27 |
P14-1 |
10:30 |
Årsta FF Vit -
Hammarby IF 2
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
39 |
P14-2 |
10:30 |
Älvsjö AIK Röd 1 -
Årsta FF Röd
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
48 |
P14-3 |
10:30 |
Älvsjö AIK Röd 2 -
Enskede IK Orange
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
3 |
P13-1 |
10:30 |
Årsta FF Vit -
Hammarby IF 20
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
17 |
P13-2 |
10:30 |
Årsta FF Röd -
Sörskogens IF
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
28 |
P14-1 |
11:00 |
Älvsjö AIK Vit 1 -
Djurö-Vindö IF
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
40 |
P14-2 |
11:00 |
Svensk palestinska FF 1 -
Älvsjö AIK Vit 2
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
44 |
P14-3 |
11:00 |
Svensk palestinska FF 2 -
Tyresö Strand FC
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
2 |
P13-1 |
11:00 |
Stuvsta IF 3 Grön -
Vasalund Röd
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
12 |
P13-2 |
11:00 |
Tyresö FF Krusboda -
Älvsjö AIK Röd
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
29 |
P14-1 |
11:30 |
Älvsjö AIK Grön -
Årsta FF Vit
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
36 |
P14-2 |
11:30 |
Dalarö SK -
Älvsjö AIK Röd 1
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
43 |
P14-3 |
11:30 |
Årsta FF Svart -
Enskede IK Orange
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
7 |
P13-1 |
11:30 |
Årsta FF Vit -
Huddinge IF 1
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
11 |
P13-2 |
11:30 |
Gustavsbergs IF Svart -
Sörskogens IF
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
30 |
P14-1 |
12:00 |
Hammarby IF 2 -
Älvsjö AIK Vit 1
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
37 |
P14-2 |
12:00 |
Årsta FF Röd -
Svensk palestinska FF 1
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
50 |
P14-3 |
12:00 |
Svensk palestinska FF 2 -
Älvsjö AIK Röd 2
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
8 |
P13-1 |
12:00 |
Vasalund Röd -
Hammarby IF 20
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
19 |
P13-2 |
12:00 |
Tyresö FF Krusboda -
Årsta FF Röd
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
26 |
P14-1 |
12:30 |
Djurö-Vindö IF -
Älvsjö AIK Grön
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
38 |
P14-2 |
12:30 |
Älvsjö AIK Vit 2 -
Dalarö SK
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
49 |
P14-3 |
12:30 |
Tyresö Strand FC -
Årsta FF Svart
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
4 |
P13-1 |
12:30 |
Huddinge IF 1 -
Stuvsta IF 3 Grön
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
18 |
P13-2 |
12:30 |
Älvsjö AIK Röd -
Gustavsbergs IF Svart
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
25 |
P14-1 |
13:00 |
Älvsjö AIK Vit 1 -
Årsta FF Vit
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
34 |
P14-2 |
13:00 |
Svensk palestinska FF 1 -
Älvsjö AIK Röd 1
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
41 |
P14-3 |
13:00 |
Enskede IK Orange -
Svensk palestinska FF 2
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
5 |
P13-1 |
13:00 |
Vasalund Röd -
Årsta FF Vit
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
14 |
P13-2 |
13:00 |
Sörskogens IF -
Tyresö FF Krusboda
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
21 |
P14-1 |
13:30 |
Djurö-Vindö IF -
Hammarby IF 2
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
35 |
P14-2 |
13:30 |
Älvsjö AIK Vit 2 -
Årsta FF Röd
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
42 |
P14-3 |
13:30 |
Tyresö Strand FC -
Älvsjö AIK Röd 2
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
6 |
P13-1 |
13:30 |
Hammarby IF 20 -
Stuvsta IF 3 Grön
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
15 |
P13-2 |
13:30 |
Älvsjö AIK Röd -
Årsta FF Röd
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
22 |
P14-1 |
14:00 |
Älvsjö AIK Grön -
Älvsjö AIK Vit 1
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
31 |
P14-2 |
14:00 |
Dalarö SK -
Svensk palestinska FF 1
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
47 |
P14-3 |
14:00 |
Årsta FF Svart -
Svensk palestinska FF 2
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
10 |
P13-1 |
14:00 |
Huddinge IF 1 -
Vasalund Röd
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
16 |
P13-2 |
14:00 |
Gustavsbergs IF Svart -
Tyresö FF Krusboda
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
23 |
P14-1 |
14:30 |
Årsta FF Vit -
Djurö-Vindö IF
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
32 |
P14-2 |
14:30 |
Älvsjö AIK Röd 1 -
Älvsjö AIK Vit 2
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
46 |
P14-3 |
14:30 |
Enskede IK Orange -
Tyresö Strand FC
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
9 |
P13-1 |
14:30 |
Stuvsta IF 3 Grön -
Årsta FF Vit
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
20 |
P13-2 |
14:30 |
Sörskogens IF -
Älvsjö AIK Röd
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|
24 |
P14-1 |
15:00 |
Hammarby IF 2 -
Älvsjö AIK Grön
|
0-0
|
Höger 5v5 1 |
|
|
33 |
P14-2 |
15:00 |
Årsta FF Röd -
Dalarö SK
|
0-0
|
Höger 5v5 2 |
|
|
45 |
P14-3 |
15:00 |
Älvsjö AIK Röd 2 -
Årsta FF Svart
|
0-0
|
Höger 5v5 3 |
|
|
1 |
P13-1 |
15:00 |
Hammarby IF 20 -
Huddinge IF 1
|
0-0
|
Vänster 7v7 1 |
|
|
13 |
P13-2 |
15:00 |
Årsta FF Röd -
Gustavsbergs IF Svart
|
0-0
|
Vänster 7v7 2 |
|
|