Flickor 2011 (7)
Antal: 30
Fr 2023-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | L-1 | 08:00 | Lira BK Blå - IFK Luleå Blå | Dolt | B1 7-manna (Gstad) | ||
4 | L-1 | 08:00 | IFK Luleå Vit - Notvikens IK | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
5 | L-1 | 08:00 | Lira BK Gul - Rutviks SK Grön | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
9 | L-1 | 08:00 | Alviks IK 2 - Sävast AIF | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
52 | L-1 | 10:30 | Alviks IK 1 - Sunderby SK | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
61 | L-1 | 11:20 | Gammelstads IF - Alviks IK 2 | Dolt | B1 7-manna (Gstad) | ||
107 | L-1 | 13:50 | IFK Luleå Vit - Lira BK Blå | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
112 | L-1 | 14:40 | Rutviks SK Grön - Alviks IK 1 | Dolt | B1 7-manna (Gstad) | ||
148 | L-1 | 16:20 | Gällivare SK - Lira BK Gul | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
175 | L-1 | 18:00 | Notvikens IK - IFK Luleå Blå | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
196 | L-1 | 19:40 | Sävast AIF - Gällivare SK | Dolt | D 7-manna (Gstad) |
Lö 2023-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
198 | L-1 | 08:00 | Gällivare SK - Sunderby SK | Dolt | B1 7-manna (Gstad) | ||
202 | L-1 | 08:00 | Lira BK Blå - Gammelstads IF | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
205 | L-1 | 08:00 | Alviks IK 1 - IFK Luleå Blå | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
248 | L-1 | 10:30 | Alviks IK 2 - Lira BK Gul | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
261 | L-1 | 11:20 | IFK Luleå Blå - Gammelstads IF | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
304 | L-1 | 13:50 | Notvikens IK - Lira BK Blå | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
311 | L-1 | 14:40 | Lira BK Gul - Sunderby SK | Dolt | B1 7-manna (Gstad) | ||
345 | L-1 | 16:20 | IFK Luleå Vit - Rutviks SK Grön | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
369 | L-1 | 18:50 | Gammelstads IF - Sävast AIF | Dolt | B1 7-manna (Gstad) | ||
380 | L-1 | 19:40 | Alviks IK 2 - Rutviks SK Grön | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
382 | L-1 | 19:40 | Gällivare SK - IFK Luleå Vit | Dolt | D 7-manna (Gstad) |
Sö 2023-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
394 | L-1 | 08:00 | Notvikens IK - Gällivare SK | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
399 | L-1 | 08:00 | Sunderby SK - IFK Luleå Blå | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
442 | L-1 | 10:30 | Sävast AIF - Rutviks SK Grön | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
453 | L-1 | 11:20 | IFK Luleå Vit - Sunderby SK | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
485 | L-1 | 13:50 | Alviks IK 1 - Gammelstads IF | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
503 | L-1 | 15:30 | Lira BK Blå - Alviks IK 2 | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
511 | L-1 | 16:20 | Lira BK Gul - Notvikens IK | Dolt | D 7-manna (Gstad) | ||
517 | L-1 | 17:10 | Sävast AIF - Alviks IK 1 | Dolt | D 7-manna (Gstad) |