1 |
Dam-1 |
15:30 |
Vallens IF -
Kungsbacka IF
|
0-2
|
Sundahallen |
|
|
2 |
Dam-1 |
15:45 |
Tjörns DFF 1 -
Gilleby/Stala U
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
3 |
Dam-1 |
16:00 |
Stenungsunds IF 2 -
Vallens IF
|
1-4
|
Sundahallen |
|
|
4 |
Dam-1 |
16:15 |
Kungsbacka IF -
Tjörns DFF 1
|
0-2
|
Sundahallen |
|
|
5 |
Dam-1 |
16:30 |
Gilleby/Stala U -
Stenungsunds IF 2
|
2-0
|
Sundahallen |
|
|
6 |
Dam-1 |
16:45 |
Tjörns DFF 1 -
Vallens IF
|
0-2
|
Sundahallen |
|
|
7 |
Dam-1 |
17:00 |
Kungsbacka IF -
Stenungsunds IF 2
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
8 |
Dam-1 |
17:15 |
Vallens IF -
Gilleby/Stala U
|
3-1
|
Sundahallen |
|
|
9 |
Dam-1 |
17:30 |
Stenungsunds IF 2 -
Tjörns DFF 1
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
10 |
Dam-1 |
17:45 |
Gilleby/Stala U -
Kungsbacka IF
|
3-2
|
Sundahallen |
|
|
11 |
Dam-2 |
18:00 |
Stångenäs AIS -
Vallens FF
|
1-4
|
Sundahallen |
|
|
12 |
Dam-2 |
18:15 |
Kroppefjälls IF -
Sotenäs DFF
|
2-2
|
Sundahallen |
|
|
13 |
Dam-2 |
18:30 |
Stångenäs AIS -
FC Stenungsunds IF
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
14 |
Dam-2 |
18:45 |
Sotenäs DFF -
Vallens FF
|
0-6
|
Sundahallen |
|
|
15 |
Dam-2 |
19:00 |
FC Stenungsunds IF -
Kroppefjälls IF
|
2-3
|
Sundahallen |
|
|
16 |
Dam-2 |
19:15 |
Sotenäs DFF -
Stångenäs AIS
|
0-2
|
Sundahallen |
|
|
17 |
Dam-2 |
19:30 |
Vallens FF -
FC Stenungsunds IF
|
5-0
|
Sundahallen |
|
|
18 |
Dam-2 |
19:45 |
Kroppefjälls IF -
Stångenäs AIS
|
0-3
|
Sundahallen |
|
|
19 |
Dam-2 |
20:00 |
FC Stenungsunds IF -
Sotenäs DFF
|
3-1
|
Sundahallen |
|
|
20 |
Dam-2 |
20:15 |
Vallens FF -
Kroppefjälls IF
|
4-1
|
Sundahallen |
|
|
21 |
Dam-3 |
20:30 |
Stenungsunds IF 1 -
Gilleby/Stala A
|
1-1
|
Sundahallen |
|
|
22 |
Dam-3 |
20:45 |
Henåns IF -
Myckleby/Morlanda
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
23 |
Dam-3 |
21:00 |
Tjörns DFF 2 -
Gilleby/Stala A
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
24 |
Dam-3 |
21:15 |
Henåns IF -
Stenungsunds IF 1
|
2-5
|
Sundahallen |
|
|
25 |
Dam-3 |
21:30 |
Myckleby/Morlanda -
Tjörns DFF 2
|
1-2
|
Sundahallen |
|
|
26 |
Dam-3 |
21:45 |
Gilleby/Stala A -
Henåns IF
|
1-0
|
Sundahallen |
|
|
27 |
Dam-3 |
22:00 |
Stenungsunds IF 1 -
Tjörns DFF 2
|
4-1
|
Sundahallen |
|
|
28 |
Dam-3 |
22:15 |
Gilleby/Stala A -
Myckleby/Morlanda
|
5-1
|
Sundahallen |
|
|
29 |
Dam-3 |
22:30 |
Tjörns DFF 2 -
Henåns IF
|
0-1
|
Sundahallen |
|
|
30 |
Dam-3 |
22:45 |
Myckleby/Morlanda -
Stenungsunds IF 1
|
0-7
|
Sundahallen |
|
|