569 |
HM-1 |
23:00 |
System - bolaget -
Lakers IBF
|
2-6
|
HBO |
|
|
568 |
HM-1 |
23:00 |
Soggy United -
Roccos pojkar
|
3-4
|
ISH |
|
|
565 |
H28-2 |
23:00 |
Täby IS -
Billingsfors IBK
|
2-3
|
Lu A |
|
|
567 |
H28-3 |
23:00 |
KFUM Falun -
Sollentuna IBK
|
2-5
|
Lu B |
|
|
571 |
HM-4 |
23:00 |
E-street Team -
VKS
|
0-1
|
Lu C |
|
|
566 |
H28-2 |
23:00 |
IBF Falun U -
Djurö/Vindö IF
|
2-0
|
Lu D |
|
|
572 |
HM-4 |
23:00 |
BK Dagis -
PFD
|
5-1
|
FK 2 |
|
|
570 |
HM-3 |
23:00 |
BIK Lugnet -
Poker Tuula
|
5-0
(WO) |
FK 1 |
|
|
558 |
HM-3 |
22:10 |
Fjärdsmans & Company -
Magiska Masar
|
10-2
|
ORN |
|
|
562 |
P98 |
22:10 |
Västerås IBS -
Åkersberga IBF
|
1-6
|
Lu D |
1/8-final 6 |
|
561 |
P98 |
22:10 |
Tungelsta -
Huddinge IBS 2
|
0-2
|
Lu C |
1/8-final 4 |
|
559 |
P98 |
22:10 |
Telge SIBK -
Farsta IBK
|
4-2
|
Lu B |
1/8-final 2 |
|
560 |
P98 |
22:10 |
Älvsjö AIK 2 -
Täby IS
|
5-3
|
Lu A |
1/8-final 3 |
|
563 |
P98 |
22:10 |
Ledbergs IF -
IBF Borlänge
|
2-3
(STR)(FL) |
FK 1 |
1/8-final 7 |
|
564 |
P98 |
22:10 |
Insjöns IF BK -
Bergs IK
|
2-5
|
FK 2 |
1/8-final 8 |
|
555 |
H28-1 |
22:10 |
FBI Tullinge -
Bergs IK
|
5-5
|
HBO |
|
|
557 |
HM-2 |
22:10 |
Elk Brew United -
Idrottsarrangören Mats A
|
2-2
|
ISH |
|
|
544 |
H28-1 |
21:20 |
Älvdalens IBK -
HAIK
|
4-5
|
FK 1 |
|
|
551 |
P00-1 |
21:20 |
Vendelsö IK 1 -
Linköpings IBK 67
|
0-9
|
FK 2 |
|
|
552 |
P00-2 |
21:20 |
IBK Lockerud Mariestad -
Skogås/Trångsund IBK
|
3-2
|
HBO |
|
|
553 |
P00-3 |
21:20 |
Nykvarns IF -
Tumba GOIF
|
12-1
|
ISH |
|
|
547 |
HJ18 |
21:20 |
Älvsjö AIK -
Mullsjö AIS
|
3-2
|
Lu A |
1/8-final 3 |
|
548 |
HJ18 |
21:20 |
Telge SIBK -
Lillån IBK
|
1-4
|
Lu B |
1/8-final 4 |
|
550 |
HJ18 |
21:20 |
Farsta IBK -
Nacka/Wallenstam IBK
|
3-2
|
Lu D |
1/8-final 8 |
|
545 |
H28-3 |
21:20 |
Pixbo/Wallenstam IBF -
Hofors IBK
|
14-3
|
MH |
|
|
546 |
H28-4 |
21:20 |
Bele/Barkarby IF -
Surahammars IBF
|
5-1
|
ORN |
|
|
549 |
HJ18 |
21:20 |
Gävle GIK 1 -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
5-0
|
Lu C |
1/8-final 7 |
|
556 |
HM-1 |
