112 |
HB-1 |
21:30 |
Strømmen IBK 2 -
Søndre Vikings
|
0-11
|
Kongstenhallen E |
|
|
56 |
G16-2 |
21:30 |
Alta IBK -
Tunet IBK
|
0-4
|
Kongstenhallen A |
|
|
113 |
G14-3 |
21:30 |
Tønsberg Innbandyklubb -
BMIL G14
|
0-15
|
Kongstenhallen C |
|
|
111 |
G16-4 |
21:30 |
Sarpsborg Sharks 1 -
Lørenskog 2
|
7-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
110 |
G16-3 |
21:30 |
Strømmen G15 -
GiF Fighters
|
2-8
|
Kongstenhallen D |
|
|
107 |
DB-1 |
20:45 |
Greåker IBK -
NOR 92
|
0-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
108 |
DB-2 |
20:45 |
GIF Fighters -
Holmlia dame 2
|
0-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
105 |
G14-2 |
20:45 |
Nor 92 IBK -
BMIL G13-2
|
10-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
106 |
G14-2 |
20:45 |
Sarpsborg Sharks Hvit -
Strømmen G14
|
1-5
|
Kongstenhallen C |
|
|
104 |
DB-3 |
20:45 |
Ullkisa -
Fredrikstad
|
0-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
102 |
G16-1 |
20:00 |
Slevik 1 -
Fredrikstad IBK G16
|
7-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
99 |
DB-3 |
20:00 |
Øreåsen IL -
Tunet IBK J18
|
0-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
101 |
G16-1 |
20:00 |
Sveiva -
Tønsberg Innbandyklubb
|
4-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
100 |
HB-3 |
20:00 |
Nedre Furuset IBK -
OSI
|
2-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
103 |
DB-1 |
20:00 |
Slevik -
Häljarps SK
|
3-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
98 |
G14-1 |
19:15 |
Tunet Slapshots -
Hultsberg & Björkås IBF
|
1-5
|
Kongstenhallen A |
|
|
94 |
G12-2 |
19:15 |
Onsala 2 -
Sveiva 02
|
4-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
97 |
G14-1 |
19:15 |
Greåker Bulldogs IBK -
BMIL G13-1
|
5-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
95 |
G19-1 |
19:15 |
Gjerdrum-Ullkisa -
Slevik/Fredrikstad
|
3-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
96 |
G16-2 |
19:15 |
Tunet IBK -
Sarpsborg Sharks 2
|
7-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
90 |
J14-1 |
18:15 |
Tunet J14 -
Bygdø Monolitten
|
1-5
|
Kongstenhallen E |
|
|
91 |
G14-3 |
18:15 |
Tunet Hotshots -
Sarpsborg Sharks Blå
|
4-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
93 |
G12-1 |
18:15 |
Tunet Slingshots -
Onsala 1
|
1-9
|
Kongstenhallen A |
|
|
92 |
G10-1 |
18:15 |
TunetG10 - Lilla -
Tunet Hotshots 2005
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
89 |
HB-3 |
18:15 |
Råde Innebandy -
Strømmen ibk
|
1-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
84 |
DB-3 |
17:30 |
Tunet IBK J18 -
Fredrikstad
|
1-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
87 |
G10-1 |
17:30 |
Fredrikstad IBK G10 -
Tunet Slapshots 2005
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
85 |
G16-4 |
17:30 |
Sarpsborg Sharks 1 -
Ullkisa
|
4-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
86 |
G14-2 |
17:30 |
Nor 92 IBK -
Sarpsborg Sharks Hvit
|
1-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
88 |
DB-2 |
17:30 |
GIF Fighters -
Sarpsborg Sharks
|
2-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
82 |
HB-2 |
16:45 |
Holmlia SK2 -
Ull/Kisa
|
2-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
79 |
DB-3 |
16:45 |
Øreåsen IL -
Ullkisa
|
5-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
80 |
J14-1 |
16:45 |
Sarpsborg IBK Blå -
Sveiva
|
8-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
83 |
DB-1 |
16:45 |
NOR 92 -
Slevik
|
3-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
81 |
HB-1 |
16:45 |
Hsil Sailors -
Strømmen IBK 2
|
14-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
78 |
HB-2 |
16:00 |
Vågsbygd -
Slevik 2
|
1-18
|
Kongstenhallen D |
|
|
76 |
G16-1 |
16:00 |
Fredrikstad IBK G16 -
Sveiva
|
1-8
|
Kongstenhallen E |
|
|
75 |
G12-3 |
16:00 |
Slevik IBK Sort -
Sveiva 03
|
15-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
74 |
G12-2 |
16:00 |
Sarpsborg Sharks Blå -
Slevik IBK Gul
|
9-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
77 |
G16-2 |
16:00 |
Sarpsborg Sharks 2 -
NOR 92
|
0-12
|
Kongstenhallen A |
|
|
73 |
G12-1 |
15:00 |
St.Croix IBK -
Tunet Slingshots
|
6-8
|
Kongstenhallen A |
|
|
70 |
G16-3 |
15:00 |
Lørenskog 1 -
Strømmen G15
|
1-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
71 |
G10-1 |
15:00 |
TunetG10 - Lilla -
Slevik IBK
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
69 |
G16-1 |
15:00 |
Tønsberg Innbandyklubb -
Slevik 1
|
1-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
72 |
G12-1 |
15:00 |
Onsala 1 -
Sarpsborg Sharks Hvit
