1 |
P05-1 |
08:00 |
Mälarhöjden Grön -
Spånga P05:5
|
1-2
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
2 |
P05-2 |
08:00 |
IFK Stocksund P05 Blå -
Segeltorp tigrarna
|
11-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
3 |
P05-3 |
08:00 |
Enskede IK P05:8 -
FC Boo
|
0-1
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
15 |
F06-1 |
08:00 |
Huddinge IF -
RSF
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
4 |
P05-5 |
08:00 |
DIF 05-2 -
Hammarby IF FF P06:10
|
1-2
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
5 |
P05-6 |
08:00 |
Enskede IK P05 RÖD -
Vendelsö IK Gul
|
0-4
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
6 |
P05-7 |
08:00 |
FC Tyresö P06 Svart -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
7-0
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
11 |
F07-1 |
08:00 |
IFK Stocksund F07 -
Stuvsta IF F07 Grön
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
12 |
F07-1 |
08:00 |
Tullinge TP FK -
Värmdö IF 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
13 |
P07-1 |
08:00 |
Bele Barkarby P07 Blå 1 -
Stuvstap07-1
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
14 |
P07-1 |
08:00 |
Stuvsta IF P07 gr2 lag2 -
IF Brommapojkarna P07-18
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
9 |
P04-3 |
08:00 |
AIK P04 Svart -
Hammarby IF P04.9
|
0-4
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
10 |
P04-4 |
08:00 |
BP P05-2 -
IFK Haninge BRB P04:2
|
7-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
7 |
P04-2 |
08:00 |
AIK P05U -
Hanviken SK vit
|
2-0
|
Visättra IP 71 |
|
|
8 |
P04-2 |
08:00 |
Huddinge IF 1 -
Pappas Pojkar FF Blå
|
2-2
|
Visättra IP 72 |
|
|
18 |
P05-4 |
08:30 |
Hammarby IF FF 05.9 -
IFK Haninge BRB P05:1
|
0-4
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
16 |
P05-1 |
08:30 |
Hammarby IF P06 Akademi -
Stuvsta IF P05:2 Blå
|
4-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
17 |
P05-2 |
08:30 |
Enskede IK P05 Blå -
Västerås SK
|
1-3
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
30 |
F06-1 |
08:30 |
Stuvsta IF -
Sätra SK
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
21 |
P05-8 |
08:30 |
Enskede IK P05:7 -
Stuvsta P05:1
|
6-1
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
19 |
P05-5 |
08:30 |
Bele Barkarby FF -
Syrianska IF Västerås
|
4-0
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
20 |
P05-6 |
08:30 |
Brommapojkarna P06-17 -
Värtan IK
|
3-1
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
26 |
F07-2 |
08:30 |
Rönninge Salem Fotboll -
Stuvsta IF F07 Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
27 |
F07-2 |
08:30 |
Tullinge TP FK F07 2 -
Värmdö IF
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
28 |
P07-1 |
08:30 |
STFF P07 lag 1 -
Segeltorp Blå
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
29 |
P07-2 |
08:30 |
Bele Barkarby P07 Blå 2 -
Älvsjö AIK Röd
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
24 |
P04-3 |
08:30 |
Segeltorp IF DT -
Syrianska FC P05:A
|
0-7
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
25 |
P04-4 |
08:30 |
Segeltorp vargarna -
Stuvsta P04 gr1-Real
|
1-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
22 |
P04-1 |
08:30 |
Huddinge IF 2 -
IFK Aspudden-Tellus
|
3-5
|
Visättra IP 71 |
|
|
23 |
P04-1 |
08:30 |
Stuvsta IF BLÅ -
Hanviken SK röd
|
1-2
|
Visättra IP 72 |
|
|
31 |
P05-3 |
09:00 |
DIF P05-5 -
Stuvsta IF P05:2 Grön
|
3-1
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
32 |
P05-4 |
09:00 |
BP P05-3 -
IFK Stocksund P05 Vit
|
7-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
43 |
F06-1 |
09:00 |
Älta Gul -
Huddinge IF
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
33 |
P05-7 |
09:00 |
DIF 05-21 -
Älvsjö AIK P05 Blå
|
9-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
34 |
P05-8 |
09:00 |
BP P05-11 -
Syrianska IF Västerås P-06
|
1-2
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
39 |
F07-1 |
09:00 |
Örby IS Lag 2 -
IFK Stocksund F07
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
40 |
F07-1 |
09:00 |
Stuvsta IF F07 Grön -
Tullinge TP FK
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
42 |
P07-2 |
09:00 |
Stuvstap07-1:2 -
FC Boo
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
41 |
P07-1 |
09:00 |
IF Brommapojkarna P07-18 -
Bele Barkarby P07 Blå 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
37 |
P04-3 |
09:00 |
Täby FK P04:2 -
AIK P04 Svart
|
