Matcher DIP 3
Antal: 30
Fr 2014-11-07
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | P03XS-1 | 17:00 | AIK FF U - Täby FK A | 2-2 | DIP 3 | ||
5 | P03XS-2 | 17:50 | IFK Lidingö FK - Vasalunds IF A | 0-2 | DIP 3 | ||
9 | P03XS-3 | 18:40 | IF BP P04:2 - IFK Haninge/Brb | 3-2 | DIP 3 | ||
13 | P02XS-1 | 19:30 | Assyriska FF - Stuvsta IF | 0-5 | DIP 3 | ||
18 | P02XS-2 | 20:20 | Djurgårdens IF FF 2 - Täby FK:Ella | 1-0 | DIP 3 |
Lö 2014-11-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20 | P03ML-1 | 08:00 | Vasalunds IF:Solna - IF BP 04:3 | 1-3 | DIP 3 | ||
23 | P03ML-2 | 08:50 | AIK FF:Svart - Täby FK:NPN | 0-2 | DIP 3 | ||
27 | P03XS-4 | 09:40 | Athletic FC - Sollentuna FK:Syd | 0-2 | DIP 3 | ||
28 | P03ML-2 | 10:30 | Sollentuna FK:Spf - AIK FF:Svart | 2-2 | DIP 3 | ||
32 | P03ML-3 | 11:20 | Rotebro IS FF - Enebybergs IF | 2-0 | DIP 3 | ||
35 | P02ML-2 | 12:10 | Sollentuna FK:Syd1 - Hanvikens SK:Röd | 3-2 | DIP 3 | ||
41 | P03XS-4 | 13:00 | Sollentuna FK:Syd - Danderyds SK | 4-1 | DIP 3 | ||
45 | P03ML-4 | 13:50 | IFK Lidingö FK - Danderyds SK:Röd | 7-1 | DIP 3 | ||
49 | P03XS-2 | 14:40 | Vendelsö IK - IFK Lidingö FK | 1-2 | DIP 3 | ||
53 | P03XS-3 | 15:30 | Sollentuna FK:Vaxmora - IF BP P04:2 | 1-1 | DIP 3 | ||
55 | P02XS-1 | 16:20 | IFK Lidingö FK 1 - Assyriska FF | 5-1 | DIP 3 | ||
59 | P02XS-2 | 17:10 | Täby FK:Ella - IFK Stocksund | 1-4 | DIP 3 | ||
62 | P02ML-1 | 18:00 | Sollentuna FK:Syd2 - Hanvikens SK:Vit | 0-2 | DIP 3 | ||
68 | P03XS-3 | 18:50 | Sollentuna FK:Vaxmora - IFK Haninge/Brb | 1-3 | DIP 3 | ||
70 | P02XS-1 | 19:40 | Stuvsta IF - IFK Lidingö FK 1 | 0-2 | DIP 3 |
Sö 2014-11-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
74 | P03ML | 08:00 | Barkarö SK - Västerås SK FK | 2-1 | DIP 3 | 1/4-final 2 | |
76 | P03ML | 09:00 | Västerås IK - FC Djursholm 2 | 3-2 | DIP 3 | 1/4-final 4 | |
78 | P03XS | 10:00 | IF BP 1 - IF BP P04:2 | 4-0 | DIP 3 | 1/4-final 2 | |
80 | P03XS | 11:00 | PR Academy - Täby FK A | 2-1 | DIP 3 | 1/4-final 4 | |
82 | P03ML | 12:00 | Rotebro IS FF - Västerås IK | 1-2 | DIP 3 | Semifinal 2 | |
84 | P03XS | 13:00 | Vasalunds IF A - PR Academy | 0-4 | DIP 3 | Semifinal 2 | |
86 | P02XS | 14:00 | Jarlabergs IF - Stuvsta IF | 1-3 | DIP 3 | Semifinal 2 | |
88 | P02ML | 15:00 | Sollentuna FK:Syd1 - Hanvikens SK:Vit | 1-2 | DIP 3 | Semifinal 2 | |
89 | P03ML | 16:00 | IFK Lidingö FK - Västerås IK | 4-3 (STR) | DIP 3 | FINAL | |
91 | P02ML | 17:00 | Hanvikens SK:Röd - Hanvikens SK:Vit | 4-3 (STR) | DIP 3 | FINAL |