67 |
P9-1 |
08:00 |
Matfors IF P04 Vit -
Selånger FK P04 Röd
|
3-2
|
Selånger S51 |
|
|
68 |
P9-2 |
08:00 |
Kovlands IF -
Selånger FK P04 Blå
|
1-9
|
Selånger S53 |
|
|
69 |
P9-3 |
08:00 |
Medskogsbrons BK -
Söråkers FF P 04
|
4-2
|
Selånger S52 |
|
|
70 |
P10-3 |
08:00 |
Domsjö IF -
Selånger FK P03 Röd
|
0-0
|
Kuben K71 |
|
|
71 |
P8-1 |
08:00 |
Ånge IF P05 -
Matfors IF BLÅ
|
2-2
|
Kuben K51 |
|
|
72 |
P8-2 |
08:00 |
Sundsvalls FF Röd -
Sundsvalls FF Vit
|
3-2
|
Kuben K52 |
|
|
73 |
F14-1 |
08:00 |
Ope Vit -
Ragunda BK
|
2-0
|
Kuben K112 |
|
|
74 |
F14-2 |
08:00 |
Selånger FK -
BLT/G
|
6-2
|
Kuben K111 |
|
|
75 |
F14-3 |
08:00 |
Sundsvalls FF -
Alnö IF
|
1-1
|
Kuben K113 |
|
|
76 |
P12-3 |
08:00 |
Strands IF -
IFK Timrå
|
2-1
|
HK-vallen H91 |
|
|
77 |
P13-1 |
08:00 |
Högbo AIK -
Selånger FK
|
0-2
|
Selånger S111 |
|
|
78 |
F12-1 |
08:00 |
Heffnersklubban BK -
Sundsvalls FF F01/02
|
1-2
|
Selånger S71 |
|
|
79 |
F12-2 |
08:00 |
Selånger FK F01 -
KB65
|
1-2
|
Selånger S72 |
|
|
80 |
P9-1 |
08:40 |
Kubikenborgs IF gul -
Stöde IF
|
1-2
|
Selånger S52 |
|
|
81 |
P9-3 |
08:40 |
Kubikenborgs IF svart -
Ånge IF
|
0-0
|
Selånger S51 |
|
|
82 |
P10-1 |
08:40 |
Alnö IF röd -
Kubikenborgs IF P03 svart
|
2-0
|
Kuben K71 |
|
|
83 |
P8-1 |
08:40 |
Kubikenborgs IF Gul -
Sundsvalls FF Blå
|
5-1
|
Kuben K51 |
|
|
84 |
P8-2 |
08:40 |
Matfors IF VIT -
Kubikenborgs IF P05 svart
|
1-2
|
Kuben K52 |
|
|
85 |
P12-1 |
08:50 |
Härnösands FF -
Alnö IF
|
4-1
|
HK-vallen H91 |
|
|
86 |
F11-1 |
08:50 |
Arbrå BK F11 -
Bollnäs GIF FF F11
|
1-3
|
Selånger S71 |
|
|
87 |
F11-1 |
08:50 |
IFK TIMRÅ -
SDFF F02
|
4-0
|
Selånger S72 |
|
|
88 |
F14-1 |
09:00 |
SDFF -
Täby FK
|
0-2
|
Kuben K113 |
|
|
89 |
F14-2 |
09:00 |
Österåker IFK -
Moelven FC F13
|
1-1
|
Kuben K112 |
|
|
90 |
F14-3 |
09:00 |
Söderhamns FF -
Ope Blå
|
0-4
|
Kuben K111 |
|
|
91 |
F10-2 |
09:00 |
BIK SK -
Selånger FK F03 Blå
|
4-2
|
HK-vallen H71 |
|
|
92 |
F10-3 |
09:00 |
Heffnersklubban BK -
Sundbyberg IK
|
4-3
|
HK-vallen H72 |
|
|
93 |
F10-4 |
09:00 |
Boo FF F03:6 -
Stöde IF
|
1-0
|
HK-vallen H73 |
|
|
94 |
P13-2 |
09:00 |
Alnö IF -
Lycksele IF P00
|
2-6
|
Selånger S111 |
|
|
95 |
P10-2 |
09:20 |
BK Örnen -
Sidsjö Böle
|
2-1
|
Kuben K71 |
|
|
96 |
P12-2 |
09:40 |
IFK Timrå blå -
Selånger FK Blå
|
7-0
|
HK-vallen H91 |
|
|
97 |
P11-1 |
09:40 |
