1 |
FSK-1 |
08:40 |
FB Hallerna -
Det Bästa Laget
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
12 |
AK1-1 |
08:40 |
The Dribblers -
De Kungliga Fotbollsspelarna
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
11 |
AK1-1 |
08:40 |
Måseskär F1AB -
King 1b Hallerna skolan
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
2 |
FSK-1 |
08:40 |
Stora Höga -
Team Långekärr
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
26 |
AK2-1 |
09:00 |
Vm bollarna -
Bayern Hallerna
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
34 |
AK2-2 |
09:00 |
Big High 2C -
Winstars
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
13 |
AK1-1 |
09:00 |
Champions 1B -
Bolltrollarna
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
27 |
AK2-1 |
09:00 |
Bollarna -
Montan United
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
35 |
AK2-2 |
09:20 |
Team Hallerna 2A -
Hallerna München
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
4 |
FSK-1 |
09:20 |
Det Bästa Laget -
Stora Höga
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
3 |
FSK-1 |
09:20 |
Kyrkenorum FSK -
FB Hallerna
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
36 |
AK2-2 |
09:20 |
Kopper-lirarna -
Rackarbajsarna
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
14 |
AK1-1 |
09:40 |
De Kungliga Fotbollsspelarna -
Måseskär F1AB
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
16 |
AK1-1 |
09:40 |
Bolltrollarna -
The Dribblers
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
15 |
AK1-1 |
09:40 |
King 1b Hallerna skolan -
Champions 1B
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
33 |
AK2-1 |
09:40 |
Bollarna -
Spekeröds Kings
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
40 |
AK2-2 |
10:00 |
Kopper-lirarna -
Hallerna München
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
5 |
FSK-1 |
10:00 |
Team Långekärr -
Kyrkenorum FSK
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
32 |
AK2-1 |
10:00 |
Montan United -
Vm bollarna
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
42 |
AK2-2 |
10:00 |
Big High 2C -
Team Hallerna 2A
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
31 |
AK2-1 |
10:20 |
Spekeröds Kings -
Bayern Hallerna
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
56 |
AK3-2 |
10:20 |
3B United -
Fireball
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
41 |
AK2-2 |
10:20 |
Winstars -
Rackarbajsarna
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
47 |
AK3-1 |
10:20 |
Hallerna City -
Koppersiffarna 09
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
10 |
FSK-1 |
10:40 |
Det Bästa Laget -
Team Långekärr
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
46 |
AK3-1 |
10:40 |
3B City -
Bolljägarna
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
57 |
AK3-2 |
10:40 |
Hot shots FC -
Montan City
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
6 |
FSK-1 |
10:40 |
FB Hallerna -
Stora Höga
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
19 |
AK1-1 |
11:00 |
Måseskär F1AB -
The Dribblers
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
62 |
AK3-2 |
11:00 |
The Speksdragons -
Fireball
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
50 |
AK3-1 |
11:00 |
Koppersiffarna 09 -
Stora Höga 3C
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
18 |
AK1-1 |
11:00 |
King 1b Hallerna skolan -
Bolltrollarna
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
28 |
AK2-1 |
11:20 |
Spekeröds Kings -
Vm bollarna
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
63 |
AK3-2 |
11:20 |
Montan City -
3B United
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
49 |
AK3-1 |
11:20 |
Bolljägarna -
Hallerna City
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
38 |
AK2-2 |
11:20 |
Winstars -
Kopper-lirarna
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
17 |
AK1-1 |
11:40 |
Champions 1B -
De Kungliga Fotbollsspelarna
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
51 |
AK3-1 |
11:40 |
3B City -
Hallerna City
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
7 |
FSK-1 |
11:40 |
Kyrkenorum FSK -
Det Bästa Laget
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
64 |
AK3-2 |
11:40 |
Hot shots FC -
The Speksdragons
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
37 |
AK2-2 |
12:00 |
Hallerna München -
Big High 2C
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
114 |
AK4-1 |
12:00 |
4B Kyrkenorum -
Kyrkenorum kings
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
39 |
AK2-2 |
12:00 |
Rackarbajsarna -
Team Hallerna 2A
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
119 |
AK4-2 |
12:00 |
Fotbollsgudarna -
Koppers 08
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
24 |
AK2-1 |
12:20 |
Bayern Hallerna -
Bollarna
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
25 |
AK2-1 |
12:20 |
Montan United -
Spekeröds Kings
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
61 |
AK3-2 |
12:20 |
3B United -
Hot shots FC
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
113 |
AK4-1 |
12:20 |
Bamselona EK -
King & Queen
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
93 |
AK5-2 |
12:40 |
FC Greta -
Flamingo
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
