04L 13:00 Kallhälls FF Vit - Ransta IK PF04 1-0 Bromsten BR1 B-1/4-final 1
575 P0718-8 12:55 Sörskogens IF P07 Röd - STFF Röd Dolt Fotbollshall51
577 F08-1 12:55 Spånga IS F08-1 - AIK F08 Svart Dolt Fotbollshall53
576 F08-1 12:55 BSK F08 lag 2 - Örby IS F08 Röd Dolt Fotbollshall52
574 P05M 12:50 Alsike IF Röd - Kista SC 4-0 Blackeberg B2 A-Semifinal 2
573 P05M 12:50 IF Brommapojkarna P05-11 - Järla IF FK P05 Lag 1 5-4 Blackeberg B1 A-Semifinal 1
572 P04M 12:45 Reymers diamonds - Gideonsbergs IF P04 Blå 0-6 Stora Mossen SM2 A-1/4-final 2
571 P04M 12:45 Kallhälls FF röd - Nackdala AIS 3-2 Stora Mossen SM1 A-1/4-final 1
570 F04 12:20 Västerhaninge IF BLÅ - Stuvsta IF Lag 1 2-1 (STR) Bromsten BR2 A-Semifinal 2
569 F04 12:20 Hanviken SK - Barkarö SK F04/05 0-5 Bromsten BR1 A-Semifinal 1
567 P0718-8 12:19 Sörskogens IF P07 Vit - BSK 07-22 Dolt Fotbollshall52
568 P0718-8 12:19 STFF Blå - BSK 07-21 Dolt Fotbollshall53
566 P0718-8 12:19 DIF P07-04 - BP08-3 Dolt Fotbollshall51
565 P04M 12:05 Segeltorps If p04:3 - Hanviken SK 0-2 Blackeberg B2 B-Semifinal 2
563 P05M 12:05 Sollentuna FK Viby Grön - Upsala If 5-6 Stora Mossen SM2 B-Semifinal 2
562 P05M 12:05 Spånga P:05:5 Blå - Ängby IF 1-0 Stora Mossen SM1 B-Semifinal 1
564 P04M 12:05 Pershagen SK Vit - Bro IK -vit2 2-0 Blackeberg B1 B-Semifinal 1
561 F08-3 11:42 IFK Stocksund F08 - Stuvsta IF Dolt Fotbollshall53
560 F08-3 11:42 Syrianska FC Gul - Bromstens IK F-08 Dolt Fotbollshall52
559 F08-3 11:42 Bollskola.se Tigrarna - Ängby if F-08 Vit Dolt Fotbollshall51
556 P05L 11:40 Älvsjö AIK Blå - Alsike IF Gul 4-1 Nälsta NÄ1 B-Semifinal 1
555 P05L 11:40 Stureby SK - Järla Grön 4-1 Nälsta NÄ2 A-1/4-final 1
558 P05L 11:40 Spånga P05:5 vit - Ekerö IK P05 blå 0-1 Bromsten BR2 C-Semifinal 2
557 P05L 11:40 Skå Ik Grön - Alsike IF Svart 3-2 Bromsten BR1 C-Semifinal 1
553 P05L 11:25 Essinge IK Giants - IF Brommapojkarna P05-26 0-2 Blackeberg B2 A-1/4-final 4
551 P05L 11:25 Lohärad IF - Sollentuna FK Viby Röd 7-2 Stora Mossen SM2 A-1/4-final 2
554 P05L 11:25 IK Frej Täby - Tyresö ff s/b röd 3-4 Stora Mossen SM1 B-Semifinal 2
552 P05L 11:25 Järla Blå - Hanvikens SK 3-4 Blackeberg B1 A-1/4-final 3
549 F08-2 11:05 Örby IS F08 Blå - Spånga F08-2 Dolt Fotbollshall52
550 F08-2 11:05 AIK F08 Gul - Ursvik IK Gul Dolt Fotbollshall53
548 F08-2 11:05 IFK Bergshamra 1 - BSK F08 lag 1 Dolt Fotbollshall51
546 P05M 11:00 IF Brommapojkarna P05-11 - Sundbybergs IK P05City 3-0 Nälsta NÄ2 A-1/4-final 1
547 P05M 11:00 Vallentuna BK Vit - Vasalunds IF / kista 3-0 Nälsta NÄ1 C-Semifinal 1
545 F04 11:00 Vasalunds IF Solna - Stuvsta IF Lag 2 5-6 Bromsten BR1 B-Semifinal 1
543 P05M 10:45 Järla IF FK P05 Lag 1 - Spånga IS FK 7 6-0 Stora Mossen SM2 A-1/4-final 2
544 P05M 10:45 Tullinge TP FK Grön - IFK Viksjö 2 1-3 Stora Mossen SM1 C-Semifinal 2
541 P05M 10:40 Alsike IF Röd - Brommapojkarna P05-17 2-0 Blackeberg B1 A-1/4-final 3
540 F04 10:40 Hanviken SK Röd - Västerhaninge IF VIT 1-3 Knutby KN1 B-Semifinal 2
542 P05M 10:40 Vallentuna BK Röd - Kista SC 1-5 Blackeberg B2 A-1/4-final 4
539 F08-1 10:28 AIK F08 Svart - Ursvik IK Svart Dolt Fotbollshall53
538 F08-1 10:28 Örby IS F08 Röd - Spånga IS F08-1 Dolt Fotbollshall52
537 F08-1 10:28 IFK Bergshamra 2 - BSK F08 lag 2 Dolt Fotbollshall51
535 P05M 10:20 Spånga P:05:5 Blå - Karlberg BK 05 vit 5-1 Nälsta NÄ1 B-1/4-final 1
533 F04 10:20 Enskede IK Svart - Hanviken SK 0-1 Bromsten BR1 A-1/4-final 1
536 P05M 10:20 Essinge IK Stars - Ängby IF 1-2 Nälsta NÄ2 B-1/4-final 2
534 F04 10:20 Enskede IK Röd - Barkarö SK F04/05 0-1 Bromsten BR2 A-1/4-final 2
532 P05M 10:05 Årsta FF - Upsala If 1-2 Stora Mossen SM2 B-1/4-final 4
531 P05M 10:05 Sollentuna FK Viby Grön - Sirius P05 Vit 5-1 Stora Mossen SM1 B-1/4-final 3
530 F04 10:00 FK Bromma F04 - Stuvsta IF Lag 1 0-1 Knutby KN2 A-1/4-final 4
529 F04 10:00 Spånga F04-1 - Västerhaninge IF BLÅ 3-4 Knutby KN1 A-1/4-final 3
527 F08-2 09:51 Örby IS F08 Blå - IFK Bergshamra 1 Dolt Fotbollshall52
528 F08-2 09:51 Spånga F08-2 - Ursvik IK Gul Dolt Fotbollshall53
526 F08-2 09:51 BSK F08 lag 1 - AIK F08 Gul Dolt Fotbollshall51
520 P05L 09:40 Årsta FF P05:1 - Älvsjö AIK Blå 3-5 Nälsta NÄ1 B-1/4-final 1
521 P05L 09:40 IFK Västerås Blå - Alsike IF Gul 2-4 Nälsta NÄ2 B-1/4-final 2
523 P05L 09:40 Skå Ik Gul - Alsike IF Svart 4-5 Bromsten BR2 C-1/4-final 2
522 P05L 09:40 Skå Ik Grön - Råsunda IS 5-3 Bromsten BR1 C-1/4-final 1
525 P04M 09:40 Hanviken SK - Brommapojkarna P04-10 3-1 Blackeberg B2 B-1/4-final 4
524 P04M 09:40 KB P04vit - Segeltorps If p04:3 1-8 Blackeberg B1 B-1/4-final 3
519 P05L 09:25 Assyrisk ff Babylon - Tyresö ff s/b röd 0-1 Stora Mossen SM2 B-1/4-final 4
