Pojkar födda 2010
Antal: 119
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
237 | P2010-1 | Boo FF P10 Röd - Fc-Järfälla Svart1 | Dolt | ||||
245 | P2010-1 | FightClub IF - Norrtull Blå 11 | Dolt | ||||
249 | P2010-2 | Älvsjö AIK Svart 1 - Hammarby IF Lag 17 1 | Dolt | ||||
254 | P2010-2 | Vendelsö IK 1 - Hammarby IF Lag 17 1 | Dolt | ||||
260 | P2010-3 | Fc-Järfälla Svart2 - Hammarby IF Lag 17 2 | Dolt | ||||
263 | P2010-3 | Älvsjö AIK Svart 2 - Fc-Järfälla Svart2 | Dolt | ||||
265 | P2010-3 | Hammarby IF Lag 17 2 - Älvsjö AIK Svart 2 | Dolt | ||||
268 | P2010-4 | IFK Aspudden Tellus P10-gul - Vendelsö IK gul | Dolt | ||||
278 | P2010-5 | Norrtull Blå 12 - Norrtulls SK P10 Svart 2 | Dolt | ||||
282 | P2010-5 | Hammarby IF Lag 17 3 - Norrtull Blå 12 | Dolt | ||||
296 | P2010-6 | Norsborg IF - Boo FF P10:4 | Dolt | ||||
485 | P2010-21 | Reymersholms IK P10:1 - Boo FF P10:4 | Dolt | Spelas ej |
Lö 2021-02-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
274 | P2010-4 | 11:00 | Vendelsö IK gul - Boo FF P10 Blå | Dolt | Hanveden |
Fr 2021-10-15
Lö 2021-11-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
246 | P2010-1 | 11:30 | Fc-Järfälla Svart1 - IFK Lidingö P10:16 Blå | Dolt | Järfällavallen |
Lö 2021-11-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
251 | P2010-2 | 10:30 | Vendelsö IK 1 - Älvsjö AIK Svart 1 | Dolt | Vendelsömalm BP |
Sö 2021-11-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
247 | P2010-2 | 09:00 | Hammarby IF Lag 17 1 - Norrtulls SK Blå 2S | Dolt | Kärrtorps IP Plan 3 | ||
272 | P2010-4 | 14:00 | Boo FF P10 Blå - IFK Aspudden Tellus P10-gul | Dolt | Boovallen 1 |
Lö 2021-11-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
244 | P2010-1 | 12:00 | IFK Lidingö P10:16 Blå - Boo FF P10 Röd | Dolt | Högsätra BP, Lidingö | ||
240 | P2010-1 | 12:30 | Fc-Järfälla Svart1 - FightClub IF | Dolt | Järfällavallen | ||
279 | P2010-5 | 13:00 | Älvsjö AIK Blå 1 - Hammarby IF Lag 17 3 | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
289 | P2010-6 | 14:30 | Älvsjö AIK Blå 2 - Norrtulls SK Blå 2L | Dolt | Älvsjö IP 5 |
Sö 2021-11-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
255 | P2010-2 | 11:00 | Sollentuna FK P10 Nord - Älvsjö AIK Svart 1 | Dolt | Edsbergs Sportfält 4 | ||
267 | P2010-4 | 15:00 | Boo FF P10 Blå - Enskede Ik, Grönsvart | Dolt | Boovallen 1 |
Lö 2021-11-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
243 | P2010-1 | 11:30 | Norrtull Blå 11 - Fc-Järfälla Svart1 | Dolt | Järfällavallen | ||
257 | P2010-3 | 14:30 | Bagarmossen Kärrtorps BK - Fc-Järfälla Svart2 | Dolt | Kärrtorps IP Plan 1 |
Sö 2021-11-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
270 | P2010-4 | 11:00 | Enskede Ik, Grönsvart - IFK Aspudden Tellus P10-gul | Dolt | Enskede IP4 | ||
238 | P2010-1 | 11:00 | FightClub IF - IFK Lidingö P10:16 Blå | Dolt | Rågsveds BP | ||
292 | P2010-6 | 13:00 | Norrtulls SK Blå 2L - Reymersholms IK P10:1 | Dolt | Ekhagens BP | ||
293 | P2010-6 | 13:00 | Älvsjö AIK Blå 2 - Norsborg IF | Dolt | Älvsjö IP 5 | ||
283 | P2010-5 | 14:30 | Älvsjö AIK Blå 1 - IFK Lidingö P10:16 Vit | Dolt | Älvsjö IP plan 5 |
Lö 2021-12-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
259 | P2010-3 | 10:00 | Älvsjö AIK Svart 2 - Bagarmossen Kärrtorps BK | Dolt | Älvsjö IP | ||
