80 |
MAX |
17:00 |
Uppsalas Elit -
Stratton Oakmont
|
3-2
|
IFU Arena A |
A-FINAL |
|
79 |
MAX |
16:35 |
PointaPointa -
Häggan
|
1-7
|
IFU Arena A |
A-Plac. 3-4 |
|
78 |
MAX |
16:10 |
LidingöLallarna -
Arninge Warriors
|
1-2
|
IFU Arena A |
B-FINAL |
|
77 |
MAX |
15:45 |
Smaskiga Burgers -
3:an
|
0-4
|
IFU Arena A |
B-Plac. 3-4 |
|
75 |
MAX |
15:25 |
Häggan -
Stratton Oakmont
|
2-6
|
IFU Arena B |
A-Semifinal 2 |
|
76 |
MAX |
15:25 |
Uppsalas Elit -
PointaPointa
|
3-0
|
IFU Arena C |
A-Semifinal 1 |
|
74 |
MAX |
15:05 |
Arninge Warriors -
3:an
|
2-1
|
IFU Arena C |
B-Semifinal 2 |
|
73 |
MAX |
15:05 |
LidingöLallarna -
Smaskiga Burgers
|
4-2
|
IFU Arena B |
B-Semifinal 1 |
|
69 |
MAX |
14:45 |
En annan del av Köping -
Uppsalas Elit
|
1-2
(0-1, 1-1) (STR) |
IFU Arena B |
A-1/4-final 1 |
|
70 |
MAX |
14:45 |
PointaPointa -
Stanky Leg FC
|
3-2
|
IFU Arena C |
A-1/4-final 2 |
|
71 |
MAX |
14:45 |
Häggan -
Green’N farlig
|
6-2
|
IFU Arena D |
A-1/4-final 3 |
|
72 |
MAX |
14:45 |
Sthlm kontorslag -
Stratton Oakmont
|
0-1
(0-0, 0-1) |
IFU Arena E |
A-1/4-final 4 |
|
65 |
MAX |
14:25 |
Sundsvall 1 -
LidingöLallarna
|
1-2
(STR) |
IFU Arena B |
B-1/4-final 1 |
|
66 |
MAX |
14:25 |
-
Smaskiga Burgers
|
0-3
(WO) |
IFU Arena C |
B-1/4-final 2 |
|
67 |
MAX |
14:25 |
B-Team -
Arninge Warriors
|
0-3
|
IFU Arena D |
B-1/4-final 3 |
|
68 |
MAX |
14:25 |
Östersund-Åre -
3:an
|
1-3
(1-1, 0-2) |
IFU Arena E |
B-1/4-final 4 |
|
64 |
MAX |
14:05 |
Noll koll på boll -
Stratton Oakmont
|
1-2
(0-1, 1-1) |
IFU Arena E |
A-1/8-final 8 |
|
63 |
MAX |
14:05 |
Sthlm kontorslag -
A-team
|
6-0
|
IFU Arena D |
A-1/8-final 7 |
|
62 |
MAX |
14:05 |
Green’N farlig -
Breddens bestar
|
6-1
|
IFU Arena C |
A-1/8-final 6 |
|
61 |
MAX |
14:05 |
Häggan -
Gävle Tigers
|
7-0
(4-0, 3-0) |
IFU Arena B |
A-1/8-final 5 |
|
57 |
MAX |
13:45 |
En annan del av Köping -
Dalarnas Flaggskepp
|
7-2
(4-2, 3-0) |
IFU Arena B |
A-1/8-final 1 |
|
58 |
MAX |
13:45 |
Götteburgarna -
Uppsalas Elit
|
1-3
|
IFU Arena C |
A-1/8-final 2 |
|
59 |
MAX |
13:45 |
PointaPointa -
Spicy Haywan
|
6-0
|
IFU Arena D |
A-1/8-final 3 |
|
60 |
MAX |
13:45 |
Borlänges dalmasar-kullor -
Stanky Leg FC
|
0-1
(STR) |
IFU Arena E |
A-1/8-final 4 |
|
53 |
MAX |
13:25 |
Kristoffers änglar -
B-Team
|
0-5
(0-1, 0-4) |
