645 |
F07-1 |
08:00 |
SDFF Vit -
Matfors IF
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
647 |
F07-1 |
08:00 |
SFF F08 -
Sidsjö-Böle IF
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
285 |
P09-1 |
08:00 |
Essviks AIF -
Sidsjö-Böle 1
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
291 |
P09-1 |
08:00 |
Sidsjö-Böle 2 -
SFF P09 Blå
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
289 |
P09-1 |
08:00 |
Matfors IF P09 Orange -
SFF P09 Röd
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
412 |
F10-1 |
08:00 |
Kungsnäs FC Vit -
SBIF gul
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
420 |
F10-1 |
08:00 |
Heffnersklubbans BK Blå -
SBIF grön
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
411 |
F10-1 |
08:00 |
Kungsnäs FC Svart -
IFK Timrå F10
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
453 |
P11-1 |
08:40 |
Alnö IF P11 Röd-Vit -
Älandsbro AIK
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
456 |
P11-1 |
08:40 |
Kubikenborgs IF -
Sidsjö/Böle p11 gul
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
425 |
F10-1 |
08:40 |
Selånger F-10 Röd -
Heffnersklubbans BK Vit
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
667 |
F07-1 |
08:50 |
Selånger FK -
Alnö IF F07
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
754 |
P07-2 |
08:50 |
Matfors IF -
Alnö IF Lag 3
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
295 |
P09-1 |
08:50 |
Selånger FK 2 -
Kungsnäs FC Vit
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
150 |
F09-1 |
08:50 |
Medskogsbrons BK -
Selånger F09 Blå
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
343 |
P09-1 |
08:50 |
Alnö IF Lag 2 -
Moffe BK
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
472 |
P11-1 |
09:20 |
Njurunda SK -
Kungsnäs P11 Svart
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
474 |
P11-1 |
09:20 |
Sidsjö/Böle p11 -
Selånger Lag Blå
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
458 |
P11-1 |
09:20 |
Kungsnäs P11 Vit -
Selånger Lag Röd
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
714 |
P07-1 |
09:40 |
Kungsnäs FC - Svart -
SFF P07 Blå
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
762 |
P07-2 |
09:40 |
SFF P07 Röd -
Älandsbro AIK
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
158 |
F09-1 |
09:40 |
Alnö IF F09 vit -
Lucksta IF
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
133 |
F08-1 |
09:40 |
Alnö IF Vit -
Medskogsbrons BK
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
151 |
F09-1 |
09:40 |
Selånger F09 Röd -
Sidsjö Böle IF F09
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
593 |
P10-1 |
10:00 |
Alnö IF P10 -1 -
Selånger Blå
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
596 |
P10-1 |
10:00 |
Gif Sundsvall 2 -
Kungsnäs vit
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
479 |
P11-1 |
10:00 |
Alnö IF P11 Röd -
BIK SK P11
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
699 |
F07-1 |
10:30 |
Kungsnäs FC F07 -
SDFF Vit
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
717 |
P07-1 |
10:30 |
Söråker P07/08 -
Sund IF
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
297 |
P09-1 |
10:30 |
Alnö IF Lag 1 -
Essviks AIF
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
321 |
P09-1 |
10:30 |
SFF P09 Blå -
Selånger FK 1
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
296 |
P09-1 |
10:30 |
Sidsjö-Böle 1 -
Kungsnäs FC Svart
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
600 |
P10-1 |
10:40 |
SFF Blå -
Kubikenborgs IF P-10 (svart)
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
414 |
F10-1 |
10:40 |
SBIF svart -
Kungsnäs FC Svart
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
415 |
F10-1 |
10:40 |
Selånger F-10 Blå -
Kungsnäs FC Vit
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
664 |
F07-1 |
11:20 |
IFK Timrå -
Sidsjö-Böle IF
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
671 |
F07-1 |
11:20 |
SDFF -
SFF F08
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
362 |
P09-1 |
11:20 |
Kungsnäs FC Vit -
Matfors IF P09 Blå
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
156 |
F09-1 |
11:20 |
Alnö IF F09 röd -
Medskogsbrons BK
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
323 |
P09-1 |
11:20 |
Sidsjö-Böle 2 -
SFF P09 Vit
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
495 |
P11-1 |
11:20 |
Kubikenborgs IF -
Alnö P11 Vit
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
617 |
P10-1 |
11:20 |
Matfors IF p-10 1 -
Medskogsbrons BK P10
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
441 |
F10-1 |
11:20 |
SBIF grön -
Selånger F-10 Röd