20:30 |
Noll Karaktär -
Festarrangören
|
1-14
|
SS |
|
|
542 |
D-1 |
20:30 |
Järfälla IBK -
Huddinge IK
|
0-3
|
MH |
|
|
540 |
P99 |
20:30 |
Katrineholms IBF -
Älvsjö AIK 2
|
1-3
|
Lu D |
1/8-final 4 |
|
537 |
P01-2 |
20:30 |
Vallentuna IBK -
Farsta IBK 2
|
Dolt
|
Lu C |
|
|
535 |
P01-1 |
20:30 |
Rotebro IS IBK -
Åkersberga IBF BD
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
539 |
P97 |
20:30 |
USK Slávie Ústí nad Labem -
Älvsjö AIK 2
|
2-5
|
FK 2 |
1/8-final 8 |
|
538 |
P97 |
20:30 |
Huddinge IBS -
Lindås Waves IBK
|
2-1
|
FK 1 |
1/8-final 4 |
|
543 |
F96-1 |
20:30 |
Nykvarns IF F 97 -
IBF Falun U
|
2-0
|
HBO |
|
|
536 |
P01-1 |
20:30 |
Farsta IBK 1 -
Start 98 (CZ)
|
Dolt
|
ISH |
|
|
541 |
P99 |
20:30 |
Älvsjö AIK 1 -
Skoghalls IBK
|
3-2
|
Lu A |
1/8-final 8 |
|
527 |
P00-1 |
19:40 |
USK Slávie Ústí nad Labem -
Vallentuna IBK
|
1-6
|
FK 2 |
|
|
530 |
P02-1 |
19:40 |
Vallentuna IBK Vit -
Ankarsvik BK
|
Dolt
|
HBO |
|
|
532 |
F96-1 |
19:40 |
Bro IK F 97 -
Rotebro IS IBK F 97
|
0-4
|
ISH |
|
|
526 |
HM-2 |
19:40 |
Team Slätta -
Amazing Horse
|
2-3
|
Lu A |
|
|
531 |
P02-1 |
19:40 |
Farsta IBK P 03 -
Rotebro IS Blå
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
691 |
HJ20 |
19:40 |
Järfälla IBK -
FBI Tullinge
|
5-0
|
Lu C |
FINAL |
|
524 |
F99-1 |
19:40 |
Täby IS -
Hagunda IF
|
4-1
|
ORN |
|
|
523 |
F99-1 |
19:40 |
Kungsängens IF -
Tumba GOIF
|
1-3
|
SS |
|
|
525 |
H28-2 |
19:40 |
Djurö/Vindö IF -
Team Thurga (CZ)
|
5-8
|
FK 1 |
|
|
529 |
P01-2 |
19:40 |
Töjnan IBK 2 -
Kungsängens IF
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
516 |
P01-1 |
18:50 |
Töjnan IBK 1 -
Valhall/Vangen FBC 2
|
Dolt
|
SS |
|
|
521 |
D-1 |
18:50 |
Surahammars IBF -
Floda IBK
|
1-4
|
ORN |
|
|
515 |
H28-4 |
18:50 |
Timrå IBC -
Värmdö IF
|
4-1
|
MH |
|
|
520 |
P98-7 |
18:50 |
HAIK -
Bergs IK
|
0-10
|
Lu D |
|
|
517 |
P98-1 |
18:50 |
Älvkarleby IK -
Insjöns IF BK
|
0-4
|
Lu C |
|
|
518 |
P98-3 |
18:50 |
Tyresö/Trollbäcken IBK -
Åkersberga IBF
|
0-1
|
Lu B |
|
|
519 |
P98-7 |
18:50 |
Vallentuna IBK -
Tungelsta
