1 |
P00-1 |
08:00 |
Bele Barkarby FF -
Vallentuna BK 1
|
3-1
|
RMH A |
|
|
4 |
P00-2 |
08:20 |
Tullinge TP FK:Grön -
Hammarby IF FF 15
|
2-1
|
RMH A |
|
|
7 |
P00-4 |
08:40 |
Skogås-Trångsunds FF -
Bele Barkarby FF 1
|
1-1
|
RMH A |
|
|
10 |
P00-5 |
09:00 |
Djurgårdens IF FF:4B -
Vallentuna BK 2
|
3-0
|
RMH A |
|
|
15 |
P00-7 |
09:20 |
Tullinge TP FK:Vit -
Ekerö IK United
|
2-0
|
RMH A |
|
|
17 |
P00-2 |
09:40 |
Hammarby IF FF 15 -
Täby United
|
0-1
|
RMH A |
|
|
19 |
P00-3 |
10:00 |
Huddinge IF -
Djurgårdens IF FF:4A
|
0-0
|
RMH A |
|
|
23 |
P00-5 |
10:20 |
Hammarby IF FF:Legenderna -
Djurgårdens IF FF:4B
|
0-1
|
RMH A |
|
|
25 |
P00-6 |
10:40 |
Enskede IK -
Boo FF 4
|
2-1
|
RMH A |
|
|
28 |
P00-1 |
11:00 |
Hässelby SK FF -
Vallentuna BK 1
|
4-0
|
RMH A |
|
|
32 |
P00-2 |
11:20 |
Tullinge TP FK:Grön -
Täby United
|
2-1
|
RMH A |
|
|
36 |
P00-4 |
11:40 |
Skogås-Trångsunds FF -
Boo FF 5
|
1-3
|
RMH A |
|
|
37 |
P00-5 |
12:00 |
Vallentuna BK 2 -
Hammarby IF FF:Legenderna
|
0-7
|
RMH A |
|
|
41 |
P00-7 |
12:20 |
Ekerö IK United -
Barkarö SK
|
0-4
|
RMH A |
|
|
43 |
P99-1 |
12:40 |
IF BP:Röd -
Djurgårdens IF FF 2
|
1-0
|
RMH A |
|
|
48 |
P99-3 |
13:00 |
Täby United -
Nynäshamns IF FK
|
1-3
|
RMH A |
|
|
49 |
P00 |
13:20 |
Djurgårdens IF FF -
FC Djursholm 1
|
5-1
|
RMH A |
1/8-final 1 |
|
52 |
P00 |
13:40 |
Bromstens IK -
Täby United
|
3-1
|
RMH A |
1/8-final 5 |
|
55 |
P00 |
14:00 |
Barkarö SK -
Tullinge TP FK:Vit
|
2-3
(STR) |
RMH A |
1/8-final 4 |
|
58 |
P99-1 |
14:20 |
Djurgårdens IF FF 2 -
Danderyds SK 5
|
1-0
|
RMH A |
|
|
63 |
P99-2 |
14:40 |
Skogås-Trångsunds FF:Blå -
Danderyds SK 7
|
0-3
|
RMH A |
|
|
64 |
P00 |
15:00 |
Enskede IK -
Tullinge TP FK:Vit
|
3-1
(STR) |
RMH A |
1/4-final 2 |
|
68 |
P99-3 |
15:20 |
Nynäshamns IF FK -
IF BP 5
|
2-2
|
RMH A |
|
|
72 |
P99-4 |
15:40 |
Västerås SK Ungdom -
Skogås-Trångsunds FF:Vit
|
7-0
|
RMH A |
|
|
74 |
P98-1 |
16:00 |
Täby IS 2 -
Athletic FC
|
2-1
|
RMH A |
|
|
77 |
P98-3 |
16:20 |
Hässelby SK FF -
IK Frej
|
1-2
|
RMH A |
|
|
80 |
P99-1 |
16:40 |
Tyresö FF -
Djurgårdens IF FF 2
|
0-1
|
RMH A |
|
|
83 |
P99-2 |
17:00 |
Danderyds SK 7 -
IFK Aspudden
|
1-0
|
RMH A |
|
|
85 |
P99-3 |
17:20 |
IF BP 5 -
Täby United
|
2-2
|
RMH A |
|
|
87 |
P98-1 |
17:40 |
Älvsjö AIK FF:Blå -
Täby IS 2
|
0-3
|
RMH A |
|
|
90 |
P98-2 |
18:00 |
IFK Lidingö FK 1 -
Täby United
|
2-0
|
RMH A |
|
|
93 |
P98-3 |
18:20 |
Älvsjö AIK FF:Vit -
Hässelby SK FF
|
2-6
|
RMH A |
|
|
96 |
P98-1 |
18:40 |
Athletic FC -
Älvsjö AIK FF:Blå
|
4-2
|
RMH A |
|
|
101 |
P98-2 |
19:00 |
Täby IS 3 -
Täby United
|
1-1
|
RMH A |
|
|
103 |
P98-3 |
19:20 |
Hässelby SK FF -
Täby IS 1
|
1-0
|
RMH A |
|
|
104 |
P98 |
19:40 |
Täby IS 2 -
IFK Lidingö FK 1
|
5-6
(STR) |
RMH A |
1/4-final 1 |
|
107 |
P98 |
20:00 |
Hässelby SK FF -
Täby IS 3
|
6-5
(STR) |
RMH A |
1/4-final 2 |
|
111 |
P98 |
20:40 |
IFK Lidingö FK 1 -
Hässelby SK FF
|
1-0
|
RMH A |
Semifinal 1 |
|