54 |
AK3-1 |
12:40 |
Hallerna City -
Stora Höga 3C
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
121 |
AK4-2 |
12:40 |
The Thunder -
Fotbollsgudarna
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
120 |
AK4-2 |
12:40 |
Kyrkenorum 4A -
Team 08:orna
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
84 |
AK5-1 |
13:00 |
Ekenäs United -
FC Lisa
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
89 |
AK5-1 |
13:00 |
Jennies skratt-anfall -
Deportivio Ängås
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
116 |
AK4-1 |
13:00 |
Kyrkenorum kings -
Bamselona EK
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
107 |
AK5-3 |
13:00 |
Schablaaa FC -
Svanesund United
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
108 |
AK5-3 |
13:20 |
K-dal 5 -
Martins skitungar
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
101 |
AK5-2 |
13:20 |
IFK Kopper -
Svampbomb
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
115 |
AK4-1 |
13:20 |
King & Queen -
4B Kyrkenorum
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
122 |
AK4-2 |
13:20 |
Koppers 08 -
Kyrkenorum 4A
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
55 |
AK3-1 |
13:40 |
Bolljägarna -
Koppersiffarna 09
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
60 |
AK3-2 |
13:40 |
Montan City -
The Speksdragons
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
48 |
AK3-1 |
13:40 |
Stora Höga 3C -
3B City
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
59 |
AK3-2 |
13:40 |
Fireball -
Hot shots FC
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
127 |
AK4-2 |
14:20 |
Kyrkenorum 4A -
The Thunder
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
128 |
AK4-2 |
14:20 |
Koppers 08 -
Team 08:orna
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
129 |
AK4-1 |
14:20 |
King & Queen -
Kyrkenorum kings
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
130 |
AK4-1 |
14:20 |
4B Kyrkenorum -
Bamselona EK
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
100 |
AK5-2 |
14:40 |
Spekeligan -
FC Greta
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
88 |
AK5-1 |
14:40 |
1337 -
Ekenäs United
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
109 |
AK5-3 |
14:40 |
Svanesund United -
Kopper Rockets
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
99 |
AK5-2 |
14:40 |
Svampbomb -
Flamingo
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
53 |
AK3-1 |
15:00 |
Koppersiffarna 09 -
3B City
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
65 |
AK3-2 |
15:00 |
Fireball -
Montan City
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
58 |
AK3-2 |
15:00 |
The Speksdragons -
3B United
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
52 |
AK3-1 |
15:00 |
Stora Höga 3C -
Bolljägarna
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
110 |
AK5-3 |
15:20 |
Schablaaa FC -
K-dal 5
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
123 |
AK4-2 |
15:20 |
Team 08:orna -
The Thunder
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
92 |
AK5-1 |
15:20 |
Deportivio Ängås -
FC Lisa
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
124 |
AK4-2 |
15:20 |
Fotbollsgudarna -
Kyrkenorum 4A
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
85 |
AK5-1 |
15:40 |
Jennies skratt-anfall -
1337
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
106 |
AK5-3 |
15:40 |
Kopper Rockets -
Martins skitungar
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
94 |
AK5-2 |
15:40 |
IFK Kopper -
Spekeligan
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
105 |
AK5-3 |
15:40 |
Svanesund United -
K-dal 5
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
95 |
AK5-2 |
16:00 |
Svampbomb -
FC Greta
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
125 |
AK4-2 |
16:00 |
The Thunder -
Koppers 08
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
126 |
AK4-2 |
16:00 |
Team 08:orna -
Fotbollsgudarna
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
87 |
AK5-1 |
16:20 |
FC Lisa -
Jennies skratt-anfall
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
96 |
AK5-2 |
16:20 |
Flamingo -
IFK Kopper
|
Dolt
|
Ica Kvantum |
|
|
103 |
AK5-3 |
16:20 |
K-dal 5 -
Kopper Rockets
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
86 |
AK5-1 |
16:20 |
Deportivio Ängås -
Ekenäs United
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
90 |
AK5-1 |
16:40 |
FC Lisa -
1337
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
97 |
AK5-2 |
16:40 |
Spekeligan -
Svampbomb
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
104 |
AK5-3 |
16:40 |
Martins skitungar -
Schablaaa FC
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
98 |
AK5-2 |
17:00 |
FC Greta -
IFK Kopper
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
91 |
AK5-1 |
17:00 |
Ekenäs United -
Jennies skratt-anfall
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
102 |
AK5-2 |
17:00 |
Flamingo -
Spekeligan
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|
83 |
AK5-1 |
17:20 |
1337 -
Deportivio Ängås
|
Dolt
|
Burger King |
|
|
112 |
AK5-3 |
17:20 |
Kopper Rockets -
Schablaaa FC
|
Dolt
|
SEAB |
|
|
111 |
AK5-3 |
17:20 |
Martins skitungar -
Svanesund United
|
Dolt
|
Tjörnbagarn |
|
|