165 |
P10G-1 |
09:00 |
BP P10-09 -
Kälvesta iof fk
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
166 |
P10G-1 |
09:00 |
HSK P10 Vit -
Boo FF p1005
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
167 |
P10G-1 |
09:00 |
Fc Vantör -
HSK P10 RödRöd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
78 |
P13-2 |
09:00 |
DIF P13:10-2 -
HSK P13 Svartröd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
79 |
P13-2 |
09:00 |
BP13-5 -
Spånga IS P13-2 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
90 |
P13-3 |
09:00 |
HSK P13 röd -
Spånga IS P13-2 Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
91 |
P13-3 |
09:00 |
AIK FF 1 -
Vasalund IF Järvastaden 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
22 |
F09R-1 |
09:00 |
Ekerö IK (lag2) -
Sollentuna Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
21 |
F09R-1 |
09:00 |
Hässelby SK FF Röd -
Järla IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
2 |
P10R-1 |
09:00 |
Järla IF Svart -
Rotebro P10
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
1 |
P10R-1 |
09:00 |
BP P10-4 -
HSK P10 Röd
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
180 |
P11G-1 |
09:40 |
Hässelby SK-vit -
Sollentuna FK Silverdal
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
181 |
P11G-1 |
09:40 |
Hässelby SK p-11 grön -
Sundbybergs IK LAR
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
84 |
P13-4 |
09:40 |
HSK P13 röd/röd -
Spånga IS P13-6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
85 |
P13-4 |
09:40 |
DIF FF P13-12 -
Vasalund Röd 1 P2013
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
72 |
P13-1 |
09:40 |
DIF P13:10-1 -
Vasalund IF Järvastaden 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
73 |
P13-1 |
09:40 |
HSK p13 Grön 1 -
AIK Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
27 |
F09R-2 |
09:40 |
FOC Farsta -
Ingarö IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
28 |
F09R-2 |
09:40 |
FK Bromma -
Järla IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
74 |
P13-1 |
09:40 |
Spånga IS P13-06 -
HSK P13 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
12 |
P10R-2 |
09:40 |
Hässelby P10 Svart -
Järla IF Vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
11 |
P10R-2 |
09:40 |
BP P10-7 -
HSK P10BLÅ
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
171 |
P10G-1 |
10:20 |
Fc Vantör -
Boo FF p1005
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
172 |
P10G-1 |
10:20 |
Kälvesta iof fk -
HSK P10 RödRöd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
173 |
P10G-1 |
10:20 |
BP P10-09 -
HSK P10 Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
80 |
P13-2 |
10:20 |
HSK P13 Svartröd -
BP13-5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
81 |
P13-2 |
10:20 |
Spånga IS P13-2 Blå -
DIF P13:10-2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
92 |
P13-3 |
10:20 |
Spånga IS P13-2 Vit -
AIK FF 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
93 |
P13-3 |
10:20 |
Vasalund IF Järvastaden 2 -
HSK P13 röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
23 |
F09R-1 |
10:20 |
Järla IF -
Ekerö IK (lag2)
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
24 |
F09R-1 |
10:20 |
Sollentuna Vit -
Hässelby SK FF Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
3 |
P10R-1 |
10:20 |
Ängby P10 röd -
BP P10-4
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
4 |
P10R-1 |
10:20 |
HSK P10 Röd -
Järla IF Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
182 |
P11G-1 |
11:00 |
Sollentuna FK Silverdal -
Hässelby SK p-11 grön
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
183 |
P11G-1 |
11:00 |
Sundbybergs IK LAR -
Hässelby SK-vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
86 |
P13-4 |
11:00 |
Spånga IS P13-6 -
DIF FF P13-12
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
87 |
P13-4 |
11:00 |
Vasalund Röd 1 P2013 -
HSK P13 röd/röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
69 |
P13-1 |
11:00 |
HSK P13 Svart -
DIF P13:10-1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
71 |
P13-1 |
11:00 |
AIK Röd -
Spånga IS P13-06
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
29 |
F09R-2 |
11:00 |
Ingarö IF Svart -
FK Bromma
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
30 |
F09R-2 |
11:00 |
Järla IF Vit -
FOC Farsta
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
