2 |
F10-1 |
08:30 |
Röbäcks IF -
Sandåkerns SK Vit
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
91 |
P10-2 |
08:30 |
Ersmark IK P10 Svart -
Röbäcks IF Röd
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
21 |
F11-1 |
09:00 |
Hörnefors IF flickor 11 -
MSK F11 Grön
|
0-0
|
Gå & Löpkliniken |
|
|
22 |
F11-1 |
09:00 |
Röbäcks IF F11 Blå -
Stöcke IF
|
0-0
|
Holm Bygg & Måleri |
|
|
61 |
F13-1 |
09:00 |
Hörnefors F13 -
Röbäck F13 röd
|
0-0
|
Install |
|
|
111 |
P11-2 |
09:00 |
Röbäck IF P11 Röd -
Sandviks IK
|
0-0
|
Practise |
|
|
141 |
P13-1 |
09:00 |
Mariehem SK P13 Grön -
Röbäcks IF Röd
|
0-0
|
Swerock Transport & Maskin |
|
|
71 |
F13-2 |
09:00 |
Ersmarks IK F13 -
Röbäck F13 blå
|
0-0
|
Wigren Edin Bygg & Hantverk |
|
|
122 |
P12-1 |
09:30 |
Hörnefors IF P -12 -
Stöcke IF Lag1
|
0-0
|
Bravida |
|
|
132 |
P12-2 |
09:30 |
Röbäcks IF P12/13 -
Stöcke IF Lag2
|
0-0
|
Rastbergs Bygg |
|
|
13 |
F10-2 |
09:30 |
TegSödra Umeå IF 2 -
GUIF Tomtebo Svart
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
12 |
F10-2 |
09:30 |
Sandåkerns SK Röd -
Sävar IK F10
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
32 |
F11-2 |
10:00 |
Röbäcks IF F11 Röd -
TegSödra F11
|
0-0
|
Gå & Löpkliniken |
|
|
101 |
P11-1 |
10:00 |
Hörnefors IF P11 -
Röbäck IF P11 Blå
|
0-0
|
Holm Bygg & Måleri |
|
|
151 |
P13-2 |
10:00 |
IFK Umeå P13 -
Röbäcks IF Blå
|
0-0
|
Install |
|
|
31 |
F11-2 |
10:00 |
IFK Umeå -
MSK F11 Vit
|
0-0
|
Practise |
|
|
72 |
F13-2 |
10:00 |
Sandviks ik svart -
Stöcke IF F13
|
0-0
|
Swerock Transport & Maskin |
|
|
52 |
F12-2 |
10:00 |
HTF F12 -
MSK Får 12 Svart
|
0-0
|
Tornbacken Bostadsutveckling |
|
|
62 |
F13-1 |
10:00 |
Röbäck F13 vit -
Sandviks ik
|
0-0
|
Wigren Edin Bygg & Hantverk |
|
|
42 |
F12-1 |
10:30 |
Ersmarks IK F-12 -
Hörnefors flickor 12
|
0-0
|
Bravida |
|
|
81 |
P10-1 |
10:30 |
Ersmark IK P10 Röd -
Hörnefors IF P10
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
92 |
P10-2 |
10:30 |
Sandviks IK Gul -
Sörfors If
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
41 |
F12-1 |
11:00 |
Arnäs IF blå -
BK Örnen 1
|
0-0
|
Energiretur |
|
|
102 |
P11-1 |
11:00 |
Sandåkerns SK Röd -
TSUIF, p-11, vit lag 1
|
0-0
|
Gå & Löpkliniken |
|
|
142 |
P13-1 |
11:00 |
TSUIF p-13 blå 1 -
TSUIF pojkar -13 lag vit
|
0-0
|
Install |
|
|
112 |
P11-2 |
11:00 |
Sandåkerns SK Vit -
Sörfors IF
|
0-0
|
Practise |
|
|
152 |
P13-2 |
11:00 |
Stöcke IF -
TSUIF p-13 blå 2
|
0-0
|
Wigren Edin Bygg & Hantverk |