Sidsjö Böle Grön -
Njurunda SK P02
|
2-9
|
HK-vallen H71 |
|
|
98 |
P11-2 |
09:40 |
Selånger FK P11 Röd -
GIF Sundsvall P02 Vit
|
1-3
|
HK-vallen H72 |
|
|
99 |
P11-3 |
09:40 |
Kubikenborgs IF gul -
GIF Sundsvall P02 Blå
|
7-3
|
HK-vallen H73 |
|
|
100 |
F12-1 |
09:40 |
Alnö IF F01 -
Sundsvalls FF F01/02
|
4-0
|
Selånger S71 |
|
|
101 |
F12-2 |
09:40 |
Ramvik/Frånö -
Heffnersklubban BK Blå
|
4-0
|
Selånger S72 |
|
|
102 |
P9-1 |
10:00 |
Selånger FK P04 Röd -
Kubikenborgs IF gul
|
3-0
|
Selånger S51 |
|
|
103 |
P9-2 |
10:00 |
Matfors IF P04 Blå -
Moffe BK
|
4-0
|
Selånger S53 |
|
|
104 |
P9-3 |
10:00 |
Söråkers FF P 04 -
Kubikenborgs IF svart
|
1-2
|
Selånger S52 |
|
|
105 |
P10-2 |
10:00 |
Ljusdals IF -
Essvik vit
|
1-2
|
Kuben K71 |
|
|
106 |
P8-1 |
10:00 |
Matfors IF BLÅ -
Kubikenborgs IF Gul
|
2-0
|
Kuben K52 |
|
|
107 |
P8-2 |
10:00 |
Sundsvalls FF Vit -
Matfors IF VIT
|
1-3
|
Kuben K51 |
|
|
108 |
F13-1 |
10:00 |
Ope IF -
SDFF 00/01
|
2-2
|
Kuben K111 |
|
|
109 |
F14-1 |
10:00 |
Arbrå BK 00/99 -
Ragunda BK
|
1-0
|
Kuben K113 |
|
|
110 |
P14-2 |
10:00 |
Hällbo IF -
Norrala if
|
6-0
|
Kuben K112 |
|
|
111 |
P13-1 |
10:00 |
Sundsvalls FF -
IFK Umeå
|
0-9
|
Selånger S111 |
|
|
112 |
P12-3 |
10:30 |
IFK Östersund Inter -
Sundsvalls FF P01
|
4-1
|
HK-vallen H91 |
|
|
113 |
F10-1 |
10:30 |
Domsjö IF blå -
Sundsvalls DFF
|
0-3
|
HK-vallen H71 |
|
|
114 |
F10-2 |
10:30 |
IFK Timrå 2 -
Alnö IF Vit
|
1-1
|
HK-vallen H72 |
|
|
115 |
F10-3 |
10:30 |
Alnö IF Röd -
Domsjö IF
|
1-0
|
HK-vallen H73 |
|
|
116 |
F11-1 |
10:30 |
Selånger FK F02 Blå -
Selånger FK F02 Röd
|
1-1
|
Selånger S71 |
|
|
117 |
F11-1 |
10:30 |
Alnö IF F02 -
IFK TIMRÅ
|
3-0
|
Selånger S72 |
|
|
118 |
P9-1 |
10:40 |
Stöde IF -
Matfors IF P04 Vit
|
0-2
|
Selånger S51 |
|
|
119 |
P9-3 |
10:40 |
Ånge IF -
Medskogsbrons BK
|
0-2
|
Selånger S53 |
|
|
120 |
P10-3 |
10:40 |
Essvik grön -
Kovlands IF P03
|
1-3
|
Kuben K71 |
|
|
121 |
P8-1 |
10:40 |
Sundsvalls FF Blå -
Ånge IF P05
|
0-5
|
Kuben K52 |
|
|
122 |
P8-2 |
10:40 |
Kubikenborgs IF P05 svart -
Sundsvalls FF Röd
|
8-0
|
Kuben K51 |
|
|
123 |
F13-1 |
11:00 |
Heffnersklubban -
Spöland Vännäs IF F-13
|
0-2
|
Kuben K112 |
|
|
124 |
F13-1 |
11:00 |
BLT/G -
Sund IF
|
0-0
|
Kuben K113 |
|
|
125 |
F14-2 |
11:00 |
Österåker IFK -
Selånger FK
|
0-3
|
Kuben K111 |
|
|
126 |
P13-1 |
11:00 |