6-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
38 |
P04-4 |
09:00 |
Tyresö FF P04-Centrum -
BP P05-2
|
0-5
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
36 |
P04-2 |
09:00 |
Hanviken SK vit -
Huddinge IF 1
|
1-0
|
Visättra IP 71 |
|
|
35 |
P04-2 |
09:00 |
Stuvsta IF GUL -
AIK P05U
|
2-0
|
Visättra IP 72 |
|
|
46 |
P05-2 |
09:30 |
Segeltorp tigrarna -
Enskede IK P05 Blå
|
0-6
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
45 |
P05-1 |
09:30 |
Stuvsta IF P05:2 Blå -
Mälarhöjden Grön
|
3-3
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
44 |
P05-1 |
09:30 |
Spånga P05:5 -
Hammarby IF P06 Akademi
|
0-5
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
58 |
F06-1 |
09:30 |
RSF -
Stuvsta IF
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
49 |
P05-6 |
09:30 |
Vendelsö IK Gul -
Brommapojkarna P06-17
|
3-1
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
48 |
P05-5 |
09:30 |
Syrianska IF Västerås -
DIF 05-2
|
4-1
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
47 |
P05-5 |
09:30 |
Hammarby IF FF P06:10 -
Bele Barkarby FF
|
2-5
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
54 |
F07-2 |
09:30 |
Örby IS Lag 1 -
Rönninge Salem Fotboll
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
55 |
F07-2 |
09:30 |
Stuvsta IF F07 Svart -
Tullinge TP FK F07 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
56 |
P07-1 |
09:30 |
Stuvstap07-1 -
STFF P07 lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
57 |
P07-1 |
09:30 |
Segeltorp Blå -
Stuvsta IF P07 gr2 lag2
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
52 |
P04-3 |
09:30 |
Hammarby IF P04.9 -
Segeltorp IF DT
|
2-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
53 |
P04-4 |
09:30 |
IFK Haninge BRB P04:2 -
Segeltorp vargarna
|
0-2
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
50 |
P04-1 |
09:30 |
Hammarby IF P05:A -
Hanviken SK röd
|
7-0
|
Visättra IP 71 |
|
|
51 |
P04-1 |
09:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Stuvsta IF BLÅ
|
4-0
|
Visättra IP 72 |
|
|
59 |
P05-2 |
10:00 |
Västerås SK -
IFK Stocksund P05 Blå
|
2-3
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
60 |
P05-3 |
10:00 |
FC Boo -
DIF P05-5
|
6-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
61 |
P05-4 |
10:00 |
IFK Haninge BRB P05:1 -
BP P05-3
|
2-1
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
73 |
F06-1 |
10:00 |
Sätra SK -
Älta Gul
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
62 |
P05-6 |
10:00 |
Värtan IK -
Enskede IK P05 RÖD
|
8-3
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
63 |
P05-7 |
10:00 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
DIF 05-21
|
0-6
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
64 |
P05-8 |
10:00 |
Stuvsta P05:1 -
BP P05-11
|
1-4
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
69 |
F07-1 |
10:00 |
Värmdö IF 2 -
Örby IS Lag 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
70 |
F07-1 |
10:00 |
IFK Stocksund F07 -
Tullinge TP FK
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
72 |
P07-2 |
10:00 |
FC Boo -
Bele Barkarby P07 Blå 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
71 |
P07-2 |
10:00 |
Kista SC -
Segeltorp Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
67 |
P04-3 |
10:00 |
Syrianska FC P05:A -
Täby FK P04:2
|
2-2
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
68 |
P04-4 |
10:00 |
Stuvsta P04 gr1-Real -
Tyresö FF P04-Centrum
|
0-2
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
66 |
P04-2 |
10:00 |
AIK P05U -
Huddinge IF 1
|
4-0
|
Visättra IP 71 |
|
|
65 |
P04-2 |
10:00 |
Pappas Pojkar FF Blå -
Stuvsta IF GUL
|
4-1
|
Visättra IP 72 |
|
|
75 |
P05-3 |
10:30 |
Stuvsta IF P05:2 Grön -
Enskede IK P05:8
|
0-4
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
76 |
P05-4 |
10:30 |
IFK Stocksund P05 Vit -
Hammarby IF FF 05.9
|
3-2
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
74 |
P05-1 |
10:30 |
Stuvsta IF P05:2 Blå -
Spånga P05:5
|
2-4
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
88 |
F06-1 |
10:30 |
Huddinge IF -
Stuvsta IF
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
78 |
P05-7 |
10:30 |
Älvsjö AIK P05 Blå -
FC Tyresö P06 Svart
|
1-3
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
79 |
P05-8 |
10:30 |
Syrianska IF Västerås P-06 -
Enskede IK P05:7
|
2-0
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
77 |
P05-5 |
10:30 |
Syrianska IF Västerås -
Hammarby IF FF P06:10
|
4-2