IFU Arena B |
B-1/8-final 5 |
|
55 |
MAX |
13:25 |
Östersund-Åre -
GBG hjärtat
|
3-0
(WO) |
IFU Arena D |
B-1/8-final 7 |
|
56 |
MAX |
13:25 |
3:an -
Lillans gatukök
|
4-0
(0-0, 4-0) |
IFU Arena E |
B-1/8-final 8 |
|
54 |
MAX |
13:25 |
Arninge Warriors -
Hungriga Hudik
|
3-1
|
IFU Arena C |
B-1/8-final 6 |
|
49 |
MAX |
13:05 |
Sundsvall 1 -
Öviks Örnar
|
1-0
|
IFU Arena B |
B-1/8-final 1 |
|
50 |
MAX |
13:05 |
LidingöLallarna -
Nyburgarna 3
|
2-1
|
IFU Arena C |
B-1/8-final 2 |
|
51 |
MAX |
13:05 |
VAKANT1 -
Örebro 1 Eurostop
|
0-0
(WO) |
IFU Arena D |
B-1/8-final 3 |
|
52 |
MAX |
13:05 |
Smaskiga Burgers -
Enköping
|
3-0
(WO) |
IFU Arena E |
B-1/8-final 4 |
|
48 |
MAX-2 |
12:45 |
Nyburgarna 3 -
GBG hjärtat
|
3-0
(WO) |
IFU Arena E |
|
|
47 |
MAX-2 |
12:45 |
A-team -
Uppsalas Elit
|
0-0
|
IFU Arena D |
|
|
46 |
MAX-1 |
12:45 |
3:an -
En annan del av Köping
|
0-3
|
IFU Arena C |
|
|
45 |
MAX-1 |
12:45 |
Noll koll på boll -
Sundsvall 1
|
1-0
(1-0) |
IFU Arena B |
|
|
41 |
MAX-6 |
12:30 |
Örebro 1 Eurostop -
Hungriga Hudik
|
0-2
(0-2) |
IFU Arena B |
|
|
43 |
MAX-7 |
12:30 |
Sthlm kontorslag -
Götteburgarna
|
4-1
|
IFU Arena D |
|
|
44 |
MAX-8 |
12:30 |
Öviks Örnar -
Dalarnas Flaggskepp
|
0-5
(0-5) |
IFU Arena E |
|
|
42 |
MAX-5 |
12:30 |
Borlänges dalmasar-kullor -
Kristoffers änglar
|
2-0
|
IFU Arena C |
|
|
37 |
MAX-4 |
12:15 |
Gävle Tigers -
B-Team
|
0-2
(0-2) |
IFU Arena B |
|
|
39 |
MAX-7 |
12:15 |
Östersund-Åre -
LidingöLallarna
|
2-1
|
IFU Arena D |
|
|
40 |
MAX-8 |
12:15 |
Stratton Oakmont -
Lillans gatukök
|
9-0
(9-0) |
IFU Arena E |
|
|
38 |
MAX-3 |
12:15 |
VAKANT1 -
Green’N farlig
|
0-0
(WO) |
IFU Arena C |
|
|
36 |
MAX-2 |
12:00 |
GBG hjärtat -
A-team
|
0-3
|
IFU Arena C |
|
|
35 |
MAX-1 |
11:45 |
Sundsvall 1 -
3:an
|
1-1
(1-1) |
IFU Arena B |
|
|
34 |
MAX-6 |
11:30 |
Spicy Haywan -
Breddens bestar
|
1-1
(1-1) |
IFU Arena E |
|
|
33 |
MAX-5 |
11:30 |
Häggan -
Smaskiga Burgers
|
7-0
|
IFU Arena D |
|
|
31 |
MAX-2 |
11:15 |
Uppsalas Elit -
GBG hjärtat
|
3-0
(WO) |
IFU Arena D |
|
|
32 |
MAX-4 |
11:15 |
Stanky Leg FC -
Enköping
|
3-0
(3-0) |
IFU Arena E |
|
|
29 |
MAX-1 |
11:00 |
En annan del av Köping -
Sundsvall 1
|
2-0
|
IFU Arena D |
|
|
15 |
MAX-3 |
11:00 |
Green’N farlig -
Arninge Warriors
|
3-0
(3-0) |
