Klasser
Nolcupen 2022
Info
Tävlingsinformation
Karta
Nyheter
Regler
Spelplatser
Lag
Klasser
Matcher
Samtliga matcher
Bokade matcher
Ospelade matcher
Senaste resultat
Statistik
Lagstatistik
Historik
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
Anmälan
Logga in
Klasser / Grupper
F07 - Flickor 15
Grupp 1
Eriksberg F07/08 Grön
IFK Björkö
Väster IF
Älvängens IK
Grupp 2
Eriksberg F07/08 Svart
Nol/Ahlafors
Qviding FIF
Väster IF Vit
F11 - Flickor 11
Grupp 1
Bergum IF
Nol IK Gul
Nödinge SK blå
Skepplanda BTK
Surte IS
Grupp 2
Ahlafors IF
Askims IK
Nol IK Blå
Nödinge SK vit
Skepplanda BTK Svart
Grupp 3
Askims IK Svart
Nol IK Vit
Nödinge SK vit/blå
Skepplanda Gul
Surte IS Svart
F12 - Flickor 10
Grupp 1
Ahlafors
Landvetter IF 2003 Blå
Landvetter IF 2003 Svart
Nol IK
Skepplanda/Lödöse Nygård
Surte IS Svart
Grupp 2
Bergum IF
Landvetter IF 2003 Röd
NSK blå
Romelanda UF
Skepplanda/Lödöse Nygård 2
Surte IS Vit
F13 - Flickor 9
Grupp 1
Ahlafors IF GUL
Kungsladugårds BK 2
Mölnlycke IF - Diamant
Nol IK
Sävedalens IF Röd
Grupp 2
Ahlafors IF Svart
Lerums IS Lila
Mölnlycke IF - Glitter
Nol IK Vit
Ytterby IS Röd
Grupp 3
Jonsereds IF
Lerums IS Svart
Mölnlycke IF - Gul
Sävedalens IF
Ytterby IS Vit
Grupp 4
Kungsladugårds BK 1
Lerums IS Vit
Mölnlycke IF - Svart
NOL IK Blå
Sävedalens IF Blå
P10 - Pojkar 12
Grupp 1
Nol IK Röd
Nödinge SK P10 Gul
Nödinge SK Vit
Surte IS FK P10
Älvängens IK
Grupp 2
KF Velebit Vit
NOL IK Blå
Nödinge SK Blå
Trollhättan FK P10
P11 - Pojkar 11
Grupp 1
Ahlafors IF
Nol IK Blå
Partille if VIT
ÄFF Blå
ÄFF Vit
Grupp 2
BK Bifrost
Edets FK Vit
Nol IK Vit
Surte IS FK P11
ÄFF Grön
Grupp 3
Edet FK Blå
Lnik
Partille if RÖD
Utbynäs SK
ÄFF Svart
P12 - Pojkar 10
Grupp 1
Lundby IF Bergkamp
Lunden ÖBK 2
Mossens BK 2
Skepplanda BTK-P12
Utgått
Grupp 2
Floda Blå
Lundby IF Cruyff
Lunden ÖBK 3
Nol IK - LAG 1
Skepplanda BTK-P12 Gul
Grupp 3
Floda Vit
Lundby IF Lineker
Lödöse Nygård IK, lag svart
Nol IK - LAG 2
Älvängen IK Blå
Grupp 4
Götaholm BK Blå
Lundby IF Pele
Lödöse Nygård IK, lag vit
Nödinge SK Blå
Älvängen IK Svart
Grupp 5
Götaholm BK VIt
Lunden ÖBK
Mossens BK
Nödinge SK Vit
Älvängen IK Vit
P13 - Pojkar 9
Grupp 1
Ahlafors IF Gul
Hermansby P13
Lunden ÖBK 3
Mölnlycke IF
Nol IK Vit
Torslanda IK 2
Grupp 2
Kode if
Mossen Blå
Mölnlycke IF Barcelona
Nödinge SK Blå
Älvängens IK Vit
Ösets BK
Grupp 3
Askims ik lag grön
Lerums IS
Mossen Grön
Mölnlycke IF Bayern
Nödinge SK Gul
Ösets BK lag 2
Grupp 4
Ahlafors IF Svart
Lerums IS 2
Mossen Gul
Mölnlycke IF Juventus
Nödinge SK Röd
Grupp 5
Lunden ÖBK 1
Mossen Orange
Mölnlycke IF PSG
Nödinge SK Vit
Älvängens IK Blå
Grupp 6
Lunden ÖBK 2
Mossen Vit
Nol IK Blå
Torslanda IK
Älvängens IK Svart
P14 - Pojkar 8
Grupp 1
Ahlafors if
Bergums IF 2
NOL IK P14 Vit
Surte IS 2
Älvängens IK Lag Grön
Grupp 2
Bergums IF
NOL IK P14 Blå
Surte IS 1
Älvängens IK Lag Blå
Älvängens IK Lag Vit