Pojkar 03
Antal: 91
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
415 | P03-7 | Tyresö FF /Krusboda - Sollentuna FK Tegelhagen | 0-1 | ||||
421 | P03-7 | Tyresö FF /Krusboda - Spånga IS | 4-1 | ||||
479 | P03-4 | Reymers IK P:03:2 - Rönninge salem fotboll | 0-3 |
Ti 2013-10-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
430 | P03-8 | 19:00 | Sollentuna FK-Vaxmora - Vendelsö IK P03:Vit | 4-3 | Edsbergs Sportfält/7-manna konstgräsplan |
To 2013-10-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
381 | P03-3 | 18:00 | Foc Farsta - ÄAIK Röd 2 | 6-0 | Farsta IP |
Fr 2013-10-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
376 | P03-2 | 18:00 | Huddingeif vit 2 - Bele Barkarby | 3-5 | Källbrinks IP | ||
408 | P03-6 | 18:00 | Huddinge if vit 1 - Täby United Grön | 1-2 | Källbrinks IP | ||
426 | P03-8 | 18:30 | Karlbergs BK - Vendelsö IK P03:Vit | 0-8 | Stadshagen IP |
To 2013-10-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
431 | P03-8 | 20:00 | FC Djursholm P03:Blå - Karlbergs BK | 7-4 | Djursholms IP 21 |
Fr 2013-10-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
492 | P03-2 | 18:00 | Huddingeif vit 2 - Enskede IK P03:5 | 0-4 | Källbrinks IP |
Lö 2013-10-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
409 | P03-6 | 15:00 | ÄAIK Röd 1 - Hässelby SK FF P03-2 | 4-5 | Älvsjö IP plan4 |
Sö 2013-10-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
427 | P03-8 | 14:00 | Tullinge TP FK - Sollentuna FK-Vaxmora | 0-4 | Brantbrinks IP | ||
419 | P03-7 | 16:00 | Spånga IS - Nynäshamns IF | 2-1 | Smedshagens IP | ||
393 | P03-5 | 16:30 | Hässelby SK FF - Älvsjö AIK P03:blå1 | 3-3 | Hässelby Gårds BP |
Ti 2013-10-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
401 | P03-5 | 18:00 | Hanvikens SK - Älvsjö AIK P03:blå1 | 4-2 | Fornuddens IP | ||
402 | P03-6 | 18:30 | Hässelby SK FF P03-2 - Täby United Grön | 1-4 | Hässelby Gårds BP |
To 2013-10-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
490 | P03-2 | 18:00 | Enskede IK P03:5 - Älvsjö AIK P03:blå2 | 4-2 | Gubbängens BP | ||
390 | P03-4 | 18:00 | Värtan - Danderyds SK | 2-3 | Hjorthagens IP | ||
380 | P03-3 | 18:00 | Bromstens IK - P03 - Gustavsbergs IF Fotboll | 4-2 | Knutby BP | ||
423 | P03-8 | 19:00 | Sollentuna FK-Vaxmora - Karlbergs BK | 5-0 | Edsbergs Sportfält/7-manna konstgräsplan |
Fr 2013-10-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
396 | P03-5 | 18:00 | Älvsjö AIK P03:blå1 - Hammarby P03.3 | 3-4 | Älvsjö IP -Plan 5 | ||
414 | P03-7 | 18:30 | IFK Stocksund - Nynäshamns IF | 1-2 | Stockhagnes IP | ||
404 | P03-6 | 18:45 | Huddinge if vit 1 - Hässelby SK FF P03-2 | 5-2 | Källbrinks IP |
Lö 2013-10-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
372 | P03-1 | 09:00 | Älvsjö AIK Vit - Pappas Pojkar FF - Röd | 3-2 | Älvsjö IP | ||
403 | P03-6 | 11:00 | Pappas Pojkar FF:blå - ÄAIK Röd 1 | 2-1 | Trädgårdsstadsskolans BP | ||
424 | P03-8 | 11:00 | Vendelsö IK P03:Vit - Tullinge TP FK | 3-0 | Vendelsömalms IP | ||
399 | P03-5 | 12:00 | Älvsjö AIK P03:blå1 - FC Djursholm P03:Grön | 6-1 | Älvsjö IP -Plan 4 | ||
483 | P03-3 | 14:00 | Foc Farsta - Rönninge salem fotboll - svart | 4-6 | Västboda BP |
Sö 2013-10-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
397 | P03-5 | 10:00 | FC Djursholm P03:Grön - Hässelby SK FF | 1-1 | Djursholms IP DIP 31 | ||
387 | P03-4 | 10:00 | Reymers IK P:03:2 - Värtan | 0-3 | Tanto BP | ||
410 | P03-6 | 10:00 | Pappas Pojkar FF:blå - Huddinge if vit 1 | 6-2 | Trädgårdsstadsskolans BP | ||
