116 |
HB-2 |
21:30 |
Vågsbygd B -
Søndre Vikings
|
0-10
|
Kongstenhallen E |
|
|
120 |
DB-1 |
21:30 |
Vågsbygd/Kristiansand SI -
Greåker IBK
|
1-6
|
Kongstenhallen D |
|
|
118 |
G16-4 |
21:30 |
Fredrikstad IBK -
Tunet G16
|
4-3
|
Kongstenhallen C |
|
|
119 |
DB-1 |
21:30 |
Slevik -
Fredrikstad
|
1-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
117 |
G16-3 |
21:30 |
Tønsberg G16 -
Øreåsen G16
|
4-6
|
Kongstenhallen B |
|
|
112 |
G16-3 |
20:45 |
Sarpsborg Sharks 99 -
Vågsbygd
|
11-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
115 |
G14-2 |
20:45 |
BMIL Vikings -
Tønsberg G14
|
10-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
111 |
G16-1 |
20:45 |
Hultsberg & Björkås IBF P-00 -
St.Croix IBK
|
12-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
114 |
HB-1 |
20:45 |
Løkka -
Vågsbygd A
|
2-6
|
Kongstenhallen D |
|
|
113 |
G16-4 |
20:45 |
Sarpsborg sharks 00 -
Sveiva
|
3-5
|
Kongstenhallen E |
|
|
106 |
G19-1 |
20:00 |
Tønsberg IBK -
Slevik
|
0-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
193 |
G14-4 |
20:00 |
Slevik G14 -
Sveiva 01
|
2-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
107 |
G14-3 |
20:00 |
Soon IBK -
BMIL Capitals
|
5-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
108 |
G14-3 |
20:00 |
Fredrikstad IBK -
St.Croix Sort
|
7-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
194 |
G14-4 |
20:00 |
Fet G-02 -
Sarpsborg Sharks 2
|
2-10
|
Kongstenhallen B |
|
|
159 |
DB-1 |
19:15 |
Greåker IBK -
Fredrikstad
|
1-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
102 |
G16-1 |
19:15 |
Strømmen IBK -
Bækkelaget G99
|
1-5
|
Kongstenhallen B |
|
|
105 |
G14-2 |
19:15 |
Sarpsborg Sharks 1 -
St.Croix Hvit
|
15-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
104 |
DB-1 |
19:15 |
Vågsbygd/Kristiansand SI -
Slevik
|
2-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
101 |
HB-2 |
19:15 |
Vågsbygd B -
Nedre Furuset IBK
|
0-12
|
Kongstenhallen E |
|
|
100 |
HB-1 |
18:15 |
Løkka -
Fredrikstad IBK 2
|
3-9
|
Kongstenhallen E |
|
|
97 |
G16-3 |
18:15 |
Vågsbygd -
Øreåsen G16
|
0-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
96 |
G16-1 |
18:15 |
St.Croix IBK -
Greåker
|
0-8
|
Kongstenhallen C |
|
|
98 |
G16-4 |
18:15 |
Sarpsborg sharks 00 -
Tunet G16
|
1-4
|
Kongstenhallen B |
|
|
99 |
G16-4 |
18:15 |
Sveiva -
Fredrikstad IBK
|
3-5
|
Kongstenhallen A |
|
|
191 |
G14-4 |
17:30 |
Sarpsborg Sharks 2 -
Sveiva 01
|
2-5
|
Kongstenhallen B |
|
|
91 |
HB-2 |
17:30 |
Slevik 2 -
Søndre Vikings
|
3-5
|
Kongstenhallen E |
|
|
92 |
G16-3 |
17:30 |
Sarpsborg Sharks 99 -
Tønsberg G16
|
17-1
|
Kongstenhallen D |
|
|
93 |
G12-1 |
17:30 |
Tunet Hotshots -
Sveiva
|
1-3
|
Kongstenhallen C |
|
|
192 |
G14-4 |
17:30 |
NOR 92 -
Fet G-02
|
19-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