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
483 |
P11-1 |
12:00 |
Kungsnäs P11 Svart -
Älandsbro AIK
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
558 |
P10-2 |
12:00 |
Essvik Vit -
SFF Röd
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
485 |
P11-1 |
12:00 |
Njurunda SK -
Sidsjö/Böle p11 svart
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
652 |
F07-1 |
12:10 |
If teamhudik -07 -
Selånger FK
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
654 |
F07-1 |
12:10 |
Matfors IF -
Söråkers FF F-07-08
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
163 |
F09-1 |
12:10 |
Lucksta IF -
Selånger F09 Blå
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
183 |
P08-1 |
12:10 |
Matfors IF blå -
Svartvik IF
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
162 |
F09-1 |
12:10 |
Alnö IF F09 vit -
Sidsjö Böle IF F09
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
487 |
P11-1 |
12:40 |
Selånger Lag Röd -
Sidsjö/Böle p11
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
560 |
P10-2 |
12:40 |
Kungsnäs Svart -
Selånger Röd
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
559 |
P10-2 |
12:40 |
Matfors IF p-10 2 -
Gif Sundsvall
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
720 |
P07-1 |
13:00 |
Sund IF -
Strands IF Svart
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
721 |
P07-1 |
13:00 |
Kungsnäs FC - Svart -
IFK Timrå Blå
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
324 |
P09-1 |
13:00 |
Selånger FK 1 -
SFF P09 Röd
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
184 |
P08-1 |
13:00 |
Medskogsbrons BK -
Matfors IF Orange
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
316 |
P09-1 |
13:00 |
Kungsnäs FC Svart -
Alnö IF Lag 3
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
422 |
F10-1 |
13:20 |
Heffnersklubbans BK Vit -
Selånger F-10 Blå
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
481 |
P11-1 |
13:20 |
BIK SK P11 -
Alnö IF P11 Röd-Vit
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
421 |
F10-1 |
13:20 |
IFK Timrå F10 -
SBIF svart
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
724 |
P07-1 |
13:50 |
Bik Sportklubb -
Alnö IF Lag 1
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
670 |
F07-1 |
13:50 |
Njurunda IK -
IFK Timrå
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
340 |
P09-1 |
13:50 |
Selånger FK 2 -
SFF P09 Vit
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
160 |
F09-1 |
13:50 |
Medskogsbrons BK -
Heffnersklubbans BK
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
380 |
P09-1 |
13:50 |
Moffe BK -
Matfors IF P09 Blå
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
601 |
P10-1 |
14:00 |
Matfors IF p-10 1 -
Alnö IF P10 -1
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
598 |
P10-1 |
14:00 |
Selånger Blå -
Essvik Grön
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
404 |
F11-1 |
14:00 |
BIK SK Vit -
Selånger FK 2
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
643 |
F07-1 |
14:40 |
If teamhudik -07 -
Alnö IF F07
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
757 |
P07-2 |
14:40 |
Alnö IF Lag 2 -
Älandsbro AIK
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
185 |
P08-1 |
14:40 |
SFF Lag 1 -
Lucksta IF P08/09
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
186 |
P08-1 |
14:40 |
SFF Lag 2 -
Essvik AIF
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
145 |
F08-1 |
14:40 |
Alnö IF Röd -
Sdff 08/09
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
607 |
P10-1 |
14:40 |
Alnö IF P10 -3 -
SFF Blå
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
494 |
P11-1 |
14:40 |
Alnö P11 Vit -
Söråkers FF
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
489 |
P11-1 |
14:40 |
Sidsjö/Böle p11 svart -
Selånger Lag Blå
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
636 |
P10-1 |
15:20 |
Kungsnäs vit -
Medskogsbrons BK P10
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
561 |
P10-2 |
15:20 |
Kubikenborgs IF P-10 (gul) -
SFF Vit
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
612 |
P10-1 |
15:20 |
Gif Sundsvall 2 -
Kubikenborgs IF P-10 (svart)
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
734 |
P07-1 |
15:30 |
IFK Timrå Blå -
Strands IF Svart
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
755 |
P07-2 |
15:30 |
Strands IF Vit -
Kungsnäs FC - Vit
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
197 |
P08-1 |
15:30 |
Alnö IF P08 lag 2 -
Svartvik IF
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
344 |
P09-1 |
15:30 |
Alnö IF Lag 3 -
Matfors IF P09 Orange
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