370 | P03-1 | 11:00 | Pappas Pojkar FF - Röd - Täby United Röd | 1-7 | Trädgårdsstadsskolans BP | ||
379 | P03-2 | 13:00 | Älvsjö AIK P03:blå2 - Bele Barkarby | 2-1 | Älvsjö IP -Plan 4 | ||
383 | P03-3 | 15:00 | ÄAIK Röd 2 - Bromstens IK - P03 | 2-3 | Älvsjö IP |
Lö 2013-11-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
407 | P03-6 | 10:00 | Hässelby SK FF P03-2 - Pappas Pojkar FF:blå | 3-7 | Hässelby Gårds BP |
Sö 2013-11-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
412 | P03-7 | 11:00 | Nynäshamns IF - Tyresö FF /Krusboda | 3-2 | Kvarnängens IP | ||
369 | P03-1 | 12:00 | Täby United Röd - Älvsjö AIK Vit | 11-2 | Hägernäs IP | ||
406 | P03-6 | 15:00 | ÄAIK Röd 1 - Huddinge if vit 1 | 4-2 | Älvsjö IP plan 5 |
On 2013-11-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
425 | P03-8 | 17:30 | FC Djursholm P03:Blå - Sollentuna FK-Vaxmora | 4-1 | Djursholms IP 32 |
To 2013-11-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
389 | P03-4 | 18:00 | Värtan - Täby United Svart | 3-3 | Hjorthagens IP |
Lö 2013-11-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
395 | P03-5 | 10:30 | Hanvikens SK - Hässelby SK FF | 7-1 | Trollbäckens IP | ||
478 | P03-4 | 10:45 | Rönninge salem fotboll - Täby United Svart | 0-9 | Berga IP | ||
482 | P03-3 | 11:00 | Rönninge salem fotboll - svart - Bromstens IK - P03 | 4-2 | Berga IP | ||
411 | P03-6 | 11:00 | Täby United Grön - ÄAIK Röd 1 | 4-0 | Erikslunds Plan | ||
417 | P03-7 | 11:00 | Nynäshamns IF - Sollentuna FK Tegelhagen | 2-3 | Kvarnängens IP | ||
378 | P03-2 | 11:00 | Spånga IS P03:7 - Huddingeif vit 2 | 2-8 | Spånga IP | ||
429 | P03-8 | 11:00 | Karlbergs BK - Tullinge TP FK | 4-1 | Stadshagens IP | ||
428 | P03-8 | 11:00 | Vendelsö IK P03:Vit - FC Djursholm P03:Blå | 3-2 | Vendelsömalms IP | ||
377 | P03-2 | 12:00 | Spånga IS P03:7 - Älvsjö AIK P03:blå2 | 0-18 | Spånga IP |
Sö 2013-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
405 | P03-6 | 11:00 | Täby United Grön - Pappas Pojkar FF:blå | 3-1 | Erikslunds Plan | ||
386 | P03-4 | 12:00 | Täby United Svart - Danderyds SK | 3-2 | Hägernäs IP | ||
384 | P03-3 | 15:00 | ÄAIK Röd 2 - Gustavsbergs IF Fotboll | 2-2 | Älvsjö IP Plan 5 | ||
400 | P03-5 | 16:30 | Hässelby SK FF - Hammarby P03.3 | 2-4 | Hässelby Gårds BP | ||
371 | P03-1 | 17:00 | Älvsjö AIK Vit - DIF P03:4 | 2-5 | Älvsjö IP | ||
375 | P03-2 | 18:00 | Bele Barkarby - Spånga IS P03:7 | 4-0 | Veddestavallen |
Må 2013-11-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
385 | P03-3 | 18:15 | Bromstens IK - P03 - Foc Farsta | 2-1 | Knutby BP |
Ti 2013-11-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
416 | P03-7 | 18:00 | Spånga IS - IFK Stocksund | 1-5 | Stockhagens IP |
Lö 2013-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
493 | P03-2 | 10:00 | Enskede IK P03:5 - Spånga IS P03:7 | 6-2 | Enskede IP plan 5 | ||
388 | P03-4 | 13:00 | Danderyds SK - Reymers IK P:03:2 | 9-0 | Danderydsvallen | ||
382 | P03-3 | 14:00 | Gustavsbergs IF Fotboll - Foc Farsta | 0-5 | Värmdövallen | ||
374 | P03-2 | 15:00 | Älvsjö AIK P03:blå2 - Huddingeif vit 2 | 4-2 | Älvsjö IP, plan 4 |
Sö 2013-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
391 | P03-4 | 12:00 | Täby United Svart - Reymers IK P:03:2 | 5-0 | Hägernäs IP | ||
481 | P03-4 | 13:00 | Danderyds SK - Rönninge salem fotboll | 4-5 | Danderydsvallen | ||
420 | P03-7 | 15:00 | Sollentuna FK Tegelhagen - IFK Stocksund | 6-1 | Helenelunds IP | ||