88 |
G14-3 |
16:45 |
Fredrikstad IBK -
Soon IBK
|
2-3
|
Kongstenhallen B |
|
|
90 |
G14-2 |
16:45 |
Sarpsborg Sharks 1 -
BMIL Vikings
|
4-3
|
Kongstenhallen C |
|
|
87 |
DB-2 |
16:45 |
Sarpsborg IBK J19 -
Holmlia
|
4-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
89 |
G14-2 |
16:45 |
Tønsberg G14 -
St.Croix Hvit
|
2-7
|
Kongstenhallen A |
|
|
86 |
G19-1 |
16:45 |
Sarpsborg IBK -
Tønsberg IBK
|
12-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
81 |
G16-1 |
16:00 |
Hultsberg & Björkås IBF P-00 -
Bækkelaget G99
|
2-5
|
Kongstenhallen E |
|
|
83 |
G16-2 |
16:00 |
Slevik G16 -
BygdøMonolitten Idrettslag G15
|
6-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
82 |
G16-1 |
16:00 |
St.Croix IBK -
Strømmen IBK
|
1-9
|
Kongstenhallen B |
|
|
36 |
G10-1 |
16:00 |
Tunet Slapshots -
Tønsberg G10
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
84 |
G14-3 |
16:00 |
St.Croix Sort -
BMIL Capitals
|
9-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
190 |
G14-4 |
15:00 |
Fet G-02 -
Slevik G14
|
0-7
|
Kongstenhallen A |
|
|
76 |
G12-4 |
15:00 |
Tunet J14 -
Lørenskog IBK 03/04
|
6-0
|
Kongstenhallen B |
|
|
77 |
G12-1 |
15:00 |
Tunet Hotshots -
Øreåsen Svart
|
8-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
85 |
HB-1 |
15:00 |
Øreåsen Innebandy -
Vågsbygd A
|
2-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
79 |
G14-1 |
15:00 |
Ull/Kisa G 01/02 -
Havøysund IL
|
2-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
71 |
HB-2 |
14:15 |
Søndre Vikings -
Nedre Furuset IBK
|
2-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
75 |
J14-1 |
14:15 |
Tønsberg Innebandyklubb -
Tunet J14
|
1-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
73 |
G10-2 |
14:15 |
Østensjø/Dverg J11 Hvit -
Tunet IBK -06
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
72 |
HB-2 |
14:15 |
Slevik 2 -
Vågsbygd B
|
10-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
189 |
G14-4 |
14:15 |
Sveiva 01 -
NOR 92
|
8-5
|
Kongstenhallen B |
|
|
68 |
G12-3 |
13:30 |
Vålerenga -
Tunet Lilla
|
4-1
|
Kongstenhallen A |
|
|
70 |
G14-5 |
13:30 |
Tunet G14 -
Halden IBK
|
10-1
|
Kongstenhallen B |
|
|
66 |
G10-1 |
13:30 |
Østensjø/Dverg J11 Sort -
Tunet Slapshots
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
69 |
DB-2 |
13:30 |
Holmlia -
St. Croix IBK
|
1-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
67 |
G12-2 |
13:30 |
Tunet Slingshots -
BSK G12
|
14-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
74 |
G16-1 |
12:45 |
Greåker -
Hultsberg & Björkås IBF P-00
|
0-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
61 |
HB-3 |
12:45 |
Hvaler B.K -
Strømmen ibk
|
1-7
|
Kongstenhallen E |
|
|
64 |
G12-1 |
12:45 |
Sveiva -
Tunet Hotshots
|
3-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
62 |
HB-3 |