|
1-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
66 |
HB-1 |
14:15 |
Strømmen IBK 2 -
Greåker 3
|
1-12
|
Kongstenhallen E |
|
|
68 |
DB-2 |
14:15 |
Holmlia dame 2 -
Sarpsborg Sharks
|
1-7
|
Kongstenhallen D |
|
|
67 |
G10-1 |
14:15 |
Sarpsborg Sharks -
Fredrikstad IBK G10
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
64 |
J14-1 |
14:15 |
Bygdø Monolitten -
Tunet J12
|
7-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
65 |
G16-3 |
14:15 |
Øreåsen innebandy -
GiF Fighters
|
0-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
61 |
G14-3 |
13:30 |
BMIL G14 -
Sarpsborg Sharks Blå
|
3-4
|
Kongstenhallen E |
|
|
62 |
G14-3 |
13:30 |
Tønsberg Innbandyklubb -
Tunet Hotshots
|
0-19
|
Kongstenhallen A |
|
|
63 |
G12-1 |
13:30 |
Hvaler ballklubb -
Sarpsborg Sharks Hvit
|
1-6
|
Kongstenhallen B |
|
|
59 |
J14-1 |
13:30 |
Sveiva -
Sarpsborg IBK Hvit
|
4-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
60 |
G14-2 |
13:30 |
Fredrikstad IBK -
Nor 92 IBK
|
3-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
109 |
G16-2 |
12:45 |
NOR 92 -
Alta IBK
|
5-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
58 |
G10-1 |
12:45 |
Tunet Slapshots 2005 -
Slevik IBK
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
55 |
HB-3 |
12:45 |
Strømmen ibk -
Nedre Furuset IBK
|
8-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
54 |
G19-1 |
12:45 |
Sarpsborg -
Gjerdrum-Ullkisa
|
6-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
57 |
G14-1 |
12:45 |
St.Croix IBK -
Hultsberg & Björkås IBF
|
0-11
|
Kongstenhallen B |
|
|
49 |
G12-3 |
12:00 |
Øreåsen -
Greåker Bulldogs
|
3-6
|
Kongstenhallen A |
|
|
53 |
G12-1 |
12:00 |
Onsala 1 -
St.Croix IBK
|
7-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
52 |
G10-1 |
12:00 |
Sarpsborg Sharks -
Tunet Hotshots 2005
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
51 |
G16-4 |
12:00 |
Lørenskog 2 -
Hvaler Ballklubb
|
2-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
50 |
HB-3 |
12:00 |
OSI -
Råde Innebandy
|
0-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
45 |
HB-1 |
11:15 |
Greåker 3 -
Hsil Sailors
|
6-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
44 |
G16-3 |
11:15 |
GiF Fighters -
Lørenskog 1
|
6-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
47 |
G14-1 |
11:15 |
Greåker Bulldogs IBK -
Tunet Slapshots
|
4-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
48 |
DB-2 |
11:15 |
Holmlia dame 2 -
GIF Fighters
|
0-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
46 |
HB-1 |
11:15 |
St.Croix IBK -
Søndre Vikings
|
2-4
|
Kongstenhallen A |
|
|
42 |
DB-1 |
10:15 |
Häljarps SK -
Greåker IBK
|
7-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
40 |
G14-2 |
10:15 |
BMIL G13-2 -
Sarpsborg Sharks Hvit
|
0-8
|
Kongstenhallen A |
|
|
43 |
G12-1 |
10:15 |
Tunet Slingshots -
Hvaler ballklubb
|
2-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
39 |
J14-1 |
10:15 |
Tunet J14 -
Sarpsborg IBK Blå
|
0-6
|
Kongstenhallen C |
|
|
41 |
G14-2 |
10:15 |
Strømmen G14 -
Fredrikstad IBK
|
3-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
36 |
J14-1 |
09:30 |
Sarpsborg IBK Hvit -
Tunet J12
|
2-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
38 |
HB-2 |
09:30 |
Slevik 2 -
Ull/Kisa
|
5-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
35 |
G19-1 |
09:30 |
Slevik/Fredrikstad -
Sarpsborg
|
1-7
|
Kongstenhallen E |
|
|
37 |
G14-1 |
09:30 |
BMIL G13-1 -
St.Croix IBK
|
2-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
10 |
G12-2 |
09:30 |
Sveiva 02 -
Sarpsborg Sharks Blå
|
0-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
29 |
G12-3 |
08:45 |
Øreåsen -
Slevik IBK Sort
|
2-13
|
Kongstenhallen A |
|
|
32 |
G16-4 |
08:45 |
Hvaler Ballklubb -
Ullkisa
|
0-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
30 |
G12-3 |
08:45 |
Greåker Bulldogs -
Sveiva 03
|
3-4
|
Kongstenhallen C |
|
|
33 |
HB-2 |
08:45 |
Vågsbygd -
Holmlia SK2
|
0-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
31 |
G16-3 |
08:45 |
Lørenskog 1 -
Øreåsen innebandy
|
3-5
|
Kongstenhallen E |
|
|
25 |
J14-1 |
08:00 |
Sveiva -
Bygdø Monolitten
|
0-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
26 |
HB-1 |
08:00 |
Hsil Sailors -
St.Croix IBK
|
2-1
|
Kongstenhallen E |
|
|
24 |
G12-2 |
08:00 |
Slevik IBK Gul -
Onsala 2
|
1-7
|
Kongstenhallen C |
|
|
28 |
G12-1 |
08:00 |
Sarpsborg Sharks Hvit -
St.Croix IBK
|
11-6
|
Kongstenhallen B |
|
|
27 |
G14-1 |
08:00 |
Hultsberg & Björkås IBF -
Greåker Bulldogs IBK
|
8-1
|
Kongstenhallen A |
|
|