|
|
121 |
P12-1 |
11:30 |
BK Örnen -
Ersmarks IK
|
0-0
|
Holm Bygg & Måleri |
|
|
135 |
P12-2 |
11:30 |
Stöcke IF Lag2 -
TegSödra Umeå IF P12 blå
|
0-0
|
Rastbergs Bygg |
|
|
1 |
F10-1 |
11:30 |
Betsele F10/11 -
Hägglunds IoFK Röd
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
5 |
F10-1 |
11:30 |
Sandåkerns SK Vit -
TegSödra Umeå IF
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
130 |
P12-1 |
11:30 |
Stöcke IF Lag1 -
TegSödra Umeå IF P12 Vit
|
0-0
|
Tornbacken Bostadsutveckling |
|
|
33 |
F11-2 |
12:00 |
Umedalens IF -
IFK Umeå
|
0-0
|
Energiretur |
|
|
24 |
F11-1 |
12:00 |
MSK F11 Grön -
Röbäcks IF F11 Blå
|
0-0
|
Gå & Löpkliniken |
|
|
73 |
F13-2 |
12:00 |
TSUIF F13 lag 2 -
Ersmarks IK F13
|
0-0
|
Install |
|
|
23 |
F11-1 |
12:00 |
Täfteå IK F11/12 -
Hörnefors IF flickor 11
|
0-0
|
Practise |
|
|
63 |
F13-1 |
12:00 |
TSUIF F13 lag 1 -
Hörnefors F13
|
0-0
|
Swerock Transport & Maskin |
|
|
143 |
P13-1 |
12:00 |
Täfteå IK P13 -
Mariehem SK P13 Grön
|
0-0
|
Wigren Edin Bygg & Hantverk |
|
|
55 |
F12-2 |
12:30 |
MSK Får 12 Svart -
Stöcke F12
|
0-0
|
Bravida |
|
|
51 |
F12-2 |
12:30 |
Arnäs IF gul -
BK Örnen 2
|
0-0
|
Rastbergs Bygg |
|
|
15 |
F10-2 |
12:30 |
Sävar IK F10 -
TegSödra Umeå IF 2
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
11 |
F10-2 |
12:30 |
GUIF Tomtebo Svart -
Hägglunds IoFK Vit
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
131 |
P12-2 |
12:30 |
Bk Örnen 2 -
HTF P12
|
0-0
|
Tornbacken Bostadsutveckling |
|
|
113 |
P11-2 |
13:00 |
TSUIF, p-11, vit lag 2 -
Röbäck IF P11 Röd
|
0-0
|
Energiretur |
|
|
34 |
F11-2 |
13:00 |
MSK F11 Vit -
Röbäcks IF F11 Röd
|
0-0
|
Holm Bygg & Måleri |
|
|
153 |
P13-2 |
13:00 |
TSUIF pojkar -13 lag vit 2 -
IFK Umeå P13
|
0-0
|
Install |
|
|
103 |
P11-1 |
13:00 |
Umedalens IF P11 -
Hörnefors IF P11
|
0-0
|
Practise |
|
|
74 |
F13-2 |
13:00 |
Röbäck F13 blå -
Sandviks ik svart
|
0-0
|
Swerock Transport & Maskin |
|
|
64 |
F13-1 |
13:00 |
Röbäck F13 röd -
Röbäck F13 vit
|
0-0
|
Wigren Edin Bygg & Hantverk |
|
|
43 |
F12-1 |
13:30 |
MSK Får 12 Grön -
Arnäs IF blå
|
0-0
|
Bravida |
|
|
82 |
P10-1 |
13:30 |
Röbäcks IF Blå -
Sandviks IK Svart
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
83 |
P10-1 |
13:30 |
Tegs Södra Umeå IF P2010 VIT -
Ersmark IK P10 Röd
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
44 |
F12-1 |
13:30 |
BK Örnen 1 -
Ersmarks IK F-12
|
0-0
|
Tornbacken Bostadsutveckling |
|
|
114 |
P11-2 |
14:00 |
Sandviks IK -
