Klasser
Stuvsta Indoor Cup 2016-2017
Info
Tävlingsinformation
Karta
Nyheter
Regler
Domare
Lag
Klasser
Matcher
Samtliga matcher
Bokade matcher
Ospelade matcher
Senaste resultat
Statistik
Lagstatistik
Historik
2014
2015
Anmälan
Logga in
Klasser / Grupper
F03 - Flickor födda 03
Grupp 1
Danderyds sk
Hammarby F03-UTV
Mälarhöjdens IK
Spånga is
Grupp 2
AIK F03U
IF Brommapojkarna F03-3
Stuvsta IF
Älvsjö AIK
F04 - Flickor födda 04
Grupp 1
Enskede IK Röd
Hanvikens SK
Segeltorp IF
Skogås Trångsunds FF
Grupp 2
Brottby SK
Enskede IK Svart
IFK Lidingö FK
Stuvsta IF
F05 - Flickor födda 05
Grupp 1
AIK FF
Huddinge IF
IFK Lidingö FK F05:4
Stuvsta F05 lag 1
Stuvsta F05 lag 2
Älta IF Svart
F07 - Flickor födda 07
Grupp 1
Sköndals IK FK
Stuvsta IF F07 Grön
Stuvsta IF F07 Svart
Älvsjö AIK
Grupp 2
Norsborgs FF
Sickla IF
Stuvsta IF F07 Vit
Tullinge TP Fotboll
F08 - Flickor födda 08
Grupp 1
Hammarby IF 08
Hammarby IF 08 Grön
Huddinge IF
Skogås-Trångsunds FF Blå
Skogås-Trångsunds FF Röd
Stockholm Södra
Stuvsta Svart
Stuvsta Vit
F09 - Flickor födda 09
Grupp 1
IFK Aspudden Tellus
Stuvsta IF
Tullinge TP FK
Älvsjö AIK F09
P03 - Pojkar födda 03
Grupp 1
BP P03-4
Boo FF 1
FOC Farsta Röd
Sollentuna FK Mitt
Grupp 2
Enskede IK Röd
Mälarhöjdens IK Röd
Segeltorps IF P03 Blå
Älvsjö AIK
Grupp 3
BP P03-6
Hammarby IF 03-7
TTP Grön
Torshälla Nyby IS
Grupp 4
FOC Farsta Blå
Mälarhöjdens IK Vit
Sollentuna FK Mitt Svart
Stuvsta IF Grön
Grupp 5
BP P03-7
Enskede IK Vit
Sundbybergs IK Duvbo
Älvsjö AIK 2
Grupp 6
Boo FF 4
Bromstens ik
Segeltorps IF P03 Vit
Sollentuna FK Mitt Vit
Fortsättningsgrupp 17
Sollentuna FK Mitt
Enskede IK Röd
Älvsjö AIK 2
Fortsättningsgrupp 18
Älvsjö AIK
Sollentuna FK Mitt Svart
Sundbybergs IK Duvbo
Fortsättningsgrupp 19
TTP Grön
Boo FF 1
Bromstens ik
Fortsättningsgrupp 20
Stuvsta IF Grön
Hammarby IF 03-7
Segeltorps IF P03 Vit
Fortsättningsgrupp 21
BP P03-4
Segeltorps IF P03 Blå
Enskede IK Vit
Fortsättningsgrupp 22
Mälarhöjdens IK Röd
FOC Farsta Blå
BP P03-7
Fortsättningsgrupp 23
Torshälla Nyby IS
FOC Farsta Röd
Sollentuna FK Mitt Vit
Fortsättningsgrupp 24
Mälarhöjdens IK Vit
BP P03-6
Boo FF 4
P04L - Lätt, pojkar födda 04
Grupp 1
Hammarby IF
IF Brommapojkarna svart
Stuvsta IF
Vasalunds IF
Vårby Gårds IF P04 Lag 1
Grupp 2
Hammarby lag 5&7
Ifk Aspudden/Tellus
Tullinge tp
Tyresö FF
Älta IF
Grupp 3
Enskede IK Blå 1
Hammarby P05:7
Huddinge IF P04:gul
Mälarhöjdens IK P04 YOLO
Vårby Gårds IF P04 Lag 2
Grupp 4
Hammarby P04.3
Sköndals IK FK
Upsala IF Vit
Wårby United FF
Älvsjö P04 VIT
P04M - Medel, pojkar födda 04
Grupp 1
Djurgården P04:5
IFK Lidingö FK
IFK Tumba Fotboll P04
Rågsveds IF GUL
Tullinge Tp
Grupp 2
Hammarby IF
IFK Lidingö NORR
Skogås-Trångsund Blå
Stuvsta Blå
Upsala IF Vit 1
Grupp 3
Enskede IK Blå 2
IFK Lidingö SYD
Mälarhöjdens IK P04 LOL
Sköndals IK FK 2
Stuvsta Gul
Grupp 4
Djurgården P04 Orange
IFK Lidingö ÖST
IFK Viksjö p04-4
Ifk Aspudden/tellus