518 P05L 09:25 IFK Västerås Vit - IK Frej Täby 0-1 Stora Mossen SM1 B-1/4-final 3
517 P05L 09:20 Ekerö IK P05 blå - Kalberg BK Vit 6-5 Knutby KN2 C-1/4-final 4
516 P05L 09:20 Spånga P05:5 vit - Årsta FF 2-0 Knutby KN1 C-1/4-final 3
515 F08-1 09:14 Spånga IS F08-1 - Ursvik IK Svart Dolt Fotbollshall53
514 F08-1 09:14 Örby IS F08 Röd - IFK Bergshamra 2 Dolt Fotbollshall52
513 F08-1 09:14 BSK F08 lag 2 - AIK F08 Svart Dolt Fotbollshall51
509 P05M 09:00 Vallentuna BK Vit - Reymersholms IK P05:1 6-0 Nälsta NÄ1 C-1/4-final 1
507 F04 09:00 Vasalunds IF Solna - Segeltorp IF 3-2 Bromsten BR1 B-1/4-final 1
510 P05M 09:00 IFK Viksjö 1 - Vasalunds IF / kista 1-4 Nälsta NÄ2 C-1/4-final 2
508 F04 09:00 BKBK - Stuvsta IF Lag 2 1-4 Bromsten BR2 B-1/4-final 2
512 P04M 09:00 IFK Aspudden-Tellus - Bro IK -vit2 0-3 Blackeberg B2 B-1/4-final 2
511 P04M 09:00 Pershagen SK Vit - Nockebyhovs IF 4-0 Blackeberg B1 B-1/4-final 1
506 P05M 08:45 IFK Viksjö 2 - Dif P05-11 5-3 (STR) Stora Mossen SM2 C-1/4-final 4
505 P05M 08:45 FC Järfälla Svart - Tullinge TP FK Grön 4-5 (STR) Stora Mossen SM1 C-1/4-final 3
504 F04 08:40 IFK Aspudden-Tellus - Västerhaninge IF VIT 0-2 Knutby KN2 B-1/4-final 4
503 F04 08:40 Mälarhöjdens IK - Hanviken SK Röd 0-3 Knutby KN1 B-1/4-final 3
502 F08-2 08:37 IFK Bergshamra 1 - Spånga F08-2 Dolt Fotbollshall53
501 F08-2 08:37 Ursvik IK Gul - BSK F08 lag 1 Dolt Fotbollshall52
500 F08-2 08:37 AIK F08 Gul - Örby IS F08 Blå Dolt Fotbollshall51
497 F08-1 08:00 AIK F08 Svart - Örby IS F08 Röd Dolt Fotbollshall51
499 F08-1 08:00 IFK Bergshamra 2 - Spånga IS F08-1 Dolt Fotbollshall53
498 F08-1 08:00 Ursvik IK Svart - BSK F08 lag 2 Dolt Fotbollshall52

Lö 2015-10-17

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
496 P04M-3 19:20 IFK Aspudden-Tellus - Håbo FF 0-5 Spånga SPÅ2
495 P04M-3 19:20 Reymers diamonds - KB P04vit 2-2 Spånga SPÅ1
494 P03_7 19:10 Nockebyhovs IF Vit - Rågsveds IF 0-1 Nälsta NÄ2 A-FINAL
493 P04L-4 18:40 Ransta IK PF04 - BP P04 Sundby 3-2 Spånga SPÅ2
492 P04L-4 18:40 Tungelsta IF - Saltsjö-Boo IF 0-1 Spånga SPÅ1
491 P05M-6 18:35 IFK Viksjö 2 - Essinge IK Stars 0-3 Ängby Södra ÄS2
490 P05M-6 18:35 Vallentuna BK Röd - Sirius P05 Vit 1-0 Ängby Södra ÄS1
489 P05M-1 18:35 Sundbybergs IK P05City - IFK Viksjö 1 6-1 Blackeberg B1
488 P03_7 18:30 Assyrisk ff Babylon - IF Brommapojkarna P03-21 3-4 (STR) Nälsta NÄ1 B-FINAL
487 P05M-1 18:15 Dif P05-11 - Alsike IF Röd 0-7 Blackeberg B2
486 P04M-4 18:05 Gröndals IK - Brommapojkarna P04-10 3-1 Bromsten BR2
485 P04M-4 18:05 Nockebyhovs IF - Nackdala AIS 2-4 Bromsten BR1
484 P05L-4 18:00 Skå Ik Gul - Järla Grön 1-3 Stora Mossen SM2
483 P05L-4 18:00 Årsta FF - Lohärad IF 2-4 Stora Mossen SM1
482 P04M-3 18:00 Reymers diamonds - IFK Aspudden-Tellus 4-2 Spånga SPÅ2
481 P04M-3 18:00 KB P04vit - Håbo FF 0-7 Spånga SPÅ1
476 P05L-2 17:55 IF Brommapojkarna P05-26 - Alsike IF Svart 3-0 Ängby Södra ÄS2
475 P05L-2 17:55 Älvsjö AIK Blå - Sollentuna FK Viby Röd 0-2 Ängby Södra ÄS1
477 P03_7 17:55 Nockebyhovs IF Vit - Huddinge IF Gul 3-2 Blackeberg B1 A-Semifinal 1
474 P03_7 17:35 Rågsveds IF - Hammarby IF FF 03.5 4-3 Blackeberg B2 A-Semifinal 2
473 P04M-2 17:25 Gideonsbergs IF P04 Blå - Bro IK -vit2 4-0 Bromsten BR2
472 P04M-2 17:25 Segeltorps If p04:3 - IK Sirius P04blå 2-4 Bromsten BR1
467 P04L-4 17:20 Tungelsta IF - Ransta IK PF04 5-0 Spånga SPÅ2
469 P05L-1 17:20 IFK Västerås Blå - Alsike IF Gul 0-0 Stora Mossen SM2
468 P05L-1 17:20 Råsunda IS - Järla Blå 0-3 Stora Mossen SM1
466 P04L-4 17:20 Saltsjö-Boo IF - BP P04 Sundby 4-3 Spånga SPÅ1
465 P04L-2 17:20 Gideonsbergs IF P04 Vit - Boo FF P04:8 2-4 Knutby KN2
471 P05M-5 17:20 Spånga P:05:5 Blå - Brommapojkarna P05-17 2-3 Nälsta NÄ2
470 P05M-5 17:20 Upsala If - Tullinge TP FK Grön 5-2 Nälsta NÄ1
464 P04L-2 17:20 Upsala IF Vit - IFK Aspudden-Tellus 4-0 Knutby KN1
459 P05M-1 17:15 Sundbybergs IK P05City - Dif P05-11 10-0 Ängby Södra ÄS2
458 P05M-1 17:15 IFK Viksjö 1 - Alsike IF Röd 0-7 Ängby Södra ÄS1
460 P03_7 17:15 Assyrisk ff Babylon - Rönninge/salem Fotboll 5-0 Blackeberg B1 B-Semifinal 1
457 P03_7 16:55 IF Brommapojkarna P03-21 - Reymers P-03:2 11-0 Blackeberg B2 B-Semifinal 2
456 P04M-1 16:45 Kallhälls FF röd - Hanviken SK 9-2 Bromsten BR2
455 P04M-1 16:45 Upsala IF Vit - Pershagen SK Vit 2-1 Bromsten BR1
453 P05L-4 16:40 Lohärad IF - Järla Grön 5-3 Stora Mossen SM1
447 P04M-3 16:40 IFK Aspudden-Tellus - KB P04vit 1-2 Spånga SPÅ1
454 P05L-4 16:40 Årsta FF - Skå Ik Gul 1-3 Stora Mossen SM2
448 P04M-3 16:40 Håbo FF - Reymers diamonds 8-1 Spånga SPÅ2
452 P05L-3 16:40 IFK Västerås Vit - Hanvikens SK 3-3 Nälsta NÄ2
450 P04L-1 16:40 Kallhälls FF Vit - IK Sirius P04blå 8-1 Knutby KN2
451 P05L-3 16:40 Tyresö ff s/b röd - Spånga P05:5 vit 5-2 Nälsta NÄ1