|
3-6
|
Lu A |
|
|
522 |
D-2 |
18:50 |
Lindås Waves IBK -
Väsby IBK
|
3-1
|
ISH |
|
|
513 |
H28-2 |
18:50 |
Billingsfors IBK -
IBF Falun U
|
1-1
|
FK 1 |
|
|
514 |
H28-3 |
18:50 |
Sollentuna IBK -
Töjnan IBK
|
2-5
|
FK 2 |
|
|
510 |
P98-3 |
18:00 |
Telge SIBK -
IK Sirius IBK
|
1-1
|
FK 1 |
|
|
507 |
P97-1 |
18:00 |
IBF Örebro -
Pixbo/Wallenstam IBK
|
4-4
|
FK 2 |
|
|
508 |
P97-3 |
18:00 |
Ankarsvik BK -
Hagunda IF
|
2-5
|
HBO |
|
|
511 |
P99-4 |
18:00 |
IK Sirius IBK Blå -
Tungelsta IF
|
9-1
|
ISH |
|
|
512 |
P99-5 |
18:00 |
Skoghalls IBK -
Töjnan IBK 2
|
8-0
|
Lu A |
|
|
703 |
P00-4 |
18:00 |
Vendelsö IK 2 -
Billingsfors BK
|
9-1
|
Lu C |
|
|
506 |
P96-3 |
18:00 |
FBC Choumotov (CZ) -
Rotebro IS IBK
|
0-3
|
Lu D |
|
|
502 |
H28-1 |
18:00 |
HAIK -
Bergs IK
|
1-4
|
MH |
|
|
505 |
P96-2 |
18:00 |
Järfälla IBK -
Åkersbergs IBF
|
3-3
|
ORN |
|
|
509 |
P98-2 |
18:00 |
Rosersbergs IK -
Billingsfors IBK
|
5-3
|
SS |
|
|
504 |
P96-2 |
18:00 |
IBC Hernösand -
Vallentuna IBK
|
3-7
|
Lu B |
|
|
497 |
P98-5 |
17:10 |
Töjnan IBK 1 -
Partille IB 1
|
3-5
|
SS |
|
|
494 |
P96-1 |
17:10 |
Kumla IBK -
Telge SIBK
|
2-0
|
ORN |
|
|
492 |
H28-4 |
17:10 |
Surahammars IBF -
Stöpen IBK
|
5-7
|
MH |
|
|
495 |
P96-4 |
17:10 |
Farsta IBK -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
1-1
|
Lu D |
|
|
493 |
HE-2 |
17:10 |
IBF Falun -
Täby F C
|
4-1
|
Lu C |
|
|
501 |
D-4 |
17:10 |
Åkersberga IBF -
KAIS/Mora IF
|
3-7
|
Lu B |
|
|
491 |
H28-3 |
17:10 |
Hofors IBK -
KFUM Falun
|
0-8
|
FK 2 |
|
|
499 |
P99-1 |
17:10 |
Start 98 (CZ) -
IBF Falun U
|
5-0
(WO) |
FK 1 |
|
|
496 |
P98-4 |
17:10 |
Västerås IBS -
Täby IS
|
4-0
|
HBO |
|
|
498 |
P98-6 |
17:10 |
Kungsängens IF -
Ledbergs IF
|
2-4
|
ISH |
|
|
500 |
P99-5 |
17:10 |
Partille IB 1 -
Offensiv Lidingö 1
|
0-5
(WO) |
Lu A |
|
|
490 |
P99-3 |
16:20 |
Nykvarns IF -
Partille IB 2
|
5-0
(WO) |
FK 1 |
|
|
482 |
P02-1 |
16:20 |
Rotebro IS Blå -
Vallentuna IBK Svart
|
Dolt
|
FK 2 |
|
|
488 |
P98-2 |
16:20 |
KFUM Norrköping -
BK Sundsvall
|
7-1
|
HBO |
|
|
489 |
P99-2 |
16:20 |