Sfk vallen nord
P05L - Lätt, pojkar födda 05
Grupp 1
IF Brommapojkarna /
Segeltorps IF P05:1
Tullinge Fotboll P05 Grön
Vendelsö IK
Grupp 2
Alsike IF Vit
Konyaspor KIF
Skogås-Trångsunds FF Vit
Vendelsö IK 2
P05M - Medel, pojkar födda 05
Grupp 1
Boo FF 7
Segeltorps IF P05:1A
Skogås-Trångsunds FF P05Blå
Stuvsta IF P:05:2
Grupp 2
Hammarby P05-3 grön
Huddinge if P05:1
Segeltorp P05-2
Tullinge Fotboll P05 Grön
Grupp 3
Boo FF P05:3
Enskede IK P05Röd
Hammarby P05-3 vit
Vendelsö IK
Grupp 4
Alsike IF Svart
Segeltorp P05-22
Stuvsta IF P:05:2, Grön
Årsta FF
P06L - Lätt, pojkar födda 06
Grupp 1
BKBK Grön 1
Hägersten SK
Rågsveds IF P 06 vit
Stuvsta P06:1
Grupp 2
Fisksätra IF
Segeltorps IF P06:2
Stuvsta P06:3
Årsta FF
Grupp 3
Sickla IF P06 Röd 1
Skogås-Trångsunds FF P06
Sollentuna FK Norrviken
Stuvsta P06 Grön
Fortsättningsgrupp 17
Stuvsta P06:1
Årsta FF
Sollentuna FK Norrviken
Fortsättningsgrupp 18
Segeltorps IF P06:2
Stuvsta P06 Grön
Hägersten SK
Fortsättningsgrupp 19
BKBK Grön 1
Fisksätra IF
Sickla IF P06 Röd 1
Fortsättningsgrupp 20
Stuvsta P06:3
Skogås-Trångsunds FF P06
Rågsveds IF P 06 vit
P06M - Medel, pojkar födda 06
Grupp 1
Hammarby IF FF Glidarna
Hammarby IF P06-5 grön
Syrianska FC P06-1
Värmdö IF Röd
Grupp 2
Hammarby IF P06-5 vit
Segeltorp P06:1
Stockholm södra
Värmdö IF Vit 1
Grupp 3
Hammarby 3
Rågsveds IF P 06 röd
Värmdö IF Vit 2
Årsta FF
Fortsättningsgrupp 17
Syrianska FC P06-1
Hammarby IF P06-5 vit
Hammarby 3
Fortsättningsgrupp 18
Stockholm södra
Årsta FF
Hammarby IF FF Glidarna
Fortsättningsgrupp 19
Hammarby IF P06-5 grön
Värmdö IF Vit 1
Värmdö IF Vit 2
Fortsättningsgrupp 20
Segeltorp P06:1
Rågsveds IF P 06 röd
Värmdö IF Röd
P07L - Lätt, pojkar födda 07
Grupp 1
Enskede Ik P07 Grå
Hammarby IF FF P08:13 Grön
Hammarby IF FF P08:13 Vit
Nykvarns SK
Rågsveds IF Röd
Sickla IF
P07M - Medel, pojkar födda 07
Grupp 1
Fisksätra IF
Hammarby P07:5
Huddinge IF P07 5-8
Stuvsta IF P07 gr.2
Grupp 2
Hammarby IF 3
Huddinge IF P07:3-4
IF Brommapojkarna P07-4
Årsta P07 Svart
Grupp 3
Bollstanäs SK-1
Hammarby Lag 12
Huddinge p07 5-8 lag 2
Stockholm Södra 07-2
Grupp 4
Bollstanäs SK-2
Hammarby P07-7
Stuvsta p07:1
Älvsjö AIK Vit
P08 - Pojkar födda 08
Grupp 1
Hammarby IF 21
SPFF 1
SPFF 2
Skogås-Trångsund FF
Skogås-Trångsund FF 2
Stuvsta P-08 Lag4
Stuvsta P08:2 Gul
Vendelsö IK
Grupp 2
Hammarby lag 5
Huddinge 08:2
Konyaspor KIF-1
Reymersholms IK
Stuvsta P08:3
Tullinge Fotboll
Grupp 3
Bele Barkarby grön
Hanvikens SK
Konyaspor KIF-2
Nynäshamn IF P08
Stuvsta P08:2 Grön
Tullinge Fotboll Grön
P09 - Pojkar födda 09
Grupp 1
Gröndal IK
Hammarby FF lag 14
Huddinge IF P09-51
Huddinge IF gul
Stuvsta IF P09:2 grön
Örby IS Blå
Grupp 2
Gröndal IK 2
Hammarby IF FF 2009-22
Huddinge IF P09-52
Huddinge IF svart
Stuvsta IF P09:2 svart
Örby IS Röd
Grupp 3
Hammarby IF P 09-13
Huddinge IF P09:3
Konyaspor KIF
Rågsveds IF Gul
Segeltorps IF P09:3
Älvsjö Aik P09