139 |
J13-1 |
22:15 |
Tunet J13 -
Bærums Verk IF
|
4-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
140 |
G13-1 |
22:15 |
Strømmen ibk 1 -
Øreåsen
|
0-13
|
Kongstenhallen E |
|
|
141 |
G13-2 |
22:15 |
St.Croix ibk -
Sagene IF G12
|
11-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
142 |
G13-2 |
22:15 |
Nor 92 -
Mölndals IBF röd
|
4-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
143 |
G13-5 |
22:15 |
Ullensaker Kisa -
Horten Innebandyklubb
|
5-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
138 |
J15-2 |
21:30 |
Øreåsen -
BMIL J15
|
0-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
137 |
G13-6 |
21:30 |
Bækkelaget Innebandy -
Asker IBK
|
8-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
136 |
G13-5 |
21:30 |
Strømmen ibk 2 -
Grei Målløs G13
|
1-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
135 |
G13-1 |
21:30 |
Tunet Slapshots -
Sarpsborg blå
|
0-10
|
Kongstenhallen B |
|
|
134 |
J11-1 |
21:30 |
Holmlia SK -
Bærums Verk IF
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
129 |
G15-3 |
20:45 |
Herrestads AIF -
IBK Elfhög Trollhättan
|
7-0
|
Borgehallen |
|
|
128 |
J13-2 |
20:45 |
IBK Elfhög Trollhättan -
Holmlia SK J13
|
7-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
130 |
G11-1 |
20:45 |
Bygdø Monolitten IL -
Sarpsborg Sharks LG 02 Blå
|
4-5
|
Kongstenhallen E |
|
|
131 |
G11-2 |
20:45 |
Lørenskog -
Fredrikstad IBK
|
1-5
|
Kongstenhallen C |
|
|
132 |
G11-3 |
20:45 |
Greåker Hvit -
GIF-Fighters 10-2
|
23-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
133 |
G11-3 |
20:45 |
Slevik IBK -
Tunet Tough Guys
|
0-8
|
Kongstenhallen A |
|
|
124 |
J09-1 |
20:00 |
GIF fighters -
Sagene IF Minijenter 1
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
125 |
G11-1 |
20:00 |
Øreåsen G11 -
Strømmen ibk
|
5-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
126 |
G11-2 |
20:00 |
Sarpsborg Sharks LG 02 Hvit -
Grei/Målløs
|
12-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
127 |
G09-1 |
20:00 |
Tunet G-2005 -
Sveiva 03/04
|
Dolt
|
Kongstenhallen D |
|
|
123 |
J09-1 |
20:00 |
Tunet -
Sagene IF Minijenter 2
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
122 |
G19-2 |
20:00 |
Dingle AIK -
Bækkelagets SK
|
2-4
|
Borgehallen |
|
|
117 |
J13-1 |
19:15 |
Bærums Verk IF -
Asker IBK
|
5-4
|
Kongstenhallen A |
|
|
116 |
J11-1 |
19:15 |
Holmlia SK -
Sagene IF
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
118 |
G19-1 |
19:15 |
Hasle Løren G17 -
Fredrikstad IBK G17
|
3-4
|
Borgehallen |
|
|
119 |
G11-4 |
19:15 |
Greåker Rød -
GIF Fighters
|
2-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
120 |
J15-1 |
19:15 |
Holmlia SK J15 -
Sarpsborg Sharks
|
0-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
121 |
G09-2 |
19:15 |
Sagene IF G10 -
Tunet G2003
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
113 |
G13-4 |
18:15 |
Hvaler BK -
Fet IL Innebandy
|
6-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
114 |
G11-4 |
18:15 |
St.Croix ibk -
Sveiva G02
|
2-12
|
Kongstenhallen E |
|
|
115 |
J15-2 |
18:15 |
BMIL J15 -
Øreåsen
|
1-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
112 |
G13-4 |
18:15 |
Fredrikstad IBK -
Bækkelaget Vikings
|
10-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
111 |
G19-1 |
18:15 |
Strømmen ibk -
Slevik G17
|
1-3
|
Borgehallen |
|
|
110 |
J11-1 |
18:15 |
Sveiva j11 -
Bærums Verk IF
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
104 |
J13-1 |
17:30 |
Tunet J13 -
Bygdø Monolitten IL
|
4-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
