Lö 2016-10-15 13:50 |
F10M-3 |
62 |
Bollstanäs SK Gul -
Vaksala SK
|
SM7-2 Stora Mossen |
Yonis |
|
Lö 2016-10-15 14:30 |
F10M-2 |
72 |
Hässelby SK -
Mälarhöjdens IK
|
SM7-2 Stora Mossen |
Yonis |
|
Lö 2016-10-15 15:10 |
F10M-3 |
79 |
Vaksala SK -
Karlberg
|
SM7-2 Stora Mossen |
Yonis |
|
Lö 2016-10-15 15:50 |
F10M-2 |
86 |
Mälarhöjdens IK -
Bollstanäs SK Grön
|
SM7-2 Stora Mossen |
Yonis |
|
Lö 2016-10-15 16:30 |
F10M-3 |
90 |
Karlberg -
Bollstanäs SK Gul
|
SM7-2 Stora Mossen |
Yonis |
|
Lö 2016-10-15 17:10 |
F10M-2 |
94 |
Skå IK Gul -
Mälarhöjdens IK
|
SM7-2 Stora Mossen |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 09:30 |
P8L-3 |
110 |
IFK Bergshamra -
Skå IK Gul
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 10:30 |
P8L-3 |
126 |
FK Bromma GUL -
IFK Bergshamra
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 11:30 |
P8L-3 |
144 |
Boo FF 08:2 Team 2 -
IFK Bergshamra
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 12:30 |
P8L-3 |
156 |
Skå IK Gul -
Boo FF 08:2 Team 2
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 13:30 |
P8L-3 |
168 |
FK Bromma GUL -
Skå IK Gul
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 15:00 |
P8M-1 |
185 |
Essinge Gul -
FK Bromma SVART
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 16:15 |
P8M-2 |
194 |
BP P08-10 -
Bromsten IK Vit
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-16 17:45 |
P8M-1 |
205 |
Essinge Gul -
Spånga IS
|
Fotbollshall53 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-22 11:30 |
P10L-2 |
230 |
UNIK 1 -
Kista Galaxy
|
Nälsta NÄ2 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-22 12:30 |
P10M-4 |
238 |
Jarlabergs IF gul -
FK Bromma 1
|
Nälsta NÄ2 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-22 13:30 |
P10L-4 |
246 |
Enskede IK Marin -
UNIK 2
|
Nälsta NÄ2 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-22 14:50 |
P10L-4 |
258 |
UNIK 2 -
IFK Haninge
|
Nälsta NÄ2 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-22 16:10 |
P10L-4 |
272 |
IFK Haninge -
Enskede IK Marin
|
Nälsta NÄ2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-23 09:30 |
P10M-19 |
292 |
Tullinge TP svart -
Brommapojkarna 06-20
|
Blackeberg B2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-23 10:05 |
P10L-19 |
300 |
Norrtulls SK GUL 1 -
Spånga IS Pojkar 06 - Lag 7
|
Blackeberg B2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-23 10:40 |
P10M-19 |
306 |
Brommapojkarna 06-20 -
Reymers P06:2
|
Blackeberg B2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-23 11:15 |
P10L-19 |
314 |
Spånga IS Pojkar 06 - Lag 7 -
Stureby Sk lag1
|
Blackeberg B2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-23 11:50 |
P10M-19 |
320 |
Reymers P06:2 -
Tullinge TP svart
|
Blackeberg B2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-23 12:25 |
P10L-19 |
326 |
Stureby Sk lag1 -
Norrtulls SK GUL 1
|
Blackeberg B2 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-29 10:00 |
P11L-1 |
376 |
SKÅ IK Bygdegård Grön -
Vasalunds IF P05Svart
|
Ärvinge ÄV1 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-29 11:20 |
P11L-1 |
403 |
Vasalunds IF P05Svart -
Reymersholm IK 05:1
|
Ärvinge ÄV1 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-29 12:40 |
P11L-1 |
432 |
Årsta FF P05:1 -
Vasalunds IF P05Svart
|
Ärvinge ÄV1 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-29 14:00 |
P11L-2 |
466 |
Kista SC -
SKÅ IK Bygdegård Gul
|
Ärvinge ÄV1 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-29 15:20 |
P11L-2 |
489 |
SKÅ IK Bygdegård Gul -
Alsike IF Svart
|
Ärvinge ÄV1 |
Yonis |
|
Lö 2016-10-29 16:40 |
P11L-2 |
513 |
Årsta FF P05:1 Vit -
SKÅ IK Bygdegård Gul
|
Ärvinge ÄV1 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-30 10:00 |
P11L-21 |
555 |
IFK Västerås P05 Vit -
Årsta FF P05:1 Vit
|
Ärvinge ÄV2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-30 11:20 |
P11L-21 |
585 |
Årsta FF P05:1 Vit -
SKÅ IK Bygdegård Grön
|
Ärvinge ÄV2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-30 12:40 |
P11L-21 |
616 |
SKÅ IK Bygdegård Grön -
IFK Västerås P05 Vit
|
Ärvinge ÄV2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-30 14:00 |
P11L-18 |
647 |
Hammarby IF PO5-4 -
Vasalunds IF P05Svart
|
Ärvinge ÄV2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-30 15:20 |
P11L-18 |
676 |
Vasalunds IF P05Svart -
Kista SC
|
Ärvinge ÄV2 |
Yonis |
|
Sö 2016-10-30 16:40 |
P11L-18 |
697 |
Kista SC -
Hammarby IF PO5-4
|
Ärvinge ÄV2 |
Yonis |
|