189 |
P08-1 |
15:30 |
Selånger FK röd -
Alnö IF P08 lag 1
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
389 |
F11-1 |
16:00 |
Njurunda IK 2 -
Selånger FK 1
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
394 |
F11-1 |
16:00 |
BIK SK Röd -
Njurunda IK 1
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
565 |
P10-2 |
16:00 |
Selånger Röd -
Gif Sundsvall
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
765 |
P07-2 |
16:20 |
Alnö IF Lag 3 -
IFK Timrå Vit
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
771 |
P07-2 |
16:20 |
SFF P07 Röd -
Matfors IF
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
216 |
P08-1 |
16:20 |
Medskogsbrons BK -
SFF Lag 3
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
221 |
P08-1 |
16:20 |
Selånger FK blå -
Matfors IF Orange
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
166 |
F09-1 |
16:20 |
Heffnersklubbans BK -
Alnö IF F09 vit
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
535 |
P11-1 |
16:40 |
Kubikenborgs IF -
Njurunda SK
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
391 |
F11-1 |
16:40 |
BIK SK Vit -
Heffnersklubban trg4
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
613 |
P10-1 |
16:40 |
Alnö IF P10 -1 -
Essvik Grön
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
669 |
F07-1 |
17:10 |
Sidsjö-Böle IF -
Kungsnäs FC F07
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
650 |
F07-1 |
17:10 |
SDFF -
Njurunda IK
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
134 |
F08-1 |
17:10 |
Njurunda IK -
SFF
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
135 |
F08-1 |
17:10 |
Sdff 08/09 -
Selånger FK
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
256 |
P08-1 |
17:10 |
SFF Lag 1 -
Alnö IF P08 lag 3
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
610 |
P10-1 |
17:20 |
Selånger Blå -
Alnö IF P10 -3
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
611 |
P10-1 |
17:20 |
SFF Blå -
Matfors IF p-10 1
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
532 |
P11-1 |
17:20 |
Alnö IF P11 Röd-Vit -
Sidsjö/Böle p11
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
716 |
P07-1 |
18:00 |
Bik Sportklubb -
Kuben Gul
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
725 |
P07-1 |
18:00 |
Söråker P07/08 -
SFF P07 Blå
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
165 |
F09-1 |
18:00 |
Selånger F09 Röd -
Lucksta IF
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
202 |
P08-1 |
18:00 |
Matfors IF blå -
SFF Lag 2
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
223 |
P08-1 |
18:00 |
Alnö IF P08 lag 1 -
Essvik AIF
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
566 |
P10-2 |
18:00 |
SFF Vit -
Essvik Vit
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
484 |
P11-1 |
18:00 |
Kungsnäs P11 Vit -
Söråkers FF
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
632 |
P10-1 |
18:00 |
Kubikenborgs IF P-10 (svart) -
Medskogsbrons BK P10
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
568 |
P10-2 |
18:40 |
Alnö IF P10 -2 -
SFF Röd
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
569 |
P10-2 |
18:40 |
Kungsnäs Svart -
Matfors IF p-10 2
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
567 |
P10-2 |
18:40 |
Kubikenborgs IF P-10 (gul) -
Selånger Röd
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
763 |
P07-2 |
18:50 |
Alnö IF Lag 2 -
Kuben Svart
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
760 |
P07-2 |
18:50 |
Älandsbro AIK -
Matfors IF
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
245 |
P08-1 |
18:50 |
SFF Lag 3 -
Selånger FK blå
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
267 |
P09-1 |
18:50 |
Alnö IF Lag 1 -
Sidsjö-Böle 2
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
171 |
F09-1 |
18:50 |
Alnö IF F09 röd -
Heffnersklubbans BK
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|
628 |
P10-1 |
19:20 |
Gif Sundsvall 2 -
Essvik Grön
|
0-0
|
D: Handelsbanken Selånger |
|
|
395 |
F11-1 |
19:20 |
Njurunda IK 2 -
Heffnersklubban trg4
|
0-0
|
E: Sundsvall Energi Selånger |
|
|
397 |
F11-1 |
19:20 |
Njurunda IK 1 -
Selånger FK 1
|
0-0
|
F: Masarin Consulting Group Selånger |
|
|
731 |
P07-1 |
19:40 |
Sund IF -
Alnö IF Lag 1
|
0-0
|
1: Svenska kyrkan Balders |
|
|
761 |
P07-2 |
19:40 |
IFK Timrå Vit -
Strands IF Vit
|
0-0
|
2: Picea Bygg Balders |
|
|
138 |
F08-1 |
19:40 |
Medskogsbrons BK -
Selånger FK
|
0-0
|
A: Valmet Selånger |
|
|
177 |
P08-1 |
19:40 |
Alnö IF P08 lag 2 -
Selånger FK röd
|
0-0
|
B: Bilbolaget Selånger |
|
|
136 |
F08-1 |
19:40 |
Alnö IF Röd -
Njurunda IK
|
0-0
|
C: Hoome Mäkleri Selånger |
|
|