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
84 |
F07-2 |
10:30 |
Värmdö IF -
Örby IS Lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
85 |
F07-2 |
10:30 |
Rönninge Salem Fotboll -
Tullinge TP FK F07 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
86 |
P07-1 |
10:30 |
Stuvstap07-1 -
Segeltorp Blå
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
87 |
P07-1 |
10:30 |
Bele Barkarby P07 Blå 1 -
Stuvsta IF P07 gr2 lag2
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
82 |
P04-3 |
10:30 |
AIK P04 Svart -
Segeltorp IF DT
|
3-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
83 |
P04-4 |
10:30 |
BP P05-2 -
Segeltorp vargarna
|
7-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
81 |
P04-1 |
10:30 |
Hanviken SK röd -
Huddinge IF 2
|
1-5
|
Visättra IP 71 |
|
|
80 |
P04-1 |
10:30 |
Stuvsta IF BLÅ -
Hammarby IF P05:A
|
0-13
|
Visättra IP 72 |
|
|
90 |
P05-2 |
11:00 |
Västerås SK -
Segeltorp tigrarna
|
2-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
89 |
P05-1 |
11:00 |
Mälarhöjden Grön -
Hammarby IF P06 Akademi
|
0-3
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
91 |
P05-2 |
11:00 |
IFK Stocksund P05 Blå -
Enskede IK P05 Blå
|
8-2
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
103 |
F06-1 |
11:00 |
Älta Gul -
RSF
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
93 |
P05-6 |
11:00 |
Värtan IK -
Vendelsö IK Gul
|
3-1
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
92 |
P05-5 |
11:00 |
DIF 05-2 -
Bele Barkarby FF
|
0-8
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
94 |
P05-6 |
11:00 |
Enskede IK P05 RÖD -
Brommapojkarna P06-17
|
1-7
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
99 |
F07-1 |
11:00 |
Örby IS Lag 2 -
Stuvsta IF F07 Grön
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
100 |
F07-1 |
11:00 |
Värmdö IF 2 -
IFK Stocksund F07
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
101 |
P07-2 |
11:00 |
Älvsjö AIK Röd -
Kista SC
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
102 |
P07-2 |
11:00 |
Bele Barkarby P07 Blå 2 -
Stuvstap07-1:2
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
97 |
P04-3 |
11:00 |
Täby FK P04:2 -
Hammarby IF P04.9
|
5-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
98 |
P04-4 |
11:00 |
Tyresö FF P04-Centrum -
IFK Haninge BRB P04:2
|
4-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
96 |
P04-2 |
11:00 |
Pappas Pojkar FF Blå -
AIK P05U
|
2-0
|
Visättra IP 71 |
|
|
95 |
P04-2 |
11:00 |
Stuvsta IF GUL -
Hanviken SK vit
|
3-1
|
Visättra IP 72 |
|
|
104 |
P05-3 |
11:30 |
Stuvsta IF P05:2 Grön -
FC Boo
|
1-6
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
106 |
P05-4 |
11:30 |
IFK Stocksund P05 Vit -
IFK Haninge BRB P05:1
|
0-3
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
105 |
P05-3 |
11:30 |
Enskede IK P05:8 -
DIF P05-5
|
2-2
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
118 |
F06-1 |
11:30 |
Sätra SK -
Huddinge IF
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
107 |
P05-7 |
11:30 |
Älvsjö AIK P05 Blå -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
3-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
109 |
P05-8 |
11:30 |
Syrianska IF Västerås P-06 -
Stuvsta P05:1
|
3-0
(WO) |
Segeltorps IP 72 |
|
|
108 |
P05-7 |
11:30 |
FC Tyresö P06 Svart -
DIF 05-21
|
0-2
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
114 |
F07-2 |
11:30 |
Örby IS Lag 1 -
Stuvsta IF F07 Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
115 |
F07-2 |
11:30 |
Värmdö IF -
Rönninge Salem Fotboll
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
116 |
P07-1 |
11:30 |
IF Brommapojkarna P07-18 -
Stuvstap07-1
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
117 |
P07-1 |
11:30 |
Stuvsta IF P07 gr2 lag2 -
STFF P07 lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
112 |
P04-3 |
11:30 |
Syrianska FC P05:A -
AIK P04 Svart
|
3-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
113 |
P04-4 |
11:30 |
Stuvsta P04 gr1-Real -
BP P05-2
|
0-4
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
110 |
P04-1 |
11:30 |
Hammarby IF P05:A -
Huddinge IF 2
|
9-4
|
Visättra IP 71 |
|
|
111 |
P04-1 |
11:30 |
Hanviken SK röd -
IFK Aspudden-Tellus
|
2-1
|
Visättra IP 72 |
|
|
121 |
P05 |
12:00 |
Hammarby IF P06 Akademi -
IFK Stocksund P05 Blå
|
4-0
|
Källbrinks IP 71 |
A-1/4-final 1 |
|
122 |
P05 |
12:00 |
Spånga P05:5 -
Västerås SK
|
1-3
|
Källbrinks IP 72 |
B-1/4-final 1 |
|
123 |
P05-4 |
