Matcher
Antal: 29
Fr 2019-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-1 | 08:00 | Gammelstads IF - IFK Luleå | 0-3 | A 11-manna (Gstad) | ||
2 | B-2 | 08:00 | Öjeby IF IBFF - IFK Luleå 2 | 1-0 | B 11-manna (Gstad) | ||
31 | B-1 | 11:00 | Lira BK - Piteå IF FF röd | 3-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
32 | B-2 | 11:00 | Luleå SK - Piteå IF FF vit | 0-1 | B 11-manna (Gstad) | ||
61 | B-1 | 14:00 | Sunderby SK - Gammelstads IF | 7-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
62 | B-2 | 14:00 | Svartbjörnsbyns IF - Öjeby IF IBFF | 1-2 | B 11-manna (Gstad) | ||
78 | B-1 | 16:00 | IFK Luleå - Lira BK | 3-0 | B 11-manna (Gstad) | ||
83 | B-2 | 17:00 | IFK Luleå 2 - Luleå SK | 3-0 | A 11-manna (Gstad) | ||
95 | B-1 | 19:00 | Piteå IF FF röd - Sunderby SK | 4-1 | B 11-manna (Gstad) | ||
96 | B-2 | 20:00 | Piteå IF FF vit - Svartbjörnsbyns IF | 3-1 | A 11-manna (Gstad) |
Lö 2019-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
138 | B-1 | 10:00 | Gammelstads IF - Lira BK | 0-5 | B 11-manna (Gstad) | ||
157 | B-2 | 11:00 | Öjeby IF IBFF - Luleå SK | 0-1 | A 11-manna (Gstad) | ||
191 | B-2 | 13:00 | Svartbjörnsbyns IF - IFK Luleå 2 | 0-1 | B 11-manna (Gstad) | ||
209 | B-1 | 14:00 | Sunderby SK - IFK Luleå | 0-4 | A 11-manna (Gstad) | ||
210 | B-2 | 14:00 | Piteå IF FF vit - Öjeby IF IBFF | 2-0 | B 11-manna (Gstad) | ||
228 | B-1 | 15:00 | Piteå IF FF röd - Gammelstads IF | 8-0 | B 11-manna (Gstad) | ||
254 | B-1 | 17:00 | Lira BK - Sunderby SK | 2-2 | A 11-manna (Gstad) | ||
255 | B-2 | 17:00 | Luleå SK - Svartbjörnsbyns IF | 3-1 | B 11-manna (Gstad) | ||
258 | B-1 | 18:00 | IFK Luleå - Piteå IF FF röd | 1-3 | A 11-manna (Gstad) | ||
259 | B-2 | 18:00 | IFK Luleå 2 - Piteå IF FF vit | 0-2 | B 11-manna (Gstad) |
Sö 2019-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
267 | B | 08:00 | IFK Luleå - Luleå SK | 0-1 | B 11-manna (Gstad) | A-1/4-final 4 | |
292 | B | 09:00 | IFK Luleå 2 - Lira BK | 1-3 | A 11-manna (Gstad) | A-1/4-final 2 | |
340 | B | 12:00 | Sunderby SK - Svartbjörnsbyns IF | 5-6 (STR) | A 11-manna (Gstad) | B-Semifinal 1 | |
341 | B | 12:00 | Öjeby IF IBFF - Gammelstads IF | 4-0 | B 11-manna (Gstad) | B-Semifinal 2 | |
360 | B | 13:00 | Piteå IF FF röd - Lira BK | 3-0 | A 11-manna (Gstad) | A-Semifinal 1 | |
361 | B | 13:00 | Piteå IF FF vit - Luleå SK | 3-0 | B 11-manna (Gstad) | A-Semifinal 2 | |
410 | B | 16:00 | Svartbjörnsbyns IF - Öjeby IF IBFF | 0-5 | A 11-manna (Gstad) | B-FINAL | |
411 | B | 16:00 | Lira BK - Luleå SK | 2-1 | B 11-manna (Gstad) | A-Plac. 3-4 | |
423 | B | 17:00 | Piteå IF FF röd - Piteå IF FF vit | 1-3 | A 11-manna (Gstad) | A-FINAL |