Selånger FK -
Domsjö IF
|
1-1
|
Selånger S111 |
|
|
127 |
F10-4 |
11:10 |
IFK Timrå 3 -
Alnö IF Gul
|
0-0
|
HK-vallen H71 |
|
|
128 |
P11-2 |
11:10 |
Svartviks IF -
Hägglunds P02
|
10-1
|
HK-vallen H72 |
|
|
129 |
P11-3 |
11:10 |
Sidsjö Böle Vit -
KB65 FF
|
3-3
|
HK-vallen H73 |
|
|
130 |
P9-2 |
11:20 |
Moffe BK -
Kovlands IF
|
2-2
|
Selånger S52 |
|
|
131 |
P9-2 |
11:20 |
Selånger FK P04 Blå -
Matfors IF P04 Blå
|
6-0
|
Selånger S51 |
|
|
132 |
P10-1 |
11:20 |
IFK Timrå -
Tegs SK
|
0-3
|
Kuben K71 |
|
|
133 |
P12-2 |
11:20 |
Kubikenborgs IF Svart -
Bälinge IF
|
0-2
|
HK-vallen H91 |
|
|
134 |
F12-1 |
11:20 |
Umedalens If -
Heffnersklubban BK
|
1-0
|
Selånger S72 |
|
|
135 |
F12-2 |
11:20 |
KB65 -
Heffnersklubban BK Blå
|
0-1
|
Selånger S71 |
|
|
136 |
F10-1 |
11:50 |
IFK Timrå -
Selånger FK F03 Röd
|
1-0
|
HK-vallen H71 |
|
|
137 |
P9-1 |
12:00 |
Stöde IF -
Selånger FK P04 Röd
|
1-5
|
Selånger S51 |
|
|
138 |
P9-1 |
12:00 |
Matfors IF P04 Vit -
Kubikenborgs IF gul
|
7-1
|
Selånger S53 |
|
|
139 |
P9-3 |
12:00 |
Ånge IF -
Söråkers FF P 04
|
0-2
|
Selånger S52 |
|
|
140 |
P10-2 |
12:00 |
Alnö IF vit -
Sidsjö Böle
|
2-1
|
Kuben K71 |
|
|
141 |
P8-1 |
12:00 |
Sundsvalls FF Blå -
Matfors IF BLÅ
|
0-8
|
Kuben K51 |
|
|
142 |
P8-2 |
12:00 |
Kubikenborgs IF P05 svart -
Sundsvalls FF Vit
|
6-0
|
Kuben K52 |
|
|
143 |
F14-3 |
12:00 |
Söderhamns FF -
Sundsvalls FF
|
0-8
|
Kuben K111 |
|
|
144 |
P14-1 |
12:00 |
Kubikenborgs IF P99 -
Alnö IF
|
0-3
|
Kuben K112 |
|
|
145 |
F10-2 |
12:00 |
IFK Timrå 2 -
BIK SK
|
0-0
|
HK-vallen H72 |
|
|
146 |
F10-3 |
12:00 |
Alnö IF Röd -
Heffnersklubban BK
|
1-1
|
HK-vallen H73 |
|
|
147 |
P13-2 |
12:00 |
Matfors IF -
Alnö IF
|
2-5
|
Selånger S111 |
|
|
148 |
P12-1 |
12:10 |
IFK Gnarp -
Selånger FK Röd
|
2-5
|
HK-vallen H91 |
|
|
149 |
F11-1 |
12:10 |
SDFF F02 -
Arbrå BK F11
|
5-1
|
Selånger S71 |
|
|
150 |
F11-1 |
12:10 |
Bollnäs GIF FF F11 -
Selånger FK F02 Röd
|
1-2
|
Selånger S72 |
|
|
151 |
P11-1 |
12:30 |
Sidsjö Böle Grön -
Selånger FK P11 Blå
|
1-7
|
HK-vallen H71 |
|
|
152 |
P9-2 |
12:40 |
Selånger FK P04 Blå -
Moffe BK
|
3-1
|
Selånger S51 |
|
|
153 |
P9-2 |
12:40 |
Matfors IF P04 Blå -
Kovlands IF
|
5-0
|
Selånger S53 |
|
|
154 |
P9-3 |
12:40 |
Medskogsbrons BK -
Kubikenborgs IF svart
|
4-2
|
Selånger S52 |
|
|
155 |
P10-3 |
12:40 |
Kubikenborgs IF P03 gul -
