121 |
B09-5 |
08:00 |
FBŠ Hattrick Brno -
FBC ORCA KRNOV
|
12-0
(2) |
BUB |
|
|
122 |
B09-6 |
08:00 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
Predvýber CZ Florbal MB
|
1-2
(2) |
EXE |
|
|
123 |
B11-2 |
08:00 |
EXEL SNIPERS BRATISLAVA -
TROOPERS
|
4-12
(2) |
HB 1 |
|
|
124 |
B11-1 |
08:00 |
1 SC TEMPISH Vítkovice -
FBŠ SLAVIA Plzen
|
6-3
(2) |
HB 2 |
|
|
125 |
B13M-4 |
08:00 |
FBC ORCA KRNOV -
FBŠ Hattrick Brno
|
1-4
(2) |
HOS 1 |
|
|
126 |
B13M-5 |
08:00 |
BLACK ANGELS 2013 white -
Snipers Trebíc
|
1-11
(2) |
HOS 2 |
|
|
127 |
B13M-1 |
08:00 |
FBC Gepardi Brno -
FBŠ Gorily Plzen
|
4-9
(2) |
HOS 3 |
|
|
128 |
B05-2 |
08:00 |
FbC Panthers Pohorelice -
SKV
|
5-3
(2) |
KUN |
|
|
129 |
G07-1 |
08:00 |
SK BIVOJ LITVÍNOV -
ACEMA Sparta Praha
|
0-8
(2) |
SHJ |
|
|
130 |
B09-1 |
08:00 |
EXEL SNIPERS BRATISLAVA -
FBK Piráti Sokol Chrudim
|
11-1
(2) |
SLA |
|
|
131 |
B09-4 |
08:00 |
Wizards SO Praha 10 -
FBC Gepardi Brno
|
5-1
(2) |
TJJM |
|
|
132 |
B09-7 |
08:00 |
Kanonýri Kladno B09 -
FBS Bohemians Black
|
3-1
(2) |
VIN |
|
|
133 |
B09-2 |
08:00 |
FBC DDM Decín -
Floorball Club Písek
|
2-3
(2) |
ZEL |
|
|
134 |
G10M-1 |
08:25 |
BLACK ANGELS -
ACEMA Sparta Praha
|
4-0
(2) |
HOS 1 |
|
|
135 |
G11M-1 |
08:25 |
FBC Draci -
FBS Bohemians
|
7-1
(2) |
HOS 2 |
|
|
136 |
B12M-1 |
08:25 |
1 FK Ostrava JIH -
ACEMA Sparta Praha
|
5-8
(2) |
HOS 3 |
|
|
137 |
B07-3 |
08:45 |
FBŠ Hattrick Brno -
Fbc Tigers Poruba
|
5-1
(2) |
BUB |
|
|
138 |
B07-4 |
08:45 |
ATF Plzen -
Kanonýri Kladno B07
|
2-6
(2) |
EXE |
|
|
139 |
B11-3 |
08:45 |
BLACK ANGELS 2011 -
FBC Topgal Šternberk
|
3-3
(2) |
HB 1 |
|
|
140 |
B11-4 |
08:45 |
Warriors Bratislava -
FBC Panthers Liberec
|
3-6
(2) |
HB 2 |
|
|
141 |
B07-6 |
08:45 |
TROOPERS -
BLACK ANGELS
|
1-3
(2) |
KUN |
|
|
142 |
B08-2 |
08:45 |
Tatran Strešovice -
FBK AS Trencín
|
3-1
(2) |
POD |
|
|
143 |
G07-1 |
08:45 |
BLACK ANGELS -
Florbalová akademie MB
|
1-1
(2) |
SHJ |
|
|
144 |
B07-1 |
08:45 |
FAT PIPE START98 KUNRATICE -
LIDO Bratislava
|
8-0
(2) |
SLA |
|
|
145 |
B05-4 |
08:45 |
Wizards SO Praha 10 -
FBŠ Hattrick Brno
|
2-4
(2) |
TJJM |
|
|
146 |
B07-5 |
08:45 |
SK Dvojka Praha -
ACEMA Sparta Praha
|
1-0
(2) |
VIN |
|
|
147 |
B07-7 |
08:45 |
Wizards SO Praha 10 -
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
|
2-4
(2) |
ZEL |
|
|
148 |
B13M-2 |
08:50 |
Florbal Jesenice -
Prague Tigers
|
10-1
(2) |
HOS 1 |
|
|
149 |
B13M-3 |
08:50 |
Butchis -
Panthers Otrokovice
|
1-16
(2) |
HOS 2 |
|
|
150 |
B13M-4 |
08:50 |
ACEMA Sparta Praha YELLOW -
Panthers Praha RED
|
2-4
(2) |
HOS 3 |
|
|
151 |
B13M-5 |
09:15 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Sokol Brno EMKOCase Gullivers
|
3-12
(2) |
HOS 1 |
|
|
152 |
B13M-1 |
09:15 |
Florbal Chomutov -
Panthers Praha WHITE
|
8-1
(2) |
HOS 2 |
|
