28 |
P13L-2 |
08:30 |
Ängby IF -
IK Frej
|
3-0
|
Blackeberg 9-m |
|
|
29 |
P13L-1 |
08:30 |
Årsta FF -
IF Brommapojkarna 8
|
2-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
30 |
P9CC-1 |
08:40 |
Huddinge IF P08:2 -
IF Brommapojkarna 30
|
Dolt
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
31 |
P9CC-1 |
08:40 |
IFK Aspudden Tellus -
IFK Lidingö p08:13
|
Dolt
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
32 |
P13L-2 |
09:05 |
IFK Vaxholm -
Ängby IF
|
1-3
|
Blackeberg 9-m |
|
|
33 |
P13L-1 |
09:05 |
Boo FF P04:8 -
Årsta FF
|
0-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
34 |
P9CC-1 |
09:30 |
Spånga P08 Lag 6 -
Huddinge IF P08:2
|
Dolt
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
35 |
P9CC-1 |
09:30 |
IF Brommapojkarna 30 -
IFK Aspudden Tellus
|
Dolt
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
36 |
P13L-2 |
09:40 |
IK Frej -
IFK Vaxholm
|
1-3
|
Blackeberg 9-m |
|
|
37 |
P13L-1 |
09:40 |
IF Brommapojkarna 8 -
Boo FF P04:8
|
2-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
38 |
P12L-1 |
10:15 |
Kista Galaxy FC -
BKBKP05 Grön
|
2-1
|
StoraMossen 9-m |
|
|
39 |
P9CC-1 |
10:20 |
IFK Lidingö p08:13 -
Spånga P08 Lag 6
|
Dolt
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
40 |
P9CC-1 |
10:20 |
Huddinge IF P08:2 -
IFK Aspudden Tellus
|
Dolt
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
41 |
P13L-18 |
10:40 |
IK Frej -
Boo FF P04:8
|
0-1
|
Blackeberg 9-m |
|
|
42 |
P13L-17 |
10:40 |
IFK Vaxholm -
Ängby IF
|
1-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
43 |
P12L-1 |
10:45 |
Assyriska FF P05 VIT -
DIF P06-7
|
3-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
44 |
P9CC-1 |
11:10 |
Spånga P08 Lag 6 -
IF Brommapojkarna 30
|
Dolt
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
45 |
P9CC-1 |
11:10 |
IFK Lidingö p08:13 -
Huddinge IF P08:2
|
Dolt
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
46 |
P12L-2 |
11:15 |
IFK Mariehamn P05 -
Surahammar FK P12
|
1-4
|
StoraMossen 9-m |
|
|
47 |
P13L-18 |
11:20 |
IF Brommapojkarna 8 -
IK Frej
|
2-1
|
Blackeberg 9-m |
|
|
48 |
P13L-17 |
11:20 |
Årsta FF -
IFK Vaxholm
|
5-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
49 |
P12L-2 |
11:45 |
Segeltorps IF P05:1 -
Boo FF 05:06
|
2-2
|
StoraMossen 9-m |
|
|
50 |
P13L-18 |
12:00 |
Boo FF P04:8 -
IF Brommapojkarna 8
|
3-2
|
Blackeberg 9-m |
|
|
51 |
P13L-17 |
12:00 |
Ängby IF -
Årsta FF
|
0-3
|
Bromsten 9-m |
|
|
52 |
P9CC-1 |
12:00 |
IFK Aspudden Tellus -
Spånga P08 Lag 6
|
Dolt
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
53 |
P9CC-1 |
12:00 |
IF Brommapojkarna 30 -
IFK Lidingö p08:13
|
Dolt
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
54 |
P12L-2 |
