Flickor 2009 (9)
Antal: 29
Fr 2023-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | J-1 | 08:00 | Bergnäsets AIK - IFK Luleå | 0-1 | A 9-manna (Gstad) | ||
10 | J-2 | 08:00 | IFK Råneå - Lira BK blå | 8-0 | E1 9-manna (Gstad) | ||
59 | J-1 | 11:00 | FC Norrsken - Gammelgårdens IF | 0-5 | S1 9-manna (Sunderbyn) | ||
60 | J-2 | 11:00 | Rutviks SK - Svartbjörnsbyns IF | 1-2 | S2 9-manna (Sunderbyn) | ||
89 | J-2 | 13:00 | Täfteå IK - IFK Råneå | 1-3 | A 9-manna (Gstad) | ||
96 | J-1 | 13:00 | Betsele IF - Bergnäsets AIK | 7-1 | E1 9-manna (Gstad) | ||
142 | J-1 | 16:00 | IFK Luleå - FC Norrsken | 4-2 | S1 9-manna (Sunderbyn) | ||
143 | J-2 | 16:00 | Lira BK blå - Rutviks SK | 1-4 | S2 9-manna (Sunderbyn) | ||
187 | J-2 | 19:00 | Svartbjörnsbyns IF - Täfteå IK | 4-0 | A 9-manna (Gstad) | ||
189 | J-1 | 19:00 | Gammelgårdens IF - Betsele IF | 3-3 | S1 9-manna (Sunderbyn) |
Lö 2023-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
222 | J-1 | 09:00 | Bergnäsets AIK - FC Norrsken | 2-1 | E1 9-manna (Gstad) | ||
241 | J-2 | 10:00 | IFK Råneå - Rutviks SK | 7-0 | S1 9-manna (Sunderbyn) | ||
267 | J-2 | 12:00 | Täfteå IK - Lira BK blå | 0-3 | A 9-manna (Gstad) | ||
274 | J-1 | 12:00 | Betsele IF - IFK Luleå | 1-1 | S2 9-manna (Sunderbyn) | ||
285 | J-1 | 13:00 | Gammelgårdens IF - Bergnäsets AIK | 1-3 | A 9-manna (Gstad) | ||
292 | J-2 | 13:00 | Svartbjörnsbyns IF - IFK Råneå | 0-0 | E1 9-manna (Gstad) | ||
321 | J-2 | 15:00 | Rutviks SK - Täfteå IK | 2-2 | A 9-manna (Gstad) | ||
334 | J-1 | 16:00 | IFK Luleå - Gammelgårdens IF | 1-0 | A 9-manna (Gstad) | ||
337 | J-1 | 16:00 | FC Norrsken - Betsele IF | 1-5 | E1 9-manna (Gstad) | ||
338 | J-2 | 16:00 | Lira BK blå - Svartbjörnsbyns IF | 0-7 | S1 9-manna (Sunderbyn) | ||
375 | J | 19:00 | Svartbjörnsbyns IF - Bergnäsets AIK | 8-9 (STR) | A 9-manna (Gstad) | A-1/4-final 2 | |
376 | J | 19:00 | Betsele IF - Rutviks SK | 5-1 | E1 9-manna (Gstad) | A-1/4-final 4 |
Sö 2023-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
472 | J | 13:00 | IFK Luleå - Bergnäsets AIK | 0-1 | A 9-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
473 | J | 13:00 | Gammelgårdens IF - Täfteå IK | 4-3 | B1 7-manna (Gstad) | B-Semifinal 1 | |
474 | J | 13:00 | Lira BK blå - FC Norrsken | 3-4 | B3 7-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
478 | J | 13:00 | IFK Råneå - Betsele IF | 2-4 | E1 9-manna (Gstad) | A-Semifinal 2 | |
505 | J | 16:00 | IFK Luleå - IFK Råneå | 0-1 | B1 7-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 | |
518 | J | 18:00 | Bergnäsets AIK - Betsele IF | 0-1 | A 9-manna (Gstad) | A-FINAL | |
521 | J | 18:00 | Gammelgårdens IF - FC Norrsken | 4-0 | E1 9-manna (Gstad) | B-FINAL |