449 P04L-1 16:40 Råsunda IS P04 - Pershagens SK Grön 3-0 Knutby KN1
440 P05L-2 16:35 Sollentuna FK Viby Röd - Alsike IF Svart 4-1 Ängby Södra ÄS1
442 P05M-6 16:35 Sirius P05 Vit - Essinge IK Stars 4-1 Blackeberg B1
441 P05L-2 16:35 Älvsjö AIK Blå - IF Brommapojkarna P05-26 0-3 Ängby Södra ÄS2
443 P05M-6 16:35 Vallentuna BK Röd - IFK Viksjö 2 5-0 Blackeberg B2
439 P04M-4 16:05 Nockebyhovs IF - Gröndals IK 2-6 Bromsten BR2
438 P04M-4 16:05 Nackdala AIS - Brommapojkarna P04-10 4-3 Bromsten BR1
433 P04L-4 16:00 BP P04 Sundby - Tungelsta IF 7-0 Spånga SPÅ2
435 P05L-1 16:00 Råsunda IS - IFK Västerås Blå 0-6 Stora Mossen SM2
434 P05L-1 16:00 Järla Blå - Alsike IF Gul 8-1 Stora Mossen SM1
432 P04L-4 16:00 Ransta IK PF04 - Saltsjö-Boo IF 1-2 Spånga SPÅ1
437 P05M-5 16:00 Upsala If - Spånga P:05:5 Blå 2-3 Nälsta NÄ2
436 P05M-5 16:00 Tullinge TP FK Grön - Brommapojkarna P05-17 2-5 Nälsta NÄ1
431 P04L-2 16:00 Upsala IF Vit - Gideonsbergs IF P04 Vit 2-2 Knutby KN2
430 P04L-2 16:00 IFK Aspudden-Tellus - Boo FF P04:8 0-2 Knutby KN1
425 P03_7 15:55 Rågsveds IF - Reymers IK 3-1 Ängby Södra ÄS1 A-1/4-final 3
426 P03_7 15:55 Alsike - Hammarby IF FF 03.5 2-4 Ängby Södra ÄS2 A-1/4-final 4
424 P03_7 15:55 Täby United - Nockebyhovs IF Vit 2-5 Blackeberg B1 A-1/4-final 1
423 P03_7 15:35 Nockebyhovs IF Blå - Huddinge IF Gul 2-3 Blackeberg B2 A-1/4-final 2
422 P04M-2 15:25 Segeltorps If p04:3 - Gideonsbergs IF P04 Blå 0-11 Bromsten BR2
421 P04M-2 15:25 IK Sirius P04blå - Bro IK -vit2 7-1 Bromsten BR1
419 P05L-4 15:20 Skå Ik Gul - Lohärad IF 1-9 Stora Mossen SM1
415 F04-4 15:20 Västerhaninge IF VIT - Stuvsta IF Lag 1 2-3 Spånga SPÅ1
417 P05L-3 15:20 Spånga P05:5 vit - Hanvikens SK 1-5 Nälsta NÄ1
413 P04L-1 15:20 Pershagens SK Grön - IK Sirius P04blå 3-2 Knutby KN1
420 P05L-4 15:20 Järla Grön - Årsta FF 5-1 Stora Mossen SM2
418 P05L-3 15:20 Tyresö ff s/b röd - IFK Västerås Vit 2-4 Nälsta NÄ2
416 F04-4 15:20 Segeltorp IF - Hanviken SK 0-2 Spånga SPÅ2
414 P04L-1 15:20 Råsunda IS P04 - Kallhälls FF Vit 3-0 Knutby KN2
407 P05M-1 15:15 Dif P05-11 - IFK Viksjö 1 2-2 Blackeberg B1
409 P05M-6 15:15 Essinge IK Stars - Vallentuna BK Röd 4-3 Ängby Södra ÄS2
408 P05M-6 15:15 IFK Viksjö 2 - Sirius P05 Vit 1-1 Ängby Södra ÄS1
406 P05M-1 14:55 Alsike IF Röd - Sundbybergs IK P05City 4-2 Blackeberg B2
405 P04M-1 14:45 Upsala IF Vit - Kallhälls FF röd 1-1 Bromsten BR2
404 P04M-1 14:45 Pershagen SK Vit - Hanviken SK 4-0 Bromsten BR1
399 F04-2 14:40 Hanviken SK Röd - Barkarö SK F04/05 0-5 Spånga SPÅ2
401 P05L-1 14:40 Alsike IF Gul - Råsunda IS 5-2 Stora Mossen SM2
403 P05M-5 14:40 Brommapojkarna P05-17 - Upsala If 2-2 Nälsta NÄ2
400 P05L-1 14:40 IFK Västerås Blå - Järla Blå 2-3 Stora Mossen SM1
398 F04-2 14:40 Västerhaninge IF BLÅ - Stuvsta IF Lag 2 1-3 Spånga SPÅ1
402 P05M-5 14:40 Spånga P:05:5 Blå - Tullinge TP FK Grön 5-2 Nälsta NÄ1
397 P04L-2 14:40 Boo FF P04:8 - Upsala IF Vit 1-2 Knutby KN2
396 P04L-2 14:40 Gideonsbergs IF P04 Vit - IFK Aspudden-Tellus 1-0 Knutby KN1
392 P05L-2 14:30 IF Brommapojkarna P05-26 - Sollentuna FK Viby Röd 4-1 Blackeberg B1
391 P05L-2 14:15 Alsike IF Svart - Älvsjö AIK Blå 0-4 Blackeberg B2
390 P04M-4 14:05 Brommapojkarna P04-10 - Nockebyhovs IF 3-2 Bromsten BR2
389 P04M-4 14:05 Gröndals IK - Nackdala AIS 3-2 Bromsten BR1
384 F04-4 14:00 Västerhaninge IF VIT - Segeltorp IF 0-1 Spånga SPÅ2
386 P05L-3 14:00 Hanvikens SK - Tyresö ff s/b röd 1-1 Nälsta NÄ2
387 P05M-4 14:00 Ängby IF - Vasalunds IF / kista 2-0 Stora Mossen SM1
388 P05M-4 14:00 Sollentuna FK Viby Grön - IF Brommapojkarna P05-11 3-3 Stora Mossen SM2
383 F04-4 14:00 Stuvsta IF Lag 1 - Hanviken SK 3-2 Spånga SPÅ1
385 P05L-3 14:00 IFK Västerås Vit - Spånga P05:5 vit 1-2 Nälsta NÄ1
382 P04L-1 14:00 IK Sirius P04blå - Råsunda IS P04 0-4 Knutby KN2
381 P04L-1 14:00 Kallhälls FF Vit - Pershagens SK Grön 2-3 Knutby KN1
377 P04M-2 13:25 Bro IK -vit2 - Segeltorps If p04:3 2-2 Bromsten BR2
376 P04M-2 13:25 Gideonsbergs IF P04 Blå - IK Sirius P04blå 5-5 Bromsten BR1
374 P03_7-3 13:20 Rönninge/salem Fotboll - Nockebyhovs IF Blå 0-12 Nälsta NÄ1
368 F04-2 13:20 Stuvsta IF Lag 2 - Barkarö SK F04/05 1-2 Spånga SPÅ1
373 P03_7-2 13:20 Nockebyhovs IF Vit - Huddinge IF Gul 0-4 Stora Mossen SM2
369 F04-2 13:20 Västerhaninge IF BLÅ - Hanviken SK Röd 3-1 Spånga SPÅ2
372 P03_7-2 13:20 Rågsveds IF - Reymers P-03:2 8-1 Stora Mossen SM1
375 P03_7-3 13:20 Hammarby IF FF 03.5 - Assyrisk ff Babylon 7-4 Nälsta NÄ2
371 P03_7-1 13:20 IF Brommapojkarna P03-21 - Alsike 1-2 Knutby KN2
370 P03_7-1 13:20 Täby United - Reymers IK 4-2 Knutby KN1
364 P04M-1 12:45 Hanviken SK - Upsala IF Vit 1-5 Bromsten BR2
363 P04M-1 12:45 Kallhälls FF röd - Pershagen SK Vit 3-1 Bromsten BR1