|
153 |
B13M-2 |
09:15 |
ACEMA Sparta Praha RED -
Surikaty florbal Košice
|
5-1
(2) |
HOS 3 |
|
|
154 |
B09-3 |
09:30 |
ŠK Lido Bratislava -
ACEMA Sparta Praha Red
|
1-5
(2) |
BUB |
|
|
155 |
B05-1 |
09:30 |
ŠK Lido Prírodovedec -
Snipers Trebíc
|
6-5
(2) |
EXE |
|
|
156 |
B10-1 |
09:30 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Panthers Otrokovice
|
1-8
(2) |
HB 1 |
|
|
157 |
B10-2 |
09:30 |
ACEMA Sparta Praha RED -
FBŠ Gorily Plzen
|
4-1
(2) |
HB 2 |
|
|
158 |
B05-3 |
09:30 |
Tatran Strešovice -
Zlín Lions - Blue Devils
|
1-2
(2) |
KUN |
|
|
159 |
B06-1 |
09:30 |
Snipers Bratislava -
Tatran Strešovice
|
1-3
(2) |
POD |
|
|
160 |
G04-1 |
09:30 |
ACEMA Sparta Praha YELLOW -
Kanonýri Kladno
|
0-3
(2) |
SHJ |
|
|
161 |
B07-5 |
09:30 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
FBC ORCA KRNOV
|
6-0
(2) |
SLA |
|
|
162 |
B05-5 |
09:30 |
FBC Prerov -
BLACK ANGELS
|
1-6
(2) |
TJJM |
|
|
163 |
B05-2 |
09:30 |
TBC Králuv Dvur -
Snipers Bratislava
|
2-3
(2) |
VIN |
|
|
164 |
B05-7 |
09:30 |
FBC TJ Sokol Frenštát pR -
1 FBC Florbal Trencín
|
3-4
(2) |
ZEL |
|
|
165 |
B13M-3 |
09:40 |
BLACK ANGELS 2013 -
Predvýber CZ Florbal MB
|
1-2
(2) |
HOS 1 |
|
|
166 |
G11M-1 |
09:40 |
BLACK ANGELS -
FBŠ Hattrick Brno
|
0-15
(2) |
HOS 2 |
|
|
167 |
B12M-1 |
09:40 |
BLACK ANGELS 2012 -
Kanonýri Kladno B12
|
13-0
(2) |
HOS 3 |
|
|
168 |
G10M-1 |
10:05 |
Kekavas Bulldogs -
MMSK Podhale Nowy Targ
|
1-7
(2) |
HOS 1 |
|
|
169 |
B13M-1 |
10:05 |
TROOPERS -
FBC Gepardi Brno
|
8-4
(2) |
HOS 2 |
|
|
170 |
G10M-1 |
10:05 |
Panthers Praha -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
3-4
(2) |
HOS 3 |
|
|
171 |
B07-3 |
10:15 |
Panthers Praha -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
5-0
(2) |
BUB |
|
|
172 |
B08-1 |
10:15 |
PRO-AKTIV Bílina -
ŠSK Ocov Hodonín
|
2-7
(2) |
EXE |
|
|
173 |
B11-4 |
10:15 |
Bulldogs Brno -
ACEMA Sparta Praha
|
4-1
(2) |
HB 1 |
|
|
174 |
B11-3 |
10:15 |
Predvýber CZ Florbal MB -
Florbal Jesenice
|
5-1
(2) |
HB 2 |
|
|
175 |
B09-2 |
10:15 |
Galaktikos Bratislava -
Panthers Praha WHITE
|
9-4
(2) |
KUN |
|
|
176 |
B05-3 |
10:15 |
ACEMA Sparta Praha -
TJ Lokomotiva Louny
|
7-3
(2) |
POD |
|
|
177 |
G04-2 |
10:15 |
ACEMA Sparta Praha RED -
Florbal Chomutov
|
4-3
(2) |
SHJ |
|
|
178 |
B07-2 |
10:15 |
Florbal Jesenice -
Florbal Ústí
|
1-14
(2) |
SLA |
|
|
179 |
B07-1 |
10:15 |
Predvýber CZ FB MB White -
Snipers Šamorín
|
3-1
(2) |
TJJM |
|
|
180 |
B09-1 |
10:15 |
FBS Bohemians White -
Snipers Trebíc
|
2-6
(2) |
VIN |
|
|
181 |
B05-1 |
10:15 |
ATF Plzen -
SK Florbal Benesov
|
8-0
(2) |
ZEL |
|
|
182 |
B13M-4 |
10:30 |
Panthers Praha RED -
FBC ORCA KRNOV
|
2-3
(2) |
HOS 1 |
|
|
183 |
B12M-1 |
10:30 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
1 FK Ostrava JIH
|
13-1
(2) |
HOS 2 |
|
|
