Matcher
Antal: 61
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
176 | P04-2 | Nacka FC - IF BP 4 | 0-0 | ||||
179 | P04-3 | Täby FK FA - Vendelsö IK P04:1 | 2-2 | ||||
181 | P04-3 | Vendelsö IK P04:1 - Spånga IS FK | 8-0 | ||||
189 | P04-4 | NSK P04 - Saltsjöbadens IF | 0-0 | ||||
683 | P04 | Arameisk syrianska p 04 - Vendelsö IK P04:1 | 3-0 (WO) | 1/8-final 4 | |||
216 | P04-6 | Älvsjö AIK FF Grön - Huddinge IF 1 | 3-1 | Älvsjö IP plan 1 |
Ti 2018-10-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
210 | P04-6 | 19:30 | DIF P04-2 - Huddinge IF 1 | 1-0 | Visätra sportcenter |
Lö 2018-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
168 | P04-1 | 12:00 | Apollon Solna FK - IFK Österåker P04 | 1-4 | Skytteholm plan C |
Lö 2018-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
205 | P04-5 | 10:00 | Vendelsö IK 2 - Karlbergs BK 04 | 1-10 | |||
185 | P04-4 | 12:00 | Arameisk syrianska p 04 - Brommapojkarna 5 Svart | 5-1 | Brunna IP | ||
193 | P04-4 | 12:30 | IFK Viksjö P04-4 - Saltsjöbadens IF | 3-4 | Viksjövallen 2 | ||
212 | P04-6 | 14:00 | Älvsjö AIK FF Grön - DIF P04-2 | 0-2 | Älvsjö IP plan 1 |
Sö 2018-11-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
217 | P04-6 | 10:30 | Täby United - DIF P04-2 | 4-2 | Erikslund | ||
169 | P04-1 | 10:45 | Enebybergs IF - Apollon Solna FK | 3-2 | Enebybergs IP 2 | ||
196 | P04-5 | 11:00 | Älvsjö AIK röd - Kista SC | 3-6 | Älvsjö IP |
Lö 2018-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
172 | P04-1 | 10:45 | Brommapojkarna 5 Röd - Apollon Solna FK | 3-1 | Bromstens IP | ||
195 | P04-5 | 12:00 | Karlbergs BK 04 - Åkersberga BK | 4-2 | Stadshagen 1 | ||
197 | P04-5 | 12:00 | Älvsjö AIK Utv - Vendelsö IK 2 | 0-5 | Älvsjö IP |
Sö 2018-11-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
200 | P04-5 | 10:00 | Vendelsö IK 2 - Älvsjö AIK röd | 1-2 | Torvalla IP | ||
194 | P04-4 | 10:45 | Brommapojkarna 5 Svart - NSK P04 | 3-1 | Bromstens IP | ||
214 | P04-6 | 14:00 | Täby United - Älvsjö AIK FF Grön | 8-1 | Vikingavallen |
Må 2018-11-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
219 | P04-6 | 20:00 | Huddinge IF 1 - Täby United | 0-5 | Hägernäs |
Lö 2018-12-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
178 | P04-2 | 10:30 | IF BP 4 - Enskede IK P04 Svart | 4-1 | Spånga IP | ||
206 | P04-5 | 11:00 | Älvsjö AIK röd - Älvsjö AIK Utv | 1-0 | Älvsjö IP | ||
177 | P04-2 | 11:30 | Nacka FC - IFK Viksjö P04-1 | 6-2 | Myrsjö IP | ||
188 | P04-4 | 13:45 | Brommapojkarna 5 Svart - IFK Viksjö P04-4 | 4-0 | Bromstens IP |
Sö 2018-12-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
167 | P04-1 | 10:45 | Brommapojkarna 5 Röd - Enebybergs IF | 0-0 | Bromstens IP | ||
203 | P04-5 | 11:45 | Karlbergs BK 04 - Älvsjö AIK röd | 5-1 (Z) | Älvsjö IP | ||
175 | P04-2 | 15:30 | IFK Viksjö P04-1 - Enskede IK P04 Svart | 2-1 | Viksjövallen |
Lö 2018-12-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
173 | P04-2 | 10:30 | IF BP 4 - IFK Viksjö P04-1 | 1-0 | Spånga IP | ||
174 | P04-2 | 12:30 | Enskede IK P04 Svart - Nacka FC | 1-5 | Myrsjö IP |
Sö 2018-12-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
186 | P04-4 | 12:00 | IFK Viksjö P04-4 - NSK P04 | 2-5 | Viksjövallen 2 |
Sö 2019-02-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
199 | P04-5 | 13:00 | Åkersberga BK - Älvsjö AIK Utv | 1-0 | Åkersberga Sportcentrum | ||
182 | P04-3 | 15:30 | Älvsjö AIK U15 - Täby FK FA | 4-1 | Djursholms IP |
Fr 2019-02-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
183 | P04-3 | 18:30 | Älvsjö AIK U15 - Vendelsö IK P04:1 | 0-0 | Älvsjö IP |
