Flickor 2013 (7)
Antal: 28
Fr 2023-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | N-1 | 08:00 | Bodens BK FF - Lira BK Blå | Dolt | B2 7-manna (Gstad) | ||
22 | N-1 | 08:50 | Rutviks SK - IFK Luleå blå | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
64 | N-1 | 11:20 | Sunderby SK - IFK Luleå vit | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
81 | N-1 | 12:10 | Trångfors IF - Bergnäsets AIK | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
93 | N-1 | 13:00 | Gällivare SK - Lira BK Gul | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
169 | N-1 | 18:00 | Lira BK Gul - Bergnäsets AIK | Dolt | B2 7-manna (Gstad) | ||
181 | N-1 | 18:50 | Trångfors IF - Rutviks SK | Dolt | B1 7-manna (Gstad) | ||
182 | N-1 | 18:50 | IFK Luleå blå - Sunderby SK | Dolt | B2 7-manna (Gstad) | ||
183 | N-1 | 18:50 | Gällivare SK - Lira BK Blå | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
185 | N-1 | 18:50 | IFK Luleå vit - Gammelstads IF | Dolt | C2 7-manna (Gstad) |
Lö 2023-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
217 | N-1 | 08:50 | IFK Luleå vit - Bodens BK FF | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
259 | N-1 | 11:20 | Gammelstads IF - Lira BK Blå | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
288 | N-1 | 13:00 | Gällivare SK - Sunderby SK | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
314 | N-1 | 14:40 | Bodens BK FF - Rutviks SK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
355 | N-1 | 17:10 | Bergnäsets AIK - Gällivare SK | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
362 | N-1 | 18:00 | Trångfors IF - IFK Luleå vit | Dolt | B2 7-manna (Gstad) | ||
372 | N-1 | 18:50 | Lira BK Gul - Sunderby SK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
389 | N-1 | 20:30 | Gammelstads IF - IFK Luleå blå | Dolt | C2 7-manna (Gstad) |
Sö 2023-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
425 | N-1 | 09:40 | Sunderby SK - Bodens BK FF | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
439 | N-1 | 10:30 | IFK Luleå vit - Bergnäsets AIK | Dolt | B3 7-manna (Gstad) | ||
440 | N-1 | 10:30 | Gällivare SK - Rutviks SK | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
466 | N-1 | 12:10 | Lira BK Gul - Trångfors IF | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
475 | N-1 | 13:00 | Sunderby SK - Gammelstads IF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
483 | N-1 | 13:50 | IFK Luleå blå - Bodens BK FF | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
484 | N-1 | 13:50 | Rutviks SK - Lira BK Blå | Dolt | C2 7-manna (Gstad) | ||
510 | N-1 | 16:20 | Gammelstads IF - Lira BK Gul | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
515 | N-1 | 17:10 | Trångfors IF - IFK Luleå blå | Dolt | C1 7-manna (Gstad) | ||
519 | N-1 | 18:00 | Bergnäsets AIK - Lira BK Blå | Dolt | C1 7-manna (Gstad) |