961 |
P08-1 |
08:00 |
Foc Farsta Blå -
Foc Farsta Röd
|
3-3
|
Skarpäng B |
|
|
962 |
P08-1 |
08:15 |
Hsk Gul -
IFK Aspudden Tellus - Barca
|
0-1
|
Skarpäng A |
|
|
963 |
P08-1 |
08:15 |
IK Frej Svart -
Ingarö IF 1
|
0-3
|
Skarpäng B |
|
|
964 |
P08-1 |
08:30 |
Foc Farsta Röd -
Hsk Gul
|
0-2
|
Skarpäng A |
|
|
965 |
P08-1 |
08:30 |
Ingarö IF 1 -
Foc Farsta Blå
|
2-1
|
Skarpäng B |
|
|
966 |
P08-1 |
08:45 |
IFK Aspudden Tellus - Barca -
Foc Farsta Röd
|
3-0
|
Skarpäng A |
|
|
967 |
P08-1 |
08:45 |
Foc Farsta Blå -
IK Frej Svart
|
0-3
|
Skarpäng B |
|
|
968 |
P08-1 |
09:00 |
Ingarö IF 1 -
IFK Aspudden Tellus - Barca
|
1-4
|
Skarpäng A |
|
|
969 |
P08-1 |
09:00 |
IK Frej Svart -
Hsk Gul
|
0-4
|
Skarpäng B |
|
|
970 |
P08-1 |
09:15 |
Hsk Gul -
Foc Farsta Blå
|
4-1
|
Skarpäng A |
|
|
971 |
P08-1 |
09:15 |
Foc Farsta Röd -
Ingarö IF 1
|
0-5
|
Skarpäng B |
|
|
972 |
P08-1 |
09:30 |
Foc Farsta Röd -
IK Frej Svart
|
3-2
|
Skarpäng A |
|
|
973 |
P08-1 |
09:30 |
IFK Aspudden Tellus - Barca -
Foc Farsta Blå
|
10-0
|
Skarpäng B |
|
|
974 |
P08-1 |
09:45 |
IK Frej Svart -
IFK Aspudden Tellus - Barca
|
1-5
|
Skarpäng A |
|
|
975 |
P08-1 |
09:45 |
Ingarö IF 1 -
Hsk Gul
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
976 |
P08-2 |
10:00 |
Boo FF 5 -
FOC Farsta Vit
|
1-1
|
Skarpäng B |
|
|
977 |
P08-2 |
10:15 |
Hägersten IK svart -
Saltsjöbadens if Samskolan
|
1-1
|
Skarpäng A |
|
|
978 |
P08-2 |
10:15 |
Sicka blå 1 -
Täby FK Gribby Blå
|
0-2
|
Skarpäng B |
|
|
979 |
P08-2 |
10:30 |
FOC Farsta Vit -
Hägersten IK svart
|
3-1
|
Skarpäng A |
|
|
980 |
P08-2 |
10:30 |
Täby FK Gribby Blå -
Boo FF 5
|
2-0
|
Skarpäng B |
|
|
981 |
P08-2 |
10:45 |
Saltsjöbadens if Samskolan -
FOC Farsta Vit
|
0-1
|
Skarpäng A |
|
|
982 |
P08-2 |
10:45 |
Boo FF 5 -
Sicka blå 1
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
983 |
P08-2 |
11:00 |
Täby FK Gribby Blå -
Saltsjöbadens if Samskolan
|
0-2
|
Skarpäng A |
|
|
984 |
P08-2 |
11:00 |
Sicka blå 1 -
Hägersten IK svart
|
0-3
|
Skarpäng B |
|
|
985 |
P08-2 |
11:15 |
Hägersten IK svart -
Boo FF 5
|
1-0
|
Skarpäng A |
|
|
986 |
P08-2 |
11:15 |
FOC Farsta Vit -
Täby FK Gribby Blå
|
3-2
|
Skarpäng B |
|
|
987 |
P08-2 |
11:30 |
FOC Farsta Vit -
Sicka blå 1
|
6-0
|
Skarpäng A |
|
|
988 |
P08-2 |
11:30 |
Saltsjöbadens if Samskolan -
Boo FF 5
|
0-1
|
Skarpäng B |
|
|
989 |
P08-2 |
11:45 |
Sicka blå 1 -
Saltsjöbadens if Samskolan
|
2-0
|
Skarpäng A |
|
|
990 |
P08-2 |
11:45 |
Täby FK Gribby Blå -
Hägersten IK svart
|
1-1
|
Skarpäng B |
|
|
991 |
P08-3 |
12:00 |
FOC farsta gul -
IFK Aspudden Tellus - Real
|
1-1
|
Skarpäng B |
|
|
992 |
P08-3 |
12:15 |
IK Frej Gul -
Saltsjöbadens IF Samskolan Blå
|
1-3
|
Skarpäng A |
|
|
993 |
P08-3 |
12:15 |
Täby FK Gribby Svart -
Vasalunds IF Järvastaden röd
|
0-1
|
Skarpäng B |
|
|
994 |
P08-3 |
12:30 |
IFK Aspudden Tellus - Real -
IK Frej Gul
|
0-4
|
Skarpäng A |
|
|
995 |
P08-3 |
12:30 |
Vasalunds IF Järvastaden röd -
FOC farsta gul
|
4-0
|
Skarpäng B |
|
|
996 |
P08-3 |
12:45 |
Saltsjöbadens IF Samskolan Blå -
IFK Aspudden Tellus - Real
|
1-1
|
Skarpäng A |
|
|
997 |
P08-3 |
12:45 |
FOC farsta gul -
Täby FK Gribby Svart
|
0-4
|
Skarpäng B |
|
|
998 |
P08-3 |
13:00 |
Vasalunds IF Järvastaden röd -
Saltsjöbadens IF Samskolan Blå
|
1-2
|
Skarpäng A |
|
|
999 |
P08-3 |
13:00 |
Täby FK Gribby Svart -
IK Frej Gul
|
0-0
|
Skarpäng B |
|
|
1000 |
P08-3 |
13:15 |
IK Frej Gul -
FOC farsta gul
|
6-1
|
Skarpäng A |
|
|
1001 |
P08-3 |
13:15 |
IFK Aspudden Tellus - Real -
Vasalunds IF Järvastaden röd
|
1-2
|
Skarpäng B |
|
|
1002 |
P08-3 |
13:30 |
IFK Aspudden Tellus - Real -
Täby FK Gribby Svart
|
4-4
|
Skarpäng A |
|
|
1003 |
P08-3 |
13:30 |
Saltsjöbadens IF Samskolan Blå -
FOC farsta gul
|
1-3
|
Skarpäng B |
|
|
1004 |
P08-3 |
13:45 |
Täby FK Gribby Svart -
Saltsjöbadens IF Samskolan Blå
|
1-2
|
Skarpäng A |
|
|
1005 |
P08-3 |
13:45 |
Vasalunds IF Järvastaden röd -
IK Frej Gul
|
1-1
|
Skarpäng B |
|
|