Pojkar 03
Antal: 91
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
442 | P03-7 | IFK Haninge P04:1 - Spånga IS 3 | 1-1 |
Sö 2015-10-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
416 | P03-4 | 12:00 | Huddinge IF Svart - Älvsjö AIK Blå | 3-8 | Källbrinks IP | ||
625 | P03-5 | 13:30 | Karlbergs BK - Sollentuna FK 12 | 1-1 | Stadshagens IP |
Fr 2015-10-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
417 | P03-4 | 17:30 | Värtans IK - Huddinge IF Svart | 1-2 | Östermalms IP |
On 2015-10-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
429 | P03-6 | 19:00 | Spårvägens FF - Boo FF 7 | 2-2 | Skarpnäcksfältets konstgräs |
To 2015-10-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
433 | P03-6 | 19:00 | Spårvägens FF - FC Djursholm P04 | 0-7 | Skarpnäcksfältets konstgräs |
Lö 2015-10-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
441 | P03-7 | 15:00 | Älta IF - Älvsjö AIK Cyan | 2-4 | Älta IP | Domare: Niklas Sundin |
Sö 2015-10-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
686 | P03-4 | 16:00 | Danderyds SK 2 - Älvsjö AIK Blå | 2-3 | Danderydsvallen |
Sö 2015-11-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
437 | P03-7 | 11:00 | IFK Haninge P04:1 - Sollentuna FK SYD 1 | 6-3 | Torvalla IP | ||
624 | P03-5 | 15:00 | Värmdö IF - IFK Österåker | 2-2 | Värmdövallen (övre planen) | Domare: Aron Mesfin | |
407 | P03-2 | 17:00 | Älvsjö AIK Vit - Hanvikens SK Röd | 1-6 | Älvsjö IP, plan 1 |
Lö 2015-11-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
451 | P03-8 | 09:30 | Hanvikens SK Vit - Huddinge IF Vit | 2-3 | Trollbäckens IP 2 | ||
447 | P03-8 | 09:45 | AIK Svart - Bromstens IK Svart | 0-6 | Råstasjön IP | ||
620 | P03-5 | 11:00 | Skogås/Trångsund 1 - Karlbergs BK | 4-0 | Nytorps Mosse IP | ||
397 | P03-1 | 11:00 | Bele Barkarby FF - Boo FF 1 | 0-2 | Veddestavallen | ||
431 | P03-6 | 11:00 | IFK Viksjö 1 - Spårvägens FF | 7-1 | Viksjövallen 2 | ||
420 | P03-4 | 11:30 | Sollentuna FK SYD 2 - Huddinge IF Svart | 5-0 | Edsbergs sportfält | ||
621 | P03-5 | 11:30 | Värmdö IF - Sollentuna FK 12 | 0-1 | Värmdövallen (övre planen) | ||
419 | P03-4 | 11:30 | Älvsjö AIK Blå - Värtans IK | 1-1 | Älvsjö IP | ||
406 | P03-2 | 13:15 | Älvsjö AIK Vit - Ekerö IK | 0-3 | Älvsjö IP plan 1 | ||
405 | P03-2 | 14:00 | Hanvikens SK Röd - Bro IK | 1-1 | Trollbäckens IP 2 |
Sö 2015-11-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
404 | P03-2 | 13:00 | Bro IK - Älvsjö AIK Vit | 11-0 | Bro IP Konstgräsplan |
Lö 2015-11-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
418 | P03-4 | 10:15 | Älvsjö AIK Blå - Sollentuna FK SYD 2 | 3-4 | Älvsjö IP | ||
435 | P03-6 | 11:00 | Hässelby SK - Spårvägens FF | 8-0 | Hässelby IP | Domare Sixten Jansson | |
434 | P03-6 | 11:00 | IFK Viksjö 1 - Boo FF 7 | 2-1 | Viksjövallen 2 | ||
617 | P03-5 | 12:00 | IFK Österåker - Skogås/Trångsund 1 | 1-0 | Röllingby Konstgräs Åkersberga | Domare: Markus Rösund | |
687 | P03-4 | 14:00 | Huddinge IF Svart - Danderyds SK 2 | 3-1 | Källbrink | ||
452 | P03-8 | 14:30 | AIK Svart - Enskede IK Gul | 1-8 | Danderyd Arena |
Sö 2015-11-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
428 | P03-6 | 10:00 | Hässelby SK - IFK Viksjö 1 | 2-1 | Hässelby IP | Domare Sixten Jansson | |
415 | P03-4 | 10:30 | Sollentuna FK SYD 2 - Värtans IK | 4-0 | Helenelunds IP | ||
411 | P03-3 | 11:15 | Stuvsta IF TG2 - Sickla IF | 4-1 | Stuvsta IP | Domare Roy Khazzaka | |
403 | P03-2 | 11:30 | Ekerö IK - Hanvikens SK Röd | 3-1 | Träkvistavallen KG2 | ||