12:45 |
Ull/Kisa -
Norwegian All Star Team
|
3-5
|
Kongstenhallen B |
|
|
63 |
G14-5 |
12:45 |
Greåker Bulldogs hvit -
Gif Fighters
|
0-9
|
Kongstenhallen A |
|
|
197 |
G14-4 |
12:00 |
Sarpsborg Sharks 2 -
NOR 92
|
1-6
|
Kongstenhallen A |
|
|
57 |
G12-3 |
12:00 |
Ull/Kisa -
Fredrikstad IBK
|
3-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
56 |
J14-1 |
12:00 |
Tunet J14 -
Sarpsborg J16 -2
|
1-1
|
Kongstenhallen C |
|
|
58 |
HB-1 |
12:00 |
Øreåsen Innebandy -
Løkka
|
10-0
|
Kongstenhallen D |
|
|
59 |
G14-1 |
12:00 |
Hvaler bk cardinals -
Greåker Bulldogs Rød
|
1-3
|
Kongstenhallen E |
|
|
54 |
G10 |
11:15 |
Tønsberg G10 -
Østensjø/Dverg J11 Hvit
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
55 |
HB-1 |
11:15 |
Vågsbygd A -
Fredrikstad IBK 2
|
1-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
53 |
G12-4 |
11:15 |
Sarpsborg Sharks -
Drøbak Frogn Innebandy
|
12-0
|
Kongstenhallen E |
|
|
52 |
G12-2 |
11:15 |
Øreåsen hvit -
Greåker
|
14-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
51 |
G16-2 |
11:15 |
Halden IBK -
GIF Fighters
|
3-3
|
Kongstenhallen A |
|
|
47 |
HB-3 |
10:15 |
Hvaler B.K -
Ull/Kisa
|
1-5
|
Kongstenhallen E |
|
|
49 |
G14-5 |
10:15 |
Gif Fighters -
Halden IBK
|
6-4
|
Kongstenhallen D |
|
|
46 |
HB-3 |
10:15 |
Strømmen ibk -
Norwegian All Star Team
|
1-8
|
Kongstenhallen A |
|
|
50 |
G12-1 |
10:15 |
Øreåsen Svart -
Sveiva
|
0-18
|
Kongstenhallen B |
|
|
48 |
G10 |
10:15 |
Østensjø/Dverg J11 Sort -
Tunet IBK -06
|
Dolt
|
Kongstenhallen C |
|
|
44 |
G14-1 |
09:30 |
Havøysund IL -
Hvaler bk cardinals
|
2-0
|
Kongstenhallen A |
|
|
195 |
G14-4 |
09:30 |
NOR 92 -
Slevik G14
|
8-2
|
Kongstenhallen B |
|
|
41 |
J14-1 |
09:30 |
Sarpsborg J16 -2 -
Tønsberg Innebandyklubb
|
5-0
|
Kongstenhallen C |
|
|
42 |
DB-2 |
09:30 |
St. Croix IBK -
Sarpsborg IBK J19
|
1-5
|
Kongstenhallen D |
|
|
43 |
G14-5 |
09:30 |
Greåker Bulldogs hvit -
Tunet G14
|
0-12
|
Kongstenhallen E |
|
|
39 |
G12-2 |
08:45 |
Greåker -
BSK G12
|
3-2
|
Kongstenhallen E |
|
|
37 |
G16-2 |
08:45 |
BygdøMonolitten Idrettslag G15 -
Halden IBK
|
2-3
|
Kongstenhallen D |
|
|
45 |
G14-1 |
08:45 |
Greåker Bulldogs Rød -
Ull/Kisa G 01/02
|
20-2
|
Kongstenhallen C |
|
|
40 |
G12-4 |
08:45 |
Lørenskog IBK 03/04 -
Drøbak Frogn Innebandy
|
3-2
|
Kongstenhallen A |
|
|
38 |
G12-2 |
08:45 |
Øreåsen hvit -
Tunet Slingshots
|
6-6
|
Kongstenhallen B |
|
|
34 |
G12-4 |
08:00 |
Tunet J14 -
Sarpsborg Sharks
|
7-4
|
Kongstenhallen A |
|
|
33 |
G12-3 |
08:00 |
Tunet Lilla -
Fredrikstad IBK
|
0-6
|
Kongstenhallen B |
|
|
32 |
G12-3 |
08:00 |
Vålerenga -
Ull/Kisa
|
0-10
|
Kongstenhallen C |
|
|
31 |
G16-2 |
08:00 |
GIF Fighters -
Slevik G16
|
3-2
|
Kongstenhallen D |
|
|
35 |
G12-1 |
08:00 |
Øreåsen Svart -
Tunet Hotshots
|
1-8
|
Kongstenhallen E |
|
|