Tyresö/Trollbäcken IBK -
Toby/Örbyhus
|
2-0
|
ISH |
|
|
485 |
P97-4 |
16:20 |
Älvsjö AIK 1 -
Obbola/Röbäcks IF
|
3-3
|
Lu A |
|
|
486 |
P97-5 |
16:20 |
Älvsjö AIK 2 -
Farsta IBK
|
0-3
|
Lu B |
|
|
483 |
P96-2 |
16:20 |
Trosa/Edanö IBK -
IBK Göteborg
|
3-3
|
ORN |
|
|
484 |
P97-1 |
16:20 |
IF Edebäck -
Åkersberga IBF
|
7-2
|
SS |
|
|
487 |
P98-1 |
16:20 |
IBF Örebro U -
Älvsjö AIK 1
|
3-5
|
Lu D |
|
|
475 |
P96-3 |
15:30 |
Täby IS -
Västerås IBS U
|
1-3
|
SS |
|
|
477 |
P97-2 |
15:30 |
Tungelsta -
IBF Falun U
|
2-5
|
ORN |
|
|
469 |
H28-1 |
15:30 |
Tillberga IK -
Älvdalens IBK
|
6-3
|
MH |
|
|
479 |
P99-3 |
15:30 |
Älvsjö AIK 1 -
Töjnan IBK 1
|
4-1
|
Lu D |
|
|
470 |
HE-1 |
15:30 |
Järfälla IBK -
KAIS/Mora
|
3-5
|
Lu C |
|
|
478 |
P97-5 |
15:30 |
Storvreta U IBK -
Tuomarilan Urheilijat (FIN)
|
3-2
|
Lu B |
|
|
471 |
HJ18-5 |
15:30 |
Rotebro IS IBK -
Nykvarns IF
|
2-2
|
Lu A |
|
|
472 |
P00-3 |
15:30 |
Ankarsvik BK P02 -
Töjnan IBK
|
5-4
|
FK 1 |
|
|
474 |
P96-1 |
15:30 |
Huddinge IBS -
Älvsjö AIK
|
1-3
|
HBO |
|
|
476 |
P96-4 |
15:30 |
Lindås Waves IBK -
Karlstad IBF
|
4-1
|
ISH |
|
|
463 |
P00-1 |
14:40 |
Linköpings IBK 67 -
Offensiv Lidingö
|
2-1
|
FK 1 |
|
|
464 |
P00-2 |
14:40 |
Skogås/Trångsund IBK -
Kungsängens IF
|
0-4
|
FK 2 |
|
|
461 |
HJ18-3 |
14:40 |
Västerås IBS -
Farsta IBK
|
3-6
|
HBO |
|
|
689 |
D-5 |
14:40 |
Värmdö IF DJ20 -
Holmsund City IBC DJ20
|
2-1
|
ISH |
|
|
466 |
D-3 |
14:40 |
Nacka/Wallenstam IBK -
Söderhamns IBF
|
1-6
|
Lu A |
|
|
702 |
P00-4 |
14:40 |
Offensiv Lidingö 2 -
Vendelsö IK 2
|
2-7
|
Lu B |
|
|
460 |
HJ18-2 |
14:40 |
Fagerhult Habo IB -
Mullsjö AIS
|
2-4
|
Lu D |
|
|
462 |
HJ18-4 |
14:40 |
Telge SIBK -
Lindås Waves IBK
|
2-3
|
MH |
|
|
459 |
HJ18-1 |
14:40 |
FBC Lerum 2 -
SAIK Innebandy
|
0-3
|
ORN |
|
|
465 |
P99-2 |
14:40 |
Rotebro IS IBK -
Katrineholms IBF
|
0-7
|
SS |
|
|
458 |
HE-2 |
14:40 |
IBK Köping -
Kungsängens IF
|
2-2
|
Lu C |
|
|
454 |
P99-1 |
13:50 |
Jakobsbergs IBF -
IBF Falun U
|
5-0
(WO) |
SS |
|
|
456 |
D-2 |
13:50 |
Bålsta FBC/ Lamadjuret -
