266 |
K-17 |
08:00 |
Trångfors IF -
Gammelgårdens IF
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
267 |
B |
08:00 |
IFK Luleå -
Luleå SK
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
A-1/4-final 4 |
|
268 |
D |
08:00 |
Gällivare SK -
IFK Luleå vit
|
3-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
A-1/4-final 4 |
|
269 |
D |
08:00 |
Luleå SK -
Rutviks SK
|
5-2
|
C2 7-manna (Gstad) |
B-1/4-final 4 |
|
270 |
O-1 |
08:00 |
Luleå SK -
Lira BK gul
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
563 |
G-2 |
08:00 |
Gammelstads IF Grön -
Lira BK 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
272 |
D |
08:00 |
Lira BK gul -
Öjeby IF
|
5-3
|
D 7-manna (Gstad) |
B-1/4-final 2 |
|
273 |
D |
08:00 |
Sunderby SK -
IFK Luleå röd
|
0-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
A-1/4-final 2 |
|
274 |
P-1 |
08:00 |
Gammelstads IF -
Luleå SK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
562 |
G-2 |
08:00 |
IFK Luleå 2 -
Sunderby SK blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
276 |
H-2 |
08:00 |
Sunderby SK gul -
Luleå SK Röd
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
277 |
O-1 |
08:00 |
Lira BK blå -
Sunderby SK1
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
611 |
F-2 |
08:00 |
IFK Luleå Blå -
Gammelstads IF grön
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
613 |
F-2 |
08:00 |
Sunderby SK 2 -
Rutvik SK
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
280 |
G-1 |
08:40 |
IFK Luleå 1 -
Notvikens IK 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
591 |
G-3 |
08:40 |
Lira BK 3 -
Gammelgårdens IF
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
282 |
O-1 |
08:40 |
Bergnäsets AIK -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
283 |
O-1 |
08:40 |
Notvikens IK -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
284 |
P-1 |
08:40 |
Rutvik SK -
Lira Gul
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
285 |
H-2 |
08:40 |
Gammelstads IF Vit -
IFK Luleå röd
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
286 |
N-1 |
08:50 |
IFK Luleå 2 -
Rutviks SK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
287 |
L |
08:50 |
Gammelstads IF grön -
Gammelstads IF vit
|
0-4
|
C2 7-manna (Gstad) |
A-1/4-final 2 |
|
288 |
L |
08:50 |
Rutvik SK -
Luleå SK Vit
|
4-3
|
D 7-manna (Gstad) |
B-1/4-final 4 |
|
289 |
L |
08:50 |
Sunderby SK -
Sävast AIF röd
|
4-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
A-1/4-final 4 |
|
290 |
F-1 |
08:50 |
Lira BK 1 -
Sävast AIF
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
291 |
N-1 |
08:50 |
Trångfors IF 2 -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
292 |
B |
09:00 |
IFK Luleå 2 -
Lira BK
|
1-3
|
A 11-manna (Gstad) |
A-1/4-final 2 |
|
293 |
I |
09:00 |
Bergnäsets AIK -
Rutviks SK
|
1-3
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
294 |
H-1 |
09:20 |
IFK Luleå svart -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
295 |
H-1 |
09:20 |
Luleå FC 2 -
Sunderby SK blå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
296 |
G-1 |
09:20 |
IFK Luleå 4 -
Hedens IF 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
592 |
G-3 |
09:20 |
Gammelstads IF Vit -
Notvikens IK 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
298 |
H-1 |
09:20 |
Luleå FC 1 -
Lira BK 3
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
299 |
O-1 |
09:20 |
Gammelstads IF -
Sunderby SK2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
300 |
E-2 |
09:40 |
Brändöns IF -
Piteå IF FF Svart
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
301 |
E-1 |
09:40 |
Notvikens IK -
Piteå IF FF Röd
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
302 |
M-1 |
09:40 |
Lira BK 2 -
Trångfors IF
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
303 |
M-1 |
09:40 |
FC Santa Claus T08 09 -
Sunderby SK
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
304 |
F-1 |
09:40 |
Luleå SK Blå -
Sunderby SK 1
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
305 |
E-2 |
09:40 |
Lira BK gul -
Piteå IF FF Vit
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
306 |
