198 |
L-1 |
08:00 |
Gällivare SK -
Sunderby SK
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
199 |
D-1 |
08:00 |
Lira BK Blå -
Vittjärvs IK
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
200 |
D-1 |
08:00 |
IFK Kalix Lag 1 -
Gammelstads IF Grön
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
202 |
L-1 |
08:00 |
Lira BK Blå -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
203 |
O-1 |
08:00 |
Gammelstads IF -
Luleå SK blå
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
204 |
G-2 |
08:00 |
Sävast AIF vit -
Gammelstads IF svart
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
205 |
L-1 |
08:00 |
Alviks IK 1 -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
206 |
C-3 |
08:00 |
Nyborgs SK -
Notvikens IK
|
2-4
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
207 |
G-1 |
08:00 |
Lira BK Blågrön -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
208 |
O-1 |
08:00 |
Notvikens IK svart -
Luleå SK vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
209 |
K-2 |
08:00 |
Munksund Skuthamn SK -
Luleå SK
|
0-0
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
210 |
K-1 |
08:00 |
Alviks IK -
Gammelstads IF Sunderby SK
|
0-2
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
211 |
G-2 |
08:40 |
Sunderby SK 2 -
Lira BK Gulvit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
212 |
G-1 |
08:40 |
Sunderby SK 1 -
Lira BK Blåsvart
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
213 |
O-1 |
08:40 |
Alviks IK -
Trångfors IF Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
214 |
G-1 |
08:40 |
Lira BK Gulgul -
Sävast AIF röd
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
215 |
M-1 |
08:50 |
Svartbjörnsbyns IF -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
216 |
M-1 |
08:50 |
Sävast AIF -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
217 |
N-1 |
08:50 |
IFK Luleå vit -
Bodens BK FF
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
218 |
F-1 |
08:50 |
Sunderby SK lag1 -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
219 |
E-2 |
08:50 |
IFK Luleå 3 -
Älvsby IF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
220 |
D-1 |
08:50 |
Sunderby SK blå -
IFK Luleå röd
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
221 |
B-2 |
09:00 |
Sunderby SK -
Notvikens IK
|
0-9
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
222 |
J-1 |
09:00 |
Bergnäsets AIK -
FC Norrsken
|
2-1
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
223 |
C-4 |
09:00 |
Sunderby SK -
Rutviks SK
|
2-1
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
224 |
B-1 |
09:00 |
Alviks IK -
IBFF
|
1-0
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
225 |
O-1 |
09:20 |
Luleå FC -
Trångfors IF Blå
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
226 |
G-1 |
09:20 |
Gammelstads IF grön -
Bergnäsets AIK 1
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
227 |
G-2 |
09:20 |
Bergnäsets AIK 2 -
Lira BK Gulorange
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
228 |
G-2 |
09:20 |
IFK Luleå 3 -
Gammelstads IF vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
229 |
E-2 |
09:40 |
Kiruna FF PF lag 2 -
IBFF ÖIF
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
230 |
M-1 |
09:40 |
Bergnäsets AIK VIT -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
231 |
M-1 |
09:40 |
Bergnäsets AIK Grön -
Notvikens IK
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
232 |
M-1 |
09:40 |
Rutviks SK Gul -
IFK Råneå
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
233 |
F-1 |
09:40 |
Bergnäsets AIK lag 1 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
234 |
D-2 |
09:40 |
Notvikens IK -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
235 |
C-2 |
10:00 |
Kiruna FF -
IFK Luleå 1
|
1-9
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
236 |
P-1 |
10:00 |
Lira BK Röd -
Bergnäsets AIK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
237 |
P-1 |
10:00 |
Gammelstads IF -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
238 |
C-3 |
10:00 |
Lira BK Blå -
IFK Luleå 2
|
4-1
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
239 |
H-1 |
10:00 |
Bergnäsets AIK Grön -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
240 |
H-2 |
10:00 |
Luleå SK 2 -
Rutviks SK Gul
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
241 |
J-2 |
10:00 |
IFK Råneå -
Rutviks SK
|
7-0
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
242 |
C-1 |
10:00 |
FC Norrsken -
Bergnäsets AIK
|
1-5
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
243 |
E-2 |
10:30 |
Gammelstads IF Vit -
IFK Råneå
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
244 |
F-3 |
10:30 |
Luleå SK -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
245 |
E-1 |
10:30 |
Kiruna FF PF lag 1 -
Hedens IF lag 1
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
201 |
D-2 |
10:30 |
IFK Kalix Lag 2 -
Gällivare SK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
465 |
M-1 |
10:30 |
Lira BK Blå -