184 |
B13M-4 |
10:30 |
FBŠ Hattrick Brno -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
9-1
(2) |
HOS 3 |
|
|
185 |
B13M-2 |
10:55 |
Prague Tigers -
ACEMA Sparta Praha RED
|
5-10
(2) |
HOS 1 |
|
|
186 |
B13M-1 |
10:55 |
FBŠ Gorily Plzen -
Florbal Chomutov
|
7-6
(2) |
HOS 2 |
|
|
187 |
B13M-5 |
10:55 |
Snipers Trebíc -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
12-4
(2) |
HOS 3 |
|
|
188 |
B07-2 |
11:00 |
FBC CPP Bystron Group Ostrava -
FBS Bohemians
|
7-0
(2) |
EXE |
|
|
189 |
B10-1 |
11:00 |
ŠSK Ocov Hodonín -
Butchis
|
16-0
(2) |
HB 1 |
|
|
190 |
B10-2 |
11:00 |
Surikaty florbal Košice -
BLACK ANGELS 2010
|
0-13
(2) |
HB 2 |
|
|
191 |
B09-1 |
11:00 |
1 SC TEMPISH Vítkovice -
FBK Piráti Sokol Chrudim
|
17-0
(2) |
KUN |
|
|
192 |
B09-4 |
11:00 |
Wizards SO Praha 10 -
TBC Králuv Dvur
|
5-1
(2) |
POD |
|
|
193 |
G07-1 |
11:00 |
Panthers Praha -
SK BIVOJ LITVÍNOV
|
9-0
(2) |
SHJ |
|
|
194 |
B06-1 |
11:00 |
CIRKUS PRAHA -
FBK Škorpioni Ostrava
|
6-4
(2) |
SLA |
|
|
195 |
B05-4 |
11:00 |
Kanonýri Kladno B05 -
ACEMA Sparta Praha UNYP
|
2-1
(2) |
TJJM |
|
|
196 |
B08-1 |
11:00 |
ACEMA Sparta Praha -
MMSK Podhale Nowy Targ
|
9-2
(2) |
VIN |
|
|
197 |
B09-2 |
11:00 |
1 FBC Florbal Trencín -
Floorball Club Písek
|
3-7
(2) |
ZEL |
|
|
198 |
B12M-1 |
11:20 |
ACEMA Sparta Praha -
BLACK ANGELS 2012
|
2-12
(2) |
HOS 1 |
|
|
199 |
G11M-1 |
11:20 |
FBS Bohemians -
BLACK ANGELS
|
1-0
(2) |
HOS 2 |
|
|
200 |
G10M-1 |
11:20 |
UKS Chynów Zielona Góra -
ACEMA Sparta Praha
|
4-3
(2) |
HOS 3 |
|
|
201 |
B05-2 |
11:45 |
FD Teplice -
SKV
|
7-0
(2) |
BUB |
|
|
202 |
B11-1 |
11:45 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
FBS Bohemians
|
6-1
(2) |
HB 1 |
|
|
203 |
B11-2 |
11:45 |
Kanonýri Kladno B11 -
FBC ORCA KRNOV
|
8-5
(2) |
HB 2 |
|
|
204 |
B13M-2 |
11:45 |
Surikaty florbal Košice -
Florbal Jesenice
|
3-5
(2) |
HOS 1 |
|
|
205 |
B13M-3 |
11:45 |
Panthers Otrokovice -
BLACK ANGELS 2013
|
6-5
(2) |
HOS 2 |
|
|
206 |
B13M-5 |
11:45 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
BLACK ANGELS 2013 white
|
13-2
(2) |
HOS 3 |
|
|
207 |
B06-2 |
11:45 |
FBC DDM Decín -
FBS Bohemians
|
1-2
(2) |
KUN |
|
|
208 |
B07-3 |
11:45 |
FBC Kati Kadan -
Fbc Tigers Poruba
|
6-2
(2) |
POD |
|
|
209 |
G07-1 |
11:45 |
ACEMA Sparta Praha -
Florbalová akademie MB
|
2-2
(2) |
SHJ |
|
|
210 |
B09-7 |
11:45 |
Kanonýri Kladno B09 -
FbK Orlicko-Trebovsko
|
5-4
(2) |
SLA |
|
|
211 |
B09-6 |
11:45 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
Snipers Šamorín
|
6-0
(2) |
TJJM |
|
|
212 |
B05-7 |
11:45 |
FBS Bohemians -
1 FK Ostrava JIH
|
26-0
(2) |
VIN |
|
|
213 |
B07-1 |
11:45 |
1 SFK Havírov -
LIDO Bratislava
|
4-1
(2) |
ZEL |
|
|
214 |
B13M-3 |
12:10 |
Predvýber CZ Florbal MB -
Butchis
|
13-2
(2) |
HOS 1 |
|
|
215 |
B13M-1 |