12:00 |
Hammarby IF FF 05.9 -
BP P05-3
|
0-9
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
133 |
F06-1 |
12:00 |
Stuvsta IF -
Älta Gul
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
124 |
P05-8 |
12:00 |
Enskede IK P05:7 -
BP P05-11
|
0-6
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
120 |
P03-2 |
12:00 |
DIF P03-45 -
Pershagens SK
|
1-7
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
119 |
P03-1 |
12:00 |
BP P03-13 -
IFK Haninge P04:1
|
0-1
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
129 |
F07-1 |
12:00 |
Tullinge TP FK -
Örby IS Lag 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
130 |
F07-1 |
12:00 |
Stuvsta IF F07 Grön -
Värmdö IF 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
131 |
P07-2 |
12:00 |
Kista SC -
FC Boo
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
132 |
P07-2 |
12:00 |
Älvsjö AIK Röd -
Segeltorp Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
127 |
P04-3 |
12:00 |
Segeltorp IF DT -
Täby FK P04:2
|
0-3
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
128 |
P04-4 |
12:00 |
Segeltorp vargarna -
Tyresö FF P04-Centrum
|
2-5
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
126 |
P04-2 |
12:00 |
Hanviken SK vit -
Pappas Pojkar FF Blå
|
2-5
|
Visättra IP 71 |
|
|
125 |
P04-2 |
12:00 |
Huddinge IF 1 -
Stuvsta IF GUL
|
0-1
|
Visättra IP 72 |
|
|
138 |
P05 |
12:30 |
Stuvsta IF P05:2 Blå -
Segeltorp tigrarna
|
4-1
|
Källbrinks IP 72 |
Placeringsmatch |
|
137 |
P05 |
12:30 |
Mälarhöjden Grön -
Enskede IK P05 Blå
|
0-1
|
Källbrinks IP 73 |
Placeringsmatch |
|
147 |
F06-1 |
12:30 |
RSF -
Sätra SK
|
0-0
|
Segeltorps IP 51 |
|
|
136 |
P03-4 |
12:30 |
DIF P03-45 2 -
Rönninge/salem Fotboll - Svart
|
2-3
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
134 |
P03-1 |
12:30 |
Jarlaberg IF gul -
Segeltorp blå
|
4-1
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
135 |
P03-3 |
12:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Jarlaberg IF svart
|
6-0
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
143 |
F07-2 |
12:30 |
Tullinge TP FK F07 2 -
Örby IS Lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
144 |
F07-2 |
12:30 |
Stuvsta IF F07 Svart -
Värmdö IF
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
145 |
P07-1 |
12:30 |
IF Brommapojkarna P07-18 -
Segeltorp Blå
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
146 |
P07-1 |
12:30 |
Bele Barkarby P07 Blå 1 -
STFF P07 lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
141 |
P04-3 |
12:30 |
Hammarby IF P04.9 -
Syrianska FC P05:A
|
0-5
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
142 |
P04-4 |
12:30 |
IFK Haninge BRB P04:2 -
Stuvsta P04 gr1-Real
|
0-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
139 |
P04-1 |
12:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Hammarby IF P05:A
|
2-9
|
Visättra IP 71 |
|
|
140 |
P04-1 |
12:30 |
Huddinge IF 2 -
Stuvsta IF BLÅ
|
0-2
|
Visättra IP 72 |
|
|
157 |
P05 |
13:00 |
Stuvsta IF P05:2 Grön -
Hammarby IF FF 05.9
|
3-1
|
Källbrinks IP 71 |
Placeringsmatch |
|
156 |
P05 |
13:00 |
DIF P05-5 -
IFK Stocksund P05 Vit
|
4-2
|
Källbrinks IP 72 |
Placeringsmatch |
|
155 |
P05 |
13:00 |
FC Boo -
IFK Haninge BRB P05:1
|
2-1
(STR) |
Källbrinks IP 73 |
A-1/4-final 2 |
|
153 |
P03-3 |
13:00 |
Reymers -
SkogåsTrångsund 2
|
3-3
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
154 |
P03-4 |
13:00 |
Segeltorp vit -
Spånga IS Lag 3 - Vit
|
2-4
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
152 |
P03-2 |
13:00 |
Rönninge/salem Fotboll - Gult -
SkogåsTrångsund 1
|
1-1
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
160 |
P07-3 |
13:00 |
Boo FF 2 -
Hammarby IF P07 lag 3
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
161 |
P07-3 |
13:00 |
STFF P07 lag 2 -
Stuvsta IF P07 gr2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
158 |
P07-2 |
13:00 |
Segeltorp Svart -
Bele Barkarby P07 Blå 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
159 |
P07-2 |
13:00 |
Stuvstap07-1:2 -
Kista SC
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
151 |
F05-3 |
13:00 |
Ingarö IF Svart -
Stureby SK Blå
|
5-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
150 |
F05-1 |
13:00 |
Ingarö IF Gul -
Stuvsta IF - grön
|
1-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
148 |
F04-1 |
13:00 |
Pappas Pojkar FF -
Saltsjö-Boo IF Orange
|
0-4
|
Visättra IP 71 |
|
|
149 |
F04-1 |
13:00 |
Boo IS -
Vendelsö IK
|
7-1
|
