1 |
F07-1 |
08:00 |
IFK Lidingö -
Danderyds SK Röd
|
2-3
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
2 |
F08-1 |
08:00 |
IFK Stocksund F08 Vit -
Danderyd SK F08
|
7-1
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
3 |
P08s-1 |
08:00 |
Hammarby P08-5 -
BP 09-17
|
1-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
4 |
P08s-2 |
08:00 |
IFK Stocksund 81 -
FC AIK
|
6-1
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
5 |
P06-1 |
08:00 |
IFK Stocksund P-06 -
Segeltorps IF P06:2
|
0-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
6 |
P06-2 |
08:00 |
IFK Stocksund P07 -
Vaxholm Vit
|
2-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
7 |
F07-1 |
08:30 |
Danderyds SK Blå -
Täby FK Ella
|
0-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
8 |
F08-1 |
08:30 |
IFK Lidingö FK, F08:5 -
IFK Stocksund F08/09
|
1-3
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
9 |
P08s-1 |
08:30 |
Tullinge TP -
Hammarby Akademi P08 Grön
|
5-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
10 |
P08s-2 |
08:30 |
FC Djursholm P08 Svart -
IF Brommapojkarna 08-12
|
1-5
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
11 |
P06-1 |
08:30 |
IFK Österåker -
IF Brommapojkarna P06-3
|
5-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
12 |
P06-2 |
08:30 |
FC Djursholm -
Täby FK P06:3
|
2-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
13 |
F07-1 |
09:00 |
AIK Svart -
IFK Lidingö
|
1-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
14 |
F08-1 |
09:00 |
AIK F08 Gul -
IFK Stocksund F08 Vit
|
3-2
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
15 |
P08s-1 |
09:00 |
Assyriska FF Vit -
Hammarby P08-5
|
2-6
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
16 |
P08s-2 |
09:00 |
Hammarby Akademi P08 Vit -
IFK Stocksund 81
|
9-0
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
17 |
P06-1 |
09:00 |
Vaxholm Blå -
IFK Stocksund P-06
|
2-6
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
18 |
P06-2 |
09:00 |
Ifk Haninge -
IFK Stocksund P07
|
8-3
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
19 |
F07-1 |
09:30 |
Danderyds SK Röd -
Danderyds SK Blå
|
4-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
20 |
F08-1 |
09:30 |
Danderyd SK F08 -
IFK Lidingö FK, F08:5
|
1-4
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
21 |
P08s-1 |
09:30 |
BP 09-17 -
Tullinge TP
|
4-3
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
22 |
P08s-2 |
09:30 |
FC AIK -
FC Djursholm P08 Svart
|
2-4
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
23 |
P06-1 |
09:30 |
Segeltorps IF P06:2 -
IFK Österåker
|
4-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
24 |
P06-2 |
09:30 |
Vaxholm Vit -
FC Djursholm
|
1-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
25 |
F07-1 |
10:00 |
Täby FK Ella -
AIK Svart
|
5-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
26 |
F08-1 |
10:00 |
IFK Stocksund F08/09 -
AIK F08 Gul
|
0-4
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
27 |
P08s-1 |
10:00 |
Hammarby Akademi P08 Grön -
Assyriska FF Vit
|
2-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
28 |
P08s-2 |
10:00 |
IF Brommapojkarna 08-12 -
Hammarby Akademi P08 Vit
|
2-4
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
29 |
P06-1 |
10:00 |
IF Brommapojkarna P06-3 -
Vaxholm Blå
|
2-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
30 |
P06-2 |
10:00 |
Täby FK P06:3 -
Ifk Haninge
|
1-4
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
31 |
F07-1 |
10:30 |
IFK Lidingö -
Danderyds SK Blå
|
1-4
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
32 |
F08-1 |
10:30 |
IFK Stocksund F08 Vit -
IFK Lidingö FK, F08:5
|
5-0
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
33 |
P08s-1 |
10:30 |
Hammarby P08-5 -
Tullinge TP
|
5-3
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
34 |
P08s-2 |
10:30 |
IFK Stocksund 81 -
FC Djursholm P08 Svart
|
4-2
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
35 |
P06-1 |
10:30 |
IFK Stocksund P-06 -
IFK Österåker
|
13-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
36 |
P06-2 |
10:30 |
IFK Stocksund P07 -
FC Djursholm
|
4-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
37 |
F07-1 |
11:00 |
AIK Svart -
Danderyds SK Röd
|
0-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
38 |
F08-1 |
11:00 |
AIK F08 Gul -
Danderyd SK F08
|
3-1
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
39 |