618 | P03-5 | 15:00 | Karlbergs BK - Värmdö IF | 5-5 | Stadshagen IP 2 |
Ti 2015-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
444 | P03-7 | 19:30 | Älta IF - IFK Haninge P04:1 | 3-3 | Älta IP | Domare: Niklas Sundin |
Lö 2015-11-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
450 | P03-8 | 11:00 | Bromstens IK Svart - Enskede IK Gul | 1-4 | Bromsten IP | ||
626 | P03-5 | 11:00 | Skogås/Trångsund 1 - Värmdö IF | 9-0 | Nytorps Mosse IP | ||
685 | P03-4 | 12:30 | Danderyds SK 2 - Sollentuna FK SYD 2 | 1-2 | Danderydsvallen | ||
679 | P03-2 | 13:00 | Bro IK - IFK Stocksund | 5-0 | Bro IP Konstgräsplan | ||
622 | P03-5 | 13:00 | IFK Österåker - Karlbergs BK | 4-1 | Röllingby Konstgräs Åkersberga | Domare: Markus Rösund | |
432 | P03-6 | 15:00 | Boo FF 7 - Hässelby SK | 0-4 | Myrsjö IP |
Sö 2015-11-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
688 | P03-4 | 10:00 | Värtans IK - Danderyds SK 2 | 1-4 | Stadshagens IP2 | ||
443 | P03-7 | 11:00 | Älvsjö AIK Cyan - Sollentuna FK SYD 1 | 5-3 | Älvsjö IP | ||
449 | P03-8 | 14:00 | Huddinge IF Vit - AIK Svart | 7-1 | Källbrinks IP | ||
623 | P03-5 | 14:15 | Sollentuna FK 12 - Skogås/Trångsund 1 | 1-0 | Helenelunds IP 11-manna planen | ||
446 | P03-7 | 15:30 | Sollentuna FK SYD 1 - Älta IF | 2-2 | Helenelunds IP | Domare Besim Shkupi |
Lö 2015-11-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
678 | P03-2 | IFK Stocksund - Älvsjö AIK Vit | 1-2 | Danderyds Arena | |||
453 | P03-8 | 09:45 | Huddinge IF Vit - Bromstens IK Svart | 3-4 | Källbrinks IP | ||
408 | P03-2 | 11:30 | Ekerö IK - Bro IK | 1-3 | Träkvistavallen KG2 | ||
427 | P03-6 | 13:00 | Boo FF 7 - FC Djursholm P04 | 1-1 | Myrsjö IP | ||
410 | P03-3 | 14:00 | Sickla IF - Örby IS | 0-6 | Nacka IP 1 (nedre planen) | ||
619 | P03-5 | 15:30 | Sollentuna FK 12 - IFK Österåker | 3-1 | Kärrdals BP |
Sö 2015-11-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
455 | P03-8 | 10:45 | Enskede IK Gul - Huddinge IF Vit | 2-2 | Enskede IP plan 3 | ||
430 | P03-6 | 11:00 | FC Djursholm P04 - Hässelby SK | 2-3 | Djursholms IP | ||
413 | P03-3 | 13:15 | Örby IS - Stuvsta IF TG2 | 0-4 | Sturebyskolans BP | Domare Anders Alakoski |
On 2015-12-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
400 | P03-1 | 19:30 | Fruängens IF - Bele Barkarby FF | 0-2 | Mälarhöjdens IP |
Lö 2015-12-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
683 | P03-3 | 14:00 | Sickla IF - Danderyds SK 1 | 3-1 | Nacka IP |
Lö 2015-12-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
412 | P03-3 | 12:15 | Örby IS - Spånga IS 5 | 2-5 | Sturebyskolans BP | Domare Roy Khazzaka |
Sö 2015-12-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
440 | P03-7 | 11:00 | Sollentuna FK SYD 1 - Spånga IS 3 | 2-2 | Helenelunds IP | Domare Besim Shkupi | |
414 | P03-3 | 16:30 | Spånga IS 5 - Sickla IF | 1-0 | Spånga IP |
Må 2015-12-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
436 | P03-6 | 18:00 | FC Djursholm P04 - IFK Viksjö 1 | 3-3 | Viksjövallen2 |
Fr 2016-01-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
454 | P03-8 | 18:00 | Hanvikens SK Vit - AIK Svart | 3-0 | Tyresövallen |
Sö 2016-01-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
402 | P03-1 | 10:00 | Bele Barkarby FF - AIK Blå | 5-0 | Järfällavallen |
Sö 2016-02-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
448 | P03-8 | 14:15 | Enskede IK Gul - Hanvikens SK Vit | 1-2 | Enskede IP 2 |
Lö 2016-02-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
680 | P03-2 | 09:15 | Hanvikens SK Röd - IFK Stocksund | 1-0 | Tyresövallen |
