23 |
H23-1 |
08:30 |
SK Vide blå -
IK Råby Västerås
|
7-3
(3-1, 4-2) |
Baltichallen 1 |
|
|
26 |
H23-2 |
08:30 |
VÅSC -
Skiljebo SK
|
3-10
(2-5, 1-5) |
Baltichallen 2 |
|
|
24 |
H23-1 |
08:30 |
Hammarby IF IBF -
FBC Åland
|
5-1
(3-0, 2-1) |
Vikingahallen |
|
|
25 |
H23-2 |
09:15 |
IBK Uppsala Teknologer U -
IFK Gnesta
|
7-1
(3-1, 4-0) |
Baltichallen 1 |
|
|
32 |
H23-3 |
09:15 |
Helsinki United -
Fyris Nabla IBK
|
6-0
(2-0, 4-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
31 |
H23-3 |
09:15 |
IBK Alba -
SK Vide vit
|
5-1
(1-1, 4-0) |
Vikingahallen |
|
|
15 |
D23-3 |
10:00 |
IK Råby Västerås -
Helsinki United
|
1-9
(1-6, 0-3) |
Baltichallen 1 |
|
|
6 |
D23-1 |
10:00 |
IBK Uppsala Teknologer vit -
Blue Fox Åvslappi
|
1-3
(0-1, 1-2) |
Baltichallen 2 |
|
|
5 |
D23-1 |
10:00 |
Vaxholms IBF -
SK Vide
|
2-0
(1-0, 1-0) |
Vikingahallen |
|
|
10 |
D23-2 |
10:45 |
Northern Stars -
IBK Uppsala Teknologer svart
|
3-2
(0-2, 3-0) |
Baltichallen 1 |
|
|
22 |
H23-1 |
10:45 |
SK Vide blå -
Hammarby IF IBF
|
1-10
(0-6, 1-4) |
Baltichallen 2 |
|
|
9 |
D23-2 |
10:45 |
Kungsängens IF -
FBC Åland
|
1-1
(1-1, 0-0) |
Vikingahallen |
|
|
27 |
H23-2 |
11:30 |
IFK Gnesta -
VÅSC
|
11-0
(7-0, 4-0) |
Baltichallen 1 |
|
|
28 |
H23-2 |
11:30 |
Skiljebo SK -
IBK Uppsala Teknologer U
|
2-7
(1-3, 1-4) |
Baltichallen 2 |
|
|
16 |
D23-3 |
11:30 |
Nynäshamns IBK -
IF Fram
|
9-1
(5-0, 4-1) |
Vikingahallen |
|
|
36 |
H23-3 |
12:15 |
IBK Alba -
Helsinki United
|
1-0
(0-0, 1-0) |
Baltichallen 1 |
|
|
35 |
H23-3 |
12:15 |
Fyris Nabla IBK -
SK Vide vit
|
2-3
(1-1, 1-2) |
Baltichallen 2 |
|
|
21 |
H23-1 |
12:15 |
IK Råby Västerås -
FBC Åland
|
4-0
(1-0, 3-0) |
Vikingahallen |
|
|
2 |
D23-1 |
13:00 |
Blue Fox Åvslappi -
Vaxholms IBF
|
3-0
(2-0, 1-0) |
Baltichallen 1 |
|
|
1 |
D23-1 |
13:00 |
IBK Uppsala Teknologer vit -
SK Vide
|
10-0
(5-0, 5-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
11 |
D23-2 |
13:00 |
Northern Stars -
Kungsängens IF
|
2-1
(2-0, 0-1) |
Vikingahallen |
|
|
14 |
D23-3 |
13:45 |
Helsinki United -
Nynäshamns IBK
|
5-1
(3-1, 2-0) |
Baltichallen 1 |
|
|
13 |
D23-3 |
13:45 |
IF Fram -
IK Råby Västerås
|
1-1
(1-0, 0-1) |
Baltichallen 2 |
|
|
12 |
D23-2 |
13:45 |
IBK Uppsala Teknologer svart -
FBC Åland
|
2-0
(1-0, 1-0) |
Vikingahallen |
|
|
19 |
H23-1 |
14:30 |
Hammarby IF IBF -
IK Råby Västerås
|
5-2
(3-1, 2-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
20 |
H23-1 |
14:30 |
FBC Åland -
SK Vide blå
|
3-2
(2-2, 1-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
29 |
H23-2 |
15:15 |
Skiljebo SK -
IFK Gnesta
|
3-2
(2-0, 1-2) |
Baltichallen 1 |
|
|
30 |
H23-2 |
15:15 |
IBK Uppsala Teknologer U -
VÅSC
|
3-0
(2-0, 1-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
34 |
H23-3 |
16:00 |
Fyris Nabla IBK -
IBK Alba
|
3-5
(3-4, 0-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
33 |
H23-3 |
16:00 |
SK Vide vit -
Helsinki United
|
1-2
(1-1, 0-1) |
Baltichallen 2 |
|
|
3 |
D23-1 |
16:45 |
SK Vide -
Blue Fox Åvslappi
|
0-9
(0-2, 0-7) |
Baltichallen 1 |
|
|
4 |
D23-1 |
16:45 |
Vaxholms IBF -
IBK Uppsala Teknologer vit
|
1-4
(0-2, 1-2) |
Baltichallen 2 |
|
|
8 |
D23-2 |
17:30 |
FBC Åland -
Northern Stars
|
1-2
(1-1, 0-1) |
Baltichallen 1 |
|
|
7 |
D23-2 |
17:30 |
IBK Uppsala Teknologer svart -
Kungsängens IF
|
4-0
(1-0, 3-0) |
Baltichallen 2 |
|
|
18 |
D23-3 |
18:15 |
IF Fram -
Helsinki United
|
1-17
(1-9, 0-8) |
Baltichallen 1 |
|
|
17 |
D23-3 |
18:15 |
Nynäshamns IBK -
IK Råby Västerås
|
4-5
(3-1, 1-4) |
Baltichallen 2 |
|
|