Selånger FK P03 Röd
|
0-2
|
Kuben K71 |
|
|
156 |
P8-1 |
12:40 |
Ånge IF P05 -
Kubikenborgs IF Gul
|
7-0
|
Kuben K51 |
|
|
157 |
P8-2 |
12:40 |
Sundsvalls FF Röd -
Matfors IF VIT
|
1-5
|
Kuben K52 |
|
|
158 |
F10-2 |
12:40 |
Alnö IF Vit -
Selånger FK F03 Blå
|
3-1
|
HK-vallen H72 |
|
|
159 |
F10-3 |
12:40 |
Domsjö IF -
Sundbyberg IK
|
0-2
|
HK-vallen H73 |
|
|
160 |
F13-1 |
13:00 |
Spöland Vännäs IF F-13 -
Ope IF
|
2-2
|
Kuben K113 |
|
|
161 |
F14-2 |
13:00 |
Moelven FC F13 -
BLT/G
|
0-1
|
Kuben K112 |
|
|
162 |
P12-2 |
13:00 |
IFK Timrå blå -
Kubikenborgs IF Svart
|
0-1
|
HK-vallen H91 |
|
|
163 |
P14-2 |
13:00 |
Bällsta ff -
GIF Sundsvall vit
|
0-3
|
Kuben K111 |
|
|
164 |
P13-2 |
13:00 |
Lycksele IF P00 -
Tegs SK P00
|
3-1
|
Selånger S111 |
|
|
165 |
F12-1 |
13:00 |
Sundsvalls FF F01/02 -
Umedalens If
|
0-2
|
Selånger S71 |
|
|
166 |
F12-2 |
13:00 |
Selånger FK F01 -
Ramvik/Frånö
|
1-0
|
Selånger S72 |
|
|
167 |
P10-1 |
13:20 |
MODO FF P03 -
Kubikenborgs IF P03 svart
|
0-0
|
Kuben K71 |
|
|
168 |
P11-1 |
13:20 |
Njurunda SK P02 -
Kubikenborgs IF svart
|
2-3
|
HK-vallen H72 |
|
|
169 |
P11-2 |
13:20 |
Svartviks IF -
Selånger FK P11 Röd
|
9-2
|
HK-vallen H73 |
|
|
170 |
P12-3 |
13:50 |
IFK Östersund Inter -
Strands IF
|
2-0
|
HK-vallen H91 |
|
|
171 |
F11-1 |
13:50 |
IFK TIMRÅ -
Selånger FK F02 Blå
|
0-2
|
Selånger S71 |
|
|
172 |
F11-1 |
13:50 |
Alnö IF F02 -
SDFF F02
|
8-1
|
Selånger S72 |
|
|
173 |
P9 |
14:00 |
Matfors IF P04 Blå -
Ånge IF
|
4-3
|
Selånger S51 |
1/8-final 2 |
|
174 |
P9 |
14:00 |
Söråkers FF P 04 -
Kubikenborgs IF gul
|
3-0
|
Selånger S52 |
1/8-final 4 |
|
175 |
P9 |
14:00 |
Stöde IF -
Moffe BK
|
3-2
|
Selånger S53 |
1/8-final 6 |
|
176 |
P10-2 |
14:00 |
Essvik vit -
BK Örnen
|
0-1
|
Kuben K71 |
|
|
177 |
P8 |
14:00 |
Ånge IF P05 -
Sundsvalls FF Vit
|
1-2
(STR) |
Kuben K51 |
1/4-final 1 |
|
178 |
P8 |
14:00 |
Matfors IF VIT -
Kubikenborgs IF Gul
|
3-1
|
Kuben K52 |
1/4-final 2 |
|
179 |
F13-1 |
14:00 |
Heffnersklubban -
BLT/G
|
0-0
|
Kuben K112 |
|
|
180 |
F14-3 |
14:00 |
Ope Blå -
Alnö IF
|
0-3
|
Kuben K111 |
|
|
181 |
P14-1 |
14:00 |
Söderhamns FF -
GIF Sundsvall
|
1-7
|
Kuben K113 |
|
|
182 |
P13-1 |
14:00 |
Högbo AIK -
Sundsvalls FF
|
5-0
|
Selånger S111 |
|
|
183 |
F10-1 |
14:10 |
IFK Timrå -
Domsjö IF blå
|
5-0
|
HK-vallen H73 |
|
|
184 |
P11-3 |
14:10 |