Svartbjörnsbyns IF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
247 |
F-3 |
10:30 |
Sävast AIF lag 2 -
Notvikens IK svart
|
Dolt
(WO) |
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
248 |
L-1 |
10:30 |
Alviks IK 2 -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
249 |
G-2 |
10:40 |
Gammelstads IF svart -
Lira BK Blåröd
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
250 |
H-1 |
10:40 |
Gammelstads IF Grön -
Rutviks SK Grön
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
251 |
H-2 |
10:40 |
Bergnäsets AIK Vit -
Lira BK röd
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
252 |
H-1 |
10:40 |
Gammelstads IF Blå -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
253 |
C-2 |
11:00 |
Hedens IF svart -
Gammelstads IF
|
1-3
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
254 |
K-2 |
11:00 |
Sävast AIF -
Notvikens IK
|
3-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
255 |
C-4 |
11:00 |
Piteå IF FF -
Luleå SK
|
0-2
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
256 |
B-2 |
11:00 |
Luleå SK -
Bodens BK
|
0-3
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
257 |
F-2 |
11:20 |
Hedens IF 2 -
Gammelstads IF vit
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
258 |
E-2 |
11:20 |
Luleå SK Blå -
Sunderby SK
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
259 |
N-1 |
11:20 |
Gammelstads IF -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
260 |
F-3 |
11:20 |
Gammelgårdens IF -
Sunderby SK lag2
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
261 |
L-1 |
11:20 |
IFK Luleå Blå -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
262 |
G-2 |
11:20 |
Lira BK Gulvit -
Luleå FC
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
263 |
O-1 |
11:20 |
Gammelstads IF -
Alviks IK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
264 |
D-1 |
11:20 |
Svartbjörnsbyns IF -
Lira BK
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
265 |
G-1 |
11:20 |
Sävast AIF röd -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
266 |
O-1 |
11:20 |
Trångfors IF Vit -
Notvikens IK gul
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
267 |
J-2 |
12:00 |
Täfteå IK -
Lira BK blå
|
0-3
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
268 |
O-1 |
12:00 |
Luleå FC -
Luleå SK blå
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
269 |
G-2 |
12:00 |
Lira BK Gulorange -
Sävast AIF vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
270 |
K-1 |
12:00 |
Lira BK gul -
Bergnäsets AIK
|
0-2
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
271 |
G-1 |
12:00 |
Bergnäsets AIK 1 -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
272 |
G-1 |
12:00 |
Gammelstads IF grön -
IFK Råneå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
273 |
B-1 |
12:00 |
Kiruna FF -
Gammelstads IF
|
2-5
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
274 |
J-1 |
12:00 |
Betsele IF -
IFK Luleå
|
1-1
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
275 |
E-1 |
12:10 |
ÖIF IBFF -
Gällivare SK Röd
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
276 |
E-1 |
12:10 |
Sävast AIF -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
277 |
D-1 |
12:10 |
IFK Luleå röd -
Gammelstads IF Grön
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
278 |
E-1 |
12:10 |
Luleå SK vit -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
279 |
E-2 |
12:10 |
Hedens IF lag 2 -
Gällivare SK Svart
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
280 |
D-2 |
12:10 |
Luleå SK -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
281 |
G-2 |
12:40 |
Sunderby SK 2 -
Bergnäsets AIK 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
282 |
G-1 |
12:40 |
Lira BK Gulgul -
Sunderby SK 1
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
283 |
P-1 |
12:40 |
Luleå FC -
Lira BK Röd
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
284 |
H-1 |
12:40 |
Luleå SK 1 -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
285 |
J-1 |
13:00 |
Gammelgårdens IF -
Bergnäsets AIK
|
1-3
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
286 |
D-1 |
13:00 |
Lira BK Blå -
IFK Kalix Lag 1
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
287 |
F-2 |
13:00 |
Öjeby IF -
IFK Luleå svart
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
288 |
N-1 |
13:00 |
Gällivare SK -
Sunderby SK
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
289 |
E-2 |
13:00 |
Kiruna FF PF lag 2 -
Älvsby IF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
290 |
M-1 |
13:00 |
Sunderby SK -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
291 |
F-2 |
13:00 |
Bergnäsets AIK lag 2 -
Sävast AIF lag 1
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
292 |
J-2 |
13:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
IFK Råneå
|
0-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
293 |
K-2 |
13:00 |
Storfors AIK -
Munksund Skuthamn SK
|
4-0
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
294 |
B-1 |
13:00 |