Värmdö IF
|
0-6
|
ORN |
|
|
457 |
F96-2 |
13:50 |
BK Vålberg -
AF Aktivera
|
1-0
|
MH |
|
|
449 |
HJ18-1 |
13:50 |
Skövde IBF -
AC Haki (FIN)
|
5-5
|
Lu D |
|
|
452 |
P00-3 |
13:50 |
Tumba GOIF -
Västerhaninge IBK
|
0-8
|
FK 1 |
|
|
448 |
HE-1 |
13:50 |
Vallentuna IBK -
Surahammars IBF/U
|
1-10
|
Lu C |
|
|
451 |
HJ18-6 |
13:50 |
Onyx IBS 1 -
Gävle GIK 1
|
1-6
|
HBO |
|
|
447 |
H28-4 |
13:50 |
Värmdö IF -
Bele/Barkarby IF
|
3-10
|
FK 2 |
|
|
450 |
HJ18-3 |
13:50 |
Tikkurilan Tiikerit (FIN) -
Hagunda IF
|
2-3
|
ISH |
|
|
455 |
P99-2 |
13:50 |
HAIK -
AC Haki (FIN)
|
2-0
|
Lu A |
|
|
453 |
P96-1 |
13:50 |
Högalids IF -
Wizzards DDM (CZ)
|
1-2
|
Lu B |
|
|
442 |
P97-3 |
13:00 |
USK Slávie Ústí nad Labem -
IK Zenith
|
3-2
|
Lu A |
|
|
444 |
P99-1 |
13:00 |
Nacka IBK -
Arlanda IBK
|
7-0
|
Lu B |
|
|
446 |
P99-4 |
13:00 |
Älvsjö AIK 2 -
Black Birds 99 (FIN)
|
2-1
|
Lu C |
|
|
441 |
P97-2 |
13:00 |
Huddinge IBS -
Team Thurga 1 (CZ)
|
2-2
|
Lu D |
|
|
438 |
HJ18-4 |
13:00 |
Vallentuna IBK -
Hässelby Hawks
|
2-4
|
MH |
|
|
439 |
HJ18-5 |
13:00 |
IF Marin Väst -
Älvsjö AIK
|
0-5
|
ORN |
|
|
445 |
P99-1 |
13:00 |
Offensiv Lidingö 2 -
Start 98 (CZ)
|
0-15
|
ISH |
|
|
443 |
P98-6 |
13:00 |
Arlanda IBK -
Partille IB 2
|
4-1
|
SS |
|
|
437 |
HJ18-2 |
13:00 |
Salems IF -
Kungsängens IF
|
3-3
|
HBO |
|
|
436 |
F99-1 |
13:00 |
Hagunda IF -
Bele/Barkarby
|
0-3
|
FK 1 |
|
|
430 |
P98-2 |
12:10 |
Farsta IBK -
Capeiro Täby 2
|
7-4
|
SS |
|
|
434 |
D-3 |
12:10 |
Pixbo/Wallenstam IBF -
Vallentuna IBK
|
1-0
|
ORN |
|
|
426 |
HJ18-1 |
12:10 |
Västerås IBS A -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
3-3
|
Lu D |
|
|
432 |
D-1 |
12:10 |
Enköping IBK -
Surahammars IBF
|
0-0
|
Lu C |
|
|
431 |
P98-5 |
12:10 |
Älvsjö AIK 2 -
Wizzards DDM (CZ)
|
7-3
|
Lu B |
|
|
435 |
D-4 |
12:10 |
KAIS/Mora IF -
Töjnan IBK
|
11-0
|
Lu A |
|
|
428 |
P96-2 |
12:10 |
IBC Hernösand -
Åkersbergs IBF
|
2-3
|
FK 1 |
|
|
427 |
P96-1 |
12:10 |
Huddinge IBS -
Kumla IBK
|
1-0
|
FK 2 |
|
|
433 |
D-1 |
12:10 |
Huddinge IK -
Floda IBK
|
1-1
|
HBO |
|