12:10 |
Panthers Praha WHITE -
TROOPERS
|
1-13
(2) |
HOS 2 |
|
|
216 |
G11M-1 |
12:10 |
FBŠ Hattrick Brno -
FBC Draci
|
7-3
(2) |
HOS 3 |
|
|
217 |
B07-7 |
12:30 |
Wizards SO Praha 10 -
Predvýber CZ FB MB Black
|
0-7
(2) |
BUB |
|
|
218 |
B08-2 |
12:30 |
Tatran Strešovice -
FBŠ Gorily Plzen
|
3-2
(2) |
EXE |
|
|
219 |
B11-3 |
12:30 |
FBC Gepardi Brno -
BLACK ANGELS 2011
|
1-7
(2) |
HB 1 |
|
|
220 |
B10-1 |
12:30 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
5-1
(2) |
HB 2 |
|
|
221 |
B09-4 |
12:30 |
FBC Gepardi Brno -
ACEMA Sparta Praha Blue
|
6-1
(2) |
KUN |
|
|
222 |
B09-6 |
12:30 |
Predvýber CZ Florbal MB -
Panthers Praha BLACK
|
2-7
(2) |
POD |
|
|
223 |
G04-2 |
12:30 |
Sokol Královské Vinohrady -
BLACK ANGELS
|
1-3
(2) |
SHJ |
|
|
224 |
B07-6 |
12:30 |
TROOPERS -
SKV B
|
17-1
(2) |
SLA |
|
|
225 |
B07-5 |
12:30 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
SK Dvojka Praha
|
4-0
(2) |
TJJM |
|
|
226 |
B09-3 |
12:30 |
ŠK Lido Bratislava -
TROOPERS
|
3-16
(2) |
VIN |
|
|
227 |
B09-5 |
12:30 |
FBŠ Hattrick Brno -
FBC Prerov
|
7-3
(2) |
ZEL |
|
|
228 |
B13M-4 |
12:35 |
Panthers Praha RED -
FBŠ Hattrick Brno
|
6-10
(2) |
HOS 1 |
|
|
229 |
G10M-1 |
12:35 |
BLACK ANGELS -
Kekavas Bulldogs
|
11-0
(2) |
HOS 2 |
|
|
230 |
B13M-4 |
12:35 |
FBC ORCA KRNOV -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
4-1
(2) |
HOS 3 |
|
|
231 |
G10M-1 |
13:00 |
MMSK Podhale Nowy Targ -
Panthers Praha
|
1-6
(2) |
HOS 1 |
|
|
232 |
B13M-1 |
13:00 |
FBC Gepardi Brno -
Florbal Chomutov
|
7-7
(2) |
HOS 2 |
|
|
233 |
B12M-1 |
13:00 |
Kanonýri Kladno B12 -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
2-14
(2) |
HOS 3 |
|
|
234 |
B05-6 |
13:15 |
TROOPERS -
Galaxy Team Bulldogs
|
0-7
(2) |
BUB |
|
|
235 |
B07-4 |
13:15 |
Orel Brno Reckovice -
SKV
|
2-4
(2) |
EXE |
|
|
236 |
B10-2 |
13:15 |
SK BIVOJ LITVÍNOV 2010 -
ACEMA Sparta Praha RED
|
10-1
(2) |
HB 1 |
|
|
237 |
B11-1 |
13:15 |
Galaktikos Bratislava -
1 SC TEMPISH Vítkovice
|
2-14
(2) |
HB 2 |
|
|
238 |
B07-4 |
13:15 |
1 FBC Florbal Trencín -
Kanonýri Kladno B07
|
1-2
(2) |
KUN |
|
|
239 |
B08-2 |
13:15 |
FBK AS Trencín -
BLACK ANGELS
|
4-2
(2) |
POD |
|
|
240 |
G04-1 |
13:15 |
Panthers Praha -
Bulldogs Brno
|
2-1
(2) |
SHJ |
|
|
241 |
B05-6 |
13:15 |
Predvýber CZ Florbal MB -
FBC Draci Rícany
|
5-1
(2) |
SLA |
|
|
242 |
B05-5 |
13:15 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
FBC FATPIPE Vipers Most
|
2-0
(2) |
TJJM |
|
|
243 |
B07-5 |
13:15 |
FBC ORCA KRNOV -
ACEMA Sparta Praha
|
3-2
(2) |
VIN |
|
|
244 |
B07-7 |
13:15 |
FAT PIPE FLORBAL CHODOV -
Butchis
|
4-2
(2) |
ZEL |
|
|
245 |
B13M-2 |
13:25 |
Surikaty florbal Košice -
Prague Tigers
|
4-6
(2) |
HOS 1 |
|
|
246 |
B13M-2 |
13:25 |
Florbal Jesenice -
ACEMA Sparta Praha RED
|
3-7
(2) |
HOS 2 |
|
|
247 |