KB65 FF -
GIF Sundsvall P02 Blå
|
5-3
|
HK-vallen H72 |
|
|
185 |
P9 |
14:40 |
Kubikenborgs IF svart -
Kovlands IF
|
1-4
|
Selånger S51 |
1/8-final 8 |
|
186 |
P10-3 |
14:40 |
Kovlands IF P03 -
Domsjö IF
|
1-0
|
Kuben K71 |
|
|
187 |
P8 |
14:40 |
Kubikenborgs IF P05 svart -
Sundsvalls FF Blå
|
8-0
|
Kuben K51 |
1/4-final 3 |
|
188 |
P8 |
14:40 |
Matfors IF BLÅ -
Sundsvalls FF Röd
|
3-1
|
Kuben K52 |
1/4-final 4 |
|
189 |
P12-1 |
14:40 |
Selånger FK Röd -
Härnösands FF
|
1-4
|
HK-vallen H91 |
|
|
190 |
F12-1 |
14:40 |
Sätra SK -
Alnö IF F01
|
5-2
|
Selånger S72 |
|
|
191 |
F12-3 |
14:40 |
Mellansels IF -
Hörnefors IF F00/01
|
2-1
|
Selånger S71 |
|
|
192 |
F10-4 |
14:50 |
IFK Timrå 3 -
Boo FF F03:6
|
3-1
|
HK-vallen H73 |
|
|
193 |
F13-1 |
15:00 |
SDFF 00/01 -
Sund IF
|
3-0
|
Kuben K113 |
|
|
194 |
F14-1 |
15:00 |
Täby FK -
Ope Vit
|
1-2
|
Kuben K112 |
|
|
195 |
P14-2 |
15:00 |
Selånger FK P99 -
Norrala if
|
1-0
|
Kuben K111 |
|
|
196 |
P11-2 |
15:00 |
Hägglunds P02 -
GIF Sundsvall P02 Vit
|
0-7
|
HK-vallen H72 |
|
|
197 |
P13-1 |
15:00 |
Umedalens IF -
IFK Umeå
|
1-8
|
Selånger S111 |
|
|
198 |
P10-1 |
15:20 |
Tegs SK -
Alnö IF röd
|
6-1
|
Kuben K71 |
|
|
199 |
P12-2 |
15:30 |
Selånger FK Blå -
Bälinge IF
|
1-5
|
HK-vallen H91 |
|
|
200 |
P11-3 |
15:30 |
Sidsjö Böle Vit -
Kubikenborgs IF gul
|
0-6
|
HK-vallen H73 |
|
|
201 |
F11-1 |
15:30 |
Selånger FK F02 Röd -
IFK TIMRÅ
|
1-3
|
Selånger S71 |
|
|
202 |
F11-1 |
15:30 |
Bollnäs GIF FF F11 -
Alnö IF F02
|
2-4
|
Selånger S72 |
|
|
203 |
F10-1 |
15:50 |
Selånger FK F03 Röd -
Sundsvalls DFF
|
2-2
|
HK-vallen H72 |
|
|
204 |
P9 |
16:00 |
Matfors IF P04 Vit -
Matfors IF P04 Blå
|
9-0
|
Selånger S51 |
1/4-final 1 |
|
205 |
P9 |
16:00 |
Selånger FK P04 Blå -
Söråkers FF P 04
|
4-0
|
Selånger S52 |
1/4-final 2 |
|
206 |
P9 |
16:00 |
Medskogsbrons BK -
Stöde IF
|
2-3
|
Selånger S53 |
1/4-final 3 |
|
207 |
P8 |
16:00 |
Sundsvalls FF Vit -
Matfors IF VIT
|
1-5
|
Kuben K51 |
Semifinal 1 |
|
208 |
P8 |
16:00 |
Kubikenborgs IF P05 svart -
Matfors IF BLÅ
|
3-5
(STR) |
Kuben K52 |
Semifinal 2 |
|
209 |
F14-1 |
16:00 |
SDFF -
Arbrå BK 00/99
|
0-0
|
Kuben K111 |
|
|
210 |
P14-1 |
16:00 |
IF Brommapojkarna P99-7 -
Alnö IF
|
1-2
|
Kuben K113 |
|
|
211 |
P14-1 |
16:00 |
GIF Sundsvall -
Kubikenborgs IF P99
|
0-1
|
Kuben K112 |
|
|
212 |
P13-1 |
16:00 |