|
429 |
P97-1 |
12:10 |
Töjnan IBK -
M - Team (FIN)
|
3-4
|
ISH |
|
|
419 |
P96-2 |
11:20 |
Trosa/Edanö IBK -
Järfälla IBK
|
0-2
|
FK 2 |
|
|
418 |
P02-1 |
11:20 |
Vallentuna IBK Svart -
Farsta IBK P 03
|
Dolt
|
HBO |
|
|
425 |
P98-7 |
11:20 |
Bergs IK -
FBC Chomutov (CZ)
|
16-0
|
ISH |
|
|
424 |
P98-7 |
11:20 |
Tungelsta -
HAIK
|
3-1
|
Lu A |
|
|
420 |
P96-3 |
11:20 |
Rotebro IS IBK -
IBF Falun U
|
5-1
|
Lu B |
|
|
421 |
P96-4 |
11:20 |
Tyresö/Trollbäcken IBK -
Rönnby SK
|
6-0
|
Lu C |
|
|
416 |
HJ18-2 |
11:20 |
Onyx IBS 2 -
IBF Falun U
|
1-6
|
MH |
|
|
415 |
F99-2 |
11:20 |
Järfälla IBK F00 -
Nykvarns IF F00
|
0-2
|
ORN |
|
|
423 |
P98-1 |
11:20 |
Capeiro Täby 1 -
Järfälla IBK
|
2-3
|
SS |
|
|
697 |
HJ20-1 |
11:20 |
FBI Tullinge -
Kungsängens IF
|
5-0
(WO) |
FK 1 |
|
|
422 |
P97-5 |
11:20 |
Tuomarilan Urheilijat (FIN) -
Partille IBS
|
4-4
|
Lu D |
|
|
377 |
P99-4 |
11:20 |
Black Birds 99 (FIN) -
IK Sirius IBK Blå
|
1-1
|
FK 1 |
|
|
409 |
P98-4 |
10:30 |
Huddinge IBS 1 -
Offensiv Lidingö
|
3-2
|
SS |
|
|
411 |
P98-6 |
10:30 |
Ledbergs IF -
Huddinge IBS 2
|
3-3
|
ORN |
|
|
407 |
P00-3 |
10:30 |
Töjnan IBK -
Nykvarns IF
|
1-10
|
FK 1 |
|
|
408 |
P98-3 |
10:30 |
IK Sirius IBK -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
1-5
|
HBO |
|
|
406 |
HJ18-6 |
10:30 |
Lillån IBK -
FBC Lerum 1
|
3-3
|
MH |
|
|
412 |
P99-5 |
10:30 |
Töjnan IBK 2 -
Kungsängens IF
|
4-7
|
Lu A |
|
|
410 |
P98-5 |
10:30 |
Partille IB 1 -
IBF Borlänge
|
3-7
|
ISH |
|
|
701 |
P00-4 |
10:30 |
Billingsfors BK -
Offensiv Lidingö 2
|
0-4
|
Lu B |
|
|
404 |
HJ18-4 |
10:30 |
Lindås Waves IBK -
IBF Falun U 2
|
5-1
|
Lu C |
|
|
405 |
HJ18-5 |
10:30 |
Nykvarns IF -
Nacka/Wallenstam IBK
|
1-4
|
Lu D |
|
|
414 |
F96-2 |
10:30 |
Värmdö IF -
Täby IS
|
1-9
|
FK 2 |
|
|
397 |
P97-4 |
09:40 |
Nykvarns IF -
Rotebro IS IBK
|
7-1
|
Lu D |
|
|
402 |
D-2 |
09:40 |
Värmdö IF -
Lindås Waves IBK
|
1-1
|
MH |
|
|
688 |
D-5 |
09:40 |
Älvsjö AIK DJ20 -
Värmdö IF DJ20
|
1-1
|
ORN |
|
|
240 |
P99-3 |
09:40 |
IK Sirius IBK Svart -
Älvsjö AIK 1
|
1-3
|