Lira BK -
Alviks IK
|
3-1
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
295 |
G-2 |
13:20 |
Lira BK Blåröd -
Gammelstads IF vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
296 |
P-1 |
13:20 |
Luleå SK -
Rutviks SK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
297 |
H-2 |
13:20 |
Lira BK vit -
Gammelstads IF Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
298 |
P-1 |
13:20 |
Bergnäsets AIK 1 -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
299 |
F-3 |
13:50 |
IFK Luleå vit -
Sävast AIF lag 2
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
300 |
D-2 |
13:50 |
Lycksele IF -
Notvikens IK
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
301 |
M-1 |
13:50 |
Rutviks SK Gul -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
302 |
M-1 |
13:50 |
Notvikens IK -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
303 |
F-1 |
13:50 |
Gammelstads IF grön -
Sunderby SK lag1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
304 |
L-1 |
13:50 |
Notvikens IK -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
305 |
C-1 |
14:00 |
Gällivare SK -
Hedens IF gul
|
4-0
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
306 |
P-1 |
14:00 |
Lira BK Blå -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
307 |
O-1 |
14:00 |
Notvikens IK gul -
Trångfors IF Blå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
308 |
P-1 |
14:00 |
Bergnäsets AIK 2 -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
309 |
H-1 |
14:00 |
Lira BK Gul -
Gammelstads IF Grön
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
310 |
K-1 |
14:00 |
IFK Luleå -
Alviks IK
|
0-2
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
311 |
L-1 |
14:40 |
Lira BK Gul -
Sunderby SK
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
312 |
F-1 |
14:40 |
IFK Luleå blå -
Bergnäsets AIK lag 1
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
313 |
M-1 |
14:40 |
Gammelstads IF -
Sävast AIF
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
314 |
N-1 |
14:40 |
Bodens BK FF -
Rutviks SK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
315 |
M-1 |
14:40 |
IFK Råneå -
Bergnäsets AIK Grön
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
316 |
H-1 |
14:40 |
Lira BK Blå -
Luleå SK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
317 |
P-1 |
14:40 |
Lira BK Röd -
IFK Råneå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
318 |
D-1 |
14:40 |
Luleå FC -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
319 |
H-1 |
14:40 |
Bergnäsets AIK Grön -
Rutviks SK Grön
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
320 |
H-2 |
14:40 |
Lira BK röd -
Luleå SK 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
321 |
J-2 |
15:00 |
Rutviks SK -
Täfteå IK
|
2-2
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
322 |
K-1 |
15:00 |
Gammelstads IF Sunderby SK -
Lira BK gul
|
6-1
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
323 |
K-2 |
15:00 |
Luleå SK -
Sävast AIF
|
0-2
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
324 |
B-1 |
15:00 |
IBFF -
Kiruna FF
|
12-0
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
325 |
H-1 |
15:20 |
Gammelstads IF Blå -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
326 |
G-1 |
15:20 |
IFK Råneå -
Lira BK Blågrön
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
327 |
H-2 |
15:20 |
IFK Råneå -
Rutviks SK Gul
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
328 |
E-2 |
15:30 |
Luleå SK Blå -
Gammelstads IF Vit
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
329 |
M-1 |
15:30 |
Gällivare SK -
Bergnäsets AIK VIT
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
330 |
F-3 |
15:30 |
Notvikens IK svart -
Gammelgårdens IF
|
Dolt
(WO) |
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
331 |
D-1 |
15:30 |
Sunderby SK blå -
Svartbjörnsbyns IF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
332 |
F-1 |
15:30 |
Notvikens IK -
Hedens IF 1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
333 |
D-2 |
15:30 |
Sunderby SK gul -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
334 |
J-1 |
16:00 |
IFK Luleå -
Gammelgårdens IF
|
1-0
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
335 |
H-2 |
16:00 |
Bergnäsets AIK Vit -
Lira BK vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
336 |
P-1 |
16:00 |
Rutviks SK -
Bergnäsets AIK 1
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
337 |
J-1 |
16:00 |
FC Norrsken -
Betsele IF
|
1-5
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
338 |
J-2 |
16:00 |
Lira BK blå -
Svartbjörnsbyns IF
|
0-7
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
339 |
B-1 |
16:00 |
Gammelstads IF -
Lira BK
|
4-2
|
S2 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
340 |
F-2 |
16:20 |
Gammelstads IF vit -
Öjeby IF
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
341 |
E-1 |
16:20 |
Gällivare SK Röd -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
342 |
E-2 |
16:20 |
IBFF ÖIF -
IFK Luleå 3