B13M-5 |
13:25 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
Snipers Trebíc
|
4-7
(2) |
HOS 3 |
|
|
248 |
B12M-1 |
13:50 |
1 FK Ostrava JIH -
BLACK ANGELS 2012
|
2-17
(2) |
HOS 1 |
|
|
249 |
B13M-5 |
13:50 |
BLACK ANGELS 2013 white -
ACEMA Sparta Praha BLUE
|
8-3
(2) |
HOS 2 |
|
|
250 |
B12M-2 |
13:50 |
FBC DDM Decín -
FBC Draci Rícany
|
7-4
(2) |
HOS 3 |
|
|
251 |
B05-4 |
14:00 |
FBŠ Hattrick Brno -
Kanonýri Kladno B05
|
4-3
(2) |
BUB |
|
|
252 |
B07-6 |
14:00 |
BLACK ANGELS -
ASK Lovosice LFP
|
6-0
(2) |
EXE |
|
|
253 |
B11-2 |
14:00 |
Panthers Praha -
EXEL SNIPERS BRATISLAVA
|
1-4
(2) |
HB 1 |
|
|
254 |
B11-3 |
14:00 |
FBC Topgal Šternberk -
Predvýber CZ Florbal MB
|
1-1
(2) |
HB 2 |
|
|
255 |
B09-7 |
14:00 |
FBS Bohemians Black -
FBC Štíri Ceské Budejovice
|
3-2
(2) |
KUN |
|
|
256 |
B05-2 |
14:00 |
Snipers Bratislava -
FbC Panthers Pohorelice
|
9-2
(2) |
POD |
|
|
257 |
G04-2 |
14:00 |
Florbalová akademie MB -
ACEMA Sparta Praha RED
|
2-0
(2) |
SHJ |
|
|
258 |
B09-5 |
14:00 |
FBC ORCA KRNOV -
BLACK ANGELS 2009
|
0-5
(2) |
TJJM |
|
|
259 |
B09-3 |
14:00 |
ACEMA Sparta Praha Red -
FBC Mohelnice
|
3-1
(2) |
VIN |
|
|
260 |
B05-1 |
14:00 |
Snipers Trebíc -
Butchis
|
0-4
(2) |
ZEL |
|
|
261 |
B13M-1 |
14:15 |
TROOPERS -
FBŠ Gorily Plzen
|
6-0
(2) |
HOS 1 |
|
|
262 |
B12M-2 |
14:15 |
BLACK ANGELS 2012 white -
Panthers Praha BLACK
|
7-0
(2) |
HOS 2 |
|
|
263 |
G11M-1 |
14:15 |
FBŠ Hattrick Brno -
FBS Bohemians
|
4-1
(2) |
HOS 3 |
|
|
264 |
G10M-1 |
14:40 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
UKS Chynów Zielona Góra
|
2-1
(2) |
HOS 1 |
|
|
265 |
B13M-1 |
14:40 |
Panthers Praha WHITE -
FBC Gepardi Brno
|
0-5
(2) |
HOS 2 |
|
|
266 |
G10M-1 |
14:40 |
ACEMA Sparta Praha -
MMSK Podhale Nowy Targ
|
10-3
(2) |
HOS 3 |
|
|
267 |
B06-2 |
14:45 |
Florbal Tachov -
FBC Mohelnice
|
5-5
(2) |
BUB |
|
|
268 |
B07-1 |
14:45 |
Snipers Šamorín -
FAT PIPE START98 KUNRATICE
|
1-6
(2) |
EXE |
|
|
269 |
B10-1 |
14:45 |
Panthers Otrokovice -
ŠSK Ocov Hodonín
|
9-3
(2) |
HB 1 |
|
|
270 |
B10-2 |
14:45 |
FBŠ Gorily Plzen -
Surikaty florbal Košice
|
8-1
(2) |
HB 2 |
|
|
271 |
B07-3 |
14:45 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
FBŠ Hattrick Brno
|
3-4
(2) |
KUN |
|
|
272 |
B09-1 |
14:45 |
Snipers Trebíc -
EXEL SNIPERS BRATISLAVA
|
2-8
(2) |
POD |
|
|
273 |
G04-1 |
14:45 |
MMSK Podhale Nowy Targ -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
2-2
(2) |
SHJ |
|
|
274 |
B06-1 |
14:45 |
Tatran Strešovice -
FBŠ Gorily Plzen
|
1-3
(2) |
TJJM |
|
|
275 |
B07-2 |
14:45 |
Florbal Ústí -
FBC Gepardi Brno
|
7-0
(2) |
VIN |
|
|
276 |
B08-1 |
14:45 |
ŠSK Ocov Hodonín -
FBS Bohemians
|
7-3
(2) |
ZEL |
|
|
277 |
B13M-3 |
15:05 |
Predvýber CZ Florbal MB -
Panthers Otrokovice
|
3-8
(2) |
HOS 1 |
|
|
278 |
G11M-1 |
