109 |
B10-3 |
08:00 |
ŠK Lido Bratislava -
FBC Liberec
|
0-5
(2) |
BUB |
|
|
111 |
B10-6 |
08:00 |
Predvyber CZ Florbal MB -
FBŠ Hattrick Brno
|
4-0
(2) |
CAM |
|
|
112 |
B10-1 |
08:00 |
Panthers Otrokovice -
Galaktikos Bratislava
|
9-0
(2) |
EXE |
|
|
128 |
B10-7 |
08:50 |
Sokol Brno I EMKOCase Gull -
BLACK ANGELS 2010
|
4-4
(2) |
EXE |
|
|
141 |
B10-4 |
09:40 |
SK Bivoj Litvinov Black -
Prague Tigers
|
11-1
(2) |
BUB |
|
|
144 |
B10-1 |
09:40 |
Surikaty Kosice -
OLYMP FLORBAL
|
1-4
(2) |
EXE |
|
|
153 |
B10-2 |
09:40 |
SNIPERS BRATISLAVA -
Panthers Praha
|
10-3
(2) |
ZEL |
|
|
168 |
B10-5 |
10:30 |
Wizards SO DDM Praha 10 -
SK Bivoj Litvinov Yellow
|
2-1
(2) |
BAR |
|
|
158 |
B10-8 |
10:30 |
Kanonyri Kladno -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
6-2
(2) |
BUB |
|
|
162 |
B10-2 |
10:30 |
FBŠ Gorily Plzen -
FBC ORCA Krnov
|
3-2
(2) |
HER |
|
|
175 |
B10-4 |
11:20 |
FbŠ Bohemians -
Bulldogs Brno
|
1-5
(2) |
BUB |
|
|
178 |
B10-3 |
11:20 |
ŠK Lido Bratislava -
Panthers Praha white
|
1-6
(2) |
EXE |
|
|
191 |
B10-6 |
12:10 |
Predvyber CZ Florbal MB -
Florbal Rosice
|
3-1
(2) |
BUB |
|
|
194 |
B10-5 |
12:10 |
FBC Gepardi Brno B10 -
ACEMA Sparta Praha RED
|
1-6
(2) |
EXE |
|
|
211 |
B10-7 |
13:00 |
Sokol Brno I EMKOCase Gull -
Snipers Trebic
|
4-4
(2) |
EXE |
|
|
212 |
B10-8 |
13:00 |
1 SC TEMPISH Vitkovice -
1 FBC Trencin akadémia
|
4-4
(2) |
HER |
|
|
225 |
B10-3 |
13:50 |
FBC Liberec -
ACEMA Sparta Praha BLACK
|
21-0
(2) |
BUB |
|
|
237 |
B10-1 |
13:50 |
Surikaty Kosice -
Panthers Otrokovice
|
0-12
(2) |
ZEL |
|
|
245 |
B10-7 |
14:40 |
BLACK ANGELS 2010 -
1 FK Ostrava JIH
|
15-0
(2) |
EXE |
|
|
260 |
B10-6 |
15:30 |
FBŠ Hattrick Brno -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
10-3
(2) |
CAM |
|
|
261 |
B10-1 |
15:30 |
OLYMP FLORBAL -
Galaktikos Bratislava
|
6-2
(2) |
EXE |
|
|
305 |
B10 |
18:00 |
1 FK Ostrava JIH -
FBC ORCA Krnov
|
1-11
(2) |
BUB |
B-1/8-final 2 |
|
306 |
B10 |
18:00 |
Galaktikos Bratislava -
1 SC TEMPISH Vitkovice
|
1-2
(2) |
CAM |
B-1/8-final 1 |
|
307 |
B10 |
18:00 |
SK Bivoj Litvinov Yellow -
Prague Tigers
|
4-3
(2) |
EXE |
B-1/8-final 4 |
|
308 |
B10 |
18:00 |
Panthers Praha white -
Predvyber CZ Florbal MB
|
3-6
(2) |
HER |
A-1/8-final 6 |
|
311 |
B10 |
18:00 |
Snipers Trebic -
Panthers Praha
|
9-1
(2) |
KUN |
B-1/8-final 7 |
|
312 |
B10 |
18:00 |
FBC Gepardi Brno B10 -
FbŠ Bohemians
|
2-4
(2) |
SHJ |
B-1/8-final 5 |
|
313 |
B10 |
18:00 |
ŠK Lido Bratislava -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
1-3
(2) |
TJJM |
B-1/8-final 3 |
|
314 |
B10 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha BLACK -
Florbal Rosice
|
0-10
(2) |
ZEL |
B-1/8-final 6 |
|
319 |
B10 |
18:50 |
Wizards SO DDM Praha 10 -
Bulldogs Brno
|
3-4
(2) |
BUB |
A-1/8-final 4 |
|
321 |
B10 |
18:50 |
BLACK ANGELS 2010 -
FBŠ Gorily Plzen
|
10-1
(2) |
CAM |
A-1/8-final 7 |
|
322 |
B10 |
18:50 |
FBC Liberec -
FBŠ Hattrick Brno
|
9-4
(2) |
EXE |
A-1/8-final 3 |
|
323 |
B10 |
18:50 |
Surikaty Kosice -
1 FBC Trencin akadémia
|
1-12
(2) |
HER |
B-1/8-final 8 |
|
327 |
B10 |
18:50 |
Sokol Brno I EMKOCase Gull -
SNIPERS BRATISLAVA
|
2-3
(2) |
KUN |
A-1/8-final 2 |
|
328 |
B10 |
18:50 |
Panthers Otrokovice -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
9-0
(2) |
SHJ |
A-1/8-final 1 |
|
329 |
B10 |
18:50 |
OLYMP FLORBAL -
Kanonyri Kladno
|
6-4
(2) |
TJJM |
A-1/8-final 8 |
|
330 |
B10 |
18:50 |
ACEMA Sparta Praha RED -
SK Bivoj Litvinov Black
|
3-5
(2) |
ZEL |
A-1/8-final 5 |
|