358 P05L-6 12:40 Skå Ik Grön - Kalberg BK Vit 4-1 Stora Mossen SM2
357 P05L-6 12:40 Årsta FF P05:1 - Stureby SK 1-9 Stora Mossen SM1
355 F04-4 12:40 Segeltorp IF - Stuvsta IF Lag 1 1-2 Spånga SPÅ1
356 F04-4 12:40 Hanviken SK - Västerhaninge IF VIT 2-3 Spånga SPÅ2
362 P05M-3 12:40 Karlberg BK 05 vit - Järla IF FK P05 Lag 1 1-8 Nälsta NÄ2
361 P05M-3 12:40 Spånga IS FK 7 - Reymersholms IK P05:1 10-1 Nälsta NÄ1
360 P05M-2 12:40 Kista SC - FC Järfälla Svart 4-2 Knutby KN2
359 P05M-2 12:40 Årsta FF - Vallentuna BK Vit 2-2 Knutby KN1
351 P05M-4 12:00 Ängby IF - Sollentuna FK Viby Grön 2-2 Stora Mossen SM2
350 P05M-4 12:00 Vasalunds IF / kista - IF Brommapojkarna P05-11 0-2 Stora Mossen SM1
349 P05L-5 12:00 Ekerö IK P05 blå - Assyrisk ff Babylon 1-1 Nälsta NÄ2
347 F04-2 12:00 Barkarö SK F04/05 - Västerhaninge IF BLÅ 0-1 Spånga SPÅ2
346 F04-2 12:00 Hanviken SK Röd - Stuvsta IF Lag 2 1-1 Spånga SPÅ1
348 P05L-5 12:00 IK Frej Täby - Essinge IK Giants 0-0 Nälsta NÄ1
345 P04L-3 12:00 Hammarby P0410 - Syrianska FC 5-1 Knutby KN2
344 P04L-3 12:00 IF Brommapojkarna 18 - Hässelby SK P042 0-2 Knutby KN1
334 F04-3 11:20 Enskede IK Röd - BKBK 2-1 Spånga SPÅ2
338 P03_7-2 11:20 Rågsveds IF - Nockebyhovs IF Vit 3-3 Stora Mossen SM2
337 P03_7-2 11:20 Reymers P-03:2 - Huddinge IF Gul 0-4 Stora Mossen SM1
333 F04-3 11:20 Spånga F04-1 - Mälarhöjdens IK 1-0 Spånga SPÅ1
336 P03_7-1 11:20 Täby United - IF Brommapojkarna P03-21 5-0 Knutby KN2
340 P03_7-3 11:20 Rönninge/salem Fotboll - Hammarby IF FF 03.5 1-12 Nälsta NÄ2
339 P03_7-3 11:20 Nockebyhovs IF Blå - Assyrisk ff Babylon 5-1 Nälsta NÄ1
335 P03_7-1 11:20 Reymers IK - Alsike 3-2 Knutby KN1
323 F04-1 10:40 FK Bromma F04 - Enskede IK Svart 0-2 Spånga SPÅ2
327 P05M-2 10:40 Årsta FF - Kista SC 1-5 Knutby KN2
329 P05M-3 10:40 Spånga IS FK 7 - Karlberg BK 05 vit 5-3 Nälsta NÄ2
324 P05L-6 10:40 Stureby SK - Kalberg BK Vit 2-1 Stora Mossen SM1
322 F04-1 10:40 Vasalunds IF Solna - IFK Aspudden-Tellus 5-1 Spånga SPÅ1
325 P05L-6 10:40 Årsta FF P05:1 - Skå Ik Grön 4-1 Stora Mossen SM2
328 P05M-3 10:40 Reymersholms IK P05:1 - Järla IF FK P05 Lag 1 1-8 Nälsta NÄ1
326 P05M-2 10:40 Vallentuna BK Vit - FC Järfälla Svart 2-2 Knutby KN1
314 F04-3 10:00 Spånga F04-1 - Enskede IK Röd 2-1 Spånga SPÅ2
318 P05M-4 10:00 IF Brommapojkarna P05-11 - Ängby IF 4-1 Stora Mossen SM2
317 P05M-4 10:00 Sollentuna FK Viby Grön - Vasalunds IF / kista 6-1 Stora Mossen SM1
313 F04-3 10:00 Mälarhöjdens IK - BKBK 1-0 Spånga SPÅ1
316 P05L-5 10:00 IK Frej Täby - Ekerö IK P05 blå 3-2 Nälsta NÄ2
315 P05L-5 10:00 Essinge IK Giants - Assyrisk ff Babylon 2-1 Nälsta NÄ1
312 P04L-3 10:00 IF Brommapojkarna 18 - Hammarby P0410 0-2 Knutby KN2
311 P04L-3 10:00 Hässelby SK P042 - Syrianska FC 1-1 Knutby KN1
304 P03_7-2 09:20 Nockebyhovs IF Vit - Reymers P-03:2 6-0 Stora Mossen SM1
305 P03_7-2 09:20 Huddinge IF Gul - Rågsveds IF 1-7 Stora Mossen SM2
301 F04-1 09:20 Vasalunds IF Solna - FK Bromma F04 1-2 Spånga SPÅ2
307 P03_7-3 09:20 Assyrisk ff Babylon - Rönninge/salem Fotboll 5-3 Nälsta NÄ2
303 P03_7-1 09:20 Alsike - Täby United 1-2 Knutby KN2
300 F04-1 09:20 IFK Aspudden-Tellus - Enskede IK Svart 0-7 Spånga SPÅ1
306 P03_7-3 09:20 Hammarby IF FF 03.5 - Nockebyhovs IF Blå 4-4 Nälsta NÄ1
302 P03_7-1 09:20 IF Brommapojkarna P03-21 - Reymers IK 2-1 Knutby KN1
295 P05M-3 08:40 Karlberg BK 05 vit - Reymersholms IK P05:1 6-0 Nälsta NÄ1
289 F04-3 08:40 Enskede IK Röd - Mälarhöjdens IK 2-1 Spånga SPÅ1
293 P05M-2 08:40 Kista SC - Vallentuna BK Vit 4-1 Knutby KN1
290 F04-3 08:40 BKBK - Spånga F04-1 0-2 Spånga SPÅ2
291 P05L-6 08:40 Skå Ik Grön - Stureby SK 0-3 Stora Mossen SM1
296 P05M-3 08:40 Järla IF FK P05 Lag 1 - Spånga IS FK 7 4-1 Nälsta NÄ2
292 P05L-6 08:40 Kalberg BK Vit - Årsta FF P05:1 0-3 Stora Mossen SM2
294 P05M-2 08:40 FC Järfälla Svart - Årsta FF 0-3 Knutby KN2
283 F04-1 08:00 Enskede IK Svart - Vasalunds IF Solna 3-0 Spånga SPÅ2
284 P05L-5 08:00 Ekerö IK P05 blå - Essinge IK Giants 1-5 Nälsta NÄ1
282 F04-1 08:00 FK Bromma F04 - IFK Aspudden-Tellus 2-0 Spånga SPÅ1
285 P05L-5 08:00 Assyrisk ff Babylon - IK Frej Täby 1-0 Nälsta NÄ2
281 P04L-3 08:00 Syrianska FC - IF Brommapojkarna 18 1-0 Knutby KN2
280 P04L-3 08:00 Hammarby P0410 - Hässelby SK P042 7-1 Knutby KN1

Sö 2015-10-11

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
276 Dam7 19:45 Beach FF - IF Brommapojkarna 2-3 Fotbollshall5 FINAL
275 P06M-18 19:05 IFK Aspudden tellus gul 1 - Brommapojkarna p06-6 2-0 Bromsten BR2
274 P06M-18 19:05 Gröndals IK - Saltsjö-Boo IF Orange 2-1 Bromsten BR1
272 F05-17 18:25 Hanvikens SK - IK Frej Svart 3-1 Ängby Södra ÄS2
271 F05-17 18:25 IK Frej Gul - BP F05-05 0-3 Ängby Södra ÄS1