15:05 |
FBC Draci -
BLACK ANGELS
|
12-0
(2) |
HOS 2 |
|
|
279 |
B13M-3 |
15:05 |
Butchis -
BLACK ANGELS 2013
|
1-12
(2) |
HOS 3 |
|
|
280 |
B05-2 |
15:30 |
TBC Králuv Dvur -
FD Teplice
|
7-4
(2) |
BUB |
|
|
281 |
B05-3 |
15:30 |
Zlín Lions - Blue Devils -
FBC Gepardi Brno
|
16-0
(2) |
EXE |
|
|
282 |
B11-1 |
15:30 |
FBŠ SLAVIA Plzen -
Sokol Brno EMKOCase Gullivers
|
2-4
(2) |
HB 1 |
|
|
283 |
B11-2 |
15:30 |
TROOPERS -
Kanonýri Kladno B11
|
4-4
(2) |
HB 2 |
|
|
284 |
G10M-1 |
15:30 |
Panthers Praha -
BLACK ANGELS
|
0-6
(2) |
HOS 1 |
|
|
285 |
B12M-1 |
15:30 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
ACEMA Sparta Praha
|
6-2
(2) |
HOS 2 |
|
|
286 |
B12M-1 |
15:30 |
Kanonýri Kladno B12 -
1 FK Ostrava JIH
|
7-5
(2) |
HOS 3 |
|
|
287 |
B07-3 |
15:30 |
Panthers Praha -
FBC Kati Kadan
|
6-1
(2) |
KUN |
|
|
288 |
B05-3 |
15:30 |
Tatran Strešovice -
ACEMA Sparta Praha
|
5-1
(2) |
POD |
|
|
289 |
G04-2 |
15:30 |
Florbal Chomutov -
Sokol Královské Vinohrady
|
4-1
(2) |
SHJ |
|
|
290 |
B05-1 |
15:30 |
ŠK Lido Prírodovedec -
ATF Plzen
|
0-10
(2) |
TJJM |
|
|
291 |
B06-1 |
15:30 |
Snipers Bratislava -
CIRKUS PRAHA
|
1-7
(2) |
VIN |
|
|
292 |
B07-1 |
15:30 |
Predvýber CZ FB MB White -
1 SFK Havírov
|
4-6
(2) |
ZEL |
|
|
293 |
B13M-1 |
15:55 |
Florbal Chomutov -
TROOPERS
|
8-11
(2) |
HOS 1 |
|
|
294 |
B12M-2 |
15:55 |
Panthers Praha BLACK -
FBC DDM Decín
|
4-5
(2) |
HOS 2 |
|
|
295 |
B12M-2 |
15:55 |
FBC Draci Rícany -
BLACK ANGELS 2012 white
|
4-4
(2) |
HOS 3 |
|
|
296 |
B09-1 |
16:15 |
FBS Bohemians White -
1 SC TEMPISH Vítkovice
|
0-9
(2) |
BUB |
|
|
297 |
B09-2 |
16:15 |
Panthers Praha WHITE -
FBC DDM Decín
|
1-9
(2) |
EXE |
|
|
298 |
B11-3 |
16:15 |
Florbal Jesenice -
FBC Gepardi Brno
|
3-5
(2) |
HB 1 |
|
|
299 |
B10-1 |
16:15 |
Butchis -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
0-9
(2) |
HB 2 |
|
|
300 |
B08-1 |
16:15 |
PRO-AKTIV Bílina -
ACEMA Sparta Praha
|
3-4
(2) |
POD |
|
|
301 |
G04-1 |
16:15 |
Kanonýri Kladno -
Panthers Praha
|
0-5
(2) |
SHJ |
|
|
302 |
B07-4 |
16:15 |
SKV -
ATF Plzen
|
0-1
(2) |
TJJM |
|
|
303 |
B07-2 |
16:15 |
Florbal Jesenice -
FBC CPP Bystron Group Ostrava
|
0-13
(2) |
VIN |
|
|
304 |
B07-4 |
16:15 |
Orel Brno Reckovice -
1 FBC Florbal Trencín
|
1-4
(2) |
ZEL |
|
|
305 |
G10M-1 |
16:20 |
Kekavas Bulldogs -
UKS Chynów Zielona Góra
|
0-8
(2) |
HOS 1 |
|
|
306 |
B13M-1 |
16:20 |
FBŠ Gorily Plzen -
Panthers Praha WHITE
|
12-0
(2) |
HOS 2 |
|
|
307 |
G10M-1 |
16:20 |
MMSK Podhale Nowy Targ -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
0-13
(2) |
HOS 3 |
|
|
308 |
B05-1 |
17:00 |
SK Florbal Benesov -
Snipers Trebíc
|
2-1
(2) |
BUB |
|
|
309 |
B05-6 |
17:00 |
TROOPERS -
Predvýber CZ Florbal MB
|
1-0
(2) |
EXE |
|
|
310 |
B10-2 |
17:00 |
BLACK ANGELS 2010 -
SK BIVOJ LITVÍNOV 2010
