1 |
P11-1 |
09:00 |
Vassunda IF 2 -
Uppsala HK
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
2 |
P11-1 |
09:00 |
Vassunda IF 1 -
Uppsala HK P11 2
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
3 |
P11-1 |
09:15 |
Uppsala HK -
Huddinge HK P11:2
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
4 |
P11-1 |
09:15 |
Täby HBK Bondi Beach -
Vassunda IF 1
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
5 |
F10-1 |
09:30 |
Bålsta IF svart -
UHK F11n
|
9-1
|
Plan 1 |
|
|
6 |
F10-1 |
09:30 |
Uppsala HK lag 2 -
Bålsta IF grön
|
9-1
|
Plan 2 |
|
|
7 |
F10-1 |
09:45 |
Huddinge HK2 -
Täby Handboll 3
|
7-10
|
Plan 1 |
|
|
8 |
F10-1 |
09:45 |
Rimbo HK -
Uppsala HK lag 1
|
5-18
|
Plan 2 |
|
|
9 |
P11-1 |
10:00 |
Huddinge HK P11:1 -
Uppsala HK
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
10 |
P11-1 |
10:00 |
Vassunda IF 2 -
Täby HBK Bondi Beach
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
11 |
F10-1 |
10:15 |
IFK Tumba F10 -
Täby Handboll 2
|
13-11
|
Plan 1 |
|
|
12 |
P11-1 |
10:15 |
Huddinge HK P11:2 -
Täby HBK Pebble Beach
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
13 |
F10-1 |
10:30 |
Uppsala HK lag 3 -
Täby Handboll
|
7-8
|
Plan 1 |
|
|
14 |
F10-1 |
10:30 |
Huddinge HK1 -
Rimbo HK
|
7-3
|
Plan 2 |
|
|
15 |
P11-1 |
10:45 |
Huddinge HK P11:1 -
Vassunda IF 1
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
16 |
F10-1 |
10:45 |
Haninge HK -
Täby Handboll 3
|
6-4
|
Plan 2 |
|
|
17 |
F10-1 |
11:00 |
Bålsta IF grön -
Uppsala HK lag 1
|
4-12
|
Plan 1 |
|
|
18 |
P11-1 |
11:00 |
Täby HBK Bondi Beach -
Huddinge HK P11:2
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
19 |
F10-1 |
11:15 |
Uppsala HK lag 2 -
Täby Handboll 2
|
6-11
|
Plan 1 |
|
|
20 |
F10-1 |
11:15 |
Huddinge HK2 -
IFK Tumba F10
|
10-6
|
Plan 2 |
|
|
21 |
P11-1 |
11:30 |
Vassunda IF 1 -
Täby HBK Pebble Beach
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
22 |
P11-1 |
11:45 |
Uppsala HK P11 2 -
Huddinge HK P11:1
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
23 |
F10-1 |
11:45 |
Bålsta IF svart -
Rimbo HK
|
11-4
|
Plan 2 |
|
|
24 |
F10-1 |
12:00 |
Uppsala HK lag 3 -
Huddinge HK1
|
17-7
|
Plan 1 |
|
|
25 |
F10-1 |
12:00 |
Täby Handboll -
UHK F11n
|
11-0
|
Plan 2 |
|
|
26 |
P11-1 |
12:15 |
Täby HBK Pebble Beach -
Vassunda IF 2