241 | P2010-1 | 11:00 | IFK Lidingö P10:16 Blå - Norrtull Blå 11 | Dolt | Breviks IP |
Sö 2021-12-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
250 | P2010-2 | 10:30 | Norrtulls SK Blå 2S - Sollentuna FK P10 Nord | Dolt | Ekhagens BP | ||
242 | P2010-1 | 14:30 | Boo FF P10 Röd - FightClub IF | Dolt | Boovallen 1 |
Lö 2021-12-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
252 | P2010-2 | 09:00 | Hammarby IF Lag 17 1 - Sollentuna FK P10 Nord | Dolt | Kärrtorps IP Plan 3 | ||
295 | P2010-6 | 13:50 | Reymersholms IK P10:1 - Älvsjö AIK Blå 2 | Dolt | Tantolundens BP | ||
239 | P2010-1 | 15:00 | Norrtull Blå 11 - Boo FF P10 Röd | Dolt | Haga BP |
Sö 2022-01-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
285 | P2010-5 | 10:00 | Norrtull Blå 12 - Älvsjö AIK Blå 1 | Dolt | Haga BP |
Lö 2022-02-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
281 | P2010-5 | 12:30 | Norrtulls SK P10 Svart 2 - Älvsjö AIK Blå 1 | Dolt | Haga BP |
Sö 2022-02-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
275 | P2010-4 | 13:30 | IFK Aspudden Tellus P10-gul - Älvsjö AIK P10 Röd | Dolt | Älvsjö IP plan 5 |
Lö 2022-02-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
284 | P2010-5 | 13:00 | Norrtulls SK P10 Svart 2 - Hammarby IF Lag 17 3 | Dolt | Haga BP | ||
287 | P2010-6 | 13:00 | Norrtulls SK Blå 2L - Norsborg IF | Dolt | Maxihallen konstgräs Botkyrka |
Sö 2022-02-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
253 | P2010-2 | 10:00 | Älvsjö AIK Svart 1 - Norrtulls SK Blå 2S | Dolt | Älvsjö IP |
Lö 2022-02-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
269 | P2010-4 | 10:30 | Älvsjö AIK P10 Röd - Boo FF P10 Blå | Dolt | Älvsjö IP plan 4 | ||
290 | P2010-6 | 14:00 | Norsborg IF - Reymersholms IK P10:1 | Dolt | Maxihallen Botkyrka |
Sö 2022-02-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
291 | P2010-6 | 10:00 | Boo FF P10:4 - Älvsjö AIK Blå 2 | Dolt | Boovallen 2 | ||
273 | P2010-4 | 13:30 | Älvsjö AIK P10 Röd - Enskede Ik, Grönsvart | Dolt | Älvsjö IP plan 5 |
Lö 2022-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
276 | P2010-4 | Enskede Ik, Grönsvart - Vendelsö IK gul | Dolt | Enskede I P | |||
277 | P2010-5 | 09:00 | Hammarby IF Lag 17 3 - IFK Lidingö P10:16 Vit | Dolt | Skarpnäcks sportfält |
Sö 2022-03-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
262 | P2010-3 | Bagarmossen Kärrtorps BK - Hammarby IF Lag 17 2 | Dolt | Kärrtorps IP | |||
248 | P2010-2 | 10:30 | Sollentuna FK P10 Nord - Vendelsö IK 1 | Dolt | Vendelsömalms IP |
Fr 2022-03-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
280 | P2010-5 | 19:00 | IFK Lidingö P10:16 Vit - Norrtull Blå 12 | Dolt | Haga BP |
Lö 2022-03-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
256 | P2010-2 | 14:00 | Norrtulls SK Blå 2S - Vendelsö IK 1 | Dolt | Ekhagen BP |
Sö 2022-03-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
294 | P2010-6 | 11:00 | Boo FF P10:4 - Norrtulls SK Blå 2L | Dolt | Nacka IP 2 | ||
271 | P2010-4 | 11:00 | Vendelsö IK gul - Älvsjö AIK P10 Röd | Dolt | Vendelsömalm BP |
Lö 2022-03-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
286 | P2010-5 | 11:00 | IFK Lidingö P10:16 Vit - Norrtulls SK P10 Svart 2 | Dolt | Hersby BP |
Fr 2022-04-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
288 | P2010-6 | 19:00 | Reymersholms IK P10:1 - Boo FF P10:4 | Dolt | Långholmens BP |