Visättra IP 72 |
|
|
171 |
P05 |
13:30 |
Hammarby IF FF P06:10 -
Vendelsö IK Gul
|
3-0
|
Källbrinks IP 71 |
Placeringsmatch |
|
169 |
P05 |
13:30 |
Bele Barkarby FF -
Brommapojkarna P06-17
|
4-1
|
Källbrinks IP 72 |
A-1/4-final 3 |
|
170 |
P05 |
13:30 |
Enskede IK P05:8 -
BP P05-3
|
1-2
(STR) |
Källbrinks IP 73 |
B-1/4-final 2 |
|
167 |
P03-2 |
13:30 |
Vendelsö IK Blå -
DIF P03-45
|
5-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
168 |
P03-3 |
13:30 |
Vendelsö IK Grön -
IFK Aspudden-Tellus
|
2-2
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
166 |
P03-1 |
13:30 |
Spånga IS Lag 3 - Blå -
BP P03-13
|
0-1
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
174 |
P06-3 |
13:30 |
BP P07-2 röd -
Täby FK Gribby
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
172 |
P06-1 |
13:30 |
Hammarby P06-11 -
Enskede IK P06:Vit
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
173 |
P06-2 |
13:30 |
BP 07-2 svart -
Vendelsö IK Rosa lag 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
175 |
P06-3 |
13:30 |
IFK Aspudden-Tellus Real -
Stuvsta if p06/grupp3
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
164 |
F05-2 |
13:30 |
Ekerö 1 -
Saltsjö-Boo IF
|
1-2
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
165 |
F05-3 |
13:30 |
IFK Stocksund -
Örby IS F05 Blå
|
0-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
162 |
F04-2 |
13:30 |
Skogås Trångsunds FF -
Stuvsta IF
|
1-1
|
Visättra IP 71 |
|
|
163 |
F04-2 |
13:30 |
Saltsjö-Boo IF Svart -
Örby IS
|
0-0
|
Visättra IP 72 |
|
|
183 |
P05 |
14:00 |
Älvsjö AIK P05 Blå -
Enskede IK P05:7
|
0-6
|
Källbrinks IP 71 |
Placeringsmatch |
|
185 |
P05 |
14:00 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
Stuvsta P05:1
|
0-0
|
Källbrinks IP 72 |
Placeringsmatch |
|
184 |
P05 |
14:00 |
DIF 05-2 -
Enskede IK P05 RÖD
|
6-0
|
Källbrinks IP 73 |
Placeringsmatch |
|
180 |
P03-1 |
14:00 |
IFK Haninge P04:1 -
Jarlaberg IF gul
|
6-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
181 |
P03-2 |
14:00 |
Pershagens SK -
Rönninge/salem Fotboll - Gult
|
5-1
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
182 |
P03-4 |
14:00 |
Älvsjö -
DIF P03-45 2
|
3-2
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
188 |
P07-3 |
14:00 |
Älvsjö AIK Röd 2 -
Boo FF 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
189 |
P07-3 |
14:00 |
Hammarby IF P07 lag 3 -
STFF P07 lag 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
186 |
P07-2 |
14:00 |
FC Boo -
Segeltorp Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
187 |
P07-2 |
14:00 |
Älvsjö AIK Röd -
Stuvstap07-1:2
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
178 |
F05-1 |
14:00 |
Bele Barkarby -
Örby IS F05 Röd
|
0-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
179 |
F05-2 |
14:00 |
Boo FF 05:6 -
Älvsjö AIK Vit
|
2-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
176 |
F04-1 |
14:00 |
Saltsjö-Boo IF Orange -
Boo IS
|
1-2
|
Visättra IP 71 |
|
|
177 |
F04-1 |
14:00 |
Vendelsö IK -
Pappas Pojkar FF
|
0-2
|
Visättra IP 72 |
|
|
198 |
P05 |
14:30 |
Syrianska IF Västerås -
Värtan IK
|
8-0
|
Källbrinks IP 71 |
B-1/4-final 3 |
|
197 |
P05 |
14:30 |
DIF 05-21 -
Syrianska IF Västerås P-06
|
4-2
|
Källbrinks IP 72 |
A-1/4-final 4 |
|
199 |
P05 |
14:30 |
FC Tyresö P06 Svart -
BP P05-11
|
1-5
|
Källbrinks IP 73 |
B-1/4-final 4 |
|
196 |
P03-4 |
14:30 |
Rönninge/salem Fotboll - Svart -
Segeltorp vit
|
6-1
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
194 |
P03-1 |
14:30 |
Segeltorp blå -
Spånga IS Lag 3 - Blå
|
4-1
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
195 |
P03-3 |
14:30 |
Jarlaberg IF svart -
Reymers
|
4-0
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
200 |
P06-1 |
14:30 |
IFK Aspudden Tellus Gul -
Kista Sc
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
202 |
P06-2 |
14:30 |
Sörskogens IF röd -
Enskede IK P06:Vit lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
201 |
P06-1 |
14:30 |
Stuvsta P06-1:Grön -
Tyresö FF Lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
203 |
P06-2 |
14:30 |
IFK Aspudden-Tellus Barca -
Stuvsta P06-1:Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
192 |
F05-3 |
14:30 |
Stureby SK Blå -
IFK Stocksund
|
1-8
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
193 |
F05-3 |
14:30 |
Örby IS F05 Blå -
Ingarö IF Svart
|
1-2
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
191 |
F04-2 |
14:30 |
Örby IS -
Skogås Trångsunds FF