273 Dam7 18:25 IF Brommapojkarna - Segeltorps IF 1-0 Fotbollshall5 Semifinal 2
270 P06M-17 18:25 Södertälje FK - AIK P06 U 1-5 Bromsten BR2
269 P06M-17 18:25 BP 07-2 svart - Syrianska FC P06 Gul 1-7 Bromsten BR1
268 Dam7 17:45 Beach FF - Rågsveds IF 2-1 Fotbollshall5 Semifinal 1
267 P06M-18 17:45 Gröndals IK - IFK Aspudden tellus gul 1 4-0 Bromsten BR2
266 P06M-18 17:45 Saltsjö-Boo IF Orange - Brommapojkarna p06-6 4-3 Bromsten BR1
265 F06-20 17:40 Bromstens IK - Norrtulls SK F06 0-3 (WO) Ängby Södra ÄS2
264 F06-20 17:40 Ängby IF - Tyresö FF F06 Gul 1-0 Ängby Södra ÄS1
263 P06M-19 17:15 Täby FK Gribby Blå - Karlberg vit1 3-5 Knutby KN2
262 P06M-19 17:15 Syrianska FC P06 GUL 2 - Djurgårdens IF P07-7 2-0 Knutby KN1
261 Dam7 17:05 Segeltorps IF - IFK Aspudden-Tellus 3-0 Fotbollshall5 1/4-final 4
260 P06M-17 17:00 BP 07-2 svart - Södertälje FK 3-1 Bromsten BR2
259 P06M-17 17:00 Syrianska FC P06 Gul - AIK P06 U 2-0 Bromsten BR1
257 F05-17 16:55 BP F05-05 - IK Frej Svart 1-0 Ängby Södra ÄS1
258 F05-17 16:55 IK Frej Gul - Hanvikens SK 0-1 Ängby Södra ÄS2
256 P06L-17 16:30 Kista SC - Nackdala AIS 5-0 Knutby KN2
255 P06L-17 16:30 FK Bromma P06 - FC Boo 2-1 Knutby KN1
254 Dam7 16:25 IF Brommapojkarna - Tullinge TP FK 7-0 Fotbollshall5 1/4-final 3
253 Dam7 16:15 Rågsveds IF - FK Bromma Dam 2-1 Bromsten BR2 1/4-final 2
252 Dam7 16:15 Beach FF - Älta IF 5-1 Bromsten BR1 1/4-final 1
250 F06-20 16:10 Tyresö FF F06 Gul - Norrtulls SK F06 0-4 Ängby Södra ÄS1
251 F06-20 16:10 Ängby IF - Bromstens IK 3-0 (WO) Ängby Södra ÄS2
248 P06M-19 15:45 Syrianska FC P06 GUL 2 - Täby FK Gribby Blå 4-1 Knutby KN2
247 P06M-19 15:45 Djurgårdens IF P07-7 - Karlberg vit1 3-2 Knutby KN1
249 Dam7 15:45 MIK Ladies - Brottby SK 0-1 Fotbollshall5 Placeringsmatch
245 F05-17 15:25 Hanvikens SK - BP F05-05 0-0 Ängby Södra ÄS1
246 F05-17 15:25 IK Frej Svart - IK Frej Gul 1-2 Ängby Södra ÄS2
244 P06M-18 15:20 Brommapojkarna p06-6 - Gröndals IK 1-2 Nälsta NÄ2
243 P06M-18 15:20 IFK Aspudden tellus gul 1 - Saltsjö-Boo IF Orange 3-5 Nälsta NÄ1
241 P06L-17 15:00 FK Bromma P06 - Kista SC 1-1 Knutby KN2
240 P06L-17 15:00 FC Boo - Nackdala AIS 1-4 Knutby KN1
242 Dam7-2 15:00 IF Brommapojkarna - Rågsveds IF 2-2 Fotbollshall5
239 F05-18 14:40 Norrtulls SK Gul - IFK Stocksund F05 3-0 Nälsta NÄ2
237 F06-20 14:40 Norrtulls SK F06 - Ängby IF 4-0 Ängby Södra ÄS2
236 F06-20 14:40 Bromstens IK - Tyresö FF F06 Gul 0-3 (WO) Ängby Södra ÄS1
238 F05-18 14:40 Spånga F05:3 - FK Bromma 4-3 Nälsta NÄ1
235 Dam7-2 14:20 IFK Aspudden-Tellus - Älta IF 3-1 Fotbollshall5
233 P06M-19 14:15 Täby FK Gribby Blå - Djurgårdens IF P07-7 0-5 Knutby KN1
234 P06M-19 14:15 Karlberg vit1 - Syrianska FC P06 GUL 2 4-0 Knutby KN2
232 F06-17 14:00 IK Frej - Bollstanäs sk lag 2 0-1 Ängby Södra ÄS2
231 F06-17 14:00 Danderyds SK - FK Bromma F06 0-3 Ängby Södra ÄS1
230 P06M-17 13:55 AIK P06 U - BP 07-2 svart 2-1 Nälsta NÄ2
229 P06M-17 13:55 Södertälje FK - Syrianska FC P06 Gul 0-4 Nälsta NÄ1
227 Dam7-1 13:40 MIK Ladies - Tullinge TP FK 1-2 Bromsten BR1
228 Dam7-1 13:40 FK Bromma Dam - Segeltorps IF 1-2 Fotbollshall5
226 P06L-17 13:30 Nackdala AIS - FK Bromma P06 3-2 Knutby KN2
225 P06L-17 13:30 Kista SC - FC Boo 3-2 Knutby KN1
224 F06-18 13:20 Täby FK Skarpäng - Bollstanäs sk 0-0 Ängby Södra ÄS2
223 F06-18 13:20 Tyresö FF F06 Röd - Segeltorsps IF 1-1 Ängby Södra ÄS1
222 F05-18 13:10 IFK Stocksund F05 - Spånga F05:1 0-7 Nälsta NÄ2
221 F05-18 13:10 FK Bromma - Norrtulls SK Gul 0-5 Nälsta NÄ1
219 Dam7-2 13:00 Älta IF - IF Brommapojkarna 1-5 Bromsten BR1
220 Dam7-2 13:00 Rågsveds IF - Brottby SK 7-0 Fotbollshall5
218 P06L-18 12:45 Stuvsta IF:grön - Ekerö IK EkTrä 0-0 Knutby KN2
217 P06L-18 12:45 IFK Aspudden-Tellus P06 Röd - Assyrisk ff Babylon 3-3 Knutby KN1
216 F06-19 12:40 Stuvsta IF - SkåIK F06 0-2 Ängby Södra ÄS2
215 F06-19 12:40 Västerhaninge IF - Nockebyhovs IF F06 0-1 Ängby Södra ÄS1
214 P06M-20 12:25 BP06:3 - Täby FK Gribby Svart 0-6 Nälsta NÄ2
213 P06M-20 12:25 Västerhaninge IF - BP 06-20 2-1 Nälsta NÄ1
212 Dam7-1 12:20 Segeltorps IF - Beach FF 0-1 Fotbollshall5
211 Dam7-1 12:20 Tullinge TP FK - FK Bromma Dam 2-2 Bromsten BR1
208 F06-17 12:00 Bollstanäs sk lag 2 - FK Bromma F06 1-0 Ängby Södra ÄS2
207 F06-17 12:00 IK Frej - Danderyds SK 1-0 Ängby Södra ÄS1
210 P06L-19 12:00 Bromstens-IK-P06 - IFK Lidingö 0-14 Knutby KN2
209 P06L-19 12:00 Nockebyhovs IF P06 - IFK Aspudden Tellus gul 2 2-5 Knutby KN1
203 F05-18 11:40 IFK Stocksund F05 - FK Bromma 2-0 Nälsta NÄ1
205 Dam7-2 11:40 Rågsveds IF - Älta IF 2-1 Bromsten BR1
204 F05-18 11:40 Spånga F05:1 - Spånga F05:3 5-1 Nälsta NÄ2
206 Dam7-2 11:40 Brottby SK - IFK Aspudden-Tellus 0-10 Bromsten BR2
202 F06-18 11:20 Tyresö FF F06 Röd - Täby FK Skarpäng 1-2 Ängby Södra ÄS2