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
343 |
E-2 |
16:20 |
IFK Råneå -
Hedens IF lag 2
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
344 |
F-2 |
16:20 |
IFK Luleå svart -
Bergnäsets AIK lag 2
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
345 |
L-1 |
16:20 |
IFK Luleå Vit -
Rutviks SK Grön
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
346 |
P-1 |
16:40 |
Luleå FC -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
347 |
P-1 |
16:40 |
Bergnäsets AIK 2 -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
348 |
H-1 |
16:40 |
Luleå SK 1 -
Bergnäsets AIK Grön
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
349 |
P-1 |
16:40 |
Lira BK Blå -
IFK Råneå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
350 |
K-1 |
17:00 |
Bergnäsets AIK -
IFK Luleå
|
0-2
|
A 9-manna (Gstad) |
|
|
351 |
C-2 |
17:00 |
Gammelstads IF -
Kiruna FF
|
2-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
|
|
352 |
K-2 |
17:00 |
Notvikens IK -
Storfors AIK
|
0-3
|
S1 9-manna (Sunderbyn) |
|
|
353 |
E-1 |
17:10 |
Notvikens IK -
ÖIF IBFF
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
354 |
E-1 |
17:10 |
Gammelstads IF Grön -
IFK Luleå 1
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
355 |
N-1 |
17:10 |
Bergnäsets AIK -
Gällivare SK
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
356 |
E-2 |
17:10 |
Älvsby IF -
Sunderby SK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
357 |
F-3 |
17:10 |
Sunderby SK lag2 -
Luleå SK
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
358 |
D-2 |
17:10 |
Lycksele IF -
IFK Kalix Lag 2
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
359 |
H-2 |
17:20 |
Rutviks SK Gul -
Lira BK röd
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
360 |
H-2 |
17:20 |
Luleå SK 2 -
Gammelstads IF Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
361 |
M-1 |
18:00 |
IFK Råneå -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
362 |
N-1 |
18:00 |
Trångfors IF -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
363 |
F-2 |
18:00 |
Sävast AIF lag 1 -
Hedens IF 2
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
364 |
D-2 |
18:00 |
IFK Luleå blå -
Gällivare SK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
365 |
E-1 |
18:00 |
Luleå SK vit -
Kiruna FF PF lag 1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
366 |
H-1 |
18:00 |
Sävast AIF -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
367 |
H-1 |
18:00 |
Rutviks SK Grön -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
368 |
D-1 |
18:00 |
Lira BK -
Vittjärvs IK
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
369 |
L-1 |
18:50 |
Gammelstads IF -
Sävast AIF
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
370 |
E-2 |
18:50 |
Gällivare SK Svart -
Gammelstads IF Vit
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
371 |
M-1 |
18:50 |
Sunderby SK -
Bergnäsets AIK VIT
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
372 |
N-1 |
18:50 |
Lira BK Gul -
Sunderby SK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
373 |
D-1 |
18:50 |
Svartbjörnsbyns IF -
IFK Luleå röd
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
374 |
D-2 |
18:50 |
IFK Luleå vit -
Sunderby SK gul
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
375 |
J |
19:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
Bergnäsets AIK
|
8-9
(STR) |
A 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 2 |
|
376 |
J |
19:00 |
Betsele IF -
Rutviks SK
|
5-1
|
E1 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 4 |
|
377 |
D-1 |
19:40 |
Bergnäsets AIK -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
378 |
M-1 |
19:40 |
Lira BK Gul -
Bergnäsets AIK Grön
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
379 |
E-2 |
19:40 |
Luleå SK Blå -
Hedens IF lag 2
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
380 |
L-1 |
19:40 |
Alviks IK 2 -
Rutviks SK Grön
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
381 |
M-1 |
19:40 |
Lira BK Blå -
Gällivare SK
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
382 |
L-1 |
19:40 |
Gällivare SK -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
383 |
K |
20:00 |
Sävast AIF -
IFK Luleå
|
1-3
|
A 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 2 |
|
384 |
K |
20:00 |
Alviks IK -
Notvikens IK
|
1-0
|
E1 9-manna (Gstad) |
A-1/4-final 4 |
|
385 |
E-1 |
20:30 |
IFK Luleå 1 -
Hedens IF lag 1
|
Dolt
|
B1 7-manna (Gstad) |
|
|
386 |
F-1 |
20:30 |
Gammelstads IF grön -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
B2 7-manna (Gstad) |
|
|
387 |
F-2 |
20:30 |
Gammelstads IF vit -
IFK Luleå svart
|
Dolt
|
B3 7-manna (Gstad) |
|
|
388 |
F-3 |
20:30 |
IFK Luleå vit -
Notvikens IK svart
|
Dolt
(WO) |
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
389 |
N-1 |
20:30 |
Gammelstads IF -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
390 |
F-1 |
20:30 |
Bergnäsets AIK lag 1 -
Hedens IF 1
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|