Pojkar 12 (5)
Antal: 27
Fr 2021-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24 | G-1 | 10:00 | Bergnäsets AIK lag 2 - Luleå FC | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
35 | G-1 | 10:50 | Luleå SK P12 Blå - Sunderbyn SK Lag 2 | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
49 | G-1 | 11:40 | Gammelstads IF Lag 2 - Sunderby SK | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
74 | G-1 | 13:20 | Luleå SK P12 Vit - Bergnäsets AIK lag 1 | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
87 | G-1 | 14:10 | Sunderbyn SK Lag 2 - Gammelstads IF | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
97 | G-1 | 15:00 | Sunderby SK - Luleå SK P12 Blå | Dolt | F2 5-manna (G-stad) | ||
103 | G-1 | 15:50 | Bergnäsets AIK lag 1 - Luleå FC | Dolt | E3 5-manna (Gstad) | ||
117 | G-1 | 16:40 | Bergnäsets AIK lag 2 - Gammelstads IF Lag 2 | Dolt | E3 5-manna (Gstad) |
Lö 2021-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
165 | G-1 | 08:00 | Sunderby SK - Bergnäsets AIK lag 2 | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
173 | G-1 | 08:50 | Gammelstads IF Lag 2 - Sunderbyn SK Lag 2 | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
187 | G-1 | 09:40 | Gammelstads IF - Bergnäsets AIK lag 1 | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
201 | G-1 | 10:30 | Luleå FC - Luleå SK P12 Blå | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
212 | G-1 | 11:20 | Luleå SK P12 Vit - Bergnäsets AIK lag 2 | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
236 | G-1 | 13:00 | Bergnäsets AIK lag 1 - Sunderbyn SK Lag 2 | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
247 | G-1 | 13:50 | Luleå SK P12 Blå - Gammelstads IF | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
268 | G-1 | 15:30 | Sunderbyn SK Lag 2 - Luleå SK P12 Vit | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
291 | G-1 | 17:10 | Gammelstads IF Lag 2 - Luleå SK P12 Blå | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
299 | G-1 | 18:00 | Gammelstads IF - Sunderby SK | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
302 | G-1 | 18:00 | Luleå FC - Luleå SK P12 Vit | Dolt | F2 5-manna (G-stad) |
Sö 2021-08-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
335 | G-1 | 08:00 | Luleå FC - Sunderbyn SK Lag 2 | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
341 | G-1 | 08:50 | Bergnäsets AIK lag 1 - Gammelstads IF Lag 2 | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
355 | G-1 | 09:40 | Luleå SK P12 Vit - Sunderby SK | Dolt | E2 5-manna (Gstad) | ||
357 | G-1 | 09:40 | Bergnäsets AIK lag 2 - Gammelstads IF | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
399 | G-1 | 13:00 | Luleå SK P12 Blå - Bergnäsets AIK lag 2 | Dolt | E3 5-manna (Gstad) | ||
400 | G-1 | 13:00 | Gammelstads IF Lag 2 - Luleå SK P12 Vit | Dolt | F1 5-manna (G-stad) | ||
401 | G-1 | 13:00 | Sunderby SK - Bergnäsets AIK lag 1 | Dolt | F2 5-manna (G-stad) | ||
409 | G-1 | 13:50 | Gammelstads IF - Luleå FC | Dolt | E2 5-manna (Gstad) |