I |
10:00 |
IFK Luleå -
Luleå SK
|
0-2
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
307 |
J |
10:00 |
Gammelstads IF -
Öjeby IF IBFF
|
3-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
567 |
G-2 |
10:00 |
Gammelstads IF Grön -
Sävast AIF 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
568 |
G-2 |
10:00 |
Lira BK 2 -
Rutvik SK Lag Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
310 |
G-1 |
10:00 |
Luleå SK vit -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
311 |
G-1 |
10:00 |
Nyborgs SK Vit -
Rutvik SK Lag Grön
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
312 |
H-1 |
10:00 |
IFK Luleå vit -
Rutvik SK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
313 |
H-2 |
10:00 |
Lira BK 1 -
IFK Luleå blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
314 |
E-2 |
10:30 |
Älvsby IF 1 -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
315 |
N-1 |
10:30 |
IFK Råneå -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
316 |
E-1 |
10:30 |
Älvsby IF 2 -
Sävast AIF
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
317 |
E-1 |
10:30 |
Öjeby IF -
Sunderby SK
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
318 |
F-1 |
10:30 |
Piteå IF lag 2 -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
319 |
M-1 |
10:30 |
Älvsby IF -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
320 |
P-1 |
10:40 |
Lira Blå -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
321 |
P-1 |
10:40 |
Notvikens IK -
IFK Luleå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
322 |
O-1 |
10:40 |
Lira BK vit -
Luleå SK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
595 |
G-3 |
10:40 |
Gammelgårdens IF -
Hedens IF 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
593 |
G-3 |
10:40 |
Sunderby SK Gul -
Lira BK 3
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
325 |
H-2 |
10:40 |
Luleå SK Blå -
Sunderby SK gul
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
326 |
K-17 |
11:00 |
Gammelstads IF -
Trångfors IF
|
2-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
327 |
J |
11:00 |
Lira BK -
Rutviks SK
|
3-5
(STR) |
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
328 |
D |
11:20 |
Gammelstads IF -
Luleå SK
|
4-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
B-Semifinal 2 |
|
329 |
N-1 |
11:20 |
Gammelstads IF -
Sunderby SK 2
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
330 |
H-2 |
11:20 |
Luleå SK Röd -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
331 |
H-2 |
11:20 |
Lira BK 2 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
332 |
D |
11:20 |
IFK Luleå blå -
Gällivare SK
|
4-1
|
D 7-manna (Gstad) |
A-Semifinal 2 |
|
333 |
D |
11:20 |
Hedens IF -
IFK Luleå röd
|
2-3
|
E1 7-manna (Gstad) |
A-Semifinal 1 |
|
334 |
O-1 |
11:20 |
Sunderby SK1 -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
335 |
O-1 |
11:20 |
Lira BK gul -
Notvikens IK
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
336 |
P-1 |
11:20 |
Rutvik SK -
Luleå SK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
594 |
G-3 |
11:20 |
IFK Luleå 3 -
Gammelstads IF Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
616 |
F-2 |
11:20 |
Rutvik SK -
Piteå IF lag 1
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
339 |
D |
11:20 |
Bergnäsets AIK -
Lira BK gul
|
8-10
(STR) |
R4 7-manna (Rutvik) |
B-Semifinal 1 |
|
340 |
B |
12:00 |
Sunderby SK -
Svartbjörnsbyns IF
|
5-6
(STR) |
A 11-manna (Gstad) |
B-Semifinal 1 |
|
341 |
B |
12:00 |
Öjeby IF IBFF -
Gammelstads IF
|
4-0
|
B 11-manna (Gstad) |
B-Semifinal 2 |
|
572 |
G-2 |
12:00 |
Rutvik SK Lag Gul -
Bergnäsets AIK Vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
343 |
H-1 |
12:00 |
Lira BK 3 -
Gammelstads IF Grön
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
344 |
O-1 |
12:00 |
Sunderby SK2 -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
345 |
G-1 |
12:00 |
Hedens IF 2 -
Bergnäsets AIK Grön
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
569 |
G-2 |
12:00 |
Sävast AIF 2 -
Luleå SK blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
347 |
H-1 |
12:00 |
Sunderby SK blå -