P08s-1 |
11:00 |
Assyriska FF Vit -
BP 09-17
|
2-2
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
40 |
P08s-2 |
11:00 |
Hammarby Akademi P08 Vit -
FC AIK
|
2-0
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
41 |
P06-1 |
11:00 |
Vaxholm Blå -
Segeltorps IF P06:2
|
1-4
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
42 |
P06-2 |
11:00 |
Ifk Haninge -
Vaxholm Vit
|
7-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
43 |
F07-1 |
11:30 |
Täby FK Ella -
IFK Lidingö
|
3-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
44 |
F08-1 |
11:30 |
IFK Stocksund F08/09 -
IFK Stocksund F08 Vit
|
5-4
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
45 |
P08s-1 |
11:30 |
Hammarby Akademi P08 Grön -
Hammarby P08-5
|
4-0
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
46 |
P08s-2 |
11:30 |
IF Brommapojkarna 08-12 -
IFK Stocksund 81
|
2-1
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
47 |
P06-1 |
11:30 |
IF Brommapojkarna P06-3 -
IFK Stocksund P-06
|
1-5
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
48 |
P06-2 |
11:30 |
Täby FK P06:3 -
IFK Stocksund P07
|
1-6
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
49 |
F07-1 |
12:00 |
Danderyds SK Blå -
AIK Svart
|
2-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
50 |
F08-1 |
12:00 |
IFK Lidingö FK, F08:5 -
AIK F08 Gul
|
2-4
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
51 |
P08s-1 |
12:00 |
Tullinge TP -
Assyriska FF Vit
|
1-3
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
52 |
P08s-2 |
12:00 |
FC Djursholm P08 Svart -
Hammarby Akademi P08 Vit
|
0-5
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
53 |
P06-1 |
12:00 |
IFK Österåker -
Vaxholm Blå
|
1-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
54 |
P06-2 |
12:00 |
FC Djursholm -
Ifk Haninge
|
0-6
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
55 |
F07-1 |
12:30 |
Danderyds SK Röd -
Täby FK Ella
|
3-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
56 |
F08-1 |
12:30 |
Danderyd SK F08 -
IFK Stocksund F08/09
|
3-2
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
57 |
P08s-1 |
12:30 |
BP 09-17 -
Hammarby Akademi P08 Grön
|
0-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
58 |
P08s-2 |
12:30 |
FC AIK -
IF Brommapojkarna 08-12
|
1-3
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
59 |
P06-1 |
12:30 |
Segeltorps IF P06:2 -
IF Brommapojkarna P06-3
|
5-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
60 |
P06-2 |
12:30 |
Vaxholm Vit -
Täby FK P06:3
|
1-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
61 |
P07-1 |
13:00 |
Danderyd SK Svart -
Täby FK P07:7 Blå
|
3-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
62 |
P07-2 |
13:00 |
Brommapojkarna P 07:15 -
IFK Aspudden Tellus P07 Röd2
|
1-2
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
63 |
P07-3 |
13:00 |
Danderyd SK Blå -
IFK Aspudden Tellus P07 Röd1
|
0-7
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
64 |
P07-4 |
13:00 |
IFK Lidingö P07:11 Blå -
Viggbyholm P07
|
0-0
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
65 |
F06-1 |
13:00 |
Danderyds SK Blå -
Boo FF F06:4
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
66 |
F06-2 |
13:00 |
IFK Stocksund -
IFK Stocksund Vit
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
67 |
P07-1 |
13:30 |
Brommapojkarna 16 -
FC Djursholm Pojkar 07 Orange
|
2-2
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
68 |
P07-2 |
13:30 |
IFK Stocksund P-07 -
Danderyd SK Lag Vit
|
3-2
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
69 |
P07-3 |
13:30 |
Viggbyholm P07 Blå -
Täby FK P07:7 Svart
|
0-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
70 |
P07-4 |
13:30 |
AIK P07 VIT -
Ängby IF Svart
|
3-1
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
71 |
F06-1 |
13:30 |
Sollentuna FK Helenelund Lag2 -
IFK Stocksund Blå
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
72 |
F06-2 |
13:30 |
AIK -
Danderyds SK Röd
|
2-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
73 |
F06-1 |
14:00 |
Hammarby IF vit -
Boo FF F06:4
|
0-3
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
74 |
F06-2 |
14:00 |
Sollentuna FK F06 Helenelund -
IFK Stocksund
|
0-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
75 |
P07-1 |
14:15 |
Täby FK P07:7 Blå -
Brommapojkarna 16
|
4-3
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
76 |
P07-2 |
14:15 |
IFK Aspudden Tellus P07 Röd2 -