Sandåkerns SK Vit
|
0-0
|
Gå & Löpkliniken |
|
|
144 |
P13-1 |
14:00 |
Röbäcks IF Röd -
TSUIF p-13 blå 1
|
0-0
|
Install |
|
|
104 |
P11-1 |
14:00 |
Röbäck IF P11 Blå -
Sandåkerns SK Röd
|
0-0
|
Practise |
|
|
65 |
F13-1 |
14:00 |
Sandviks ik -
TSUIF F13 lag 1
|
0-0
|
Swerock Transport & Maskin |
|
|
154 |
P13-2 |
14:00 |
Röbäcks IF Blå -
Stöcke IF
|
0-0
|
Wigren Edin Bygg & Hantverk |
|
|
123 |
P12-1 |
14:30 |
TegSödra Umeå IF P12 Vit -
BK Örnen
|
0-0
|
Bravida |
|
|
124 |
P12-1 |
14:30 |
Ersmarks IK -
Hörnefors IF P -12
|
0-0
|
Rastbergs Bygg |
|
|
4 |
F10-1 |
14:30 |
Hägglunds IoFK Röd -
Röbäcks IF
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
3 |
F10-1 |
14:30 |
TegSödra Umeå IF -
Betsele F10/11
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
53 |
F12-2 |
15:00 |
Stöcke F12 -
Arnäs IF gul
|
0-0
|
Energiretur |
|
|
25 |
F11-1 |
15:00 |
Stöcke IF -
Täfteå IK F11/12
|
0-0
|
Gå & Löpkliniken |
|
|
134 |
P12-2 |
15:00 |
HTF P12 -
Röbäcks IF P12/13
|
0-0
|
Holm Bygg & Måleri |
|
|
155 |
P13-2 |
15:00 |
TSUIF p-13 blå 2 -
TSUIF pojkar -13 lag vit 2
|
0-0
|
Install |
|
|
35 |
F11-2 |
15:00 |
TegSödra F11 -
Umedalens IF
|
0-0
|
Practise |
|
|
145 |
P13-1 |
15:00 |
TSUIF pojkar -13 lag vit -
Täfteå IK P13
|
0-0
|
Swerock Transport & Maskin |
|
|
75 |
F13-2 |
15:00 |
Stöcke IF F13 -
TSUIF F13 lag 2
|
0-0
|
Wigren Edin Bygg & Hantverk |
|
|
105 |
P11-1 |
15:30 |
TSUIF, p-11, vit lag 1 -
Umedalens IF P11
|
0-0
|
Bravida |
|
|
54 |
F12-2 |
15:30 |
BK Örnen 2 -
HTF F12
|
0-0
|
Rastbergs Bygg |
|
|
14 |
F10-2 |
15:30 |
Hägglunds IoFK Vit -
Sandåkerns SK Röd
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
93 |
P10-2 |
15:30 |
TegSödra Umeå IF Blå -
Ersmark IK P10 Svart
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
133 |
P12-2 |
15:30 |
TegSödra Umeå IF P12 blå -
Bk Örnen 2
|
0-0
|
Tornbacken Bostadsutveckling |
|
|
115 |
P11-2 |
16:00 |
Sörfors IF -
TSUIF, p-11, vit lag 2
|
0-0
|
Gå & Löpkliniken |
|
|
45 |
F12-1 |
16:00 |
Hörnefors flickor 12 -
MSK Får 12 Grön
|
0-0
|
Holm Bygg & Måleri |
|
|
85 |
P10-1 |
16:30 |
Sandviks IK Svart -
Tegs Södra Umeå IF P2010 VIT
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
94 |
P10-2 |
16:30 |
Röbäcks IF Röd -
Sandviks IK Gul
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|
84 |
P10-1 |
17:30 |
Hörnefors IF P10 -
Röbäcks IF Blå
|
0-0
|
Rörteamet |
|
|
95 |
P10-2 |
17:30 |
Sörfors If -
TegSödra Umeå IF Blå
|
0-0
|
Svekilag Fastigheter |
|
|