201 F06-18 11:20 Segeltorsps IF - Bollstanäs sk 1-1 Ängby Södra ÄS1
200 P06L-18 11:15 IFK Aspudden-Tellus P06 Röd - Stuvsta IF:grön 2-3 Knutby KN2
199 P06L-18 11:15 Assyrisk ff Babylon - Ekerö IK EkTrä 1-1 Knutby KN1
197 Dam7-1 11:00 Segeltorps IF - Tullinge TP FK 3-0 Bromsten BR1
198 Dam7-1 11:00 Beach FF - MIK Ladies 6-0 Bromsten BR2
196 P06M-20 10:55 Västerhaninge IF - BP06:3 4-3 Nälsta NÄ2
195 P06M-20 10:55 BP 06-20 - Täby FK Gribby Svart 2-5 Nälsta NÄ1
194 F06-19 10:40 Västerhaninge IF - Stuvsta IF 2-2 Ängby Södra ÄS2
193 F06-19 10:40 Nockebyhovs IF F06 - SkåIK F06 0-3 Ängby Södra ÄS1
192 P06L-19 10:30 Nockebyhovs IF P06 - Bromstens-IK-P06 6-1 Knutby KN2
191 P06L-19 10:30 IFK Aspudden Tellus gul 2 - IFK Lidingö 1-2 Knutby KN1
189 Dam7-2 10:20 Älta IF - Brottby SK 5-0 Bromsten BR1
190 Dam7-2 10:20 IF Brommapojkarna - IFK Aspudden-Tellus 4-1 Bromsten BR2
188 F05-18 10:10 Norrtulls SK Gul - Spånga F05:3 2-2 Nälsta NÄ2
187 F05-18 10:10 FK Bromma - Spånga F05:1 0-5 Nälsta NÄ1
186 F06-17 10:00 FK Bromma F06 - IK Frej 2-0 Ängby Södra ÄS2
185 F06-17 10:00 Bollstanäs sk lag 2 - Danderyds SK 0-1 Ängby Södra ÄS1
184 P06L-18 09:45 Ekerö IK EkTrä - IFK Aspudden-Tellus P06 Röd 2-2 Knutby KN2
183 P06L-18 09:45 Stuvsta IF:grön - Assyrisk ff Babylon 3-0 Knutby KN1
182 Dam7-1 09:40 FK Bromma Dam - MIK Ladies 2-0 Bromsten BR2
181 Dam7-1 09:40 Tullinge TP FK - Beach FF 0-2 Bromsten BR1
180 P06M-20 09:25 Täby FK Gribby Svart - Västerhaninge IF 2-1 Nälsta NÄ2
179 P06M-20 09:25 BP06:3 - BP 06-20 1-3 Nälsta NÄ1
178 F06-18 09:20 Bollstanäs sk - Tyresö FF F06 Röd 1-1 Ängby Södra ÄS2
177 F06-18 09:20 Täby FK Skarpäng - Segeltorsps IF 1-3 Ängby Södra ÄS1
173 P06L-19 09:00 Bromstens-IK-P06 - IFK Aspudden Tellus gul 2 1-7 Knutby KN1
174 P06L-19 09:00 IFK Lidingö - Nockebyhovs IF P06 1-2 Knutby KN2
176 Dam7-2 09:00 IFK Aspudden-Tellus - Rågsveds IF 0-2 Bromsten BR2
175 Dam7-2 09:00 Brottby SK - IF Brommapojkarna 0-3 Bromsten BR1
170 F06-19 08:40 SkåIK F06 - Västerhaninge IF 0-0 Ängby Södra ÄS2
169 F06-19 08:40 Stuvsta IF - Nockebyhovs IF F06 0-0 Ängby Södra ÄS1
172 F05-18 08:40 Spånga F05:3 - IFK Stocksund F05 3-0 Nälsta NÄ2
171 F05-18 08:40 Spånga F05:1 - Norrtulls SK Gul 1-0 Nälsta NÄ1
168 Dam7-1 08:20 MIK Ladies - Segeltorps IF 0-6 Bromsten BR2
167 Dam7-1 08:20 Beach FF - FK Bromma Dam 0-0 Bromsten BR1

Lö 2015-10-10

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
166 P06M-4 18:40 BP 07-2 svart - Gröndals IK 1-1 Nälsta NÄ2
165 P06M-4 18:40 Västerhaninge IF - Syrianska FC P06 GUL 2 1-10 Nälsta NÄ1
164 F05-1 18:25 Spånga F05:1 - IK Frej Svart 0-3 Bromsten BR2
163 F05-1 18:25 Norrtulls SK Gul - BP F05-05 1-3 Bromsten BR1
162 P06M-2 18:00 BP06:3 - IFK Aspudden tellus gul 1 1-5 Nälsta NÄ2
161 P06M-2 18:00 Täby FK Gribby Blå - Södertälje FK 1-6 Nälsta NÄ1
160 F06-4 17:40 Tyresö FF F06 Röd - IK Frej 0-1 Bromsten BR2
159 F06-4 17:40 Ängby IF - Västerhaninge IF 1-4 Bromsten BR1
157 P06M-4 17:20 Syrianska FC P06 GUL 2 - Gröndals IK 1-1 Nälsta NÄ1
158 P06M-4 17:20 Västerhaninge IF - BP 07-2 svart 1-7 Nälsta NÄ2
156 F05-1 16:55 BP F05-05 - Spånga F05:1 0-2 Bromsten BR2
155 F05-1 16:55 IK Frej Svart - Norrtulls SK Gul 5-1 Bromsten BR1
154 P06M-2 16:40 Täby FK Gribby Blå - BP06:3 0-0 Nälsta NÄ2
153 P06M-2 16:40 Södertälje FK - IFK Aspudden tellus gul 1 3-3 Nälsta NÄ1
152 F06-4 16:10 Ängby IF - Tyresö FF F06 Röd 1-2 Bromsten BR2
151 F06-4 16:10 Västerhaninge IF - IK Frej 0-3 Bromsten BR1
149 P06M-4 16:00 BP 07-2 svart - Syrianska FC P06 GUL 2 5-3 Nälsta NÄ1
150 P06M-4 16:00 Gröndals IK - Västerhaninge IF 4-1 Nälsta NÄ2
148 F05-1 15:25 IK Frej Svart - BP F05-05 0-1 Bromsten BR2
147 F05-1 15:25 Spånga F05:1 - Norrtulls SK Gul 2-2 Bromsten BR1
146 P06M-3 15:20 Saltsjö-Boo IF Orange - BP 06-20 6-1 Nälsta NÄ2
145 P06M-3 15:20 Djurgårdens IF P07-7 - Syrianska FC P06 Gul 0-5 Nälsta NÄ1
144 P06M-2 14:40 IFK Aspudden tellus gul 1 - Täby FK Gribby Blå 2-2 Nälsta NÄ2
143 P06M-2 14:40 BP06:3 - Södertälje FK 0-5 Nälsta NÄ1
142 F06-4 14:40 IK Frej - Ängby IF 3-0 Bromsten BR2
141 F06-4 14:40 Tyresö FF F06 Röd - Västerhaninge IF 1-0 Bromsten BR1
140 P06L-3 14:20 Nockebyhovs IF P06 - Assyrisk ff Babylon 1-2 Knutby KN2
139 P06L-3 14:20 FC Boo - Stuvsta IF:grön 0-2 Knutby KN1
138 P06M-3 14:00 Djurgårdens IF P07-7 - Saltsjö-Boo IF Orange 3-4 Nälsta NÄ2
137 P06M-3 14:00 Syrianska FC P06 Gul - BP 06-20 9-0 Nälsta NÄ1
136 F06-3 14:00 Nockebyhovs IF F06 - Danderyds SK 0-3 Bromsten BR2
135 F06-3 14:00 Tyresö FF F06 Gul - Segeltorsps IF 0-7 Bromsten BR1
134 P06L-2 13:40 Kista SC - IFK Aspudden Tellus gul 2 9-0 Knutby KN2
133 P06L-2 13:40 Ekerö IK EkTrä - IFK Lidingö 2-1 Knutby KN1