IFK Luleå svart
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
348 |
L |
12:10 |
FC Santa Claus juniorit -
Gammelstads IF vit
|
3-1
|
C1 7-manna (Gstad) |
A-Semifinal 1 |
|
349 |
L |
12:10 |
IFK Luleå -
Luleå SK Blå
|
4-1
|
C2 7-manna (Gstad) |
B-Semifinal 1 |
|
350 |
E-1 |
12:10 |
Lira BK blå -
Luleå SK
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
351 |
L |
12:10 |
Lira BK -
Sunderby SK
|
0-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
A-Semifinal 2 |
|
352 |
F-1 |
12:10 |
Sävast AIF -
Bodens BK FF
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
353 |
L |
12:10 |
Sävast AIF vit -
Rutvik SK
|
4-2
|
R4 7-manna (Rutvik) |
B-Semifinal 2 |
|
354 |
G-1 |
12:40 |
Sävast AIF -
Rutvik SK Lag Grön
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
598 |
G-3 |
12:40 |
Hedens IF 1 -
Sunderby SK Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
356 |
G-1 |
12:40 |
Notvikens IK 2 -
Luleå SK vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
357 |
H-1 |
12:40 |
Sävast AIF Vit -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
358 |
H-1 |
12:40 |
Lira BK 4 -
Rutvik SK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
359 |
H-2 |
12:40 |
Gammelstads IF Vit -
Lira BK 1
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
360 |
B |
13:00 |
Piteå IF FF röd -
Lira BK
|
3-0
|
A 11-manna (Gstad) |
A-Semifinal 1 |
|
361 |
B |
13:00 |
Piteå IF FF vit -
Luleå SK
|
3-0
|
B 11-manna (Gstad) |
A-Semifinal 2 |
|
362 |
M-1 |
13:00 |
Trångfors IF -
FC Santa Claus T08 09
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
363 |
M-1 |
13:00 |
Lira BK 1 -
Lira BK 2
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
364 |
E-1 |
13:00 |
IFK Luleå Vit -
Notvikens IK
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
365 |
E-2 |
13:00 |
Piteå IF FF Svart -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
366 |
F-1 |
13:00 |
Sunderby SK 1 -
Gammelstads IF vit
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
367 |
E-2 |
13:00 |
Piteå IF FF Vit -
Brändöns IF
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
368 |
O-1 |
13:20 |
Lira BK blå -
Luleå SK
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
369 |
G-1 |
13:20 |
Lira BK 1 -
Nyborgs SK Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
597 |
G-3 |
13:20 |
Gammelstads IF Vit -
Gammelgårdens IF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
371 |
H-2 |
13:20 |
Lira BK 2 -
Luleå SK Blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
596 |
G-3 |
13:20 |
Notvikens IK 1 -
IFK Luleå 3
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
373 |
N-1 |
13:50 |
IFK Luleå 1 -
Rutviks SK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
619 |
F-2 |
13:50 |
Lira BK 2 -
Luleå SK Röd
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
375 |
D |
13:50 |
Hedens IF -
Gällivare SK
|
3-2
|
D 7-manna (Gstad) |
A-Plac. 3-4 |
|
376 |
E-2 |
13:50 |
IFK Luleå Blå -
Lira BK gul
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
626 |
F-2 |
13:50 |
Hedens IF -
IFK Luleå Blå
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
378 |
N-1 |
13:50 |
Trångfors IF 1 -
IFK Råneå
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
379 |
K |
14:00 |
Luleå SK -
Sunderby SK
|
0-1
|
A 11-manna (Gstad) |
Semifinal 1 |
|
380 |
K |
14:00 |
Lira BK -
FC Santa Claus juniorit
|
2-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Semifinal 2 |
|
576 |
G-2 |
14:00 |
Bergnäsets AIK Vit -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
382 |
P-1 |
14:00 |
IFK Luleå -
Rutvik SK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
383 |
O-1 |
14:00 |
Notvikens IK -
Lira BK vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
574 |
G-2 |
14:00 |
Luleå SK blå -
Sunderby SK blå
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
385 |
P-1 |
14:00 |
Notvikens IK -
Lira Blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
386 |
L |
14:40 |
Gammelstads IF vit -
Lira BK
|
2-3
|
C1 7-manna (Gstad) |
A-Plac. 3-4 |
|
627 |
F-2 |
14:40 |
Rutvik SK -
Gammelstads IF grön
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
388 |
H-1 |
14:40 |