70 |
P13-1 |
11:00 |
Vasalund IF Järvastaden 1 -
HSK p13 Grön 1
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
13 |
P10R-2 |
11:00 |
Täby FK 11 -
BP P10-7
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
14 |
P10R-2 |
11:00 |
HSK P10BLÅ -
Hässelby P10 Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
174 |
P10G-1 |
11:40 |
Boo FF p1005 -
Kälvesta iof fk
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
175 |
P10G-1 |
11:40 |
HSK P10 RödRöd -
BP P10-09
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
176 |
P10G-1 |
11:40 |
HSK P10 Vit -
Fc Vantör
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
82 |
P13-2 |
11:40 |
Spånga IS P13-2 Blå -
HSK P13 Svartröd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
83 |
P13-2 |
11:40 |
DIF P13:10-2 -
BP13-5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
96 |
P13-5 |
11:40 |
HSK P13 vit -
NSK P13 Vit lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
97 |
P13-5 |
11:40 |
BP P13-23 -
Vasalund Röd A P2013
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
25 |
F09R-1 |
11:40 |
Sollentuna Vit -
Järla IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
26 |
F09R-1 |
11:40 |
Hässelby SK FF Röd -
Ekerö IK (lag2)
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
94 |
P13-3 |
11:40 |
Vasalund IF Järvastaden 2 -
Spånga IS P13-2 Vit
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
95 |
P13-3 |
11:40 |
HSK P13 röd -
AIK FF 1
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
5 |
P10R-1 |
11:40 |
Rotebro P10 -
Ängby P10 röd
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
6 |
P10R-1 |
11:40 |
BP P10-4 -
Järla IF Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
184 |
P11G-1 |
12:20 |
Sundbybergs IK LAR -
Sollentuna FK Silverdal
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
185 |
P11G-1 |
12:20 |
Hässelby SK-vit -
Hässelby SK p-11 grön
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
75 |
P13-1 |
12:20 |
DIF P13:10-1 -
HSK p13 Grön 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
76 |
P13-1 |
12:20 |
AIK Röd -
HSK P13 Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
77 |
P13-1 |
12:20 |
Vasalund IF Järvastaden 1 -
Spånga IS P13-06
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
88 |
P13-4 |
12:20 |
Vasalund Röd 1 P2013 -
Spånga IS P13-6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
31 |
F09R-2 |
12:20 |
Järla IF Vit -
Ingarö IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
32 |
F09R-2 |
12:20 |
FOC Farsta -
FK Bromma
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
89 |
P13-4 |
12:20 |
HSK P13 röd/röd -
DIF FF P13-12
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
15 |
P10R-2 |
12:20 |
Järla IF Vit -
Täby FK 11
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
16 |
P10R-2 |
12:20 |
BP P10-7 -
Hässelby P10 Svart
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
177 |
P10G-1 |
13:00 |
Boo FF p1005 -
HSK P10 RödRöd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
178 |
P10G-1 |
13:00 |
BP P10-09 -
Fc Vantör
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
179 |
P10G-1 |
13:00 |
Kälvesta iof fk -
HSK P10 Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
115 |
F13-1 |
13:00 |
Skå IK Gul -
FK Bromma Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
116 |
F13-1 |
13:00 |
FK Bromma Grön -
Skå IK Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
98 |
P13-5 |
13:00 |
NSK P13 Vit lag 2 -
BP P13-23
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
99 |
P13-5 |
13:00 |
Vasalund Röd A P2013 -
HSK P13 vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
37 |
F09G-1 |
13:00 |
Ekerö IK -
Hässelby SK FF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
38 |
F09G-1 |
13:00 |
Ingarö IF Vit -
Järla IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
298 |
F13-1 |
13:00 |
HSK F13 Röd -
HSK F13 Svart
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
7 |
P10R-1 |
13:00 |
Ängby P10 röd -
HSK P10 Röd
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
8 |
P10R-1 |
13:00 |
Rotebro P10 -
BP P10-4
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
186 |
P11G-17 |
13:40 |
Sundbybergs IK LAR -
Sollentuna FK Silverdal
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
187 |
P11G-18 |
13:40 |
Hässelby SK p-11 grön -
Hässelby SK-vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