392 | P03-5 | 16:00 | FC Djursholm P03:Grön - Hanvikens SK | 0-10 | Djursholm IP, plan 31 | ||
491 | P03-2 | 18:00 | Bele Barkarby - Enskede IK P03:5 | 3-1 | Veddestavallen |
Lö 2013-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
422 | P03-8 | 10:00 | Tullinge TP FK - FC Djursholm P03:Blå | 2-11 | Maxihallen (Alby) | ||
394 | P03-5 | 11:00 | Hammarby P03.3 - FC Djursholm P03:Grön | 4-4 | Gubbängens BP |
Sö 2013-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
398 | P03-5 | 14:00 | Hammarby P03.3 - Hanvikens SK | 0-4 | Gubbängens BP | ||
418 | P03-7 | 14:00 | IFK Stocksund - Tyresö FF /Krusboda | 0-8 | Stockhagens IP | ||
485 | P03-3 | 15:00 | Gustavsbergs IF Fotboll - Rönninge salem fotboll - svart | 0-9 | Värmdövallen |
Lö 2013-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
413 | P03-7 | 11:00 | Sollentuna FK Tegelhagen - Spånga IS | 6-1 | HIP |
Lö 2014-02-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
373 | P03-1 | 08:00 | DIF P03:4 - Täby United Röd | 2-7 | JB Hallen Hjorthagen |
Sö 2014-02-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
368 | P03-1 | 12:00 | DIF P03:4 - Pappas Pojkar FF - Röd | 1-3 | Hjorthagens IP |
Sö 2014-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
480 | P03-4 | 12:00 | Rönninge salem fotboll - Värtan | 4-2 | Berga BP | ||
589 | P03 | 12:00 | DIF P03:4 - FC Djursholm P03:Blå | 1-8 | Hjorthagens IP | 1/8-final 8 | |
582 | P03 | 12:30 | Täby United Röd - Vendelsö IK P03:Vit | 1-4 | Hägernäs IP | 1/8-final 1 | |
585 | P03 | 15:00 | Hammarby P03.3 - Täby United Svart | 3-4 | Gubbängens BP | 1/8-final 4 | |
583 | P03 | 15:00 | Tyresö FF /Krusboda - Älvsjö AIK P03:blå2 | 5-1 | Tyresövallen | 1/8-final 2 |
Fr 2014-03-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
584 | P03 | 18:00 | Vinnare grupp 3 - Pappas Pojkar FF:blå | 2-4 | Trädgårdsstadsskolans BP | 1/8-final 3 |
Lö 2014-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
484 | P03-3 | 10:00 | Rönninge salem fotboll - svart - ÄAIK Röd 2 | 5-0 | Berga BP |
Sö 2014-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
586 | P03 | 10:00 | Hanvikens SK - Rönninge salem fotboll | 4-2 | Fornuddens BP | 1/8-final 5 | |
588 | P03 | 14:00 | Sollentuna FK Tegelhagen - Enskede IK P03:5 | 5-3 (FL) | HIP | 1/8-final 7 |
To 2014-03-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
587 | P03 | 19:00 | Bromstens IK - P03 - Täby United Grön | 0-2 | Spångahallen | 1/8-final 6 |
Sö 2014-03-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
591 | P03 | 15:00 | Pappas Pojkar FF:blå - Täby United Svart | 5-3 (STR) | Älvsjö IP 4 | 1/4-final 2 | |
592 | P03 | 16:00 | Hanvikens SK - Täby United Grön | 3-0 | Älvsjö IP 4 | 1/4-final 3 | |
593 | P03 | 17:00 | Sollentuna FK Tegelhagen - FC Djursholm P03:Blå | 4-3 | Älvsjö IP 4 | 1/4-final 4 |
On 2014-04-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
590 | P03 | 18:00 | Vendelsö IK P03:Vit - Tyresö FF /Krusboda | 3-2 | Vendelsö | 1/4-final 1 |
Sö 2014-05-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
595 | P03 | 18:00 | Hanvikens SK - Sollentuna FK Tegelhagen | 6-5 | Älvsjö IP 4 | Semifinal 2 |
To 2014-05-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
594 | P03 | 12:00 | Vendelsö IK P03:Vit - Pappas Pojkar FF:blå | 3-2 | Älvsjö IP 4 | Semifinal 1 |
Fr 2014-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
596 | P03 | 14:00 | Vendelsö IK P03:Vit - Hanvikens SK | 4-2 | Älvsjö IP 4 | FINAL |