131 F05-2 13:20 IFK Stocksund F05 - Spånga F05:3 0-3 Nälsta NÄ1
129 F06-2 13:20 Täby FK Skarpäng - Stuvsta IF 1-1 Bromsten BR1
132 F05-2 13:20 Hanvikens SK - IK Frej Gul 4-0 Nälsta NÄ2
130 F06-2 13:20 Bromstens IK - Bollstanäs sk lag 2 2-5 Bromsten BR2
128 P06L-1 13:00 FK Bromma P06 - IFK Aspudden-Tellus P06 Röd 2-1 Knutby KN2
127 P06L-1 13:00 Nackdala AIS - Bromstens-IK-P06 8-1 Knutby KN1
126 P06M-3 12:40 BP 06-20 - Djurgårdens IF P07-7 2-6 Nälsta NÄ2
125 P06M-3 12:40 Saltsjö-Boo IF Orange - Syrianska FC P06 Gul 1-9 Nälsta NÄ1
124 F06-1 12:40 FK Bromma F06 - Bollstanäs sk 2-1 Bromsten BR2
123 F06-1 12:40 SkåIK F06 - Norrtulls SK F06 2-0 Bromsten BR1
121 P06L-3 12:20 Stuvsta IF:grön - Assyrisk ff Babylon 2-2 Knutby KN1
122 P06L-3 12:20 FC Boo - Nockebyhovs IF P06 3-2 Knutby KN2
120 F05-2 12:00 IK Frej Gul - FK Bromma 9-0 Nälsta NÄ2
117 F06-3 12:00 Segeltorsps IF - Danderyds SK 1-3 Bromsten BR1
119 F05-2 12:00 Spånga F05:3 - Hanvikens SK 4-7 Nälsta NÄ1
118 F06-3 12:00 Tyresö FF F06 Gul - Nockebyhovs IF F06 0-1 Bromsten BR2
116 P06L-2 11:40 Ekerö IK EkTrä - Kista SC 1-5 Knutby KN2
115 P06L-2 11:40 IFK Lidingö - IFK Aspudden Tellus gul 2 4-0 Knutby KN1
114 P06M-1 11:20 Täby FK Gribby Svart - Brommapojkarna p06-6 1-3 Nälsta NÄ2
113 P06M-1 11:20 Karlberg vit1 - AIK P06 U 2-5 Nälsta NÄ1
112 F06-2 11:20 Täby FK Skarpäng - Bromstens IK 4-1 Bromsten BR2
111 F06-2 11:20 Stuvsta IF - Bollstanäs sk lag 2 0-3 Bromsten BR1
110 P06L-1 11:00 Nackdala AIS - FK Bromma P06 6-1 Knutby KN2
109 P06L-1 11:00 Bromstens-IK-P06 - IFK Aspudden-Tellus P06 Röd 0-9 Knutby KN1
108 F05-2 10:40 FK Bromma - IFK Stocksund F05 2-3 Nälsta NÄ2
107 F05-2 10:40 IK Frej Gul - Spånga F05:3 2-0 Nälsta NÄ1
106 F06-1 10:40 SkåIK F06 - FK Bromma F06 1-3 Bromsten BR2
105 F06-1 10:40 Norrtulls SK F06 - Bollstanäs sk 3-2 Bromsten BR1
104 P06L-3 10:20 Assyrisk ff Babylon - FC Boo 0-2 Knutby KN2
103 P06L-3 10:20 Nockebyhovs IF P06 - Stuvsta IF:grön 1-1 Knutby KN1
101 P06M-1 10:00 AIK P06 U - Brommapojkarna p06-6 5-1 Nälsta NÄ1
102 P06M-1 10:00 Karlberg vit1 - Täby FK Gribby Svart 5-0 Nälsta NÄ2
100 F06-3 10:00 Danderyds SK - Tyresö FF F06 Gul 6-0 Bromsten BR2
99 F06-3 10:00 Nockebyhovs IF F06 - Segeltorsps IF 1-2 Bromsten BR1
98 P06L-2 09:40 IFK Aspudden Tellus gul 2 - Ekerö IK EkTrä 1-3 Knutby KN2
97 P06L-2 09:40 Kista SC - IFK Lidingö 3-2 Knutby KN1
96 F05-2 09:20 Hanvikens SK - IFK Stocksund F05 11-0 Nälsta NÄ2
95 F05-2 09:20 Spånga F05:3 - FK Bromma 6-1 Nälsta NÄ1
94 F06-2 09:20 Bollstanäs sk lag 2 - Täby FK Skarpäng 1-0 Bromsten BR2
93 F06-2 09:20 Bromstens IK - Stuvsta IF 1-1 Bromsten BR1
92 P06L-1 09:00 IFK Aspudden-Tellus P06 Röd - Nackdala AIS 1-5 Knutby KN2
91 P06L-1 09:00 FK Bromma P06 - Bromstens-IK-P06 7-0 Knutby KN1
90 P06M-1 08:40 Brommapojkarna p06-6 - Karlberg vit1 1-0 Nälsta NÄ2
89 P06M-1 08:40 Täby FK Gribby Svart - AIK P06 U 2-7 Nälsta NÄ1
88 F06-1 08:40 Bollstanäs sk - SkåIK F06 1-0 Bromsten BR2
87 F06-1 08:40 FK Bromma F06 - Norrtulls SK F06 2-1 Bromsten BR1
86 F05-2 08:00 IFK Stocksund F05 - IK Frej Gul 0-7 Nälsta NÄ2
85 F05-2 08:00 FK Bromma - Hanvikens SK 0-7 Nälsta NÄ1

Sö 2015-10-04

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
84 F0704-3 18:46 IFK Stocksund F07 - Tullinge TP FK vit Dolt Fotbollshall53
83 F0704-3 18:08 Spånga IS FK 1 - Ingarö IF Vit Dolt Fotbollshall51
81 P08-1 18:08 Bromsten IK-blå - Spånga 08 Lag 6 Dolt Fotbollshall53
82 F0704-3 18:08 Nockebyhovs IF - IFK Lidingö FK F07:9 Dolt Fotbollshall52
80 P08-1 17:30 FK Bromma - Spånga P08-9 Dolt Fotbollshall53
79 P08-1 17:30 Boo FF P08.2 - Bromsten IK-svart Dolt Fotbollshall52
78 P08-1 17:30 Assyrisk ff Babylon - Bromsten IK-vit Dolt Fotbollshall51
77 F0704-3 16:52 IFK Lidingö FK F07:9 - Spånga IS FK 1 Dolt Fotbollshall53
76 F0704-3 16:52 Tullinge TP FK vit - Nockebyhovs IF Dolt Fotbollshall52
75 F0704-3 16:52 Ingarö IF Vit - IFK Stocksund F07 Dolt Fotbollshall51
74 P08-1 16:14 Bromsten IK-svart - FK Bromma Dolt Fotbollshall53
73 P08-1 16:14 Boo FF P08.2 - Spånga P08-9 Dolt Fotbollshall52
72 P08-1 16:14 Assyrisk ff Babylon - Spånga 08 Lag 6 Dolt Fotbollshall51
70 F0704-3 15:36 Tullinge TP FK vit - Ingarö IF Vit Dolt Fotbollshall52
71 F0704-3 15:36 Nockebyhovs IF - Spånga IS FK 1 Dolt Fotbollshall53
69 F0704-3 15:36 IFK Stocksund F07 - IFK Lidingö FK F07:9 Dolt Fotbollshall51
68 P08-1 14:58 Assyrisk ff Babylon - Bromsten IK-blå Dolt Fotbollshall53
67 P08-1 14:58 Bromsten IK-vit - Spånga 08 Lag 6 Dolt Fotbollshall52
66 P08-1 14:58 Bromsten IK-svart - Spånga P08-9 Dolt Fotbollshall51
63 F0704-3 14:20 IFK Lidingö FK F07:9 - Tullinge TP FK vit Dolt Fotbollshall51
65 F0704-3 14:20 Ingarö IF Vit - Nockebyhovs IF Dolt Fotbollshall53