|
1-4
(2) |
HB 1 |
|
|
311 |
B11-1 |
17:00 |
FBS Bohemians -
Galaktikos Bratislava
|
1-11
(2) |
HB 2 |
|
|
312 |
B05-7 |
17:00 |
1 FK Ostrava JIH -
1 FBC Florbal Trencín
|
0-16
(2) |
KUN |
|
|
313 |
B05-5 |
17:00 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
FBC Prerov
|
4-0
(2) |
POD |
|
|
314 |
G04-2 |
17:00 |
BLACK ANGELS -
Florbalová akademie MB
|
3-0
(2) |
SHJ |
|
|
315 |
B05-2 |
17:00 |
SKV -
Snipers Bratislava
|
2-6
(2) |
TJJM |
|
|
316 |
B09-2 |
17:00 |
Galaktikos Bratislava -
1 FBC Florbal Trencín
|
3-5
(2) |
VIN |
|
|
317 |
B05-7 |
17:00 |
FBS Bohemians -
FBC TJ Sokol Frenštát pR
|
5-2
(2) |
ZEL |
|
|
318 |
B12M-1 |
17:10 |
BLACK ANGELS 2012 -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
7-7
(2) |
HOS 1 |
|
|
319 |
G10M-1 |
17:10 |
ACEMA Sparta Praha -
Panthers Praha
|
7-6
(2) |
HOS 2 |
|
|
320 |
B12M-1 |
17:10 |
ACEMA Sparta Praha -
Kanonýri Kladno B12
|
3-3
(2) |
HOS 3 |
|
|
321 |
B13M-17 |
17:35 |
TROOPERS -
ACEMA Sparta Praha RED
|
10-3
(2) |
HOS 1 |
|
|
322 |
B13M-18 |
17:35 |
FBŠ Gorily Plzen -
Florbal Jesenice
|
8-6
(2) |
HOS 2 |
|
|
323 |
B13M-19 |
17:35 |
Florbal Chomutov -
Prague Tigers
|
12-0
(2) |
HOS 3 |
|
|
324 |
B05-5 |
17:45 |
FBC FATPIPE Vipers Most -
BLACK ANGELS
|
1-6
(2) |
BUB |
|
|
325 |
B06-1 |
17:45 |
FBK Škorpioni Ostrava -
Tatran Strešovice
|
2-15
(2) |
EXE |
|
|
326 |
B11-2 |
17:45 |
FBC ORCA KRNOV -
Panthers Praha
|
7-2
(2) |
HB 1 |
|
|
327 |
B07-1 |
17:45 |
LIDO Bratislava -
Snipers Šamorín
|
8-0
(2) |
KUN |
|
|
328 |
B09-1 |
17:45 |
FBK Piráti Sokol Chrudim -
Snipers Trebíc
|
0-6
(2) |
POD |
|
|
329 |
G04-1 |
17:45 |
Bulldogs Brno -
MMSK Podhale Nowy Targ
|
9-1
(2) |
SHJ |
|
|
330 |
B07-3 |
17:45 |
Fbc Tigers Poruba -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
1-2
(2) |
TJJM |
|
|
331 |
B06-2 |
17:45 |
FBS Bohemians -
Florbal Tachov
|
10-0
(2) |
VIN |
|
|
332 |
B07-2 |
17:45 |
FBS Bohemians -
Florbal Ústí
|
0-2
(2) |
ZEL |
|
|
333 |
B13M-20 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Surikaty florbal Košice
|
5-0
(2) |
HOS 1 |
|
|
334 |
B13M-17 |
18:00 |
Panthers Otrokovice -
FBŠ Hattrick Brno
|
10-3
(2) |
HOS 2 |
|
|
335 |
B13M-18 |
18:00 |
Predvýber CZ Florbal MB -
FBC ORCA KRNOV
|
13-2
(2) |
HOS 3 |
|
|
336 |
B13M-19 |
18:25 |
BLACK ANGELS 2013 -
Panthers Praha RED
|
7-2
(2) |
HOS 1 |
|
|
337 |
B13M-20 |
18:25 |
Butchis -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
1-1
(2) |
HOS 2 |
|
|
338 |
B12M-2 |
18:25 |
Panthers Praha BLACK -
FBC Draci Rícany
|
1-14
(2) |
HOS 3 |
|
|
339 |
B05-2 |
18:30 |
FbC Panthers Pohorelice -
TBC Králuv Dvur
|
0-7
(2) |
BUB |
|
|
340 |
B05-3 |
18:30 |
TJ Lokomotiva Louny -
Zlín Lions - Blue Devils
|
2-14
(2) |
EXE |
|
|
341 |
B07-3 |
18:30 |
FBŠ Hattrick Brno -
Panthers Praha
|
1-2
(2) |
KUN |
|
|
342 |