Gammelstads IF Grön -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
389 |
H-2 |
14:40 |
IFK Luleå blå -
Gammelstads IF Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
390 |
D |
14:40 |
IFK Luleå röd -
IFK Luleå blå
|
2-5
|
D 7-manna (Gstad) |
A-FINAL |
|
391 |
D |
14:40 |
Lira BK gul -
Gammelstads IF
|
8-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
B-FINAL |
|
392 |
H-1 |
14:40 |
Luleå FC 2 -
Sävast AIF Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
394 |
O-1 |
14:40 |
Gammelstads IF -
IFK Luleå Vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
393 |
H-2 |
14:40 |
Lira BK 1 -
IFK Luleå röd
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
396 |
M-1 |
14:40 |
Sunderby SK -
IFK Luleå
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
397 |
N-1 |
14:40 |
Sunderby SK 1 -
Luleå SK
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
398 |
I |
15:00 |
Rutviks SK -
Luleå SK
|
6-5
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
399 |
I |
15:00 |
Bergnäsets AIK -
IFK Luleå
|
3-4
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
400 |
G-1 |
15:20 |
Bergnäsets AIK Grön -
Lira BK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
401 |
G-1 |
15:20 |
IFK Luleå 1 -
Hedens IF 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
402 |
O-1 |
15:20 |
IFK Luleå Blå -
Lira BK blå
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
403 |
H-1 |
15:20 |
Rutvik SK -
Luleå FC 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
404 |
H-2 |
15:20 |
Luleå SK Blå -
Sävast AIF
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
405 |
H-1 |
15:20 |
Lira BK 4 -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
406 |
E-1 |
15:30 |
Luleå SK -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
407 |
E-1 |
15:30 |
Piteå IF FF Röd -
Sunderby SK
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
408 |
L |
15:30 |
FC Santa Claus juniorit -
Sunderby SK
|
2-1
|
D 7-manna (Gstad) |
A-FINAL |
|
409 |
L |
15:30 |
IFK Luleå -
Sävast AIF vit
|
1-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
B-FINAL |
|
410 |
B |
16:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
Öjeby IF IBFF
|
0-5
|
A 11-manna (Gstad) |
B-FINAL |
|
411 |
B |
16:00 |
Lira BK -
Luleå SK
|
2-1
|
B 11-manna (Gstad) |
A-Plac. 3-4 |
|
412 |
O-1 |
16:00 |
Bergnäsets AIK -
Lira BK vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
413 |
G-1 |
16:00 |
Luleå SK vit -
Nyborgs SK Vit
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
578 |
G-2 |
16:00 |
Sunderby SK blå -
Gammelstads IF Grön
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
579 |
G-2 |
16:00 |
Sävast AIF 2 -
Bergnäsets AIK Vit
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
416 |
G-1 |
16:00 |
Rutvik SK Lag Grön -
IFK Luleå 4
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
577 |
G-2 |
16:00 |
Lira BK 2 -
Luleå SK blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
629 |
F-2 |
16:20 |
Lira BK 2 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
420 |
H-1 |
16:40 |
IFK Luleå svart -
Luleå FC 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
419 |
O-1 |
16:40 |
IFK Luleå Vit -
Sunderby SK1
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
580 |
G-2 |
16:40 |
Rutvik SK Lag Gul -
IFK Luleå 2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
422 |
P-1 |
16:40 |
Lira Gul -
IFK Luleå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
423 |
B |
17:00 |
Piteå IF FF röd -
Piteå IF FF vit
|
1-3
|
A 11-manna (Gstad) |
A-FINAL |
|
424 |
J |
17:00 |
Öjeby IF IBFF -
Lira BK
|
0-5
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
425 |
H-2 |
17:20 |
Luleå SK Blå -
Notvikens IK
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
426 |
H-1 |
17:20 |
Luleå FC 1 -
Lira BK 4
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
427 |
J |
18:00 |
Gammelstads IF -
Rutviks SK
|
4-2
(STR) |
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|
428 |
K |
18:00 |
Luleå SK -
FC Santa Claus juniorit
|
6-0
|
B 11-manna (Gstad) |
Plac. 3-4 |
|
429 |
K |
19:00 |
Sunderby SK -
Lira BK
|
0-1
|
A 11-manna (Gstad) |
FINAL |
|