Matcher
Antal: 34
Fr 2016-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | N-1 | 09:00 | BK-48 - GIF F06 | 7-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
10 | N-2 | 09:50 | IFK Luleå - Lira BK Gul | 0-3 | C1 7-manna (Gstad) | ||
11 | N-3 | 09:50 | IFK Luleå Vit - Notvikens IK | 0-5 | C2 7-manna (Gstad) | ||
20 | N-1 | 10:40 | Lira BK Blå - Luleå SK F06 | 0-1 | C2 7-manna (Gstad) | ||
23 | N-2 | 10:40 | Baik F-06 - Sunderby SK | 3-0 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
24 | N-3 | 10:40 | FC Santa Claus - Sävast AIF F06 | 3-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
42 | N-1 | 12:20 | Rutvik SK - BK-48 | 1-5 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
59 | N-1 | 14:00 | GIF F06 - Lira BK Blå | 1-4 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
74 | N-1 | 15:40 | Luleå SK F06 - Rutvik SK | 2-1 | R4 7-manna (Rutvik) |
Lö 2016-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
108 | N-2 | 09:00 | Lira BK Gul - Baik F-06 | 3-1 | C1 7-manna (Gstad) | ||
109 | N-3 | 09:00 | Notvikens IK - FC Santa Claus | 4-0 | C2 7-manna (Gstad) | ||
118 | N-2 | 09:00 | Sunderby SK - IFK Luleå | 0-2 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
119 | N-3 | 09:00 | Sävast AIF F06 - IFK Luleå Vit | 0-2 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
131 | N-1 | 09:50 | BK-48 - Lira BK Blå | 4-0 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
144 | N-1 | 10:40 | Rutvik SK - GIF F06 | 1-1 | C2 7-manna (Gstad) | ||
173 | N-2 | 12:20 | Sunderby SK - Lira BK Gul | 2-5 | C1 7-manna (Gstad) | ||
174 | N-3 | 12:20 | Sävast AIF F06 - Notvikens IK | 1-9 | C2 7-manna (Gstad) | ||
183 | N-2 | 12:20 | IFK Luleå - Baik F-06 | 1-4 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
184 | N-3 | 12:20 | IFK Luleå Vit - FC Santa Claus | 0-0 | R4 7-manna (Rutvik) | ||
199 | N-1 | 13:10 | Luleå SK F06 - BK-48 | 0-2 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
212 | N-1 | 14:00 | Lira BK Blå - Rutvik SK | 0-1 | R3 7-manna (Rutvik) | ||
263 | N-1 | 17:20 | GIF F06 - Luleå SK F06 | 0-3 | D 7-manna (Gstad) |
Sö 2016-08-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
290 | N | 09:00 | Baik F-06 - Sävast AIF F06 | 6-1 | C1 7-manna (Gstad) | 1/8-final 2 | |
291 | N | 09:00 | Rutvik SK - IFK Luleå | 2-1 | C2 7-manna (Gstad) | 1/8-final 6 | |
300 | N | 09:00 | FC Santa Claus - Sunderby SK | 2-1 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/8-final 8 | |
301 | N | 09:00 | IFK Luleå Vit - Lira BK Blå | 1-2 | R4 7-manna (Rutvik) | 1/8-final 4 | |
340 | N | 11:30 | Notvikens IK - Rutvik SK | 2-1 | C1 7-manna (Gstad) | 1/4-final 3 | |
342 | N | 11:30 | Luleå SK F06 - FC Santa Claus | 4-0 | D 7-manna (Gstad) | 1/4-final 4 | |
344 | N | 11:30 | BK-48 - Baik F-06 | 3-1 | R3 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 1 | |
345 | N | 11:30 | Lira BK Gul - Lira BK Blå | 3-2 (STR) | R4 7-manna (Rutvik) | 1/4-final 2 | |
386 | N | 14:00 | BK-48 - Lira BK Gul | 2-0 | C1 7-manna (Gstad) | Semifinal 1 | |
387 | N | 14:00 | Notvikens IK - Luleå SK F06 | 0-3 | C2 7-manna (Gstad) | Semifinal 2 | |
415 | N | 17:00 | BK-48 - Luleå SK F06 | 1-0 | C1 7-manna (Gstad) | FINAL | |
416 | N | 17:00 | Lira BK Gul - Notvikens IK | 1-2 (STR) | C2 7-manna (Gstad) | Plac. 3-4 |