Sö 2016-02-21
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
677 | P03-2 | IFK Stocksund - Ekerö IK | 2-2 | Träkvistavallen | |||
409 | P03-3 | 11:00 | Spånga IS 5 - Stuvsta IF TG2 | 2-1 | Spånga IP | ||
445 | P03-7 | 13:00 | Spånga IS 3 - Älvsjö AIK Cyan | 3-3 | Spånga IP | ||
398 | P03-1 | 17:00 | AIK Blå - Fruängens IF | 7-2 | Råsunda IP |
Fr 2016-02-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
456 | P03-8 | 18:00 | Bromstens IK Svart - Hanvikens SK Vit | 0-4 | Knutby BP |
Lö 2016-02-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
684 | P03-3 | 10:50 | Stuvsta IF TG2 - Danderyds SK 1 | 3-0 (WO) | Källbrinks IP | inställd bortalag kom ej två m |
Sö 2016-03-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
401 | P03-1 | 12:30 | Fruängens IF - Boo FF 1 | 0-8 | Mälarhöjdens IP |
Må 2016-03-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
399 | P03-1 | 19:15 | Boo FF 1 - AIK Blå | 3-0 | boovallen 1 |
On 2016-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
438 | P03-7 | 20:00 | Spånga IS 3 - Älta IF | 4-0 | Spånga IP |
To 2016-03-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
439 | P03-7 | 17:30 | Älvsjö AIK Cyan - IFK Haninge P04:1 | 0-3 | Brandbergns IP |
Lö 2016-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
681 | P03-3 | 16:00 | Danderyds SK 1 - Spånga IS 5 | 1-4 |
Sö 2016-03-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
682 | P03-3 | 10:30 | Danderyds SK 1 - Örby IS | 1-5 |
Ti 2016-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
766 | P03 | 19:00 | Älvsjö AIK Cyan - Bro IK | 0-4 | Vårbergs IP | 1/8-final 2 | |
767 | P03 | 20:00 | Spånga IS 5 - IFK Viksjö 1 | 2-1 | Nälsta BP | 1/8-final 3 |
On 2016-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
765 | P03 | 19:15 | Boo FF 1 - Enskede IK Gul | 6-2 | Boovallen 1 | 1/8-final 1 |
To 2016-03-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
771 | P03 | 17:30 | IFK Haninge P04:1 - Hanvikens SK Röd | 2-3 | Brandbergens IP | 1/8-final 7 |
Lö 2016-03-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
768 | P03 | 09:00 | IFK Österåker - Sollentuna FK SYD 2 | 1-0 | Röllingby Konstgräs Åkersberga | 1/8-final 4 domare Markus Rösu | |
770 | P03 | 15:00 | Stuvsta IF TG2 - Hässelby SK | 4-5 | Segeltorps IP | 1/8-final 6 |
Sö 2016-03-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
772 | P03 | 09:15 | Bele Barkarby FF - Hanvikens SK Vit | 0-7 | Veddestavallen | 1/8-final 8 |
Ti 2016-03-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
773 | P03 | 19:45 | Boo FF 1 - Bro IK | 4-1 | Myrsjö IP | 1/4-final 1 | |
769 | P03 | 20:15 | Sollentuna FK 12 - Älvsjö AIK Blå | 2-1 | Kärrdals BP | 1/8-final 5 |
Fr 2016-04-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
776 | P03 | 18:00 | Hanvikens SK Röd - Hanvikens SK Vit | 3-2 | Trollbäckens IP | 1/4-final 4 | |
774 | P03 | 19:30 | Spånga IS 5 - IFK Österåker | 0-2 | Åkersberga IP | 1/4-final 2 |
Lö 2016-04-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
775 | P03 | 10:00 | Sollentuna FK 12 - Hässelby SK | 4-0 | Kärrdals BP | 1/4-final 3 |
Sö 2016-05-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
777 | P03 | 11:30 | Boo FF 1 - IFK Österåker | 5-4 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 |
On 2016-05-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
778 | P03 | 19:00 | Sollentuna FK 12 - Hanvikens SK Röd | 0-3 | Kärrdals BP | Semifinal 2 |
Må 2016-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
779 | P03 | 14:00 | Boo FF 1 - Hanvikens SK Röd | 0-5 | Älvsjö IP 1 | FINAL |