Flickor 11 (7)
Antal: 27
Fr 2021-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | N-1 | 10:00 | Lira BK Blå - Sunderby SK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
58 | N-1 | 12:00 | Rutvik SK - Lira BK Gul | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
72 | N-1 | 13:00 | Luleå SK lag 2 - Unbyns IF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
78 | N-1 | 14:00 | Luleå SK - Sävast AIF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
101 | N-1 | 15:00 | Rutvik SK - Gammelstads IF | Dolt | R4 7-manna (Rutvik) | ||
120 | N-1 | 17:00 | Sävast AIF - Luleå SK lag 2 | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
132 | N-1 | 18:00 | Sunderby SK - Luleå SK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
143 | N-1 | 19:00 | Unbyns IF - Lira BK Gul | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
158 | N-1 | 20:00 | Lira BK Blå - Gammelstads IF | Dolt | R4 7-manna (Rutvik) |
Lö 2021-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
211 | N-1 | 11:00 | Sävast AIF - Lira BK Blå | Dolt | R4 7-manna (Rutvik) | ||
222 | N-1 | 12:00 | Luleå SK - Unbyns IF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
231 | N-1 | 13:00 | Luleå SK lag 2 - Rutvik SK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
232 | N-1 | 13:00 | Lira BK Gul - Gammelstads IF | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
264 | N-1 | 15:00 | Lira BK Blå - Luleå SK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
269 | N-1 | 16:00 | Unbyns IF - Sävast AIF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
283 | N-1 | 17:00 | Sunderby SK - Luleå SK lag 2 | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
316 | N-1 | 19:00 | Gammelstads IF - Luleå SK | Dolt | R4 7-manna (Rutvik) | ||
321 | N-1 | 20:00 | Luleå SK lag 2 - Lira BK Gul | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
324 | N-1 | 20:00 | Sunderby SK - Unbyns IF | Dolt | R2 7-manna (Rutvik) |
Sö 2021-08-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
339 | N-1 | 08:00 | Rutvik SK - Lira BK Blå | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
388 | N-1 | 12:00 | Lira BK Gul - Sävast AIF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
396 | N-1 | 13:00 | Luleå SK - Rutvik SK | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
426 | N-1 | 15:00 | Unbyns IF - Lira BK Blå | Dolt | R2 7-manna (Rutvik) | ||
427 | N-1 | 15:00 | Sävast AIF - Gammelstads IF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
428 | N-1 | 15:00 | Lira BK Gul - Sunderby SK | Dolt | R4 7-manna (Rutvik) | ||
452 | N-1 | 18:00 | Sunderby SK - Rutvik SK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
453 | N-1 | 18:00 | Gammelstads IF - Luleå SK lag 2 | Dolt | R4 7-manna (Rutvik) |