105 |
J13-2 |
17:30 |
Tunet IBK J11 -
Sarpsborg IBK
|
5-7
|
Kongstenhallen D |
|
|
106 |
G13-3 |
17:30 |
Greåker IBK -
Lørenskog Innebandy
|
2-9
|
Kongstenhallen A |
|
|
109 |
G15-4 |
17:30 |
Ullensaker Kisa -
Gjerdrum 2
|
2-3
|
Borgehallen |
|
|
108 |
J09-1 |
17:30 |
GIF fighters -
Tunet
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
107 |
G13-6 |
17:30 |
Tunet Hotshots -
Mölndals IBF vit
|
6-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
98 |
J11-1 |
16:45 |
BMIL J11 -
Sagene IF J11
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
99 |
G13-3 |
16:45 |
Gjerdrum Innebandy -
Slevik
|
1-8
|
Kongstenhallen B |
|
|
100 |
G15-3 |
16:45 |
Slevik IBK -
IBK Elfhög Trollhättan
|
4-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
101 |
G15-3 |
16:45 |
Herrestads AIF -
Bygdø Monolitten IL
|
17-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
102 |
G09-1 |
16:45 |
Slevik 05/06 -
Ullkisa G9
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
103 |
G15-2 |
16:45 |
Sarpsborg -
Gjerdrum 1
|
13-1
|
Borgehallen |
|
|
97 |
G09-2 |
16:00 |
Tunet G2003 -
Sarpsborg Hvit
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
96 |
G11-2 |
16:00 |
Sarpsborg Sharks LG 02 Hvit -
Lørenskog
|
11-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
95 |
G15-4 |
16:00 |
St.Croix ibk -
CLUB 30 IBK
|
1-8
|
Borgehallen |
|
|
92 |
G19-2 |
16:00 |
Dingle AIK -
GIF Fighters elite
|
3-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
93 |
G19-2 |
16:00 |
Bækkelagets SK -
St.croix ibk
|
5-4
|
Kongstenhallen E |
|
|
94 |
G13-1 |
16:00 |
Øreåsen -
Tunet Slapshots
|
11-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
86 |
J11-1 |
15:00 |
Tunet IBK J10 -
Holmlia SK
|
Dolt
|
Kongstenhallen B |
|
|
87 |
G13-1 |
15:00 |
Sarpsborg blå -
Strømmen ibk 1
|
10-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
88 |
J19-1 |
15:00 |
Fredrikstad -
GIF Fighters
|
0-14
|
Kongstenhallen E |
|
|
89 |
J09-1 |
15:00 |
Sagene IF Minijenter 2 -
GIF fighters
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
90 |
G15-1 |
15:00 |
Fet IL -
IBK Elfhög P98 lag 2
|
3-0
|
Borgehallen |
|
|
91 |
J15-1 |
15:00 |
Sarpsborg Sharks -
Holmlia SK J15
|
2-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
85 |
J15-2 |
14:15 |
Fet -
Øreåsen
|
3-5
|
Borgehallen |
|
|
84 |
G11-2 |
14:15 |
Grei/Målløs -
Fredrikstad IBK
|
0-9
|
Kongstenhallen B |
|
|
83 |
J09-1 |
14:15 |
Tunet -
Sagene IF Minijenter 1
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
82 |
J19-1 |
14:15 |
Slevik IBK -
Sveiva
|
3-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
81 |
G13-5 |
14:15 |
Ullensaker Kisa -
Strømmen ibk 2
|
6-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
80 |
G19-1 |
14:15 |
Hasle Løren G17 -
Slevik G17
|
5-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
74 |
J11-1 |
13:30 |
BMIL J11 -
Bærums Verk IF
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
75 |
G19-1 |
13:30 |
Fredrikstad IBK G17 -
Strømmen ibk
|
7-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
76 |
G13-6 |
13:30 |
Mölndals IBF vit -
Asker IBK
|
6-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
77 |
G13-6 |
13:30 |
Tunet Hotshots -
Bækkelaget Innebandy
|
6-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
78 |
G15-1 |
13:30 |
GIF Fighters -
Holmlia SK G15
|
4-0
|
Borgehallen |
|
|
79 |
G15-2 |
13:30 |
Sarpsborg -
Tunet G15
|
4-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
71 |
G11-4 |
12:45 |
GIF Fighters -
St.Croix ibk
|
3-6
|
Kongstenhallen C |
|
|
72 |