64 F0704-3 14:20 Spånga IS FK 1 - IFK Stocksund F07 Dolt Fotbollshall52
62 P08-1 13:42 FK Bromma - Bromsten IK-blå Dolt Fotbollshall53
61 P08-1 13:42 Spånga 08 Lag 6 - Boo FF P08.2 Dolt Fotbollshall52
60 P08-1 13:42 Bromsten IK-svart - Assyrisk ff Babylon Dolt Fotbollshall51
58 F0704-2 13:04 AIK Svart - IFK Lidingö F07:8 Dolt Fotbollshall52
59 F0704-2 13:04 Örby IS Blå - SIK Flickor 07 lag 2 Dolt Fotbollshall53
57 F0704-2 13:04 Ekerö IK Vit - Karlbergs BK 2 Dolt Fotbollshall51
54 P08-1 12:26 Spånga P08-9 - Bromsten IK-vit Dolt Fotbollshall52
56 F0704-1 12:26 Tullinge TP FK F07 grön - Karlbergs BK 1 Dolt Fotbollshall53
55 F0704-1 12:26 SIK Flickor 07 - AIK Gul Dolt Fotbollshall51
53 F0704-2 11:48 AIK Svart - SIK Flickor 07 lag 2 Dolt Fotbollshall53
52 F0704-1 11:48 Ekerö IK Blå - Örby IS Röd Dolt Fotbollshall52
51 P08-1 11:48 Bromsten IK-blå - Boo FF P08.2 Dolt Fotbollshall51
48 P08-1 11:10 Bromsten IK-vit - FK Bromma Dolt Fotbollshall53
50 F0704-2 11:10 Örby IS Blå - Karlbergs BK 2 Dolt Fotbollshall52
49 F0704-2 11:10 IFK Lidingö F07:8 - Ekerö IK Vit Dolt Fotbollshall51
46 F0704-1 10:32 Örby IS Röd - SIK Flickor 07 Dolt Fotbollshall52
47 F0704-1 10:32 AIK Gul - Tullinge TP FK F07 grön Dolt Fotbollshall53
45 F0704-1 10:32 Karlbergs BK 1 - Ekerö IK Blå Dolt Fotbollshall51
44 F0704-2 09:54 Karlbergs BK 2 - SIK Flickor 07 lag 2 Dolt Fotbollshall53
43 F0704-2 09:54 Örby IS Blå - IFK Lidingö F07:8 Dolt Fotbollshall52
42 F0704-2 09:54 Ekerö IK Vit - AIK Svart Dolt Fotbollshall51
40 F0704-1 09:16 Örby IS Röd - Karlbergs BK 1 Dolt Fotbollshall52
41 F0704-1 09:16 SIK Flickor 07 - Tullinge TP FK F07 grön Dolt Fotbollshall53
39 F0704-1 09:16 Ekerö IK Blå - AIK Gul Dolt Fotbollshall51
38 F0704-2 08:38 IFK Lidingö F07:8 - Karlbergs BK 2 Dolt Fotbollshall53
37 F0704-2 08:38 SIK Flickor 07 lag 2 - Ekerö IK Vit Dolt Fotbollshall52
36 F0704-2 08:38 AIK Svart - Örby IS Blå Dolt Fotbollshall51
35 F0704-1 08:00 Karlbergs BK 1 - SIK Flickor 07 0-0 Fotbollshall53
34 F0704-1 08:00 Tullinge TP FK F07 grön - Ekerö IK Blå 0-0 Fotbollshall52
33 F0704-1 08:00 AIK Gul - Örby IS Röd 0-0 Fotbollshall51

Lö 2015-10-03

Nr Grupp Tid Lag Resultat Plats Anm
32 P0703 16:00 Spånga IS P07-1 - FC Boo 0-0 Fotbollshall52 Placeringsmatch
31 P0703 16:00 Kista SC Röd - Brommapojkarna 07:14 0-0 Fotbollshall51 Placeringsmatch
30 P0703 15:18 IF Brommapojkarna BP07-17 - Stadshagens IF Svart 0-0 Fotbollshall53 Placeringsmatch
29 P0703 15:18 FC Djursholm - 07 Orange - Spånga P07-7 0-0 Fotbollshall52 Placeringsmatch
28 P0703 15:18 Nockebyhov IF P07 - Spånga IS FK Tigrar 0-0 Fotbollshall51 Placeringsmatch
27 P0703 14:36 Kista SC Blå - Hässelby SK 5 0-0 Fotbollshall53 Placeringsmatch
26 P0703 14:36 FC Djursholm P07 Svart B - IF Brommapojkarna P07-22 0-0 Fotbollshall52 Placeringsmatch
25 P0703 14:36 FC Djursholm P07 Svart A - Spånga IS FK/Lejon 0-0 Fotbollshall51 Placeringsmatch
22 P0703-3 13:54 IF Brommapojkarna BP07-17 - FC Djursholm - 07 Orange 0-0 Fotbollshall51
24 P0703-4 13:54 FC Boo - Brommapojkarna 07:14 0-0 Fotbollshall53
23 P0703-4 13:54 Stadshagens IF Svart - Spånga P07-7 0-0 Fotbollshall52
21 P0703-3 13:12 Spånga IS P07-1 - Kista SC Röd 0-0 Fotbollshall53
20 P0703-2 13:12 Hässelby SK 5 - FC Djursholm P07 Svart B 0-0 Fotbollshall52
19 P0703-2 13:12 Spånga IS FK/Lejon - Nockebyhov IF P07 0-0 Fotbollshall51
17 P0703-1 12:30 IF Brommapojkarna P07-22 - FC Djursholm P07 Svart A 0-0 Fotbollshall53
16 P0703-1 12:30 Spånga IS FK Tigrar - Kista SC Blå 0-0 Fotbollshall52
18 P0703-4 12:30 Stadshagens IF Svart - FC Boo 0-0 Fotbollshall51
13 P0703-4 11:48 Spånga P07-7 - Brommapojkarna 07:14 0-0 Fotbollshall53
15 P0703-3 11:48 Spånga IS P07-1 - IF Brommapojkarna BP07-17 0-0 Fotbollshall52
14 P0703-3 11:48 Kista SC Röd - FC Djursholm - 07 Orange 0-0 Fotbollshall51
12 P0703-2 11:06 Spånga IS FK/Lejon - Hässelby SK 5 0-0 Fotbollshall53
11 P0703-2 11:06 Nockebyhov IF P07 - FC Djursholm P07 Svart B 0-0 Fotbollshall52
10 P0703-1 11:06 Spånga IS FK Tigrar - IF Brommapojkarna P07-22 0-0 Fotbollshall51
7 P0703-1 10:24 Kista SC Blå - FC Djursholm P07 Svart A 0-0 Fotbollshall53
9 P0703-4 10:24 Brommapojkarna 07:14 - Stadshagens IF Svart 0-0 Fotbollshall52
8 P0703-4 10:24 FC Boo - Spånga P07-7 0-0 Fotbollshall51
6 P0703-3 09:42 FC Djursholm - 07 Orange - Spånga IS P07-1 0-0 Fotbollshall53
5 P0703-3 09:42 IF Brommapojkarna BP07-17 - Kista SC Röd 0-0 Fotbollshall52
4 P0703-2 09:42 FC Djursholm P07 Svart B - Spånga IS FK/Lejon 0-0 Fotbollshall51
1 P0703-1 09:00 IF Brommapojkarna P07-22 - Kista SC Blå 0-0 Fotbollshall51
3 P0703-2 09:00 Hässelby SK 5 - Nockebyhov IF P07 0-0 Fotbollshall53
2 P0703-1 09:00 FC Djursholm P07 Svart A - Spånga IS FK Tigrar 0-0 Fotbollshall52