B05-3 |
18:30 |
FBC Gepardi Brno -
Tatran Strešovice
|
0-5
(2) |
POD |
|
|
343 |
G07-1 |
18:30 |
BLACK ANGELS -
Panthers Praha
|
1-2
(2) |
SHJ |
|
|
344 |
B05-1 |
18:30 |
Butchis -
ŠK Lido Prírodovedec
|
6-1
(2) |
TJJM |
|
|
345 |
B06-1 |
18:30 |
FBŠ Gorily Plzen -
Snipers Bratislava
|
2-1
(2) |
VIN |
|
|
346 |
B07-1 |
18:30 |
FAT PIPE START98 KUNRATICE -
Predvýber CZ FB MB White
|
10-1
(2) |
ZEL |
|
|
347 |
B12M-2 |
18:50 |
FBC DDM Decín -
BLACK ANGELS 2012 white
|
8-5
(2) |
HOS 1 |
|
|
348 |
G10M-1 |
18:50 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
BLACK ANGELS
|
2-3
|
HOS 2 |
|
|
349 |
B09-1 |
19:15 |
EXEL SNIPERS BRATISLAVA -
FBS Bohemians White
|
8-0
(2) |
BUB |
|
|
350 |
B09-2 |
19:15 |
Floorball Club Písek -
Panthers Praha WHITE
|
7-0
(2) |
EXE |
|
|
351 |
B10 |
19:15 |
FBŠ Gorily Plzen -
Butchis
|
16-1
(2) |
HB 1 |
B-1/4-final 2 |
|
352 |
B10 |
19:15 |
ACEMA Sparta Praha BLUE -
Surikaty florbal Košice
|
9-0
(2) |
HB 2 |
B-1/4-final 4 |
|
353 |
B13M-17 |
19:15 |
Snipers Trebíc -
TROOPERS
|
7-10
(2) |
HOS 1 |
|
|
354 |
B13M-18 |
19:15 |
Sokol Brno EMKOCase Gullivers -
FBŠ Gorily Plzen
|
4-6
(2) |
HOS 2 |
|
|
355 |
B13M-19 |
19:15 |
BLACK ANGELS 2013 white -
Florbal Chomutov
|
0-8
(2) |
HOS 3 |
|
|
356 |
B07-4 |
19:15 |
ATF Plzen -
Orel Brno Reckovice
|
0-1
(2) |
KUN |
|
|
357 |
B08-1 |
19:15 |
MMSK Podhale Nowy Targ -
ŠSK Ocov Hodonín
|
2-10
(2) |
POD |
|
|
358 |
G07-1 |
19:15 |
Florbalová akademie MB -
SK BIVOJ LITVÍNOV
|
13-1
(2) |
SHJ |
|
|
359 |
B08-1 |
19:15 |
FBS Bohemians -
PRO-AKTIV Bílina
|
10-0
(2) |
TJJM |
|
|
360 |
B07-2 |
19:15 |
FBC Gepardi Brno -
Florbal Jesenice
|
1-3
(2) |
VIN |
|
|
361 |
B07-4 |
19:15 |
Kanonýri Kladno B07 -
SKV
|
6-6
(2) |
ZEL |
|
|
362 |
B09-2 |
20:00 |
FBC DDM Decín -
Galaktikos Bratislava
|
10-2
(2) |
EXE |
|
|
363 |
B11 |
20:00 |
Warriors Bratislava -
Florbal Jesenice
|
0-3
(2) |
HB 1 |
B-1/8-final 2 |
|
364 |
B11 |
20:00 |
FBC Gepardi Brno -
FBS Bohemians
|
6-2
(2) |
HB 2 |
B-1/8-final 4 |
|
365 |
G04 |
20:00 |
Florbal Chomutov -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
4-0
(2) |
SHJ |
B-1/4-final 2 |
|
366 |
B05 |
20:45 |
1 FK Ostrava JIH -
TJ Lokomotiva Louny
|
1-6
(2) |
BUB |
B-1/16-final 16 |
|
367 |
B11 |
20:45 |
FBŠ SLAVIA Plzen -
Panthers Praha
|
6-4
(2) |
HB 1 |
B-1/8-final 8 |
|
368 |
G04 |
20:45 |
MMSK Podhale Nowy Targ -
Sokol Královské Vinohrady
|
2-5
(2) |
SHJ |
B-1/4-final 4 |
|
369 |
B08 |
21:30 |
FBŠ Gorily Plzen -
MMSK Podhale Nowy Targ
|
8-1
(2) |
BUB |
B-1/4-final 2 |
|
370 |
B07 |
21:30 |
SKV B -
Orel Brno Reckovice
|
1-8
(2) |
EXE |
B-1/16-final 8 |
|
371 |
B06 |
21:30 |
Florbal Tachov -
FBK Škorpioni Ostrava
|
4-3
(2) |
KUN |
B-1/4-final 2 |
|
372 |
B07 |
21:30 |
Butchis -
Fbc Tigers Poruba
|
4-6
(2) |
SHJ |
B-1/16-final 16 |
|