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
27 |
F10-1 |
12:15 |
Täby Handboll 3 -
IFK Tumba F10
|
11-11
|
Plan 2 |
|
|
28 |
P11-1 |
12:30 |
Huddinge HK P11:2 -
Uppsala HK P11 2
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
29 |
F10-1 |
12:45 |
UHK F11n -
Täby Handboll 2
|
0-17
|
Plan 1 |
|
|
30 |
P10-1 |
12:45 |
Tyresö Handboll Röd -
Täby HBK Pojkar 2010 - Blå
|
9-9
|
Plan 2 |
|
|
31 |
P10-1 |
13:00 |
Täby HBK Pojkar födda 2010 -
Uppsala HK P10
|
9-6
|
Plan 1 |
|
|
32 |
P11-1 |
13:00 |
Täby HBK Pebble Beach -
Uppsala HK
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
33 |
P11-1 |
13:15 |
Vassunda IF 2 -
Huddinge HK P11:1
|
Dolt
|
Plan 1 |
|
|
34 |
P11-1 |
13:15 |
Uppsala HK P11 2 -
Täby HBK Bondi Beach
|
Dolt
|
Plan 2 |
|
|
35 |
P10-1 |
13:30 |
Tyresö Handboll Svart -
Täby HBK Manly Beach
|
13-8
|
Plan 1 |
|
|
36 |
F10-1 |
13:30 |
Uppsala HK lag 1 -
Täby Handboll
|
6-9
|
Plan 2 |
|
|
37 |
F10-1 |
13:45 |
Uppsala HK lag 2 -
Haninge HK
|
5-8
|
Plan 1 |
|
|
38 |
F10-1 |
13:45 |
Rimbo HK -
Huddinge HK2
|
4-9
|
Plan 2 |
|
|
660 |
P11 |
14:00 |
Vassunda IF 2 -
Vassunda IF 1
|
Dolt
|
Plan 1 |
Fortsättningsmatch |
|
661 |
P11 |
14:00 |
Huddinge HK P11:1 -
Huddinge HK P11:2
|
Dolt
|
Plan 2 |
Fortsättningsmatch |
|
663 |
P11 |
14:15 |
Täby HBK Bondi Beach -
Täby HBK Pebble Beach
|
Dolt
|
Plan 1 |
Fortsättningsmatch |
|
662 |
P11 |
14:15 |
Uppsala HK -
Uppsala HK P11 2
|
Dolt
|
Plan 2 |
Fortsättningsmatch |
|
43 |
F10-1 |
14:30 |
UHK F11n -
Huddinge HK2
|
3-16
|
Plan 1 |
|
|
44 |
P10-1 |
14:30 |
Täby HBK Pojkar födda 2010 -
Tyresö Handboll Svart
|
7-14
|
Plan 2 |
|
|
45 |
P10-1 |
14:45 |
Täby HBK Pojkar 2010 - Blå -
Uppsala HK P10
|
8-4
|
Plan 1 |
|
|
46 |
P10-1 |
14:45 |
Täby HBK Manly Beach -
Vassunda IF P2010
|
12-5
|
Plan 2 |
|
|
49 |
F10-1 |
15:15 |
Uppsala HK lag 1 -
Bålsta IF svart
|
11-6
|
Plan 1 |
|
|
50 |
P10-1 |
15:15 |
Tyresö Handboll Röd -
Täby HBK Pojkar födda 2010
|
9-10
|
Plan 2 |
|
|
51 |
F10-1 |
15:30 |
Täby Handboll -
Huddinge HK1
|
14-2
|
Plan 1 |
|
|
52 |
F10-1 |
15:30 |
Bålsta IF grön -
IFK Tumba F10
|
5-13
|
Plan 2 |
|
|
53 |
P10-1 |
15:45 |
Vassunda IF P2010 -
Täby HBK Pojkar 2010 - Blå
|
1-11
|
Plan 1 |
|
|
54 |
F10-1 |
15:45 |
Täby Handboll 2 -
Uppsala HK lag 3
|
10-7
|
Plan 2 |
|
|
55 |
F10-1 |