IFK Stocksund P-07
|
7-0
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
77 |
P07-3 |
14:15 |
IFK Aspudden Tellus P07 Röd1 -
Viggbyholm P07 Blå
|
2-0
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
78 |
P07-4 |
14:15 |
Viggbyholm P07 -
AIK P07 VIT
|
4-0
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
79 |
F06-1 |
14:30 |
Sollentuna FK Helenelund Lag2 -
Danderyds SK Blå
|
1-5
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
80 |
F06-2 |
14:30 |
IFK Stocksund Vit -
AIK
|
0-7
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
81 |
P07-1 |
14:45 |
FC Djursholm Pojkar 07 Orange -
Danderyd SK Svart
|
3-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
82 |
P07-2 |
14:45 |
Danderyd SK Lag Vit -
Brommapojkarna P 07:15
|
0-4
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
83 |
P07-3 |
14:45 |
Täby FK P07:7 Svart -
Danderyd SK Blå
|
2-1
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
84 |
P07-4 |
14:45 |
Ängby IF Svart -
IFK Lidingö P07:11 Blå
|
1-1
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
85 |
F06-1 |
15:00 |
IFK Stocksund Blå -
Hammarby IF vit
|
6-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
86 |
F06-2 |
15:00 |
Danderyds SK Röd -
Sollentuna FK F06 Helenelund
|
6-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
87 |
P07-1 |
15:30 |
FC Djursholm Pojkar 07 Orange -
Täby FK P07:7 Blå
|
3-0
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
88 |
P07-2 |
15:30 |
Danderyd SK Lag Vit -
IFK Aspudden Tellus P07 Röd2
|
0-7
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
89 |
P07-3 |
15:30 |
Täby FK P07:7 Svart -
IFK Aspudden Tellus P07 Röd1
|
2-3
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
90 |
P07-4 |
15:30 |
Ängby IF Svart -
Viggbyholm P07
|
3-2
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
91 |
F06-1 |
15:30 |
Boo FF F06:4 -
Sollentuna FK Helenelund Lag2
|
2-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
92 |
F06-2 |
15:30 |
IFK Stocksund -
AIK
|
1-4
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
93 |
P07-1 |
16:00 |
Danderyd SK Svart -
Brommapojkarna 16
|
2-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
|
|
94 |
P07-2 |
16:00 |
Brommapojkarna P 07:15 -
IFK Stocksund P-07
|
5-1
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
|
|
95 |
P07-3 |
16:00 |
Danderyd SK Blå -
Viggbyholm P07 Blå
|
1-4
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
|
|
96 |
P07-4 |
16:00 |
IFK Lidingö P07:11 Blå -
AIK P07 VIT
|
3-0
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
|
|
97 |
F06-1 |
16:00 |
IFK Stocksund Blå -
Danderyds SK Blå
|
1-2
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
98 |
F06-2 |
16:00 |
Sollentuna FK F06 Helenelund -
IFK Stocksund Vit
|
0-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
99 |
F06-1 |
16:30 |
Hammarby IF vit -
Sollentuna FK Helenelund Lag2
|
4-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
100 |
F06-2 |
16:30 |
Danderyds SK Röd -
IFK Stocksund
|
1-0
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
101 |
P07 |
16:45 |
Brommapojkarna P 07:15 -
Viggbyholm P07 Blå
|
4-1
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
Placeringsmatch |
|
102 |
P07 |
16:45 |
Täby FK P07:7 Svart -
Täby FK P07:7 Blå
|
0-0
(WO) |
Danderyd Arena Gräs 4 |
Placeringsmatch |
|
103 |
P07 |
16:45 |
IFK Stocksund P-07 -
Brommapojkarna 16
|
7-2
|
Danderyd Arena Gräs 5 |
Placeringsmatch |
|
104 |
P07 |
16:45 |
Danderyd SK Lag Vit -
Danderyd SK Blå
|
6-0
|
Danderyd Arena Gräs 6 |
Placeringsmatch |
|
105 |
F06-1 |
17:00 |
Boo FF F06:4 -
IFK Stocksund Blå
|
0-1
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
106 |
F06-2 |
17:00 |
AIK -
Sollentuna FK F06 Helenelund
|
6-1
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|
107 |
P07 |
17:15 |
IFK Lidingö P07:11 Blå -
FC Djursholm Pojkar 07 Orange
|
0-3
|
Danderyd Arena Gräs 3 |
Placeringsmatch |
|
108 |
P07 |
17:15 |
Viggbyholm P07 -
IFK Aspudden Tellus P07 Röd2
|
1-2
|
Danderyd Arena Gräs 4 |
Placeringsmatch |
|
109 |
P07 |
17:15 |
Ängby IF Svart -
IFK Aspudden Tellus P07 Röd1
|
1-2
(STR) |
Danderyd Arena Gräs 5 |
Placeringsmatch |
|
110 |
P07 |
17:15 |
AIK P07 VIT -
Danderyd SK Svart
|
8-5
(STR) |
Danderyd Arena Gräs 6 |
Placeringsmatch |
|
111 |
F06-1 |
17:30 |
Danderyds SK Blå -
Hammarby IF vit
|
0-0
|
Danderyd Arena Konst 1 |
|
|
112 |
F06-2 |
17:30 |
IFK Stocksund Vit -
Danderyds SK Röd
|
0-2
|
Danderyd Arena Konst 2 |
|
|