373 |
B05 |
08:00 |
ŠK Lido Prírodovedec -
TJ Lokomotiva Louny
|
2-0
(2) |
BUB |
B-1/8-final 8 |
|
374 |
B05 |
08:00 |
Predvýber CZ Florbal MB -
FBC Prerov
|
6-2
(2) |
EXE |
B-1/8-final 7 |
|
380 |
B05 |
08:00 |
FBC TJ Sokol Frenštát pR -
FBC Draci Rícany
|
1-3
(2) |
POD |
B-1/8-final 4 |
|
381 |
B05 |
08:00 |
ACEMA Sparta Praha UNYP -
FBC Gepardi Brno
|
9-2
(2) |
SLA |
B-1/8-final 6 |
|
382 |
B05 |
08:00 |
ACEMA Sparta Praha -
FbC Panthers Pohorelice
|
4-1
(2) |
TJJM |
B-1/8-final 2 |
|
383 |
B05 |
08:00 |
SK Florbal Benesov -
SKV
|
3-2
(Pen) (STR) |
VIN |
B-1/8-final 1 |
|
384 |
B05 |
08:00 |
FBC FATPIPE Vipers Most -
Wizards SO Praha 10
|
2-5
(2) |
ZEL |
B-1/8-final 3 |
|
388 |
B05 |
08:45 |
Galaxy Team Bulldogs -
BLACK ANGELS
|
6-3
(2) |
BUB |
A-1/8-final 7 |
|
389 |
B05 |
08:45 |
Zlín Lions - Blue Devils -
TBC Králuv Dvur
|
11-1
(2) |
EXE |
A-1/8-final 2 |
|
394 |
B05 |
08:45 |
Butchis -
1 FBC Florbal Trencín
|
3-2
(2) |
SLA |
A-1/8-final 8 |
|
395 |
B05 |
08:45 |
FBŠ Hattrick Brno -
Tatran Strešovice
|
0-3
(2) |
TJJM |
A-1/8-final 6 |
|
396 |
B05 |
08:45 |
FBS Bohemians -
TROOPERS
|
4-1
(2) |
TRE |
A-1/8-final 4 |
|
397 |
B05 |
08:45 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
Kanonýri Kladno B05
|
5-0
(2) |
VIN |
A-1/8-final 3 |
|
398 |
B05 |
08:45 |
FD Teplice -
Snipers Trebíc
|
3-2
(2) |
ZEL |
B-1/8-final 5 |
|
453 |
B05 |
11:45 |
Galaxy Team Bulldogs -
Butchis
|
8-1
(2) |
BUB |
A-1/4-final 4 |
|
454 |
B05 |
11:45 |
SK Florbal Benesov -
ACEMA Sparta Praha
|
1-6
(2) |
EXE |
B-1/4-final 1 |
|
460 |
B05 |
11:45 |
Snipers Bratislava -
Tatran Strešovice
|
4-5
(2) |
POD |
A-1/4-final 3 |
|
462 |
B05 |
11:45 |
ATF Plzen -
Zlín Lions - Blue Devils
|
1-6
(2) |
SLA |
A-1/4-final 1 |
|
463 |
B05 |
11:45 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
FBS Bohemians
|
1-4
(2) |
TJJM |
A-1/4-final 2 |
|
464 |
B05 |
11:45 |
FD Teplice -
ACEMA Sparta Praha UNYP
|
3-2
(2) (FL) |
TRE |
B-1/4-final 3 |
|
465 |
B05 |
11:45 |
Wizards SO Praha 10 -
FBC Draci Rícany
|
2-0
(2) |
VIN |
B-1/4-final 2 |
|
466 |
B05 |
11:45 |
Predvýber CZ Florbal MB -
ŠK Lido Prírodovedec
|
5-1
(2) |
ZEL |
B-1/4-final 4 |
|
520 |
B05 |
14:45 |
ACEMA Sparta Praha -
Wizards SO Praha 10
|
4-1
(2) |
BUB |
B-Semifinal 1 |
|
523 |
B05 |
14:45 |
FD Teplice -
Predvýber CZ Florbal MB
|
2-6
(2) |
TJJM |
B-Semifinal 2 |
|
537 |
B05 |
15:30 |
Tatran Strešovice -
Galaxy Team Bulldogs
|
2-4
(2) |
SLA |
A-Semifinal 2 |
|
538 |
B05 |
15:30 |
Zlín Lions - Blue Devils -
FBS Bohemians
|
5-7
(2) |
TJJM |
A-Semifinal 1 |
|
551 |
B05 |
17:00 |
ACEMA Sparta Praha -
Predvýber CZ Florbal MB
|
2-1
(2) |
TJJM |
B-FINAL |
|
556 |
B05 |
18:45 |
FBS Bohemians -
Galaxy Team Bulldogs
|
6-3
(2) |
POD |
A-FINAL |
|