16:00 |
Täby Handboll 3 -
Bålsta IF svart
|
9-1
|
Plan 1 |
|
|
56 |
P10-1 |
16:00 |
Uppsala HK P10 -
Täby HBK Manly Beach
|
8-6
|
Plan 2 |
|
|
57 |
F10-1 |
16:15 |
Huddinge HK1 -
Uppsala HK lag 2
|
3-15
|
Plan 1 |
|
|
58 |
F10-1 |
16:15 |
Haninge HK -
Bålsta IF grön
|
12-1
|
Plan 2 |
|
|
59 |
P10-1 |
16:30 |
Tyresö Handboll Svart -
Vassunda IF P2010
|
15-3
|
Plan 1 |
|
|
60 |
P10-1 |
16:45 |
Täby HBK Manly Beach -
Tyresö Handboll Röd
|
2-11
|
Plan 2 |
|
|
61 |
F10-1 |
17:00 |
Haninge HK -
Uppsala HK lag 3
|
12-2
|
Plan 1 |
|
|
62 |
P10-1 |
17:15 |
Täby HBK Pojkar 2010 - Blå -
Tyresö Handboll Svart
|
9-10
|
Plan 1 |
|
|
63 |
P10-1 |
17:30 |
Vassunda IF P2010 -
Täby HBK Pojkar födda 2010
|
6-13
|
Plan 1 |
|
|
64 |
P10-1 |
17:30 |
Tyresö Handboll Röd -
Uppsala HK P10
|
11-6
|
Plan 2 |
|
|
65 |
F10 |
17:45 |
Rimbo HK -
Bålsta IF grön
|
5-4
|
Plan 1 |
B-1/4-final 2 |
|
66 |
F10 |
17:45 |
Huddinge HK1 -
UHK F11n
|
8-4
|
Plan 2 |
B-1/4-final 3 |
|
67 |
F10 |
18:00 |
Täby Handboll 2 -
Täby Handboll 3
|
12-9
|
Plan 1 |
A-1/4-final 3 |
|
68 |
F10 |
18:00 |
Haninge HK -
IFK Tumba F10
|
9-13
|
Plan 2 |
A-1/4-final 4 |
|
69 |
F10 |
18:15 |
Täby Handboll -
Uppsala HK lag 2
|
12-2
|
Plan 1 |
A-1/4-final 1 |
|
70 |
F10 |
18:15 |
Uppsala HK lag 1 -
Huddinge HK2
|
7-11
|
Plan 2 |
A-1/4-final 2 |
|
71 |
P10 |
18:30 |
Uppsala HK P10 -
Vassunda IF P2010
|
10-7
|
Plan 2 |
B-Semifinal 2 |
|
72 |
F10 |
18:45 |
Bålsta IF svart -
Rimbo HK
|
5-2
|
Plan 1 |
B-Semifinal 1 |
|
73 |
F10 |
18:45 |
Huddinge HK1 -
Uppsala HK lag 3
|
7-13
|
Plan 2 |
B-Semifinal 2 |
|
74 |
P10 |
19:00 |
Tyresö Handboll Svart -
Täby HBK Pojkar 2010 - Blå
|
14-7
|
Plan 1 |
A-Semifinal 1 |
|
75 |
P10 |
19:00 |
Täby HBK Pojkar födda 2010 -
Tyresö Handboll Röd
|
8-10
|
Plan 2 |
A-Semifinal 2 |
|
76 |
F10 |
19:15 |
Täby Handboll -
Huddinge HK2
|
11-8
|
Plan 1 |
A-Semifinal 1 |
|
77 |
F10 |
19:15 |
Täby Handboll 2 -
IFK Tumba F10
|
11-10
|
Plan 2 |
A-Semifinal 2 |
|
78 |
F10 |
19:30 |
Bålsta IF svart -
Uppsala HK lag 3
|
1-9
|
Plan 1 |
B-FINAL |
|
79 |
P10 |
19:30 |
Täby HBK Manly Beach -
Uppsala HK P10
|
9-5
|
Plan 2 |
B-FINAL |
|
80 |
P10 |
19:45 |
Tyresö Handboll Svart -
Tyresö Handboll Röd
|
9-10
|
Plan 1 |
A-FINAL |
|
81 |
F10 |
20:00 |
Täby Handboll -
Täby Handboll 2
|
8-14
|
Plan 1 |
A-FINAL |
|