Fr 2019-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
202 | P04-5 | 18:30 | Åkersberga BK - Vendelsö IK 2 | 2-0 | Åkersberga Sportcentrum |
Lö 2019-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
190 | P04-4 | 13:00 | Arameisk syrianska p 04 - IFK Viksjö P04-4 | 3-0 | Brunna ip |
Sö 2019-03-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | P04-5 | 15:45 | Älvsjö AIK Utv - Kista SC | 0-2 | Älvsjö IP |
Må 2019-03-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
192 | P04-4 | 19:00 | NSK P04 - Arameisk syrianska p 04 | 2-15 | Brunna ip |
Lö 2019-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
170 | P04-1 | 10:15 | IFK Österåker P04 - Brommapojkarna 5 Röd | 1-1 | Röllingby 2 | ||
198 | P04-5 | 14:00 | Kista SC - Karlbergs BK 04 | 1-10 | Ärvinge BP | ||
180 | P04-3 | 15:00 | Spånga IS FK - Älvsjö AIK U15 | 0-6 | Spånga IP |
Sö 2019-03-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
184 | P04-3 | 14:30 | Täby FK FA - Spånga IS FK | 7-1 | Spånga IP |
Lö 2019-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191 | P04-4 | 11:30 | Saltsjöbadens IF - Brommapojkarna 5 Svart | 3-3 | Saltsjöbadens IP | ||
204 | P04-5 | 14:00 | Kista SC - Åkersberga BK | 4-2 | Ärvinge BP |
Sö 2019-03-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
171 | P04-1 | 15:00 | IFK Österåker P04 - Enebybergs IF | 0-0 | Åkersberga IP, Österskär | ||
187 | P04-4 | 18:00 | Saltsjöbadens IF - Arameisk syrianska p 04 | 1-6 |
Fr 2019-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
682 | P04 | 18:45 | Älvsjö AIK U15 - Saltsjöbadens IF | 12-0 | Solberga BP | 1/8-final 3 |
Sö 2019-03-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
680 | P04 | 17:00 | IFK Österåker P04 - Brommapojkarna 5 Svart | 2-0 | Åkersberga IP, Österskär | 1/8-final 1 | |
687 | P04 | 18:00 | IF BP 4 - Täby FK FA | 1-2 | Skarpängs IP | Näst bästa 3:a från grupp 1,2, |
On 2019-04-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
686 | P04 | 20:00 | Brommapojkarna 5 Röd - Enebybergs IF | 4-0 | Bromstens IP | Bästa 3:a från grupp 1,2,3 o 6 |
To 2019-04-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
685 | P04 | 19:30 | Täby United - Åkersberga BK | 1-0 | Eriklund | 1/8-final 6 |
Lö 2019-04-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
684 | P04 | 10:30 | Karlbergs BK 04 - DIF P04-2 | 1-0 | Älvsjö IP 1 | 1/8-final 5 | |
681 | P04 | 12:00 | Nacka FC - Kista SC | 1-0 | Nacka IP | 1/8-final 2 |
Sö 2019-04-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
689 | P04 | 14:30 | Älvsjö AIK U15 - Arameisk syrianska p 04 | 3-0 (WO) | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 2 | |
691 | P04 | 17:30 | Brommapojkarna 5 Röd - Täby FK FA | 1-3 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 4 |
On 2019-05-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
688 | P04 | 19:30 | IFK Österåker P04 - Nacka FC | 1-2 | Åkersberga IP2 | 1/4 final 1, uppskjuten |
Fr 2019-05-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
690 | P04 | Karlbergs BK 04 - Täby United | 6-7 (STR) | 1/4-final 3, Uppskjuten |
Sö 2019-05-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
693 | P04 | 19:00 | Täby United - Täby FK FA | 0-1 | Skarpäng | Semifinal 2 |
To 2019-05-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
692 | P04 | 14:30 | Nacka FC - Älvsjö AIK U15 | 1-2 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 |
To 2019-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
694 | P04 | 18:30 | Älvsjö AIK U15 - Täby FK FA | 1-2 | Älvsjö IP 1 | FINAL |