31 |
Cup |
15:00 |
BK Pingislunga -
Snett inåt bakåt
|
3-12
|
Hägerstenshallen 2 |
FINAL |
|
29 |
Cup |
14:30 |
BK baksida -
BK Pingislunga
|
3-13
|
Hägerstenshallen 1 |
Semifinal 1 |
|
30 |
Cup |
14:30 |
Team NoName -
Snett inåt bakåt
|
5-6
|
Hägerstenshallen 3 |
Semifinal 2 |
|
27 |
Cup |
14:00 |
Team NoName -
JordRöda Sökarna
|
3-0
|
Hägerstenshallen 1 |
1/4-final 3 |
|
28 |
Cup |
14:00 |
Snett inåt bakåt -
Huddinge IB
|
7-4
|
Hägerstenshallen 3 |
1/4-final 4 |
|
25 |
Cup |
13:30 |
BK baksida -
Black Stallions
|
6-4
|
Hägerstenshallen 1 |
1/4-final 1 |
|
26 |
Cup |
13:30 |
BK Pingislunga -
Sparta Sthlm
|
7-6
|
Hägerstenshallen 3 |
1/4-final 2 |
|
22 |
Cup-3 |
13:00 |
Team NoName -
BK Pingislunga
|
9-1
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
23 |
Cup-4 |
13:00 |
Black Stallions -
Sparta
|
11-2
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|
24 |
Cup-4 |
13:00 |
Huddinge IB -
Teris
|
13-4
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
20 |
Cup-2 |
12:30 |
JordRöda Sökarna -
Ägermeister
|
11-3
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|
21 |
Cup-3 |
12:30 |
Tallbacka BK -
Oak Island
|
10-5
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
19 |
Cup-2 |
12:30 |
Hosjö Coyotes -
Sparta Sthlm
|
3-14
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
16 |
Cup-4 |
12:00 |
Black Stallions -
Huddinge IB
|
3-5
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
18 |
Cup-1 |
12:00 |
BK baksida -
Snett inåt bakåt
|
6-5
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
17 |
Cup-1 |
12:00 |
Hunden katten glassen -
The Hanson Brothers
|
7-11
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|
13 |
Cup-3 |
11:30 |
Oak Island -
BK Pingislunga
|
5-5
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
14 |
Cup-3 |
11:30 |
Tallbacka BK -
Team NoName
|
4-10
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|
15 |
Cup-4 |
11:30 |
Sparta -
Teris
|
11-4
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
12 |
Cup-2 |
11:00 |
Hosjö Coyotes -
JordRöda Sökarna
|
2-8
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
11 |
Cup-2 |
11:00 |
Sparta Sthlm -
Ägermeister
|
12-3
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|
10 |
Cup-1 |
11:00 |
BK baksida -
Hunden katten glassen
|
17-2
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
7 |
Cup-4 |
10:30 |
Huddinge IB -
Sparta
|
9-3
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
8 |
Cup-4 |
10:30 |
Teris -
Black Stallions
|
2-15
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|
9 |
Cup-1 |
10:30 |
Snett inåt bakåt -
The Hanson Brothers
|
13-7
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
4 |
Cup-2 |
10:00 |
Ägermeister -
Hosjö Coyotes
|
6-3
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
5 |
Cup-3 |
10:00 |
Team NoName -
Oak Island
|
3-1
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|
6 |
Cup-3 |
10:00 |
BK Pingislunga -
Tallbacka BK
|
7-3
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
1 |
Cup-1 |
09:30 |
Hunden katten glassen -
Snett inåt bakåt
|
2-10
|
Hägerstenshallen 1 |
|
|
3 |
Cup-2 |
09:30 |
JordRöda Sökarna -
Sparta Sthlm
|
8-8
|
Hägerstenshallen 3 |
|
|
2 |
Cup-1 |
09:30 |
The Hanson Brothers -
BK baksida
|
4-11
|
Hägerstenshallen 2 |
|
|