7 |
P10-1 |
08:30 |
KB Karlskoga lag 2 -
Herrestads AIF
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
9 |
P10-1 |
08:30 |
Grohed/Ljungskile -
Stenungsunds IF svart
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
8 |
P10-1 |
08:30 |
Ytterby IS Röd -
Stala IF
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
16 |
P10-2 |
08:30 |
Henåns IF -
Grohed/Ljungskile SK
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
21 |
P10-2 |
09:10 |
IF Viken -
KB Karlskoga
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
35 |
P10-2 |
09:10 |
Stenungsunds IF röd -
Horreds IF/ Kungkarl
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
119 |
P11-1 |
09:10 |
IFK UDDEVALLA 2 -
Hermansby IF
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
114 |
P11-1 |
09:10 |
Stala IF P08 -
IFK UDDEVALLA
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
115 |
P11-1 |
09:50 |
Ytterby IS vit -
Trollhättan Bois
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
12 |
P10-1 |
09:50 |
Stenungsunds IF svart -
KB Karlskoga lag 2
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
96 |
F12-1 |
09:50 |
Stenungsunds IF svart -
Askims IK
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
11 |
P10-1 |
09:50 |
Stala IF -
Grohed/Ljungskile
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
31 |
P10-2 |
10:30 |
KB Karlskoga -
Horreds IF/ Kungkarl
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
26 |
P10-2 |
10:30 |
IF Viken -
Stenungsunds IF röd
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
100 |
F12-1 |
10:30 |
Stenungsunds IF röd -
Vasalunds IF VIT
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
10 |
P10-1 |
10:30 |
Herrestads AIF -
Ytterby IS Röd
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
131 |
P11-1 |
11:10 |
Trollhättan Bois -
Ytterby IS Röd
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
133 |
P11-1 |
11:10 |
Stenungsunds IF röd -
IFK UDDEVALLA
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
103 |
F12-1 |
11:10 |
Vasalunds IF VIT -
Vallens IF
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
102 |
F12-1 |
11:10 |
Vasalunds IF RÖD -
Stenungsunds IF svart
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
14 |
P10-1 |
11:50 |
Grohed/Ljungskile -
KB Karlskoga lag 2
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
15 |
P10-1 |
11:50 |
Ytterby IS Röd -
Stenungsunds IF svart
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
25 |
P10-2 |
11:50 |
Horreds IF/ Kungkarl -
Ytterby IS Vit
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
123 |
P11-1 |
11:50 |
Stala IF P08 -
IFK UDDEVALLA 2
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
27 |
P10-2 |
12:30 |
Grohed/Ljungskile SK -
KB Karlskoga
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
97 |
F12-1 |
12:30 |
Vasalunds IF RÖD -
Stenungsunds IF röd
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
95 |
F12-1 |
12:30 |
Vasalunds IF VIT -
Torp GoIF
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
73 |
F10-1 |
12:30 |
Stenungsunds IF -
Vallens IF Anrås
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
13 |
P10-1 |
13:10 |
Herrestads AIF -
Stala IF
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
30 |
P10-2 |
13:10 |
Stenungsunds IF röd -
Henåns IF
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
81 |
F10-1 |
13:10 |
Skärhamns IK -
Kärra KIF GUl
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
77 |
F10-1 |
13:10 |
Kärra KIF Blå -
Vallens IF Getskär
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
124 |
P11-1 |
13:50 |
Hermansby IF -
Stenungsunds IF svart
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
120 |
P11-1 |
13:50 |
Trollhättan Bois -
Stenungsunds IF röd
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
113 |
P11-1 |
13:50 |
Ytterby IS Röd -
IFK UDDEVALLA 2
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
83 |
F12-1 |
13:50 |
Stenungsunds IF röd -
Askims IK
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
68 |
F10-1 |
14:30 |
Skärhamns IK -
Vallens IF Getskär
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
70 |
F10-1 |
14:30 |
Kärra KIF GUl -
Stenungsunds IF
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
69 |
F10-1 |
14:30 |
Vallens IF Anrås -
Kärra KIF Blå
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
23 |
P10-2 |
14:30 |
Grohed/Ljungskile SK -
IF Viken
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
33 |
P10-2 |
15:10 |
Henåns IF -
Ytterby IS Vit
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
127 |
P11-1 |
15:10 |
Stenungsunds IF röd -
Ytterby IS vit
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
141 |
P11-1 |
15:10 |
Stala IF P08 -
Hermansby IF
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
121 |
P11-1 |
15:10 |
Stenungsunds IF svart -
IFK UDDEVALLA
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
94 |
F12-1 |
15:50 |
Askims IK -
Vallens IF
|
Dolt
|
SIF Gården 1 |
|
|
84 |
F12-1 |
15:50 |
Stenungsunds IF svart -
Torp GoIF
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|
105 |
F10-1 |
15:50 |
Kärra KIF GUl -
Vallens IF Getskär
|
Dolt
|
SIF Gården 3 |
|
|
107 |
F10-1 |
15:50 |
Vallens IF Anrås -
Kärra KIF Blå
|
Dolt
|
SIF Gården 4 |
|
|
78 |
F10-1 |
16:30 |
Stenungsunds IF -
Skärhamns IK
|
Dolt
|
SIF Gården 2 |
|
|