IFU Arena E |
|
|
25 |
MAX-8 |
10:45 |
Lillans gatukök -
Dalarnas Flaggskepp
|
1-2
(1-2) |
IFU Arena B |
|
|
26 |
MAX-7 |
10:45 |
Östersund-Åre -
Sthlm kontorslag
|
0-5
|
IFU Arena C |
|
|
27 |
MAX-7 |
10:45 |
LidingöLallarna -
Götteburgarna
|
0-5
|
IFU Arena D |
|
|
28 |
MAX-8 |
10:45 |
Stratton Oakmont -
Öviks Örnar
|
5-0
(5-0) |
IFU Arena E |
|
|
24 |
MAX-6 |
10:30 |
Örebro 1 Eurostop -
Spicy Haywan
|
0-2
(0-2) |
IFU Arena E |
|
|
23 |
MAX-5 |
10:30 |
Smaskiga Burgers -
Kristoffers änglar
|
0-1
|
IFU Arena D |
|
|
21 |
MAX-6 |
10:30 |
Hungriga Hudik -
Breddens bestar
|
0-3
(0-3) |
IFU Arena B |
|
|
22 |
MAX-5 |
10:30 |
Häggan -
Borlänges dalmasar-kullor
|
5-1
|
IFU Arena C |
|
|
1 |
MAX-3 |
10:15 |
PointaPointa -
Green’N farlig
|
3-2
(3-2) |
IFU Arena B |
|
|
19 |
MAX-2 |
10:15 |
A-team -
Nyburgarna 3
|
5-0
|
IFU Arena C |
|
|
20 |
MAX-4 |
10:15 |
Gävle Tigers -
Stanky Leg FC
|
1-3
(1-3) |
IFU Arena E |
|
|
30 |
MAX-3 |
10:00 |
PointaPointa -
Arninge Warriors
|
2-1
(2-1) |
IFU Arena B |
|
|
16 |
MAX-1 |
10:00 |
3:an -
Noll koll på boll
|
0-1
|
IFU Arena C |
|
|
18 |
MAX-4 |
10:00 |
B-Team -
Enköping
|
0-3
(WO) |
IFU Arena E |
|
|
14 |
MAX-8 |
09:45 |
Dalarnas Flaggskepp -
Stratton Oakmont
|
0-7
(0-7) |
IFU Arena E |
|
|
13 |
MAX-7 |
09:45 |
Sthlm kontorslag -
LidingöLallarna
|
5-0
|
IFU Arena D |
|
|
12 |
MAX-7 |
09:45 |
Götteburgarna -
Östersund-Åre
|
2-2
|
IFU Arena C |
|
|
11 |
MAX-8 |
09:45 |
Öviks Örnar -
Lillans gatukök
|
0-0
|
IFU Arena B |
|
|
7 |
MAX-6 |
09:30 |
Spicy Haywan -
Hungriga Hudik
|
0-0
|
IFU Arena B |
|
|
8 |
MAX-5 |
09:30 |
Kristoffers änglar -
Häggan
|
0-7
|
IFU Arena C |
|
|
9 |
MAX-5 |
09:30 |
Borlänges dalmasar-kullor -
Smaskiga Burgers
|
2-1
|
IFU Arena D |
|
|
10 |
MAX-6 |
09:30 |
Breddens bestar -
Örebro 1 Eurostop
|
1-0
(1-0) |
IFU Arena E |
|
|
4 |
MAX-4 |
09:15 |
Stanky Leg FC -
B-Team
|
5-1
|
IFU Arena B |
|
|
2 |
MAX-1 |
09:15 |
Noll koll på boll -
En annan del av Köping
|
1-4
|
IFU Arena C |
|
|
6 |
MAX-4 |
09:15 |
Enköping -
Gävle Tigers
|
0-3
(WO) |
IFU Arena E |
|
|
3 |
MAX-3 |
09:00 |
Arninge Warriors -
VAKANT1
|
0-0
(WO) |
IFU Arena E |
|
|
17 |
MAX-3 |
09:00 |
VAKANT1 -
PointaPointa
|
0-3
(WO) |
IFU Arena B |
|
|
5 |
MAX-2 |
09:00 |
Nyburgarna 3 -
Uppsalas Elit
|
0-6
|
IFU Arena C |
|
|