G09-2 |
12:45 |
Sarpsborg Hvit -
Øreåsen
|
Dolt
|
Borgehallen |
|
|
73 |
G09-2 |
12:45 |
Strømmen ibk -
Tunet G2003
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
70 |
G15-4 |
12:45 |
Ullensaker Kisa -
St.Croix ibk
|
1-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
69 |
G13-5 |
12:45 |
Horten Innebandyklubb -
Grei Målløs G13
|
1-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
68 |
J13-2 |
12:45 |
Sarpsborg IBK -
Holmlia SK J13
|
4-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
62 |
J13-2 |
12:00 |
Tunet IBK J11 -
IBK Elfhög Trollhättan
|
2-8
|
Kongstenhallen B |
|
|
63 |
J19-1 |
12:00 |
GIF Fighters -
Sarpsborg Sharks
|
5-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
64 |
J09-1 |
12:00 |
Sagene IF Minijenter 1 -
GIF fighters
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
65 |
G11-4 |
12:00 |
Sveiva G02 -
Greåker Rød
|
10-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
66 |
J15-1 |
12:00 |
Sarpsborg Sharks -
Slevik IBK
|
3-0
|
Borgehallen |
|
|
67 |
G15-2 |
12:00 |
Halden Snipers -
Gjerdrum 1
|
9-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
60 |
G11-3 |
11:15 |
GIF-Fighters 10-2 -
Slevik IBK
|
2-13
|
Kongstenhallen B |
|
|
61 |
G11-3 |
11:15 |
Tunet Tough Guys -
Greåker Hvit
|
4-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
59 |
J09-1 |
11:15 |
Sagene IF Minijenter 2 -
Tunet
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
58 |
G13-2 |
11:15 |
St.Croix ibk -
Nor 92
|
4-7
|
Kongstenhallen D |
|
|
57 |
G13-2 |
11:15 |
Sagene IF G12 -
Mölndals IBF röd
|
1-11
|
Kongstenhallen E |
|
|
56 |
G19-2 |
11:15 |
St.croix ibk -
GIF Fighters elite
|
0-11
|
Borgehallen |
|
|
55 |
J11-1 |
10:30 |
Sagene IF J11 -
Holmlia SK
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
54 |
G11-1 |
10:15 |
Strømmen ibk -
Sarpsborg Sharks LG 02 Blå
|
7-14
|
Kongstenhallen A |
|
|
50 |
J11-1 |
10:15 |
Bærums Verk IF -
Sarpsborg IBK
|
Dolt
|
Kongstenhallen E |
|
|
51 |
G15-3 |
10:15 |
Bygdø Monolitten IL -
Slevik IBK
|
1-3
|
Borgehallen |
|
|
52 |
G15-4 |
10:15 |
Gjerdrum 2 -
CLUB 30 IBK
|
1-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
53 |
G11-1 |
10:15 |
Øreåsen G11 -
Bygdø Monolitten IL
|
8-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
45 |
J13-1 |
09:30 |
Bygdø Monolitten IL -
Bærums Verk IF
|
3-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
46 |
J13-1 |
09:30 |
Asker IBK -
Tunet J13
|
0-11
|
Kongstenhallen B |
|
|
47 |
J19-1 |
09:30 |
Sveiva -
Fredrikstad
|
8-0
|
Borgehallen |
|
|
48 |
G15-1 |
09:30 |
IBK Elfhög P98 lag 2 -
Holmlia SK G15
|
3-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
49 |
G09-2 |
09:30 |
Tunet G2003 -
Øreåsen
|
Dolt
|
Kongstenhallen A |
|
|
44 |
J15-2 |
08:45 |
Fet -
BMIL J15
|
2-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
43 |
G15-1 |
08:45 |
GIF Fighters -
Fet IL
|
1-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
42 |
J19-1 |
08:45 |
Sarpsborg Sharks -
Slevik IBK
|
2-4
|
Borgehallen |
|
|
40 |
G13-4 |
08:45 |
Fet IL Innebandy -
Fredrikstad IBK
|
1-5
|
Kongstenhallen A |
|
|
41 |
G13-4 |
08:45 |
Bækkelaget Vikings -
Hvaler BK
|
1-12
|
Kongstenhallen B |
|
|
36 |
G13-3 |
08:00 |
Slevik -
Lørenskog Innebandy
|
5-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
37 |
G13-3 |
08:00 |
Greåker IBK -
Gjerdrum Innebandy
|
7-5
|
Kongstenhallen B |
|
|
38 |
J15-1 |
08:00 |
Holmlia SK J15 -
Slevik IBK
|
3-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
39 |
G15-2 |
08:00 |
Tunet G15 -
Halden Snipers
|
2-8
|
Kongstenhallen D |
|
|