197 |
P11R-2 |
13:40 |
HSK P11 orange (lag 1) -
Spånga IS
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
135 |
F12-2 |
13:40 |
HSK F12 röd -
Sundbyberg Grön1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
136 |
F12-2 |
13:40 |
Boo FF F12:5 -
Ursvik IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
102 |
P13-6 |
13:40 |
BP P13-7 -
HSK p13 Grön 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
103 |
P13-6 |
13:40 |
AIK FF 2 -
Spånga P13-1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
33 |
F09R-17 |
13:40 |
Järla IF -
FOC Farsta
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
34 |
F09R-18 |
13:40 |
Ekerö IK (lag2) -
Ingarö IF Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
17 |
P10R-2 |
13:40 |
Täby FK 11 -
HSK P10BLÅ
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
18 |
P10R-2 |
13:40 |
Järla IF Vit -
BP P10-7
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
39 |
F09G-1 |
14:20 |
Sollentuna Svart -
Ekerö IK
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
40 |
F09G-1 |
14:20 |
Hässelby SK FF Vit -
Ingarö IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
198 |
P11R-2 |
14:20 |
Brommapojkarna 11-12 -
FC Arlanda
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG3 |
|
|
117 |
F13-1 |
14:20 |
FK Bromma Svart -
Skå IK Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
118 |
F13-1 |
14:20 |
HSK F13 Röd -
FK Bromma Grön
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
119 |
F13-1 |
14:20 |
Skå IK Gul -
HSK F13 Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
100 |
P13-5 |
14:20 |
Vasalund Röd A P2013 -
NSK P13 Vit lag 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
35 |
F09R-19 |
14:20 |
Hässelby SK FF Röd -
Järla IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
36 |
F09R-20 |
14:20 |
Sollentuna Vit -
FK Bromma
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
101 |
P13-5 |
14:20 |
HSK P13 vit -
BP P13-23
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
9 |
P10R-1 |
14:20 |
Järla IF Svart -
Ängby P10 röd
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
10 |
P10R-1 |
14:20 |
HSK P10 Röd -
Rotebro P10
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
206 |
P11R-3 |
15:00 |
HSK P11 orange (lag 2) -
Hässelby SK-vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
207 |
P11R-3 |
15:00 |
Ekerö IK Gul -
Spånga P11-6 Vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
137 |
F12-2 |
15:00 |
Sundbyberg Grön1 -
Boo FF F12:5
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
138 |
F12-2 |
15:00 |
Ursvik IK Gul -
HSK F12 röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
104 |
P13-6 |
15:00 |
HSK p13 Grön 2 -
AIK FF 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
105 |
P13-6 |
15:00 |
Spånga P13-1 -
BP P13-7
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
188 |
P11R-1 |
15:00 |
HSK P11 Röd -
Lidingö FK P11:6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
189 |
P11R-1 |
15:00 |
Ekerö IK Blå -
Spånga P11-6 Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
141 |
F12-3 |
15:00 |
Kälvesta IoF F12 (2) -
Ursvik IK Svart
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
142 |
F12-3 |
15:00 |
HSK F12 Svart 2 -
Ängby IF Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
19 |
P10R-2 |
15:00 |
Hässelby P10 Svart -
Täby FK 11
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP1 |
|
|
20 |
P10R-2 |
15:00 |
HSK P10BLÅ -
Järla IF Vit
|
Dolt
|
Kälvesta BP KBP2 |
|
|
199 |
P11R-2 |
15:40 |
Spånga IS -
Brommapojkarna 11-12
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
200 |
P11R-2 |
15:40 |
FC Arlanda -
HSK P11 orange (lag 1)
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
120 |
F13-1 |
15:40 |
FK Bromma Svart -
HSK F13 Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
121 |
F13-1 |
15:40 |
FK Bromma Grön -
Skå IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
122 |
F13-1 |
15:40 |
Skå IK Grön -
HSK F13 Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
125 |
F12-1 |
15:40 |
Kälvesta IoF -
Ursvik IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
41 |
F09G-1 |
15:40 |
Järla IF -
Sollentuna Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
42 |
F09G-1 |
15:40 |
Ekerö IK -
Ingarö IF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
124 |
F12-1 |
15:40 |
Ursvik IK Vit -