12:25 |
Surahammar FK P12 -
Segeltorps IF P05:1
|
1-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
55 |
P12M-1 |
12:30 |
Sollentuna FK Helenelund -
Mälarhöjdens IK
|
4-1
|
Blackeberg 9-m |
|
|
56 |
P12M-2 |
12:30 |
Järla IF FK -
Vallentuna BK
|
1-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
57 |
P12L-1 |
12:35 |
BKBKP05 Grön -
Assyriska FF P05 VIT
|
0-4
|
SödraÄngby 9-m |
|
|
58 |
P12L-2 |
12:55 |
Boo FF 05:06 -
IFK Mariehamn P05
|
0-2
|
StoraMossen 9-m |
|
|
59 |
P12M-1 |
13:00 |
Tullinge Fotboll Grön -
Vasalunds if /kista
|
1-1
|
Blackeberg 9-m |
|
|
60 |
P12M-2 |
13:00 |
Vendelsö IK 3 -
Sollentuna FK Helenelund 2
|
2-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
61 |
P12L-1 |
13:05 |
DIF P06-7 -
Kista Galaxy FC
|
0-3
|
SödraÄngby 9-m |
|
|
62 |
P12L-2 |
13:35 |
Boo FF 05:06 -
Surahammar FK P12
|
0-4
|
StoraMossen 9-m |
|
|
63 |
P12M-1 |
13:40 |
Mälarhöjdens IK -
Tullinge Fotboll Grön
|
0-2
|
Blackeberg 9-m |
|
|
64 |
P12M-2 |
13:40 |
Vallentuna BK -
Vendelsö IK 3
|
3-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
65 |
P12L-1 |
13:45 |
DIF P06-7 -
BKBKP05 Grön
|
1-1
|
SödraÄngby 9-m |
|
|
66 |
P12L-2 |
14:05 |
IFK Mariehamn P05 -
Segeltorps IF P05:1
|
3-0
|
StoraMossen 9-m |
|
|
67 |
P12M-1 |
14:10 |
Vasalunds if /kista -
Sollentuna FK Helenelund
|
0-3
|
Blackeberg 9-m |
|
|
68 |
P12M-2 |
14:10 |
Sollentuna FK Helenelund 2 -
Järla IF FK
|
3-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
69 |
P12L-1 |
14:15 |
Kista Galaxy FC -
Assyriska FF P05 VIT
|
1-2
|
SödraÄngby 9-m |
|
|
70 |
P12M-1 |
14:50 |
Vasalunds if /kista -
Mälarhöjdens IK
|
3-0
|
Blackeberg 9-m |
|
|
71 |
P12M-2 |
14:50 |
Sollentuna FK Helenelund 2 -
Vallentuna BK
|
0-1
|
Bromsten 9-m |
|
|
72 |
P12L |
15:05 |
Kista Galaxy FC -
IFK Mariehamn P05
|
0-3
|
SödraÄngby 9-m |
Tvåorna möts |
|
73 |
P12L |
15:10 |
DIF P06-7 -
Boo FF 05:06
|
0-3
|
StoraMossen 9-m |
Fyrorna möts |
|
74 |
P12M-1 |
15:20 |
Sollentuna FK Helenelund -
Tullinge Fotboll Grön
|
3-1
|
Blackeberg 9-m |
|
|
75 |
P12M-2 |
15:20 |
Järla IF FK -
Vendelsö IK 3
|
2-0
|
Bromsten 9-m |
|
|
76 |
P12L |
15:45 |
Assyriska FF P05 VIT -
Surahammar FK P12
|
2-1
|
SödraÄngby 9-m |
Ettorna möts |
|
77 |
P12L |
15:50 |
BKBKP05 Grön -
Segeltorps IF P05:1
|
2-0
|
StoraMossen 9-m |
Treorna möts |
|
78 |
P12M |
16:20 |
Sollentuna FK Helenelund -
Vallentuna BK
|
5-0
|
SödraÄngby 9-m |
Ettorna möts |
|
79 |
P12M |
16:25 |
Vasalunds if /kista -
Järla IF FK
|
1-1
|
StoraMossen 9-m |
Tvåorna möts |
|
80 |
P12M |
16:55 |
Tullinge Fotboll Grön -
Sollentuna FK Helenelund 2
|
0-0
|
StoraMossen 9-m |
Treorna möts |
|
81 |
P12M |
17:25 |
Mälarhöjdens IK -
Vendelsö IK 3
|
0-0
|
StoraMossen 9-m |
Fyrorna möts |
|