Matcher
Antal: 47
Ti 2019-01-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
168 | P9-2 | Cordobaskolan - WO, Kista Grundskola IF | 3-0 |
To 2019-02-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
157 | P9-1 | Futuraskolan Bergtorp - ISSR | 4-3 | ||||
158 | P9-1 | Tappströmskolan - Kunskapsskolan Täby | 0-0 | ||||
159 | P9-1 | ISSR - Tappströmskolan | 0-1 | ||||
160 | P9-1 | Kunskapsskolan Täby - Futuraskolan Bergtorp | 1-0 | ||||
161 | P9-1 | Kunskapsskolan Täby - ISSR | 4-0 | ||||
162 | P9-1 | Futuraskolan Bergtorp - Tappströmskolan | 0-0 |
Må 2019-02-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
175 | P9-4 | Annerstaskolan - Söderbymalmsskolan 1 | 0-1 | ||||
176 | P9-4 | Bredängsskolan - fittjaskolan | 4-1 | ||||
177 | P9-4 | Söderbymalmsskolan 1 - Bredängsskolan | 2-0 | ||||
178 | P9-4 | fittjaskolan - Annerstaskolan | 0-12 | ||||
179 | P9-4 | fittjaskolan - Söderbymalmsskolan 1 | 0-2 | ||||
180 | P9-4 | Annerstaskolan - Bredängsskolan | 1-0 | ||||
187 | P9-6 | Deltaskolan - Nyboda Skol IF | 3-0 (WO) | ||||
188 | P9-6 | Ängskolan 2 - Rudanskolans IF | 5-3 | ||||
189 | P9-6 | Nyboda Skol IF - Ängskolan 2 | 0-3 (WO) | ||||
190 | P9-6 | Rudanskolans IF - Deltaskolan | 2-5 | ||||
191 | P9-6 | Rudanskolans IF - Nyboda Skol IF | 3-0 (WO) | ||||
192 | P9-6 | Deltaskolan - Ängskolan 2 | 2-4 |
Fr 2019-02-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
169 | P9-3 | Hagsätraskolan - Johan skytteskolan | 3-2 | ||||
170 | P9-3 | SKIF Grönkullaskolan - Vistaskolan | 7-1 | ||||
171 | P9-3 | Johan skytteskolan - SKIF Grönkullaskolan | 1-1 | ||||
172 | P9-3 | Vistaskolan - Hagsätraskolan | 2-1 | ||||
173 | P9-3 | Vistaskolan - Johan skytteskolan | 5-2 | ||||
174 | P9-3 | Hagsätraskolan - SKIF Grönkullaskolan | 2-3 |
Må 2019-03-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
181 | P9-5 | Farsta BK - Söderbymalmsskolan 2 | 4-3 | ||||
182 | P9-5 | Ängskolan 1 - fittja skol if | 3-2 | ||||
183 | P9-5 | Söderbymalmsskolan 2 - Ängskolan 1 | 1-1 | ||||
184 | P9-5 | fittja skol if - Farsta BK | 1-1 | ||||
185 | P9-5 | fittja skol if - Söderbymalmsskolan 2 | 4-3 | ||||
186 | P9-5 | Farsta BK - Ängskolan 1 | 0-1 |
On 2019-03-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
193 | P9-7 | Årstaskolan IF - AC Milan Academy | 3-0 | ||||
194 | P9-7 | Sjöängsskolans IF - Årstaskolan IF | 5-4 | ||||
195 | P9-7 | AC Milan Academy - Sjöängsskolans IF | 4-4 |
Fr 2019-04-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
244 | P9-17 | SKIF Grönkullaskolan - Söderbymalmsskolan 1 | 5-1 | ||||
245 | P9-17 | Kunskapsskolan Täby - Ängskolan 1 | 3-0 (WO) | ||||
246 | P9-17 | Söderbymalmsskolan 1 - Kunskapsskolan Täby | 1-3 | ||||
247 | P9-17 | Ängskolan 1 - SKIF Grönkullaskolan | 0-3 (WO) | ||||
248 | P9-17 | Ängskolan 1 - Söderbymalmsskolan 1 | 0-3 (WO) | ||||
249 | P9-17 | SKIF Grönkullaskolan - Kunskapsskolan Täby | 2-3 |
On 2019-05-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
253 | P9-18 | 09:00 | Sjöängsskolans IF - Annerstaskolan | 1-1 | Liljeholmshallarna 1 | ||
252 | P9-18 | 09:20 | Ängskolan 2 - Cordobaskolan | 4-0 | Liljeholmshallarna 1 | ||
250 | P9-18 | 09:40 | Annerstaskolan - Ängskolan 2 | 3-2 | Liljeholmshallarna 1 | ||
251 | P9-18 | 10:00 | Cordobaskolan - Sjöängsskolans IF | 0-9 | Liljeholmshallarna 1 | ||
255 | P9-18 | 10:20 | Annerstaskolan - Cordobaskolan | 6-1 | Liljeholmshallarna 1 | ||
254 | P9-18 | 10:40 | Sjöängsskolans IF - Ängskolan 2 | 1-0 | Liljeholmshallarna 1 |
Ti 2019-05-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
270 | P9-19 | 11:00 | Kunskapsskolan Täby - Sjöängsskolans IF | 1-0 | Liljeholmshallarna 2 |