Domsjö IF -
Högbo AIK
|
3-0
|
Selånger S111 |
|
|
213 |
P12-3 |
16:20 |
Sundsvalls FF P01 -
IFK Timrå
|
2-4
|
HK-vallen H91 |
|
|
214 |
F10-4 |
16:20 |
Alnö IF Gul -
Stöde IF
|
3-0
|
HK-vallen H73 |
|
|
215 |
F12-3 |
16:20 |
Hörnefors IF F00/01 -
Bollnäs GIF FF F12
|
3-0
|
Selånger S72 |
|
|
216 |
F12-3 |
16:20 |
Mellansels IF -
Heffnersklubban BK Vit
|
3-3
|
Selånger S71 |
|
|
217 |
P9 |
16:40 |
Selånger FK P04 Röd -
Kovlands IF
|
8-0
|
Selånger S51 |
1/4-final 4 |
|
218 |
F13-1 |
17:00 |
Ope IF -
Heffnersklubban
|
2-1
|
Kuben K113 |
|
|
219 |
F14-1 |
17:00 |
Ragunda BK -
Täby FK
|
1-3
|
Kuben K111 |
|
|
220 |
P14-2 |
17:00 |
GIF Sundsvall vit -
Hällbo IF
|
5-0
|
Kuben K112 |
|
|
221 |
P13-2 |
17:00 |
Essviks AIF P-00 -
Tegs SK P00
|
7-0
|
Selånger S111 |
|
|
222 |
P12-1 |
17:10 |
IFK Gnarp -
Kubikenborgs IF Gul
|
0-9
|
HK-vallen H91 |
|
|
223 |
F11-1 |
17:10 |
Selånger FK F02 Blå -
Arbrå BK F11
|
4-0
|
Selånger S71 |
|
|
224 |
F11-1 |
17:10 |
SDFF F02 -
Bollnäs GIF FF F11
|
6-0
|
Selånger S72 |
|
|
225 |
P8 |
17:20 |
Matfors IF VIT -
Matfors IF BLÅ
|
5-4
(STR) |
Kuben K51 |
FINAL |
|
226 |
P9 |
18:00 |
Matfors IF P04 Vit -
Selånger FK P04 Blå
|
5-6
(STR) |
Selånger S51 |
Semifinal 1 |
|
227 |
P9 |
18:00 |
Stöde IF -
Selånger FK P04 Röd
|
1-2
|
Selånger S52 |
Semifinal 2 |
|
228 |
F13-1 |
18:00 |
BLT/G -
SDFF 00/01
|
0-4
|
Kuben K112 |
|
|
229 |
F13-1 |
18:00 |
Sund IF -
Spöland Vännäs IF F-13
|
1-0
|
Kuben K113 |
|
|
230 |
F14-1 |
18:00 |
Ope Vit -
SDFF
|
0-1
|
Kuben K111 |
|
|
231 |
P12-1 |
18:00 |
Alnö IF -
Selånger FK Röd
|
5-0
|
HK-vallen H91 |
|
|
232 |
P13-1 |
18:00 |
IFK Umeå -
Selånger FK
|
5-0
|
Selånger S111 |
|
|
233 |
F12-1 |
18:00 |
Heffnersklubban BK -
Sätra SK
|
0-4
|
Selånger S72 |
|
|
234 |
F12-3 |
18:00 |
Heffnersklubban BK Vit -
Bollnäs GIF FF F12
|
2-1
|
Selånger S71 |
|
|
235 |
P12-1 |
18:50 |
Härnösands FF -
IFK Gnarp
|
6-0
|
HK-vallen H91 |
|
|
236 |
F11-1 |
18:50 |
Arbrå BK F11 -
Selånger FK F02 Röd
|
1-5
|
Selånger S72 |
|
|
237 |
P13-1 |
19:00 |
Sundsvalls FF -
Umedalens IF
|
4-7
|
Selånger S111 |
|
|
238 |
P9 |
19:20 |
Selånger FK P04 Blå -
Selånger FK P04 Röd
|
1-2
(STR) |
Selånger S51 |
FINAL |
|
239 |
P12-1 |
19:40 |
Kubikenborgs IF Gul -
Alnö IF
|
0-1
|
HK-vallen H91 |
|
|
240 |
P13-2 |
20:00 |
Matfors IF -
Essviks AIF P-00
|
1-1
|
Selånger S111 |
|
|