|
0-1
|
Visättra IP 71 |
|
|
190 |
F04-2 |
14:30 |
Stuvsta IF -
Saltsjö-Boo IF Svart
|
0-4
|
Visättra IP 72 |
|
|
204 |
F03-1 |
15:00 |
IFK Lidingö F04:4 -
Saltsjö-Boo IF
|
3-2
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
205 |
F03-1 |
15:00 |
BP F03-1 -
Spånga IS F03-2/3
|
1-1
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
206 |
F03-2 |
15:00 |
BKBK -
Älvsjö AIK
|
0-4
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
210 |
P03-3 |
15:00 |
SkogåsTrångsund 2 -
Vendelsö IK Grön
|
3-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
211 |
P03-4 |
15:00 |
Spånga IS Lag 3 - Vit -
Älvsjö
|
3-1
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
209 |
P03-2 |
15:00 |
SkogåsTrångsund 1 -
Vendelsö IK Blå
|
0-2
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
214 |
P07-3 |
15:00 |
Stuvsta IF P07 gr2 -
Älvsjö AIK Röd 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
215 |
P07-3 |
15:00 |
Boo FF 2 -
STFF P07 lag 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
217 |
P06-3 |
15:00 |
FC Tyresö P06 Blå -
BP P07-2 röd
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
216 |
P06-1 |
15:00 |
Vendelsö IK Rosa lag 1 -
Enskede IK P06:Vit
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
207 |
F05-1 |
15:00 |
Stuvsta IF - grön -
Bele Barkarby
|
0-3
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
208 |
F05-2 |
15:00 |
Saltsjö-Boo IF -
Boo FF 05:6
|
1-0
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
212 |
P04 |
15:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
Stuvsta IF GUL
|
2-4
|
Visättra IP 71 |
B-Semifinal 1 |
|
213 |
P04 |
15:00 |
Täby FK P04:2 -
Tyresö FF P04-Centrum
|
7-0
|
Visättra IP 72 |
B-Semifinal 2 |
|
225 |
P05 |
15:30 |
Syrianska IF Västerås -
BP P05-11
|
5-3
|
Källbrinks IP 71 |
B-Semifinal 2 |
|
224 |
P05 |
15:30 |
Västerås SK -
BP P05-3
|
0-5
|
Källbrinks IP 72 |
B-Semifinal 1 |
|
218 |
F03-2 |
15:30 |
Pappas Pojkar FF -
Stuvsta IF
|
1-2
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
222 |
P03-2 |
15:30 |
DIF P03-45 -
Rönninge/salem Fotboll - Gult
|
1-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
223 |
P03-3 |
15:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Reymers
|
5-0
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
221 |
P03-1 |
15:30 |
BP P03-13 -
Jarlaberg IF gul
|
1-0
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
229 |
P06-2 |
15:30 |
Enskede IK P06:Vit lag 1 -
BP 07-2 svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
231 |
P06-3 |
15:30 |
Täby FK Gribby -
IFK Aspudden-Tellus Real
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
228 |
P06-1 |
15:30 |
Hammarby P06-11 -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
230 |
P06-2 |
15:30 |
Vendelsö IK Rosa lag 2 -
IFK Aspudden-Tellus Barca
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
219 |
F05-1 |
15:30 |
Örby IS F05 Röd -
Ingarö IF Gul
|
5-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
220 |
F05-2 |
15:30 |
Älvsjö AIK Vit -
Ekerö 1
|
1-2
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
226 |
P04 |
15:30 |
Hammarby IF P05:A -
Pappas Pojkar FF Blå
|
4-2
|
Visättra IP 71 |
A-Semifinal 1 |
|
227 |
P04 |
15:30 |
Syrianska FC P05:A -
BP P05-2
|
0-4
|
Visättra IP 72 |
A-Semifinal 2 |
|
240 |
P05 |
16:00 |
Hammarby IF P06 Akademi -
FC Boo
|
0-1
|
Källbrinks IP 71 |
A-Semifinal 1 |
|
241 |
P05 |
16:00 |
Bele Barkarby FF -
DIF 05-21
|
3-1
|
Källbrinks IP 72 |
A-Semifinal 2 |
|
232 |
F03-1 |
16:00 |
Saltsjö-Boo IF -
BP F03-1
|
0-4
|
Källbrinks IP 73 |
|
|
237 |
P03-1 |
16:00 |
Spånga IS Lag 3 - Blå -
IFK Haninge P04:1
|
1-3
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
238 |
P03-2 |
16:00 |
Vendelsö IK Blå -
Pershagens SK
|
3-4
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
239 |
P03-4 |
16:00 |
DIF P03-45 2 -
Segeltorp vit
|
5-3
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
242 |
P07-3 |
16:00 |
Älvsjö AIK Röd 2 -
Hammarby IF P07 lag 3
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
243 |
P07-3 |
16:00 |
Stuvsta IF P07 gr2 -
Boo FF 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
245 |
P06-3 |
16:00 |
Stuvsta if p06/grupp3 -
Sörskogens IF vit
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
244 |
P06-1 |
16:00 |
Tyresö FF Lag 1 -
Vendelsö IK Rosa lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
235 |
F05-3 |
16:00 |
Örby IS F05 Blå -
Stureby SK Blå
|
3-0
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