SS |
|
|
400 |
P99-3 |
09:40 |
Partille IB 2 -
IK Sirius IBK Svart
|
0-5
(WO) |
SS |
|
|
396 |
P97-3 |
09:40 |
Hagunda IF -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
7-2
|
Lu C |
|
|
393 |
HJ18-6 |
09:40 |
Gävle GIK 1 -
Bele/Barkarby IF
|
9-1
|
Lu B |
|
|
401 |
D-2 |
09:40 |
Bålsta FBC/ Lamadjuret -
IBF Falun
|
0-15
|
Lu A |
|
|
399 |
P98-4 |
09:40 |
Täby IS -
Onyx IBS
|
2-1
|
ISH |
|
|
398 |
P98-3 |
09:40 |
Telge SIBK -
Lillån IBK
|
6-0
|
HBO |
|
|
395 |
P00-2 |
09:40 |
Kungsängens IF -
Tyresö/Trollbäcken IBK
|
4-2
|
FK 2 |
|
|
394 |
P00-1 |
09:40 |
Vallentuna IBK -
Vendelsö IK 1
|
6-1
|
FK 1 |
|
|
384 |
P01-1 |
08:50 |
Start 98 (CZ) -
Töjnan IBK 1
|
Dolt
|
FK 1 |
|
|
385 |
P01-2 |
08:50 |
Farsta IBK 2 -
Toby/Örbyhus
|
Dolt
|
FK 2 |
|
|
391 |
P99-4 |
08:50 |
Tungelsta IF -
Vallentuna IBK
|
2-3
|
HBO |
|
|
387 |
P97-2 |
08:50 |
Team Thurga 1 (CZ) -
Tungelsta
|
4-0
|
Lu B |
|
|
386 |
P96-3 |
08:50 |
Västerås IBS U -
FBC Choumotov (CZ)
|
5-2
|
Lu A |
|
|
390 |
P97-5 |
08:50 |
Farsta IBK -
Storvreta U IBK
|
3-1
|
Lu D |
|
|
389 |
P97-4 |
08:50 |
Obbola/Röbäcks IF -
Lindås Waves IBK
|
0-3
|
Lu C |
|
|
706 |
D-3 |
08:50 |
Kungsängens IF -
Söderhamns IBF
|
4-1
|
MH |
|
|
383 |
HJ18-5 |
08:50 |
Älvsjö AIK -
Rotebro IS IBK
|
3-2
|
ORN |
|
|
388 |
P97-2 |
08:50 |
IBF Falun U -
Vimmerby IBK
|
3-4
|
SS |
|
|
382 |
HJ18-4 |
08:50 |
Hässelby Hawks -
Telge SIBK
|
0-0
|
ISH |
|
|
376 |
P99-3 |
08:00 |
Töjnan IBK 1 -
Nykvarns IF
|
1-6
|
Lu C |
|
|
374 |
P97-3 |
08:00 |
IK Zenith -
Ankarsvik BK
|
1-2
|
ORN |
|
|
373 |
P96-4 |
08:00 |
Karlstad IBF -
Farsta IBK
|
1-3
|
SS |
|
|
375 |
P98-6 |
08:00 |
Partille IB 2 -
Kungsängens IF
|
2-3
|
Lu B |
|
|
380 |
D-4 |
08:00 |
Töjnan IBK -
Djurö/Vindö IF Dam
|
6-2
|
Lu A |
|
|
379 |
D-3 |
08:00 |
Vallentuna IBK -
Nacka/Wallenstam IBK
|
0-1
|
ISH |
|
|
378 |
P99-5 |
08:00 |
Offensiv Lidingö 1 -
Skoghalls IBK
|
4-4
|
HBO |
|
|
372 |
F99-2 |
08:00 |
Åkersberga IBF F00 -
IBF Falun U F00
|
2-0
|
FK 1 |
|
|
381 |
D-4 |
08:00 |
IBF Falun U -
Åkersberga IBF
|
2-1
|
FK 2 |
|
|