1 |
F09-1 |
08:30 |
Alnö IF vit -
Lucksta IF
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
2 |
P09-1 |
08:30 |
Alnö IF röd -
Sidsjö-Böle
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
3 |
P09-2 |
08:30 |
Alnö IF gul -
Essvik AIF vit
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
4 |
P09-3 |
08:30 |
Essvik AIF grön -
Kubikenborgs IF Real Madrid
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
5 |
P09-1 |
09:20 |
Selånger FK röd -
Kubikenborgs IF Barcelona
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
6 |
P09-2 |
09:20 |
Kungsnäs FC vit -
Matfors IF vit
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
7 |
P09-3 |
09:20 |
Kungsnäs FC svart -
SFF Vit
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
8 |
P09-1 |
09:20 |
Matfors IF blå -
SFF blå
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
9 |
P09-3 |
10:10 |
Selånger FK blå -
Sund IF 1
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
10 |
P09-2 |
10:10 |
Sund IF 2 -
SFF röd
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
11 |
F09-1 |
10:10 |
Selånger röd -
Matfors IF
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
12 |
F09-1 |
10:10 |
SidsjöBöle grön -
Sundsvalls FF
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
13 |
P09-3 |
11:00 |
Kubikenborgs IF Real Madrid -
Alnö IF blå
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
14 |
F09-1 |
11:00 |
Lucksta IF -
Alnö IF gul
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
15 |
F09-1 |
11:00 |
SDFF -
Alnö IF vit
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
16 |
F09-1 |
11:00 |
Söråker -
Alnö IF röd
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
17 |
P09-1 |
11:50 |
Kubikenborgs IF Barcelona -
Alnö IF röd
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
18 |
P09-2 |
11:50 |
Matfors IF vit -
Alnö IF gul
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
19 |
P09-1 |
11:50 |
Sidsjö-Böle -
Matfors IF blå
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
20 |
P09-2 |
11:50 |
Ånge -
Kungsnäs FC vit
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
21 |
P09-3 |
12:40 |
Sund IF 1 -
Essvik AIF grön
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
22 |
P09-1 |
12:40 |
SFF blå -
Selånger FK röd
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
23 |
P09-3 |
12:40 |
Kungsnäs FC svart -
Alnö IF vit
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
24 |
P09-3 |
12:40 |
Selånger FK blå -
SFF Vit
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
25 |
F09-1 |
13:30 |
Selånger blå -
SDFF
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
26 |
F09-1 |
13:30 |
Alnö IF röd -
Selånger röd
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
27 |
F09-1 |
13:30 |
Lucksta IF -
Söråker
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
28 |
F09-1 |
13:30 |
SidsjöBöle grön -
Alnö IF gul
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
29 |
P09-2 |
14:20 |
Sund IF 2 -
Matfors IF vit
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
30 |
P09-2 |
14:20 |
SFF röd -
Ånge
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
31 |
P09-2 |
14:20 |
Alnö IF gul -
SFF P09
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
32 |
P09-3 |
15:10 |
Ånge -
Kungsnäs FC svart
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
33 |
P09-1 |
15:10 |
Sidsjö-Böle -
SFF blå
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
34 |
F09-1 |
15:10 |
SidsjöBöle svart -
Sundsvalls FF
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
35 |
P09-3 |
15:10 |
Essvik AIF grön -
Selånger FK blå
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
36 |
P09-3 |
16:00 |
Alnö IF vit -
Kubikenborgs IF Real Madrid
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
37 |
P09-3 |
16:00 |
SFF Vit -
Sund IF 1
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
38 |
F09-1 |
16:00 |
Selånger blå -
Matfors IF
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
39 |
F09-1 |
16:00 |
SDFF -
SidsjöBöle grön
|
Dolt
|
Plan D |
|
|
40 |
P09-2 |
16:50 |
SFF P09 -
Kungsnäs FC vit
|
Dolt
|
Plan A |
|
|
41 |
P09-2 |
16:50 |
Essvik AIF vit -
Alnö IF blå
|
Dolt
|
Plan B |
|
|
42 |
F09-1 |
16:50 |
Alnö IF röd -
Sundsvalls FF
|
Dolt
|
Plan C |
|
|
43 |
F09-1 |
16:50 |
SidsjöBöle svart -
Söråker
|
Dolt
|
Plan D |
|
|