236 |
F05-3 |
16:00 |
Ingarö IF Svart -
IFK Stocksund
|
0-2
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
233 |
F04-1 |
16:00 |
Vendelsö IK -
Saltsjö-Boo IF Orange
|
2-3
|
Visättra IP 71 |
|
|
234 |
F04-1 |
16:00 |
Pappas Pojkar FF -
Boo IS
|
1-4
|
Visättra IP 72 |
|
|
247 |
F03-2 |
16:30 |
Stuvsta IF -
BKBK
|
2-1
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
246 |
F03-1 |
16:30 |
Spånga IS F03-2/3 -
IFK Lidingö F04:4
|
1-2
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
253 |
P05 |
16:30 |
BP P05-3 -
Syrianska IF Västerås
|
2-0
|
Källbrinks IP 73 |
B-FINAL |
|
252 |
P03-4 |
16:30 |
Älvsjö -
Rönninge/salem Fotboll - Svart
|
2-1
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
250 |
P03-1 |
16:30 |
Segeltorp blå -
BP P03-13
|
1-3
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
251 |
P03-2 |
16:30 |
SkogåsTrångsund 1 -
DIF P03-45
|
5-1
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
257 |
P06-2 |
16:30 |
IFK Aspudden-Tellus Barca -
Enskede IK P06:Vit lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
259 |
P06-3 |
16:30 |
IFK Aspudden-Tellus Real -
FC Tyresö P06 Blå
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
256 |
P06-1 |
16:30 |
Enskede IK P06:Vit -
Kista Sc
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
258 |
P06-2 |
16:30 |
Vendelsö IK Rosa lag 2 -
Stuvsta P06-1:Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
248 |
F05-1 |
16:30 |
Örby IS F05 Röd -
Stuvsta IF - grön
|
4-1
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
249 |
F05-2 |
16:30 |
Älvsjö AIK Vit -
Saltsjö-Boo IF
|
2-3
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
254 |
P04 |
16:30 |
Hammarby IF P05:A -
BP P05-2
|
4-3
|
Visättra IP 71 |
A-FINAL |
|
255 |
P04 |
16:30 |
Stuvsta IF GUL -
Täby FK P04:2
|
0-2
|
Visättra IP 72 |
B-FINAL |
|
260 |
F03-2 |
17:00 |
Älvsjö AIK -
Pappas Pojkar FF
|
3-0
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
268 |
P05 |
17:00 |
FC Boo -
Bele Barkarby FF
|
1-3
|
Källbrinks IP 73 |
A-FINAL |
|
266 |
P03-3 |
17:00 |
SkogåsTrångsund 2 -
IFK Aspudden-Tellus
|
4-3
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
267 |
P03-4 |
17:00 |
Spånga IS Lag 3 - Vit -
DIF P03-45 2
|
3-2
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
265 |
P03-3 |
17:00 |
Vendelsö IK Grön -
Jarlaberg IF svart
|
3-7
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
269 |
P07-3 |
17:00 |
STFF P07 lag 2 -
Älvsjö AIK Röd 2
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
270 |
P07-3 |
17:00 |
Hammarby IF P07 lag 3 -
Stuvsta IF P07 gr2
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
271 |
P06-2 |
17:00 |
BP 07-2 svart -
Sörskogens IF röd
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
272 |
P06-3 |
17:00 |
BP P07-2 röd -
Sörskogens IF vit
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
263 |
F05-1 |
17:00 |
Ingarö IF Gul -
Bele Barkarby
|
2-6
|
Sörskogens IP 71 |
|
|
264 |
F05-2 |
17:00 |
Ekerö 1 -
Boo FF 05:6
|
0-1
|
Sörskogens IP 72 |
|
|
262 |
F04-2 |
17:00 |
Skogås Trångsunds FF -
Saltsjö-Boo IF Svart
|
0-1
|
Visättra IP 71 |
|
|
261 |
F04-2 |
17:00 |
Örby IS -
Stuvsta IF
|
1-3
|
Visättra IP 72 |
|
|
273 |
F03-1 |
17:30 |
Spånga IS F03-2/3 -
Saltsjö-Boo IF
|
0-4
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
274 |
F03-1 |
17:30 |
IFK Lidingö F04:4 -
BP F03-1
|
1-1
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
276 |
P03-2 |
17:30 |
Rönninge/salem Fotboll - Gult -
Vendelsö IK Blå
|
2-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
277 |
P03-3 |
17:30 |
Reymers -
Vendelsö IK Grön
|
3-2
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
275 |
P03-1 |
17:30 |
Jarlaberg IF gul -
Spånga IS Lag 3 - Blå
|
5-2
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
278 |
P06-1 |
17:30 |
Stuvsta P06-1:Grön -
Hammarby P06-11
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
281 |
P06-3 |
17:30 |
FC Tyresö P06 Blå -
Täby FK Gribby
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
279 |
P06-1 |
17:30 |
Vendelsö IK Rosa lag 1 -
Kista Sc
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
280 |
P06-1 |
17:30 |
Enskede IK P06:Vit -
Tyresö FF Lag 1
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
284 |
F05 |
17:50 |
Örby IS F05 Röd -
Örby IS F05 Blå
|
3-1
|
Sörskogens IP 71 |
A-1/4-final 1 |
|
285 |
F05 |
17:50 |
Saltsjö-Boo IF -
Ekerö 1
|
0-3
|
Sörskogens IP 72 |
A-1/4-final 2 |
|
282 |
F04 |
17:50 |