HSK F12 Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
123 |
F12-1 |
15:40 |
BP F12-6 -
Ängby IF Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
208 |
P11R-3 |
16:20 |
Hässelby SK-vit -
Ekerö IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
209 |
P11R-3 |
16:20 |
Spånga P11-6 Vit -
HSK P11 orange (lag 2)
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
143 |
F12-3 |
16:20 |
Ursvik IK Svart -
HSK F12 Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
144 |
F12-3 |
16:20 |
Ängby IF Svart 2 -
Kälvesta IoF F12 (2)
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
106 |
P13-6 |
16:20 |
Spånga P13-1 -
HSK p13 Grön 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
107 |
P13-6 |
16:20 |
BP P13-7 -
AIK FF 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
190 |
P11R-1 |
16:20 |
Lidingö FK P11:6 -
Ekerö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
191 |
P11R-1 |
16:20 |
Spånga P11-6 Blå -
HSK P11 Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
147 |
F12-4 |
16:20 |
Sundbyberg Grön2 -
Ursviks IK Röd
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
148 |
F12-4 |
16:20 |
Kälvesta IoF F12 (3) -
Ängby IF Svart 3
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS2 |
|
|
201 |
P11R-2 |
17:00 |
FC Arlanda -
Spånga IS
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
202 |
P11R-2 |
17:00 |
HSK P11 orange (lag 1) -
Brommapojkarna 11-12
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
129 |
F12-1 |
17:00 |
Kälvesta IoF -
HSK F12 Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
130 |
F12-1 |
17:00 |
Ängby IF Svart 1 -
Ursvik IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
131 |
F12-1 |
17:00 |
BP F12-6 -
Ursvik IK Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
139 |
F12-2 |
17:00 |
Ursvik IK Gul -
Sundbyberg Grön1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
43 |
F09G-1 |
17:00 |
Sollentuna Svart -
Hässelby SK FF Vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
44 |
F09G-1 |
17:00 |
Järla IF -
Ekerö IK
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
140 |
F12-2 |
17:00 |
HSK F12 röd -
Boo FF F12:5
|
Dolt
|
Hässelby Villastads BP HVS1 |
|
|
210 |
P11R-3 |
17:40 |
Spånga P11-6 Vit -
Hässelby SK-vit
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
211 |
P11R-3 |
17:40 |
HSK P11 orange (lag 2) -
Ekerö IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
145 |
F12-3 |
17:40 |
Ängby IF Svart 2 -
Ursvik IK Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
146 |
F12-3 |
17:40 |
Kälvesta IoF F12 (2) -
HSK F12 Svart 2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
149 |
F12-4 |
17:40 |
Ursviks IK Röd -
Kälvesta IoF F12 (3)
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
150 |
F12-4 |
17:40 |
Ängby IF Svart 3 -
Sundbyberg Grön2
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
192 |
P11R-1 |
17:40 |
Spånga P11-6 Blå -
Lidingö FK P11:6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
193 |
P11R-1 |
17:40 |
HSK P11 Röd -
Ekerö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
204 |
P11R-21 |
18:20 |
Spånga P11-6 Vit -
Spånga P11-6 Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
205 |
P11R-22 |
18:20 |
HSK P11 orange (lag 2) -
Brommapojkarna 11-12
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
132 |
F12-1 |
18:20 |
HSK F12 Svart 1 -
Ängby IF Svart 1
|
Dolt
|
Hässelby IP IP1 |
|
|
133 |
F12-1 |
18:20 |
Ursvik IK Blå -
BP F12-6
|
Dolt
|
Hässelby IP IP2 |
|
|
134 |
F12-1 |
18:20 |
Ursvik IK Vit -
Kälvesta IoF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
45 |
F09G-1 |
18:20 |
Ingarö IF Vit -
Sollentuna Svart
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
46 |
F09G-1 |
18:20 |
Hässelby SK FF Vit -
Järla IF
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|
196 |
P11R-19 |
19:00 |
FC Arlanda -
HSK P11 Röd
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG1 |
|
|
203 |
P11R-20 |
19:00 |
Spånga IS -
Ekerö IK Blå
|
Dolt
|
Hässelby Gårds BP HG2 |
|
|
151 |
F12-4 |
19:00 |
Ängby IF Svart 3 -
Ursviks IK Röd
|
Dolt
|
Hässelby IP IP3 |
|
|
152 |
F12-4 |
19:00 |
Sundbyberg Grön2 -
Kälvesta IoF F12 (3)
|
Dolt
|
Hässelby IP IP4 |
|
|
194 |
P11R-17 |
19:00 |
Lidingö FK P11:6 -
Hässelby SK-vit
|
Dolt
|
Hässelby IP IP5 |
|
|
195 |
P11R-18 |
19:00 |
HSK P11 orange (lag 1) -
Ekerö IK Gul
|
Dolt
|
Hässelby IP IP6 |
|
|