183 |
P10-1 |
09:10 |
Hägersten SK -
IF Brommapojkarna P07:1
|
0-4
|
Sätrahallen |
|
|
193 |
P10-2 |
09:30 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Mälarhöjdens IK Röd
|
4-0
|
Sätrahallen |
|
|
184 |
P10-1 |
09:50 |
Mälarhöjdens IK Svart -
Mälarhöjdens IK Vit
|
1-1
|
Sätrahallen |
|
|
194 |
P10-2 |
10:10 |
Nackdala AIS -
Stockholm Södra FF Vit
|
1-0
|
Sätrahallen |
|
|
185 |
P10-1 |
10:30 |
Stockholm Södra FF Svart -
Hägersten SK
|
2-0
|
Sätrahallen |
|
|
195 |
P10-2 |
10:50 |
Vasalunds IF P06 Solna Röd -
Mälarhöjdens IK Blå
|
0-0
|
Sätrahallen |
|
|
186 |
P10-1 |
11:10 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Svart
|
7-2
|
Sätrahallen |
|
|
196 |
P10-2 |
11:30 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Nackdala AIS
|
0-0
|
Sätrahallen |
|
|
187 |
P10-1 |
11:50 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Stockholm Södra FF Svart
|
0-2
|
Sätrahallen |
|
|
197 |
P10-2 |
12:10 |
Stockholm Södra FF Vit -
Vasalunds IF P06 Solna Röd
|
2-0
|
Sätrahallen |
|
|
188 |
P10-1 |
12:40 |
Hägersten SK -
Mälarhöjdens IK Svart
|
2-0
|
Sätrahallen |
|
|
198 |
P10-2 |
13:00 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Nackdala AIS
|
2-2
|
Sätrahallen |
|
|
189 |
P10-1 |
13:20 |
Stockholm Södra FF Svart -
IF Brommapojkarna P07:1
|
1-4
|
Sätrahallen |
|
|
199 |
P10-2 |
13:40 |
Vasalunds IF P06 Solna Röd -
Mälarhöjdens IK Röd
|
2-2
|
Sätrahallen |
|
|
190 |
P10-1 |
14:00 |
Mälarhöjdens IK Vit -
Hägersten SK
|
2-2
|
Sätrahallen |
|
|
200 |
P10-2 |
14:20 |
Stockholm Södra FF Vit -
Mälarhöjdens IK Blå
|
3-3
|
Sätrahallen |
|
|
191 |
P10-1 |
14:50 |
Mälarhöjdens IK Svart -
Stockholm Södra FF Svart
|
0-4
|
Sätrahallen |
|
|
201 |
P10-2 |
15:10 |
Nackdala AIS -
Vasalunds IF P06 Solna Röd
|
1-0
|
Sätrahallen |
|
|
192 |
P10-1 |
15:30 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Vit
|
8-0
|
Sätrahallen |
|
|
202 |
P10-2 |
15:50 |
Mälarhöjdens IK Röd -
Stockholm Södra FF Vit
|
0-0
|
Sätrahallen |
|
|
175 |
P10 |
16:20 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Röd
|
4-0
|
Sätrahallen |
1/4-final 1 |
|
176 |
P10 |
16:40 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Hägersten SK
|
2-1
|
Sätrahallen |
1/4-final 2 |
|
177 |
P10 |
17:00 |
Nackdala AIS -
Mälarhöjdens IK Vit
|
5-1
|
Sätrahallen |
1/4-final 3 |
|
178 |
P10 |
17:20 |
Stockholm Södra FF Svart -
Stockholm Södra FF Vit
|
1-0
|
Sätrahallen |
1/4-final 4 |
|
179 |
P10 |
17:40 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Mälarhöjdens IK Blå
|
7-0
|
Sätrahallen |
Semifinal 1 |
|
180 |
P10 |
18:00 |
Nackdala AIS -
Stockholm Södra FF Svart
|
3-4
(STR) |
Sätrahallen |
Semifinal 2 |
|
182 |
P10 |
18:30 |
Mälarhöjdens IK Blå -
Nackdala AIS
|
1-2
|
Sätrahallen |
Plac. 3-4 |
|
181 |
P10 |
19:00 |
IF Brommapojkarna P07:1 -
Stockholm Södra FF Svart
|
5-0
|
Sätrahallen |
FINAL |
|