Pappas Pojkar FF -
Örby IS
|
3-2
(FL) |
Visättra IP 71 |
B-Semifinal 1 |
|
283 |
F04 |
17:50 |
Stuvsta IF -
Vendelsö IK
|
6-2
|
Visättra IP 72 |
B-Semifinal 2 |
|
287 |
F03-2 |
18:00 |
Pappas Pojkar FF -
BKBK
|
0-1
|
Källbrinks IP 71 |
|
|
286 |
F03-2 |
18:00 |
Älvsjö AIK -
Stuvsta IF
|
1-0
|
Källbrinks IP 72 |
|
|
288 |
P03-1 |
18:00 |
IFK Haninge P04:1 -
Segeltorp blå
|
2-1
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
289 |
P03-2 |
18:00 |
Pershagens SK -
SkogåsTrångsund 1
|
5-2
|
Segeltorps IP 72 |
|
|
290 |
P03-4 |
18:00 |
Segeltorp vit -
Älvsjö
|
0-4
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
292 |
P06-2 |
18:00 |
Sörskogens IF röd -
IFK Aspudden-Tellus Barca
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
294 |
P06-3 |
18:00 |
Sörskogens IF vit -
IFK Aspudden-Tellus Real
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
291 |
P06-2 |
18:00 |
Stuvsta P06-1:Svart -
BP 07-2 svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
293 |
P06-3 |
18:00 |
Stuvsta if p06/grupp3 -
BP P07-2 röd
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
297 |
F05 |
18:20 |
IFK Stocksund -
Bele Barkarby
|
1-0
|
Sörskogens IP 71 |
A-1/4-final 3 |
|
298 |
F05 |
18:20 |
Boo FF 05:6 -
Ingarö IF Svart
|
4-2
(STR) |
Sörskogens IP 72 |
A-1/4-final 4 |
|
295 |
F04 |
18:20 |
Boo IS -
Skogås Trångsunds FF
|
2-0
|
Visättra IP 71 |
A-Semifinal 1 |
|
296 |
F04 |
18:20 |
Saltsjö-Boo IF Svart -
Saltsjö-Boo IF Orange
|
3-1
(STR) |
Visättra IP 72 |
A-Semifinal 2 |
|
300 |
P03-4 |
18:30 |
Rönninge/salem Fotboll - Svart -
Spånga IS Lag 3 - Vit
|
5-0
|
Segeltorps IP 71 |
|
|
299 |
P03-3 |
18:30 |
Jarlaberg IF svart -
SkogåsTrångsund 2
|
4-2
|
Segeltorps IP 73 |
|
|
301 |
P06-1 |
18:30 |
Stuvsta P06-1:Grön -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
302 |
P06-1 |
18:30 |
Kista Sc -
Hammarby P06-11
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
305 |
F03 |
18:50 |
Saltsjö-Boo IF -
Pappas Pojkar FF
|
3-0
|
Källbrinks IP 71 |
B-Semifinal 1 |
|
306 |
F03 |
18:50 |
BKBK -
Spånga IS F03-2/3
|
0-1
|
Källbrinks IP 72 |
B-Semifinal 2 |
|
303 |
F05 |
18:50 |
Ingarö IF Gul -
Stuvsta IF - grön
|
0-1
|
Sörskogens IP 71 |
B-Semifinal 1 |
|
304 |
F05 |
18:50 |
Älvsjö AIK Vit -
Stureby SK Blå
|
1-2
|
Sörskogens IP 72 |
B-Semifinal 2 |
|
313 |
P03 |
19:00 |
IFK Haninge P04:1 -
Pershagens SK
|
2-4
|
Segeltorps IP 71 |
A-Semifinal 1 |
|
314 |
P03 |
19:00 |
BP P03-13 -
Vendelsö IK Blå
|
3-4
(STR) |
Segeltorps IP 72 |
B-Semifinal 1 |
|
307 |
P06-2 |
19:00 |
Enskede IK P06:Vit lag 1 -
Stuvsta P06-1:Svart
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
309 |
P06-3 |
19:00 |
FC Tyresö P06 Blå -
Stuvsta if p06/grupp3
|
0-0
|
Stuvsta IP 52 |
|
|
310 |
P06-3 |
19:00 |
Täby FK Gribby -
Sörskogens IF vit
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
308 |
P06-2 |
19:00 |
Vendelsö IK Rosa lag 2 -
Sörskogens IF röd
|
0-0
|
Stuvsta IP 54 |
|
|
311 |
F04 |
19:10 |
Boo IS -
Saltsjö-Boo IF Svart
|
4-0
|
Visättra IP 71 |
A-FINAL |
|
312 |
F04 |
19:10 |
Pappas Pojkar FF -
Stuvsta IF
|
2-1
|
Visättra IP 72 |
B-FINAL |
|
318 |
F03 |
19:20 |
IFK Lidingö F04:4 -
Stuvsta IF
|
2-3
(STR) |
Källbrinks IP 71 |
A-Semifinal 1 |
|
319 |
F03 |
19:20 |
Älvsjö AIK -
BP F03-1
|
0-2
|
Källbrinks IP 72 |
A-Semifinal 2 |
|
316 |
F05 |
19:20 |
Örby IS F05 Röd -
Ekerö 1
|
1-2
|
Sörskogens IP 71 |
A-Semifinal 1 |
|
317 |
F05 |
19:20 |
IFK Stocksund -
Boo FF 05:6
|
3-0
|
Sörskogens IP 72 |
A-Semifinal 2 |
|
324 |
P03 |
19:30 |
Jarlaberg IF svart -
Rönninge/salem Fotboll - Svart
|
1-2
|
Segeltorps IP 71 |
A-Semifinal 2 |
|
315 |
P03 |
19:30 |
IFK Aspudden-Tellus -
Älvsjö
|
4-2
|
Segeltorps IP 72 |
B-Semifinal 2 |
|
320 |
P06-1 |
19:30 |
Tyresö FF Lag 1 -
IFK Aspudden Tellus Gul
|
0-0
|
Stuvsta IP 51 |
|
|
321 |
P06-1 |
19:30 |
Vendelsö IK Rosa lag 1 -
Stuvsta P06-1:Grön
|
0-0
|
Stuvsta IP 53 |
|
|
323 |
F03 |
19:50 |
Saltsjö-Boo IF -
Spånga IS F03-2/3
|
1-0
|
Källbrinks IP 72 |
B-FINAL |
|
322 |
F05 |
19:50 |
Stuvsta IF - grön -
Stureby SK Blå
|
2-1
|
Sörskogens IP 72 |
B-FINAL |
|
327 |
F03 |
20:10 |
Stuvsta IF -
BP F03-1
|
0-4
|
Källbrinks IP 71 |
A-FINAL |
|
326 |
F05 |
20:10 |
Ekerö 1 -
IFK Stocksund
|
2-3
(STR) |
Sörskogens IP 71 |
A-FINAL |
|
328 |
P03 |
20:20 |
Pershagens SK -
Rönninge/salem Fotboll - Svart
|
3-1
(STR) |
Segeltorps IP 71 |
A-FINAL |
|
325 |
P03 |
20:20 |
Vendelsö IK Blå -
IFK Aspudden-Tellus
|
5-2
|
Segeltorps IP 72 |
B-FINAL |
|