Matcher Selånger S111
Antal: 28
Lö 2022-03-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
421 | P13-2 | 12:00 | Kubikenborgs IF Svart - Matfors IF | 3-1 | Selånger S111 | ||
422 | P13-2 | 13:00 | Hille IF - IFK Östersund | 0-4 | Selånger S111 | ||
37 | P13-1 | 14:00 | Kubikenborgs IF Gul - Långsele AIF | 3-0 | Selånger S111 | ||
50 | P13-1 | 15:00 | Alnö IF - Selånger FK PF01 | 5-1 | Selånger S111 | ||
62 | P13-1 | 16:00 | Sandvikens IF - Huddinge IF | 0-5 | Selånger S111 | ||
423 | P13-2 | 17:00 | Kubikenborgs IF Svart - Strands IF | 7-0 | Selånger S111 | ||
76 | P13-1 | 18:00 | Selånger FK PF01 - Kubikenborgs IF Gul | 0-1 | Selånger S111 |
Sö 2022-03-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
424 | P13-2 | 08:00 | Strands IF - Hille IF | 0-2 | Selånger S111 | ||
106 | P13-1 | 09:00 | Huddinge IF - Alnö IF | 2-1 | Selånger S111 | ||
425 | P13-2 | 10:00 | IFK Östersund - Kubikenborgs IF Svart | 5-0 | Selånger S111 | ||
145 | P13-1 | 11:00 | Långsele AIF - Sandvikens IF | 3-1 | Selånger S111 | ||
426 | P13-2 | 12:00 | Matfors IF - Strands IF | 4-1 | Selånger S111 | ||
176 | P13-1 | 13:00 | Kubikenborgs IF Gul - Huddinge IF | 1-2 | Selånger S111 | ||
427 | P13-2 | 14:00 | Hille IF - Kubikenborgs IF Svart | 0-10 | Selånger S111 | ||
213 | P13-1 | 15:00 | Selånger FK PF01 - Långsele AIF | 2-5 | Selånger S111 | ||
222 | P13-1 | 16:00 | Alnö IF - Sandvikens IF | 2-0 | Selånger S111 | ||
238 | P13-1 | 17:00 | Huddinge IF - Selånger FK PF01 | 2-0 | Selånger S111 | ||
428 | P13-2 | 18:00 | IFK Östersund - Matfors IF | 7-0 | Selånger S111 | ||
260 | P13-1 | 19:00 | Långsele AIF - Alnö IF | 1-0 | Selånger S111 | ||
262 | P13-1 | 20:00 | Sandvikens IF - Kubikenborgs IF Gul | 0-7 | Selånger S111 |
Må 2022-03-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
429 | P13-2 | 08:00 | Matfors IF - Hille IF | 4-0 | Selånger S111 | ||
288 | P13-1 | 09:00 | Huddinge IF - Långsele AIF | 2-1 | Selånger S111 | ||
430 | P13-2 | 10:00 | Strands IF - IFK Östersund | 1-6 | Selånger S111 | ||
317 | P13-1 | 11:00 | Alnö IF - Kubikenborgs IF Gul | 0-4 | Selånger S111 | ||
331 | P13-1 | 12:00 | Selånger FK PF01 - Sandvikens IF | 0-4 | Selånger S111 | ||
357 | P13 | 14:00 | Huddinge IF - Kubikenborgs IF Svart | 1-2 | Selånger S111 | Semifinal 1 | |
370 | P13 | 15:00 | IFK Östersund - Kubikenborgs IF Gul | 0-1 | Selånger S111 | Semifinal 2 | |
388 | P13 | 17:00 | Kubikenborgs IF Svart - Kubikenborgs IF Gul | 2-1 | Selånger S111 | FINAL |